Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 14:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Nova "alternativa rocka"
PostPosted: 17. 02. 2010. 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
gorih bendova nema od letu stuke, skroz, dubioze... uzas, ko ono moze slusat skidam mu kapu za celicne zivce...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nova "alternativa rocka"
PostPosted: 22. 02. 2010. 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
pa ni ja nisam bas ljubitelj te "urbane" scene, ovdje isto hrpa toga al ih i ne dozivljavam :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nova "alternativa rocka"
PostPosted: 14. 03. 2010. 01:29 
Offline
User avatar

Joined: 22. 05. 2009. 23:55
Posts: 86
Location: Niodaklevci
ja sam mislio da turbo folk nece dozivejti 2010.Ipak 2010 a tf nikad jaci.Licno ne vjerujem da u neko skorije vrijeme ce nestati.

Moje drustvo uglavnom slusa narodnu i turbo folk.Ja licno slusam nine inch nails,prodigy,kmfdm,underworld itditditd. pa tako kad dernek bude jbga ja jedini u raji to slusam i kad pustim odmah svi u glas;DE GASI TO FUUJ,,NARKOMANI,,,,
ima nekih pjesmica koje mogu slusati(al samo na dernecima,kuci nikad) od beslica npr.
Svi pjevaju dzinovica kad se slavi,la ja njega ne mogu smisliti niti slusati tako da ja jedini sutim dok svi pjevaju.pa se pitam jesam li ja normalan :-),,jesam li ja jedini u ovoj drzavi koji tako razmislja,??jeli mi potrebna pomoc psihooga :lol:

a sto se tice nase scene ,jbga koliko god npr jedna dubioza valjala ne valjala mislim da ih treba maximalno podrzavati jer bolje i njih slusati nego sinana mileta itditditd


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nova "alternativa rocka"
PostPosted: 14. 03. 2010. 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
bolje da sviraju Stuke i Dubioza i slicni bandovi nego kojekavke cajke i cajkasi, bez obzira valjajul meni stuke i dubioza i to, bad i neam neko misljenj eo njima jer ih neslusam ali sma ubjeden da je to bolje od vecine muzicke scene u BH


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Nova "alternativa rocka"
PostPosted: 15. 07. 2010. 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. 07. 2010. 00:46
Posts: 26
Location: Mostar
Prvo SARS osim ''lepca'' nema dobre pjesme, Dubioza je postala smuti pa prospi bend, a Å tuke su uvijek bili onako fini, ali nikad da te obore s nogu. Bar mene nisu nikad.
Ali problem sa našim ''mladim nadama'' je čim okuse mainstream rade sve da se prodaju što više, i onda ili ne rade apsolutno ništa novo nego samo recikliraju staro, ili počnu da unose ''etno elemente'' pa na kraju ispadnju neko sranje koje zvuci samo kao kopija Bijednog Dugmeta. Ako ostanu vjerni sebi, čisto sumnjam da će postati pretjerano popularni. I zato sve te grupe nikad neće potući folkaše, jer dok dođu tog nivoa slušanosti, neće se bitno razlikovati od njih. Ali to je većim djelom problem slušalaca koji se zadovoljavaju svakakvim muzičkim smećem.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group