Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 20:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 24. 02. 2006. 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
Negdje sam procitala da im se postava vec tumba.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 02. 2006. 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
skinula danas.... odlično. mi lajks :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 02. 2006. 00:59 
Offline
User avatar

Joined: 15. 05. 2005. 18:07
Posts: 563
Location: Mostar
I ja sam nedavno skinula čitav album.. nisam ga vala extra puta preslušala al et.. za sad su mi najbolje stvari Gorile u magli i Mjesto za dvoje. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 02. 2006. 03:10 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
hot_blood wrote:
stuke su sutra u coloseumu..ne znam kolko je ulaz :) :)
a mladice, krke potrazite ne nekom drugom mjestu :) :)


djaba ko prvi put dolazi u coloseum.. :shock:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 02. 2006. 05:27 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Jeste. Đaba je, ali ti daju žetone za cenera. I ti onda te žetone možeš prokockat, a možeš i vratiti. Ako ih vratiš, oni ti vrate cenera na izlazu.
So... ide li ko? Meni je Coloseum too fancy čak i kad su u pitanju Letu štuke :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 03. 2006. 01:26 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
Evo poslije prvog leteceg slusanja da prokomentarisem. Ima tu udrobljenog svega i svacega (poslije cu o tome dok preslusam kako treba par puta), al' sve u svemu posten album, solidna muzika, ima i par lijepih stihova... na danasnjem vaktu sasvim dobar album. Vise o ovome neki drugi dan... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 03. 2006. 06:43 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
Eh, evo lijepo sam poslus'o. Utjecaj Rundeka je ogroman (Grad bez boje, Tuga, Šutiš, Tepsija, Kao na zapadu i naravno Sunce na kojoj se i pojavljuje Rundek himself), posebno na vokal, a i na muziku solidno (duhacka linija, Cubanski ritmovi). Onda ima tu malo imitiranja Džonija u pjesmi Ulice. U pjesmi Kredenci onaj lik na početku isto Braco Vrbanjusa :lol: Na pocetku pjesme Tepsija ide nesto nalik Floydovom Empty Spaces. U pjesmi Signali ima komadic klavijatura Bijelog Dugmeta, nisam se mog'o skontat' koja pjesma, a i back vokali su tipicno Dugmetarski, dok su back vokali u pjesmi Pero Papacoder tipicno Plavi Orkestar. U pjesmi Tuga ne znam je l' sprdancija, pjeva isto Burhan Saban :lol: Et', ne'am vise nista. Nemoj da neko pomisli da ih blatim ovim, dobro su skucali album, svidja mi se ubacivanje violine i chela u nekim pjesama, moze se probrat' par pjesama za redovno slusanje, al' o tom za par sedmica :lol:

Uh, jebote zivot sto se nasrah k'o kakav kriticar :lol: Bljfuj!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 03. 2006. 16:43 
Offline

Joined: 14. 01. 2006. 14:51
Posts: 19
Location: bas ovdje
Kemo von Zeppelin wrote:
Eh, evo lijepo sam poslus'o. Utjecaj Rundeka je ogroman (Grad bez boje, Tuga, Šutiš, Tepsija, Kao na zapadu i naravno Sunce na kojoj se i pojavljuje Rundek himself), posebno na vokal, a i na muziku solidno (duhacka linija, Cubanski ritmovi). Onda ima tu malo imitiranja Džonija u pjesmi Ulice. U pjesmi Kredenci onaj lik na početku isto Braco Vrbanjusa :lol: Na pocetku pjesme Tepsija ide nesto nalik Floydovom Empty Spaces. U pjesmi Signali ima komadic klavijatura Bijelog Dugmeta, nisam se mog'o skontat' koja pjesma, a i back vokali su tipicno Dugmetarski, dok su back vokali u pjesmi Pero Papacoder tipicno Plavi Orkestar. U pjesmi Tuga ne znam je l' sprdancija, pjeva isto Burhan Saban :lol: Et', ne'am vise nista. Nemoj da neko pomisli da ih blatim ovim, dobro su skucali album, svidja mi se ubacivanje violine i chela u nekim pjesama, moze se probrat' par pjesama za redovno slusanje, al' o tom za par sedmica :lol:

Uh, jebote zivot sto se nasrah k'o kakav kriticar :lol: Bljfuj!
Ma ne, poslusao si i dao si svoje misljenje, cijenim to! Ekstremno sam netolerantan prema "velikim muzicarima" koji ocjenjuju u fazonu: "Pa eto, ko nesto sam povrsno cuo slucajno taj i taj bend i mislim da su u tom povrsnom slusanju zapazene harmonije koje mi lice na ovo ili ono....!!!!!?????" Inteligentno, nema sta. Recenzije tvog tipa svakako dobro dodju za forum. Ja sam od ovog benda cuo dvije,tri pjesme i to nije jos dovoljno da dam cjelishodnu ocjenu. Cim poslusam cijeli album nekoliko puta, i to pomno, dacu iskreno svoje misljenje.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 03. 2006. 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
meni ubjedljivo najbolja je mjesto za dvoje, a onda grad bez boje. ostalo tako-tako, neloše, ali isto.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2006. 01:51 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Evo, preslušah ih skroz. Ne mogu dat' opsežan komentar ko Kemo, ne da mi se. Sve u svemu, mislim da je dobar album, nešto (malo) drugačije, a pošto volim Rundeka, i što reče Kemo njegov utjecaj je ogroman - leg'o mi je album ko budali šamar.
Tol'ko od mene.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 04. 2006. 01:45 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
eo upravo sam ih sluso... pravo fino zvuce, bas sam se opustio...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Thanks for helping
PostPosted: 27. 04. 2006. 05:55 
Offline

Joined: 26. 04. 2006. 21:54
Posts: 1
Thanks for helping me with JobQueen and China Sales Reps. I'm with them 2 month now and they, thanks god, really pay. I'm already getting more than 5000 per month and looking for more coworkers. If you change your mind let me know. You can use my promotion code to sign in. mailto:kimwongshu@yahoo.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2006. 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 23. 03. 2006. 00:14
Posts: 53
Location: Bihac,Silent Hedges
WTF???
koji offtopic...
enivej,poslusala sam danas taj album...i nije los...sta ja znam,nije moj djir :P,al respect! Jedna od rijetkih bosanskih (i hercegovackih) bendova koji moje usi mogu da podnesu...sophisticated ears :P..hell yeah!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group