Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 15. 06. 2024. 22:07

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 14. 04. 2012. 13:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Povodom svirke Terrora, Death Before Dishonora i Take Offense-a, koja će se održati u Beogradu 19.4.2012.g., organizuje se odlazak na koncert. Imamo već 6-7 ljudi za kombi, fali nam još jedna osoba koja bi išla, eventualno 2. Tal za kombi je 50 KM, polazak u četvrtak, 19.4., oko 12h, povratak sljedeći dan iza podne. Karta za koncet je oko 26 KM što je smiješno obzirom da 2 svjetska HC benda sviraju.

Zainteresirani neka mi se jave na PM, najkasnije do ponedjeljka!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
boro,rox,dajte koje slovo kako bilo sinoc.
eo nekih videoa od smrti prije nepoštovanja,snimci peru..

DEATH BEFORE DISHONOR - Boston Belongs to Me (Gun Club, Belgrade, 19.04.2012)
http://www.youtube.com/watch?v=UWtOkbvLdVg
p.s. boro,eto te ta trane ;-)

DEATH BEFORE DISHONOR - Born From Misery (Gun Club, Belgrade, 19.04.2012)
http://www.youtube.com/watch?v=CscnPs8d ... r_embedded


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 20:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
a šta da ti kažem brate, žao mi je što nije bilo više raje iz Lijepe Naše BeIiHa, posebno dragi prijatelji. Ali zabavljali smo se i za sebe i za njih/vas. ;) ali mi je drago što je Ešpa uspio da dođe.

Koncert je bio ludnica. Nije nadmašio ono što sam doživio u Zagrebu prošle godine u februaru - onda je bilo dosta hajcanja sa predgrupama koje su digle atmosferu do usijanja prije nego je Terror zadao death blow - ali nije bilo ni sekunde loše, samo pozitiva i dobrota.

Take Offense - nisam upratio cijelu svirku, manje od pola, jer sam tušio Dekija :D god bless his soul :D žalim ga što večeras gleda Parkway Drive... ali ono što sam čuo od TO je bilo fino, HC normala. Zadavanje!

DBD - prvi put ih gledo i glavni razlog što sam išao na ovo. Fina setlista, sve hit do hita, raja skakala, bacala se sa niske bine, šutka, circle pit, singalong etc. Stvarno, nema riječi da to opiše. Sreća, ljudi su snimali sve to i može se na JewTubu pogledat i vidjet kako je super bilo. Najjača tačka - pretvorili "Boston Belongs To Me" u "Belgrade Belongs to Me" :) vrištanje sa bine, hiljadu nas se dere. Nadam se da ćemo slj godine pjevat "Bosna Belongs to Me" :D

Terror - stvarnom Scott Vogel ima energije i pokazuje to. Hajca raju, dere grlo, pjeva, skače, baca se u publiku dok pjeva. Cijenim njegovu energiju, dok s druge strane, spika između pjesama mi ide ponekad malo na živce. On mi baš ne vuče na lika koji "pati", hard knock life etc. Ali džabe, ubija na bini, gledo si i sam hiljadu puta. Zato je meni Terror do jaja, čak i kad te nervira cijela ta spika, hardcore kids, tough life, svi za jednog, jedan u nightlineru dok drugi se muče i jebu oko logistike, bend ne zna razočarat. Redaju pjesme, dobra set lista, al kratka, prekratka. U ZG unatoč 4 pregrupe, ljudi svirali skoro sat vremena i činilo se ko da nikad ne prestaju. Sad na bini govori da ne želi prestat svirat dok se raja zabavlja, i taman kad se osjeti to, kaže zadnja pjesma, i onda mi smo true, mi ne dajemo bisove, jer vas poštujemo. I opet kontam, de ne seri čovjek.

Šutke su bile ubica na oba glavna benda, guranja puno, padanja, dizanja, circle pitova, skakanja sa 30-50 cm visoke bine :D

Prije i poslije svirke upiši živi po Beogradu, predobra atmosfera u gradu, svaki korak fast food, i raja se nije otrovala iako su jeli stvari koje su izgledale kao da bi ubile i CHuck Norrisa :D Nadam se da će se slj godine moći skontat neka šema, da se dovede Terror, DBD i možda još First Blood do sarajeva il Tuzle, jer to bi bilo sjooooj booog! :D

btw. cijene majica su malo bezobrazne, ali izbor je super, ima fkt svega, ali cijena diktira šta i koliko možeš uzeti, pogotovo ako dolaziš iz druge države, 400 km daleko. i moram napomenut, Slaven je tu noć single-handedly spasio američki hardcore svojim pregovaračkim umijećem, i spasio bendove da dobiju metak jer im vozač nightlinera ne zna da se ne smiju ogrebat auta u gradovima gdje ljudi znaju povuć okidač kad vide da im se neko zajebaje sa imovinom. Slava, kralj! Ja, presretan!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 20:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Saleo wrote:
DEATH BEFORE DISHONOR - Boston Belongs to Me (Gun Club, Belgrade, 19.04.2012)
http://www.youtube.com/watch?v=UWtOkbvLdVg
p.s. boro,eto te ta trane ;-)


ha ja, nisam puštao mic iz ruke, jedna od najdražih pjesama :D a i Bryan je uživao sa svima na bini! obožavam ovaj bend! oni su baš raja!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2006. 17:54
Posts: 453
Ma samo punjena pljeska Kod Domaćina Nišlije, koncert je sporedan bio!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 22:12 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
skiljo wrote:
Ma samo punjena pljeska Kod Domaćina Nišlije, koncert je sporedan bio!


normala :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 22:22 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Bilo beton na Terroru, DBD sam precugao iako nisam mislio, jedno od najstrašnijih pijanstava i gotivljenja ikad! :twisted: čak sam pao Nick Jettu na bubanj, viva la pijanstvo!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 19. 02. 2006. 16:22
Posts: 280
Location: NewGrazTown
.::Grind Bastard::. wrote:
Slaven je tu noć single-handedly spasio američki hardcore svojim pregovaračkim umijećem, i spasio bendove da dobiju metak jer im vozač nightlinera ne zna da se ne smiju ogrebat auta u gradovima gdje ljudi znaju povuć okidač kad vide da im se neko zajebaje sa imovinom. Slava, kralj!


:lol: :lol: :lol:

u suštini Boro je to sve fino sročio, pregotivno, dobra ekipa, nema vala do HC derneka pa ga jebi :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 20. 04. 2012. 23:35 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
skiljo wrote:
Ma samo punjena pljeska Kod Domaćina Nišlije, koncert je sporedan bio!


nisam imao pojma,al znas koliko mi je drago da si i ti bio tamo.
sad iz ovih postova kontam kako je dobra ekipa otisla na svirku.

andrej,ja bi te bracala zapalio za ovo sto si prevalio toliki put i prekoscio svirku radi cuge:)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 21. 04. 2012. 03:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Nisam preskočio svirku radi cuge, nego sam mislio da Take Offense završava i DBD počinju, a zapravo je Terror počeo već i zajebo se... Jebaji ga, nisam se htio nervirat onda i izgotivio se na Terroru maksimalno :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: TERROR & DEATH BEFORE DISHONOR, BEOGRAD, 19.4.
PostPosted: 21. 04. 2012. 11:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Saleo wrote:
skiljo wrote:
Ma samo punjena pljeska Kod Domaćina Nišlije, koncert je sporedan bio!


nisam imao pojma,al znas koliko mi je drago da si i ti bio tamo.
sad iz ovih postova kontam kako je dobra ekipa otisla na svirku.

andrej,ja bi te bracala zapalio za ovo sto si prevalio toliki put i prekoscio svirku radi cuge:)


ekipa za 10, sve super. fucked up hardcore kids! :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group