Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 15:49

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08. 06. 2003. 21:56 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 06:56
Posts: 518
Location: Soba
Led Zeppelin wrote:
Pa dobro ljudi svi vi koji ste izasli iz osnovne zar ne mislite da je vrijeme da prevaziđete te furke iz VII i VIII razreda.
PS: Nema smisla kvalitet muzike ocjenjivat gledajuci nacionalnu pripadnost clanova benda.

Nek si i ti Kemo progovorio.......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 06. 2003. 01:47 
Offline
User avatar

Joined: 07. 06. 2003. 01:53
Posts: 35
Location: Lukavac
svirka nula
vokal ispd nule
sve ostalo nije vrijedno spomena


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 06. 2003. 22:00 
Offline

Joined: 15. 02. 2003. 19:24
Posts: 58
Location: Zagreb
Powerslave wrote:
svirka nula
vokal ispd nule
sve ostalo nije vrijedno spomena

:shock: :shock: :? :? :shock:

koju glupost napisa..... :!: :?: :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2003. 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
guitargirl wrote:
Powerslave wrote:
svirka nula
vokal ispd nule
sve ostalo nije vrijedno spomena

:shock: :shock: :? :? :shock:

koju glupost napisa..... :!: :?: :!:


sto stare ti?
uopste nije daleko od istine :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2003. 13:29 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
ma ZP je zakon bend


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2003. 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
BOMBER wrote:
ma ZP je zakon bend


ko to???

zaklonišće prepeva???

:P :P :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 03:03 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
Powerslave wrote:
svirka nula
vokal ispd nule
sve ostalo nije vrijedno spomena


ne seri
ljudi ma nista ne fali, nisu nesta, al mogu se slusat
ako bi gledali koje izdajnik onda su gotovo svi pjevaci iz bosne izdajnci jer vecina ih je pocetkom rata napustila bosnu, samo neki su ostali ovde i takvi se mogu na prste izbrojat
ne treba uopste to gledat ko je kakav ko covjek, vec kakve su njegove pjesme, kako svira, kad bi se tako gledalo nijedan muzicar ne bi valjo


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 07. 2003. 23:27 
Offline

Joined: 09. 07. 2003. 17:22
Posts: 7
Location: korenica
ZABRANJENO PUŠENJE bez nelete nije isto ,no nije uopće loše.Imali su nekoliko dobrih uradak kao:Fildžan viška,kad dernek utihne,otpor stoko, no njihova najbolja pjesam je GUZONJIN SIN-čista genijalnost


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 07. 2003. 06:24 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
+++ pisonja i zuga u paklu droge,probuseni dolar,murga drot,put u srediste rudnika,lutka sa naslovne strane,balada o pisonji i zugi,s druge strane ulice,........................................


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 05. 2004. 15:42 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
Sine KULT KULT KULT I JEBENI KULT!!!

Sjedim u Zagrebu, na poslu, sa svojih 26 u guzici i slusam lutku sa naslovne strane, guzonju, ibru i zenicu!! Eeee sine, koji je ovo sjeb cut vako....sarajevo feeling jedan kroz jedan!! Dirnulo me pravo majke mi!!

Zabranjeno Pusenje je jebeni zakon...ovo sto ova djeca napisase iznad o zakurac bendu i sviranju...halo ba - koga boli kurac kako ko svira ili kako je nele pjevo, vi ocito ne kontate bit i svrhu postojanja pusenja:
SEVDAH urbane gerile!!! To ti je pusenje sine!!

Jedna od onih timeless stvari koje sto su starije to su bolje!

"Shvacas"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 05. 2004. 00:25 
Offline
User avatar

Joined: 09. 12. 2003. 13:43
Posts: 384
Location: Beograd
Oni su stvarno dobri, bio sam i na sarajevskom i beogradskom, sarajevski je do jaja, samo kad bi im pevao nele... E jebem ti rat... Oni imaju stvarno do jaja pesme, samo sto mi smeta sto je bas upadljivo da su im pesme na istu foru..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2004. 04:02 
Offline
User avatar

Joined: 26. 06. 2004. 01:34
Posts: 74
Location: oslo
:pusac: [img][url]ma supr bend.....samo fali nele....drugo -glupo je da postoje dva benda pod istim nazivom[/url][/b]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2004. 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 17. 08. 2003. 19:54
Posts: 171
Location: Visoko
AdVers wrote:
To sto je otisao u Beograd ne znaci nista. Mozda je covjek jednostavno mislio da ce se tamo lagodnije osjecati, da mu djeca imaju veci sansu da prezive ako nisu u Sarajevu, ili sta vec. To mi je sasvim razumljivo.
A to da je srao, do sada nisam cuo

Primao je prijetnje od jos se ne zna koje skupine ljudi ali ih je zaista rimao i covjek je odlucio otici kako bi zastitip sebe i porodicu. Nije nista i nikada govorio protiv bih i sarajeva a sto je bilo lose. Cak se jednom jebeno naljutio na neku pjevacicu narodne muzike koja je pricala vic. Islo je otprilike ovako:
Ona je ispricala vic "Kako je nastao Bosanac? Jebo medvjed bukvu!"
a onda se on ljutito ubacio: "A znas li kako si ti nastala? Jebo ti ja mater!"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2004. 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 17. 08. 2003. 19:54
Posts: 171
Location: Visoko
magladeath wrote:
:pusac: [img][url]ma supr bend.....samo fali nele....drugo -glupo je da postoje dva benda pod istim nazivom[/url][/b]

Ne postoje...jedno je No Smoking a drugo ZP


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 07. 2004. 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2004. 13:40
Posts: 27
Location: Tunguzija
Led Zeppelin wrote:
Pa dobro ljudi svi vi koji ste izasli iz osnovne zar ne mislite da je vrijeme da prevaziđete te furke iz VII i VIII razreda.
PS: Nema smisla kvalitet muzike ocjenjivat gledajuci nacionalnu pripadnost clanova benda.


ovo je najbolji post na ovoj temi

@ovi Å¡to seru sejo hrvat, sejo bosanac

sejo je hrvat, rođen u sarajevu a sada živi u hrvatskoj

@ovi Å¡to seru da je nele im'o najbolje tekstove

sejo je pisao veliku većinu tekstova za zabranjeno pušenje, i sejo je dobar tekstopisac, ali on nikad neće tu pjesmu koju napiše otpjevati kao nele (pri tome ne mislim na glas, nego na "ono nešto "što je imao nele i što je napravilo prijeratno zabranjeno pušenje onim što jest, a to je jedan od najvećih bandova [ako ne i najveći] sa područja ex yu)

@ovi Å¡to seru da je nele Å¡upak

da sam bio na njegovom mjestu i ja bih uradio isto, osigurao bolji život za sebe i obitelj...





zaključak: Zabranjeno Pušenje je bilo najveća grupa u bivšoj jugi,(neovisno o tome koji stil glazbe/muzike slušate) ali ovo sada nije vrijedno spomena. ništa nije isto bez neleta...

a no smoking orchestra (nele i kusturica) žare i pale svijetom, ako nađem par slika sa koncerta negdje u južnoj americi gdje se iskupio pun stadion objavim ih ovdje.
o njihovoj "glazbi" se ne može pričati, jer ono nije glazba, nego više zajebancija, ali eto...

EoD[/b]


Top
 Profile  
 
 Post subject: WFERGUH
PostPosted: 28. 07. 2004. 05:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2004. 04:26
Posts: 658
Location: Kentaki
kad' ja tamo, a ono medjutim...

ne znam o kojoj se generaciji gospode ovdje radi al', izuzevsi cinjenicu da svako ima pravo na svoje misljenje, ne mora se pljuvati nesto sto se ne razumije, ili cemu u ovom slucaju covjek nije dorastao. svrstavanje ZP u pop/soft rock kategoriju je definitivan manjak poznavanja zanrova rock-a, il' kako vec neko rece, posljedica slusanja iskljucivo 3 pjesme doticnog benda.

takodjer poredjenje prijeratnog Pusenja sa sadasnjim SA/BG prezentacijama ja No Smokinga, ja Zabranjenog Pusenja, je vise neg' zalostno. sem cinjenice da se radi o clanovima iz kojih se sastojalo prijeratno Pusenje, ova tri benda nemaju nista zajednicko.

Pusenje treba znat' slusat'...mora covjek mentalno da stvori sliku jednog drota po imenu Murga, tre'a znat' sta Britanija trazi u Probusenom dolaru, mora se patit' za Selenom, te pogledat' film u Kinu Prvi Maj...treba strazarit' pored Prizrena...to Vam je Sarajevo, ikona onog Sarajeva kakvog ga iz djetinjstva pamtim.

ial' jbg i sami rekose:

"Neki odma' počeše da blate Ibrin lik
Al' samo prava raja je znala
U čemu je trik

Nije Ibro, jarane, nas fukara
Ibro ti je de fakto umjetnik, svaćaš?"


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 08. 2004. 19:06 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Uriel wrote:
Sine KULT KULT KULT I JEBENI KULT!!!

Sjedim u Zagrebu, na poslu, sa svojih 26 u guzici i slusam lutku sa naslovne strane, guzonju, ibru i zenicu!! Eeee sine, koji je ovo sjeb cut vako....sarajevo feeling jedan kroz jedan!! Dirnulo me pravo majke mi!!

Zabranjeno Pusenje je jebeni zakon...ovo sto ova djeca napisase iznad o zakurac bendu i sviranju...halo ba - koga boli kurac kako ko svira ili kako je nele pjevo, vi ocito ne kontate bit i svrhu postojanja pusenja:
SEVDAH urbane gerile!!! To ti je pusenje sine!!

Jedna od onih timeless stvari koje sto su starije to su bolje!

"Shvacas"


ja konto ti si neki ekstremnjak...ali eto
kao sto sam reko,svidjaju mi se njihovi prijeratni punk-radovi,i nesto malo poslije rata


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 08. 2004. 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
Puno bolji sa Neletom,a sta su kasnije napravili sa bendom je cista glupost.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 08. 2004. 18:22 
Offline
User avatar

Joined: 17. 08. 2003. 19:54
Posts: 171
Location: Visoko
Symphony wrote:
Puno bolji sa Neletom,a sta su kasnije napravili sa bendom je cista glupost.

Ma dajjj.....mozda po tvojim nekim subjektivnim ubjeđenjima ali objektivno nikada nisu bolji....i meni su stari drazi ali shvati da je Fildzan Viska najbolji album Pusenja ikada (objektivno)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 08. 2004. 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
Morrison wrote:
Symphony wrote:
Puno bolji sa Neletom,a sta su kasnije napravili sa bendom je cista glupost.

Ma dajjj.....mozda po tvojim nekim subjektivnim ubjeđenjima ali objektivno nikada nisu bolji....i meni su stari drazi ali shvati da je Fildzan Viska najbolji album Pusenja ikada (objektivno)


Pa,ovdje imam ime na forumu sto odmah podrazumijeva da iznosim svoje subjektivno misljenje.Svi smo mi ovdje posebno ulogovani.Svaki komentar ima barem 50% subjektivnosti.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 86 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group