Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 11:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: 10.11. Silent Kingdom, Nailed, Agonize
PostPosted: 14. 11. 2002. 13:14 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
10.11. Silent Kingdom, Nailed, Agonize
Je li ko bio na koncertu? Koji su vam utisci?
Ne stigoh ranije da vas upitam. Meni je bilo super, jos mi bas tog dana bio i rodjendan tako jos bolje. Prvo su svirali Silent Kingdom (Sarajevo) od 20.15 nekih 30-35 minuta. Prosli put kad su sami svirali u Slozi na zalost nisam mogao doci, ali eto napokon sam i njih vidio. Steta samo sto su se raja tada tek zagrijavala. Slijedeci bend Naild (Pula) okupio je vec jednu manju grupicu ispred stagea, i bilo je neke manje sutke i naravno neizbjeznog headbanginga. Mene je tek u srijedu polako poceo popustati vrat. Za kraj su jos svirali Agonize (Tuzla) koji su jako dobro poznati sarajevskim metalcima pa ne treba puno trositi rijeci hvale na njih. Steta samo sto su imali tehnickih problema, prvo Hati pukle zice na gitari pa onda i kasnije i nesto nije stimalo s gitarom, ali svi su izmedju ostalih dobrih pjesama uzivali u legendarnoj Chosen One. Sve se to zavrslito negdjo oko 22.45 a nastavili su pustati metal naravno. Ja sam morao pravo kuci jer sam morao rano ujutro na fax.
Tako znaci meni je super bilo, steta sto nisu oni Blockade Runner dosli i sto Agonize nije duze svirao, ali sve je to metal pa treba razumjeti i probleme koji idu uz to. Pohvala ide i ekipi The Aebyss koja se zaista trudi da sto vise metal koncerata bude u ovom gradu i svaka im cast na tome, a i na drugim stvarima.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 11. 2002. 14:32 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
SRETAN RODJENDAN

Cuo sam da su Naild rasturali i da je bilo pravo dobro.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 10.11. Silent Kingdom, Nailed, Agonize
PostPosted: 14. 11. 2002. 16:16 
Darkman wrote:
Pohvala ide i ekipi The Aebyss koja se zaista trudi da sto vise metal koncerata bude u ovom gradu i svaka im cast na tome, a i na drugim stvarima.


hvala brate na pohvalama,
ti si onaj sto je osvojio kartu za koncert u prosloj emisiji?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 11. 2002. 20:39 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
jebiga sve koncerte stavljaju u nedelju! sta je sa subotom???


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 10.11. Silent Kingdom, Nailed, Agonize
PostPosted: 15. 11. 2002. 00:42 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Hvala na cestitkama ihti.

Dado (TheAebyss) wrote:
Darkman wrote:
Pohvala ide i ekipi The Aebyss koja se zaista trudi da sto vise metal koncerata bude u ovom gradu i svaka im cast na tome, a i na drugim stvarima.


hvala brate na pohvalama,
ti si onaj sto je osvojio kartu za koncert u prosloj emisiji?


Jeste ja sam taj koji se prvi javio proslog cetvrtka i dobio kartu ogdovorivsi na jedno jako tesko pitanje :lol: . Hvala na njoj jos jednom, meni je super bilo na koncertu, uostalom svaki put kad The Aebyss organizuje nesto mora valjati. Samo tako nastavite i sve ce biti OK.
Ma bilo koji dan za metal je dobar i bilo koje doba.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 11. 2002. 12:36 
hvala jos jednom na pohvalama,
bice jos koncerata, nadamo se
i nama je bez veze sto moraju bit nedjeljom koncerti, al nije do nas,
to je do uprave Sloge..... a mozete pretpostavit kako to ide s njima..
sljedeci je Toxic Death (i mozda Necrophilisma), pa onda Southern Storm


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 11. 2002. 21:07 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Dado (TheAebyss) wrote:
pa onda Southern Storm


Ihti sta sam ti ja govorio????


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2002. 14:24 
Bolje ikako da ima metal koncerata nego nikako. Dobro je sto ce napokon i Toxicdeath svirati ovdje, meni ovo sto se moze cuti na netu super zvuci.
A za kvalitet Southern Storma sam se vec uvjerio na njihovom samostalnom koncertu u Slozi ove godine. Mogli bi oni i cesce kao i Agonize gostovati u Sarajevu :D
Nego i dalje vazi pitanje: je li ko bio na ovom koncertu sto je bio 10.11 u Slozi? Bile su ove grupe i u Tuzli pa ima li kakvih reakcija o tamo? Pisite ljudi, ili niko ne ide na ove koncerte pa nema sta pisati?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2002. 14:27 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Ovo gore sam ja bio, ali zaboravio se logovat :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 12. 2002. 16:02 
Joj ja sam malo zakasnio na ovaj forum al' bolje ikad nego nikad...
Bio sam na koncertu pomenutih bendova 10.11 i jebiga bilo je fakat super.Steta sto onakvih koncerata nema cesce...kingdom su bili odlicni, a nailed je imao pravo dobar zvuk.K'o sto si vec rekao(darkman) mislim da se o agonizeu i ne trba puno govoriti iako su po mom misljenju silent kingdom imali najoriginalniju muziku to vece... sta vi mislite? Zna li iko kako zvuci ovaj novi mini cd od kingdoma?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 12. 2002. 01:20 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Ma nikada nije prekasno. Dobro je da se nadje i ovdje ljudi koji su bila na spomenutom koncertu.
Mene je jako zainteresirao Silent Kingdom jer je to i prvi put bio da ih live slsam i gledam. A i Nailed kao BH publici nepoznat bend su imali odlican nastup. Za Agonize sam vec rekao, svaki put su dobri i pokusavaju dati sve od sebe, ko imalo prati domaci metal zna im sigurno par pjesama napamet, a melodiju svakako :lol:
nadam se da ce Silent Kingdom odrzavati kao i Agonize pocesto koncerte, jer mi zvuce jako kvalitetno.
U svakom slucaju svaka cast sva tri benda na nastupu!
A mini Cd od Silent Kingdom nisam slusao pa ne znam, vjerovatno dosta dobro, hvale ga.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group