Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 12:57

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 83 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 20. 06. 2011. 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
Bend koji dolazi definitivno..Hard & Hevi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 21. 06. 2011. 10:22 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
Hard & Hevi shit, sa naglaskom na ovo zadnje :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 21. 06. 2011. 11:08 
Offline

Joined: 12. 06. 2011. 00:13
Posts: 31
DeathRides wrote:
KillerBee689 wrote:
Sarajevski progresiv rock bend.


jesi ti slušao u životu progressive rock? da jesi, ne bi izvalio ovakvu glupost.

da bi danas uspio na muzičkoj sceni bilo koje zemlje potrebno je da imaš koliko-toliko kvalitetnu muziku. oni to nažalost nemaju i dalje je sve suvišno govoriti. ova pjesma koju si postavio se ubila za manifestacije kao vaš šlager sezone ili neki muzički festival tipa sunčane skale na kojem se obavezno ide na plejbek, a koliko sam upoznat sa izvedbom ovog benda uživo, najbolje im je da se drže upravo takvih manifestacija


Dobro ako si ti bolji i ako misliš da možeš napaviti bolju muziku, gitaru u ruke i opleti, sigurno će te neko otkriti ako si dobar. A što se tiče live nastupa pa evo, uživo izvedba gorepomenute pjesme na državnoj televiziji BHT1:

[flash]http://www.youtube.com/watch?v=4Y2GYzVpz3I[/flash]


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 21. 06. 2011. 12:06 
haha žiku džihe vokala hahahahahah čeelik aleeeee


Top
  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 21. 06. 2011. 18:52 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
DeathRides wrote:
KillerBee689 wrote:
Sarajevski progresiv rock bend.


jesi ti slušao u životu progressive rock? da jesi, ne bi izvalio ovakvu glupost.

da bi danas uspio na muzičkoj sceni bilo koje zemlje potrebno je da imaš koliko-toliko kvalitetnu muziku. oni to nažalost nemaju i dalje je sve suvišno govoriti. ova pjesma koju si postavio se ubila za manifestacije kao vaš šlager sezone ili neki muzički festival tipa sunčane skale na kojem se obavezno ide na plejbek, a koliko sam upoznat sa izvedbom ovog benda uživo, najbolje im je da se drže upravo takvih manifestacija


Zvuce ko onaj Sergej Četković :lol: :lol: :lol:

A emisiju Konačno petak onog pedera nabij na kurac, ja cu Maju :twisted: imaš negdje Sharanov tekst koji odlično govori(ne mogu vjerovat da ovo govorim :lol: :lol: ) o toj emisiji pa ti sad vidi koliko je to mjerodavno


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 22. 06. 2011. 01:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
kurac


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 22. 06. 2011. 17:06 
Offline
User avatar

Joined: 07. 08. 2009. 09:00
Posts: 129
Sa ovoliko komentara "bend" bi se već mogao nazvati kontroverznim :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 22. 06. 2011. 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Cao decki! Ovaj jedan Bekim (Lord Krvolok na forumu) kaze da niste cemu sa muzicke tacke gledista, ali ste zato Lijepi. Eto, da vas malo oraspolozim nakon ovih silnih negativnih komentara. Samo mi nemojte biti tuzni! Pozz!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 22. 06. 2011. 23:47 
Offline
User avatar

Joined: 18. 06. 2011. 16:45
Posts: 662
koji hejt ebote :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 22. 06. 2011. 23:57 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
KillerBee689 wrote:
sigurno će te neko otkriti ako si dobar.


a njih je eto kao neko "otkrio"... de ne provaljuj se čovječe više. jesi li im guzni haver ili nešto slično pa ih do te mjere braniš? realno ima trilion bendova koji su po kvalitetu bolji od ovih isprdaka u poluotkopčanim košuljicama. nije ovo nikakav hejt prema tome što su iz sarajeva i što im BABO ima para, nego su jednostavno loši i glupo mi više o tome raspravljati. meni su smijurija a i većini ljudi koji su iole upoznati u alternativnu scenu. a kad kažem alternativna scena onda ne mislim na ex-yu ili MTV sranja i slično


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 13:47 
Offline

Joined: 12. 06. 2011. 00:13
Posts: 31
DeathRides wrote:
KillerBee689 wrote:
sigurno će te neko otkriti ako si dobar.


a njih je eto kao neko "otkrio"... de ne provaljuj se čovječe više. jesi li im guzni haver ili nešto slično pa ih do te mjere braniš? realno ima trilion bendova koji su po kvalitetu bolji od ovih isprdaka u poluotkopčanim košuljicama. nije ovo nikakav hejt prema tome što su iz sarajeva i što im BABO ima para, nego su jednostavno loši i glupo mi više o tome raspravljati. meni su smijurija a i većini ljudi koji su iole upoznati u alternativnu scenu. a kad kažem alternativna scena onda ne mislim na ex-yu ili MTV sranja i slično


Vjeruj mi ja momke u životu nisam vidio, čak im nisam bio ni na nastupu. Čak nisam ni iz Sarajeva. Dobio sam ih među preporukama za rock bendove iz BiH. Tebi su loši to je to, ali ja msilim da je to najviše hejt zbog uspjeha. Bosanac će bosancu oprostit sve osim uspjeha.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
ja uspjeha i kurca


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 20:06 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
Muzičari aj priznajte da ste ljubomorni na njih :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Ovo sta kaze da cemo oprostiti sve osim uspjeha je isitna . Ali da su ovi sta uspjeli tu si se jarane zajebo ko ja na testovima za auto , sacekaj jedno 15 dana kao i ja pa mozda ti dodje iz guzice u glavu sta ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 21:18 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
KillerBee689 wrote:
DeathRides wrote:
KillerBee689 wrote:
sigurno će te neko otkriti ako si dobar.


a njih je eto kao neko "otkrio"... de ne provaljuj se čovječe više. jesi li im guzni haver ili nešto slično pa ih do te mjere braniš? realno ima trilion bendova koji su po kvalitetu bolji od ovih isprdaka u poluotkopčanim košuljicama. nije ovo nikakav hejt prema tome što su iz sarajeva i što im BABO ima para, nego su jednostavno loši i glupo mi više o tome raspravljati. meni su smijurija a i većini ljudi koji su iole upoznati u alternativnu scenu. a kad kažem alternativna scena onda ne mislim na ex-yu ili MTV sranja i slično


Vjeruj mi ja momke u životu nisam vidio, čak im nisam bio ni na nastupu. Čak nisam ni iz Sarajeva. Dobio sam ih među preporukama za rock bendove iz BiH. Tebi su loši to je to, ali ja msilim da je to najviše hejt zbog uspjeha. Bosanac će bosancu oprostit sve osim uspjeha.


Pozdrav!

Kao prvo, želio bih Vam se zahvaliti na otvaranju teme i pozitivnim komentarima, zbog raje kao ti prašimo i dalje!
Kao drugo, novi si ovdje na forumu pa vjerojatno neznaš kakvi se ljudi ovdje okupljaju. Ja sam ovdje član već dugi niz godina, i prije osnivanja The Last Locationa i sa sigurnošću ti mogu reći da se uopće ne moraš obazirati na njihove procjene, tvrdnje i stavove, poglavito ne na one o glazbi. Mi svoju glazbu živimo, radimo i pržimo zbog nas, zbog scene, izričaja i ljudi kao što si ti! Samo naprijed, slušaj, uživaj i očekuj novi, još progresivniji i možda malo žešći album čije snimanje započinje u augustu :)

Stay (hard &) heavy i pozdrav od Latića!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 22:04 
Offline

Joined: 12. 06. 2011. 00:13
Posts: 31
Hvala, ako se stvarno radi o Latić brothersima. Nema viška potu stvarno.

A gore momak reče da nisu postigli uspjeh vjeruj za momke se već čuli. Prilog o njima na italijanskom MTV-u.

http://www.youtube.com/watch?v=qeryWL8w_9M

Drugo - Za momke je čulo 80% ljudi u BiH koj slušaju rock muziku. Treće - kao što rekoh gore nastup na državnoj televiziji nije mala stvar iako su oni prilozi o rocku na KOnačno Petka kao i kompletna emisija stvarno debilski, ali eto. Evo ni meni se ne sviđa kako zvuče neke starije pjemse, kao naprimjer To You I Belong, pjemsa je stvarno bezze i bezvučna je, ali ne kontam zašto svi navaljujete da momci furaju glam, estetiku i šminkeraj kad baš izgledaju normalno, a kako bi i trebali bit fino obučeni na nastupima.
Hejtera ovdje ima i svakom zamjere, evo naprijemer u Sarajevu gotivim pravo metalcore bend Aesthetic Empathy i momci baš fino sviraju, ali imaju hejtera jer ovdje ljudi mrze uspjeh, a pogotovo ako se neko probije na našu skoro neposotjeću rock/metal scenu.

A eto ako ste vi stručnjaci počnite navodit bendove koji to zaslužuju više pažnje od The Last Locationa.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 22:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
KillerBee689 wrote:
A eto ako ste vi stručnjaci počnite navodit bendove koji to zaslužuju više pažnje od The Last Locationa.



E ovo ti nije trebalo :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 09. 06. 2010. 22:13
Posts: 2797
Location: Tuzla
Rekoh vam ljudi, KillerBee689 je opasan keyboard warrior, susretao sam se s njim. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 22:37 
Offline

Joined: 12. 06. 2011. 00:13
Posts: 31
Obezglavator wrote:
KillerBee689 wrote:
A eto ako ste vi stručnjaci počnite navodit bendove koji to zaslužuju više pažnje od The Last Locationa.



E ovo ti nije trebalo :lol: :lol:


Pa hajde udri jbt više. Daj da vidim ko su ti rockstari koji su bolji od LL.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: The Last Location
PostPosted: 23. 06. 2011. 23:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
Omar i mjesečari


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 83 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group