Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 04:51

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26. 02. 2003. 18:14 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
Quote:
ma meni je najbitnije da ti to razumijes, sve ostalo je nevazno


Apsolutno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 03. 2003. 01:12 
Mr. Brownstone wrote:
Quote:
ma meni je najbitnije da ti to razumijes, sve ostalo je nevazno


Apsolutno.


Naravno! :lol:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 09. 2003. 22:42 
Offline
User avatar

Joined: 29. 09. 2003. 23:27
Posts: 3
Mislim da je EKV zaista najorginalnija grupa na ex-yu prostorima...Par godina za nas, tonemo, 7 dana....

Rođen u GETU, u ZEMLJI iza ZIDA, uzeo je gitaru shvativši da TREBA DA SE ČISTI. Znao je da je ostalo još samo PAR GODINA ZA NAS, par OLOVNIH GODINA. Bio je SIGURAN da će GLAD pokrenuti KARAVANE. PONOS mu nije dozvolio da ćuti, rekao je NE, rekao je ZABRANJUJEM, vikao je SLUŠAJ 'VAMO, ali ga nisu slušali. A imao je odgovor-LJUBAV! Osećam, NEKO NAS POSMATRA. Milan je sa nama, tu IZNAD GRADA. Gleda kako TONEMO, kako IDEMO u KRUG, šapućući I'VE ALWAYS LOVED YOU...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 12. 2003. 21:31 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2003. 00:48
Posts: 33
Location: ...
The_Passenger wrote:
Rođen u GETU, u ZEMLJI iza ZIDA, uzeo je gitaru shvativši da TREBA DA SE ČISTI. Znao je da je ostalo još samo PAR GODINA ZA NAS, par OLOVNIH GODINA. Bio je SIGURAN da će GLAD pokrenuti KARAVANE. PONOS mu nije dozvolio da ćuti, rekao je NE, rekao je ZABRANJUJEM, vikao je SLUŠAJ 'VAMO, ali ga nisu slušali. A imao je odgovor-LJUBAV! Osećam, NEKO NAS POSMATRA. Milan je sa nama, tu IZNAD GRADA. Gleda kako TONEMO, kako IDEMO u KRUG, šapućući I'VE ALWAYS LOVED YOU...


Eh, stvarno lijepo receno....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 12. 2003. 02:55 
Offline
User avatar

Joined: 09. 12. 2003. 13:43
Posts: 384
Location: Beograd
NAJBOLJI BEND koji je ikada i koji ce ikada postojati kod nas... Kazem kod nas (ex YU) zato sto niko ko nije odatle nece shvatiti pesme i njihovu poruku... Ustvari , onakav svet kakav o kakvom je Milan razmisljao je onaj svet u kakvom bih ja voleo da zivim: slobodan, tolerantan, gde se ljudi ne gledaju po veri i po narodnosti i nacionalnosti i gde se ceni ljubav i ono sto covek stvori i njegov rad i trud...To je taj svet u kom bih ja ziveo , pa iako sam srbin i pravoslavac, ja sam covek i volim sve druge ljude na ovom svetu koji i mene vole... Samo , ovo je divlji balkan, sa seljacima, i ljudima sa uskim razmisljanjima, tako se u hrvatskoj srbi zovu seljacima i cetnicima , u srbiji hrvati ustasama i muslimani balijama itd... i to ce trajati, mnogo trajati i nece se zavrsiti , bar za nasih zivota ... Izem ti ja taj svet... TREBA NAM SVET
OTVOREN ZA POGLEDE,
OTVOREN ZA TRCANJE.....
:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 12. 2003. 10:26 
Offline

Joined: 28. 11. 2003. 12:29
Posts: 305
Bravo Zmaju!Nema tu sta vise da se doda....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 12. 2003. 18:32 
Offline

Joined: 13. 12. 2003. 18:09
Posts: 2
Location: Nigdje.
Milan-čovjek koji je totalno promijenio moj život,i zahvalna sam mu jer sam sad tu gdje jesam zahvaljujući njemu...EKV je bio,sad je,i zauvijek ce biti..sve pjesme imaju neku posebnu čar,ne mogu ni jednu izdvojiti...osim možda Milanovog samostalnog albuma "Angels breath"-on je savršenstvo! Čisto savršenstvo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 12. 2003. 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
S_zombiE wrote:
Milan-čovjek koji je totalno promijenio moj život,i zahvalna sam mu jer sam sad tu gdje jesam zahvaljujući njemu...EKV je bio,sad je,i zauvijek ce biti..sve pjesme imaju neku posebnu čar,ne mogu ni jednu izdvojiti...osim možda Milanovog samostalnog albuma "Angels breath"-on je savršenstvo! Čisto savršenstvo...


To je jedini koji nisam slusao :!: no cuo sam da je nesto sasvim drukcije od njegovog rada u grupi...nesto s vise eksperimenta :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 12. 2003. 18:29 
Offline
User avatar

Joined: 29. 09. 2003. 18:32
Posts: 587
Location: HighLand
ma EKV je zakon... najbolja mi je pjesma >ti si sav moj bol< :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 12. 2003. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 09. 12. 2003. 13:43
Posts: 384
Location: Beograd
Angels breath sam poslusao i nije mi se bas nesto svideo, vise mi se svidja njegov rad zajedno sa kojom i VD u Sharlo akrobati.... To ti je brajko bio veoma uspeli eksperiment iliti opit sa kojim je i krenuo novi talas i urbane 80te u BGu , za razliku od danasnjih ruralnih :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 12. 2003. 02:53 
Offline
User avatar

Joined: 25. 07. 2003. 12:09
Posts: 82
Location: SRBIJA!
The_Passenger wrote:
Mislim da je EKV zaista najorginalnija grupa na ex-yu prostorima...Par godina za nas, tonemo, 7 dana....

Rođen u GETU, u ZEMLJI iza ZIDA, uzeo je gitaru shvativši da TREBA DA SE ČISTI. Znao je da je ostalo još samo PAR GODINA ZA NAS, par OLOVNIH GODINA. Bio je SIGURAN da će GLAD pokrenuti KARAVANE. PONOS mu nije dozvolio da ćuti, rekao je NE, rekao je ZABRANJUJEM, vikao je SLUŠAJ 'VAMO, ali ga nisu slušali. A imao je odgovor-LJUBAV! Osećam, NEKO NAS POSMATRA. Milan je sa nama, tu IZNAD GRADA. Gleda kako TONEMO, kako IDEMO u KRUG, šapućući I'VE ALWAYS LOVED YOU...


lepo receno....a odakle ti to....sam si smislio ili si negde procitao pa.....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 12. 2003. 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
Quote:
lepo receno....a odakle ti to....sam si smislio ili si negde procitao pa.....


ima na njihovom sajtu taj text, a cini mi se da je bio i u rock expressu nekom starijem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 12. 2003. 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Nightwatcher wrote:
ma EKV je zakon... najbolja mi je pjesma >ti si sav moj bol< :roll:


Uhhh, kud baš ta. Ta me raskućila :cry: :cry: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 12. 2003. 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 29. 09. 2003. 18:32
Posts: 587
Location: HighLand
Crni_Jack_Daniels wrote:
Nightwatcher wrote:
ma EKV je zakon... najbolja mi je pjesma >ti si sav moj bol< :roll:


Uhhh, kud baš ta. Ta me raskućila :cry: :cry: :twisted:
Why :?: ma zakon je ....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 12. 2003. 08:56 
Offline

Joined: 16. 12. 2003. 00:54
Posts: 7
Location: Demokratska Republika Kongo
The_Passenger wrote:
Rođen u GETU, u ZEMLJI iza ZIDA, uzeo je gitaru shvativši da TREBA DA SE ČISTI. Znao je da je ostalo još samo PAR GODINA ZA NAS, par OLOVNIH GODINA. Bio je SIGURAN da će GLAD pokrenuti KARAVANE. PONOS mu nije dozvolio da ćuti, rekao je NE, rekao je ZABRANJUJEM, vikao je SLUŠAJ 'VAMO, ali ga nisu slušali. A imao je odgovor-LJUBAV! Osećam, NEKO NAS POSMATRA. Milan je sa nama, tu IZNAD GRADA. Gleda kako TONEMO, kako IDEMO u KRUG, šapućući I'VE ALWAYS LOVED YOU...


bjezi ba, najezi se od ovog posta


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 02. 2004. 19:41 
Offline

Joined: 12. 02. 2004. 22:36
Posts: 5
Location: visoko
definitivno jedna od najbolji ex Yu grupa... najbolje stvari: oci boje meda, zemlja, par godina za nas....iznad grada...


U svakom porazu ja sam video deo slobode,
i kad je gotovo za mene,znaj,tek tad je pocelo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 02. 2004. 00:00 
Offline

Joined: 11. 08. 2003. 00:17
Posts: 16
ekv je imao dušu oduvijek.pa i karizmu koja se tragicnim raspadom povecala...

jako dobar bend s jakim porukama ali za moj ukus,dijamant koji je previse izbrusen...previse je toga tipo-top


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 02. 2004. 13:15 
Offline
User avatar

Joined: 03. 11. 2003. 10:34
Posts: 170
Location: Coney Island
evo , po ko zna koji put sebe zatičem kako opet pišem nešto o EKVu mada sam se zarekao da neću...ne znam šta da vam velim, ljudi..EKV je jedan prosječan bend i ništa više..par pjesama koje slikovito govore i..ništa više..možda su naišli u jedno vrijeme koje im je odgovaralo(kad su Simple Mindsi značili nešto na svjetskoj sceni) i to im je to..ljudi, nemojte se zanositi nekim iluzijama..znam ja da su mnogi od vas nepopravljivi romantičari i zanesenjaci pa im leže stvari takvog kalibra..i ja sam romantičar, pa šta..meni je recimo i Atomsko sklonište jako romantično..a opet ne vapim za tim..dakle, da se razumijemo-EKV je dobar bend(prosječan) i ništa više..ništa nenadjebivo..ništa nadnormalno..ništa zvjezdano!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 02. 2004. 15:48 
bora, znaci bili su nadrogirani ii nisu znali sta pricaju? i sad odjednom nisu pricali gluposti? neznas ni ti izgleda sta govoris, gori si od njih :P
EKV je zakon i uvijek ce ostati...a sto se tice najboljih pjesama...pa koja im nije dobra? SVE su AUUUUUUUUUUUUUUU :twisted:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 02. 2004. 23:04 
Offline
User avatar

Joined: 09. 12. 2003. 13:43
Posts: 384
Location: Beograd
HaViLdAr wrote:
evo , po ko zna koji put sebe zatičem kako opet pišem nešto o EKVu mada sam se zarekao da neću...ne znam šta da vam velim, ljudi..EKV je jedan prosječan bend i ništa više..par pjesama koje slikovito govore i..ništa više..možda su naišli u jedno vrijeme koje im je odgovaralo(kad su Simple Mindsi značili nešto na svjetskoj sceni) i to im je to..ljudi, nemojte se zanositi nekim iluzijama..znam ja da su mnogi od vas nepopravljivi romantičari i zanesenjaci pa im leže stvari takvog kalibra..i ja sam romantičar, pa šta..meni je recimo i Atomsko sklonište jako romantično..a opet ne vapim za tim..dakle, da se razumijemo-EKV je dobar bend(prosječan) i ništa više..ništa nenadjebivo..ništa nadnormalno..ništa zvjezdano!!


Treba ih razumeti... ne znas sta propustas... :wink:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 227 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group