Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:08

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2005. 01:08 
Offline

Joined: 24. 03. 2005. 17:25
Posts: 65
Location: Banja Luka
Ali potpuna istina,znaci,potpuno losa kopija EKV-a,razlog za to je sto se ta ekipa muzicara sa Novog Beograda u ranoj mladosti druzila i Djule je otkidao na EKV i bas bio dobar sa pokojnim Milanom i stalno pokusavao da radi nesto na taj fazon :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 07. 2005. 12:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2005. 12:06
Posts: 6
Ne znam da li je to furka, kopiranje ili jednostavno inspiracija proizasla iz odusevljenja jednim od najboljih balkanskih bendova. I Van Gogh *losa* kopija... Mislim i ovo losa i ovo kopija, ne mogu povezati s Djuletom. Da je to i lose i kopija i furka... Djuletove pjesme bi bile ravne nuli i good for nothing... a cini mi se da to ovdje nije bas slucaj.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 07. 2005. 12:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2005. 12:06
Posts: 6
Takodje za "pokusavanje" da bude EKV, ma daaaajte. Pa Djule je previse pametan za to.. da zna da je to nemoguce. Ja ne znam da li vi uopste poznajete Van Gogh muziku i Djuleta (makar iz interview-a) ili samo pljujete ovdje, jer ste culi 1-2 pjesme i odmah zauzeli stav (citaj: POVRSNO).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 08. 2005. 20:20 
Offline
User avatar

Joined: 08. 05. 2004. 15:00
Posts: 50
Location: Vrnjacka Banja
Banshee wrote:
Takodje za "pokusavanje" da bude EKV, ma daaaajte. Pa Djule je previse pametan za to.. da zna da je to nemoguce. Ja ne znam da li vi uopste poznajete Van Gogh muziku i Djuleta (makar iz interview-a) ili samo pljujete ovdje, jer ste culi 1-2 pjesme i odmah zauzeli stav (citaj: POVRSNO).


Znam i Djuleta i Van Gogh vrlo dobro, sto je dovoljno da ostavim komentar koji sam stavio na ovu temu. Imam sve albume i kao sto pomenuh bio sam na njihovim svirkama 5-6 puta, zato sam ih i definisao kako sam ih i definisao. A interesuje me tvoja ocena njihovih zivih nastupa? Nisu oni losi da se razumemo, ali daleko od toga da su toliko dobri koliko im je kod nas paznje posveceno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2005. 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Ja sam ih isto gledala 2 puta i znam da su oba koncerta pocela ko techno partyji sto me pomalo iznenadilo, al cim dodju do pjesama poput Mama, Za Godine Tvoje shvatim da je to ipak onaj Van Gogh ciju muziku volim.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2005. 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 08. 05. 2004. 15:00
Posts: 50
Location: Vrnjacka Banja
Gia wrote:
Ja sam ih isto gledala 2 puta i znam da su oba koncerta pocela ko techno partyji sto me pomalo iznenadilo, al cim dodju do pjesama poput Mama, Za Godine Tvoje shvatim da je to ipak onaj Van Gogh ciju muziku volim.


Ma nije to problem vec sto njihova svirka ide preko "matrice".
N.P.R. pesma neko te ima nocas na zivoj svirci, njima se cuju zenski prateci vokali, ili najbolji primer je sto u svakoj pesmi imaju klavijaturu koju na zivoj svirci moze da im svira samo MIDI fajl jer oni nemaju klavijaturistu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 08. 2005. 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Ali opet kad pogledas i to sto je snimljeno je sve njihov rad, a to sto ne mogus virat 2 instrumenta u isto vrijeme druga je stvar.
Jedino bi mogli pokusat s nekim session muzicarima na par svirki.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 08. 2005. 19:24 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2003. 00:24
Posts: 152
Location: Yield Point
volela sam stare pesme jer su tada imali neki svoj trip i bili su osvezenje na yu sceni...sada ne mogu da verujem sta se desilo sa njima...ubacuju tehno semplove u pesme,i sto je njagore upropastili su stare pesme,ne lice vise ni sta...do juce je djule (pevac) pljuvao po tehno muzici i celom tom fazonu,a sada se prepustio istom..
toliko su mi se zgadili da nekad ne mogu ni da cujem neku staru stvar koju sam volela :P


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group