Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:44

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 03:27 
Offline
User avatar

Joined: 13. 07. 2002. 08:30
Posts: 959
Location: Krapina, Hrvatska
BOMBER wrote:
A ima li kakav datum,mjesec?
Za Goricu mislim.
Pa i bilo bi mi čudno da si iz Zagreba Sqo,jer i u vrijeme prije rata zagrebački metalci su bili mala grupica koja se šlepala uz ekipe iz Krapine, Gorice,Zaboka,...,joj baš je bila jaka ekipa iz,ne mogu se sjetit imena mjesta,tamo na drugu stranu od Zagreba od tebe.


Znaš nekog iz Krapine i Zaboka?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 10:27 
ihti wrote:
posto ce nas 90% sa foruma ici na koncert mogli bi svi ostaviti svoje brojeve pa da se nadjemo tamo poslije koncerta i upoznamo a sqo bi nas mogla i primit kod sebe :D


vjerovao ti meni ili ne, ali doista bih vas sve pozvala, samo da imam svoj vlastiti zivotni prostor.
iako je koncert premjesten u Dom Sportova, ako ce netko ici slobodnim prijevozom a nece se moci snaci, neka mi se slobodno javi, pa se mozemo dogovoriti da se (a mozda i vise nas) nademo, pa odemo zajedno do dvorane (dosta je kompleksno doci do Doma Sportova, ali sta je tu je). pa da i ja nesto korisno u svom zivotu napravim... :D
i da vam svima napomenem; ako niste culi, za koncert je tiskano svega 10.000 ulaznica, sto znaci da ce za njima biti prava pomana! a i vecina njih su sigurno vec rezervirane preko neta. stoga se nemojte zezati, i pozurite s nabavom, jer su drugi njihovi koncerti vec odavno rasprodani. ne znam sad za ekipu iz Bosne da li ce biti kod vas za kupiti, ali u svakom slucaju, kontaktirajte ako imate nekog iz Hrvatske, jer ce ulaznice biti razgrabljene u sekundi! i nemojte ovo shvatit kao zdravo za gotovo, ovo su su Maideni.

evo i mog broja:
(+385) 0916222222

a tu je jos i e-mail.
:wink:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 13:29 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
ma salio sam se ja :wink:

ali svakako bi se trebali tamo svi naci i upoznati ali o tome kasnije

Ja sam kontaktirao ljude sa http://www.kajda.hr u vezi karata da li bi poslali vamo u BiH. Rekli su mi da rezervisem kartu i da ce me cekati na ulazu gdje cu platiti. Ali mi je to sve nenako nesigurno zamisli dodjem u ZG a karta ma ne ceka.

Da li bi neko mogao sa foruma ko je u ZG da mu posaljem pare i da mi kupi kartu.

Moj broj:
+38761 438586


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 18:03 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Angel Of Death wrote:
BOMBER wrote:
A ima li kakav datum,mjesec?
Za Goricu mislim.
Pa i bilo bi mi čudno da si iz Zagreba Sqo,jer i u vrijeme prije rata zagrebački metalci su bili mala grupica koja se šlepala uz ekipe iz Krapine, Gorice,Zaboka,...,joj baš je bila jaka ekipa iz,ne mogu se sjetit imena mjesta,tamo na drugu stranu od Zagreba od tebe.


Znaš nekog iz Krapine i Zaboka?


Sjećam se likova,al ubi ti mene ako ih mogu vezat za mjesto,ako si pratio moje postove od početka prošlo je desetak godina od moje zadnje posjete ZG-u.Bio je neki band iz Zaboka,mislim KAIN da su se zvali,baš sam bio dobar sa jednim likom,Franc se zove al nisam siguran jel iz Krapine ili Koprivnice. Ajd mi reci jel ideš po svirkama i da li je još uvijek t lik iz Požege pod nadimkom Francuz koji je bio sveprisutan na svim svirkama od Ljubljane do Beograda,mislim čovjek ako je živ je sasvim sigurno u tripu još uvijek.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 19:50 
ihti wrote:
ma salio sam se ja :wink:

ali svakako bi se trebali tamo svi naci i upoznati ali o tome kasnije

Ja sam kontaktirao ljude sa http://www.kajda.hr u vezi karata da li bi poslali vamo u BiH. Rekli su mi da rezervisem kartu i da ce me cekati na ulazu gdje cu platiti. Ali mi je to sve nenako nesigurno zamisli dodjem u ZG a karta ma ne ceka.

Da li bi neko mogao sa foruma ko je u ZG da mu posaljem pare i da mi kupi kartu.

Moj broj:
+38761 438586


mislim da ce meni ostati jedna slobodna. vec sam ih rezervirala, ali je jedna osoba odustala. sutra popodne ti mogu sigurno potvrditi, pa ako hoces, javim ti.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 20:27 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
moze javi mi na mailto:ihti@rock-planet.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 03. 2003. 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2003. 20:51
Posts: 18
Joining Iron Maiden on the heavyweight bill are special guests Murderdolls.

Jel valja Å¡ta ovaj bend?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 03. 2003. 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
sqo wrote:
ihti wrote:
posto ce nas 90% sa foruma ici na koncert mogli bi svi ostaviti svoje brojeve pa da se nadjemo tamo poslije koncerta i upoznamo a sqo bi nas mogla i primit kod sebe :D


vjerovao ti meni ili ne, ali doista bih vas sve pozvala, samo da imam svoj vlastiti zivotni prostor.
iako je koncert premjesten u Dom Sportova, ako ce netko ici slobodnim prijevozom a nece se moci snaci, neka mi se slobodno javi, pa se mozemo dogovoriti da se (a mozda i vise nas) nademo, pa odemo zajedno do dvorane (dosta je kompleksno doci do Doma Sportova, ali sta je tu je). pa da i ja nesto korisno u svom zivotu napravim... :D
i da vam svima napomenem; ako niste culi, za koncert je tiskano svega 10.000 ulaznica, sto znaci da ce za njima biti prava pomana! a i vecina njih su sigurno vec rezervirane preko neta. stoga se nemojte zezati, i pozurite s nabavom, jer su drugi njihovi koncerti vec odavno rasprodani. ne znam sad za ekipu iz Bosne da li ce biti kod vas za kupiti, ali u svakom slucaju, kontaktirajte ako imate nekog iz Hrvatske, jer ce ulaznice biti razgrabljene u sekundi! i nemojte ovo shvatit kao zdravo za gotovo, ovo su su Maideni.

evo i mog broja:
(+385) 0916222222

a tu je jos i e-mail.
:wink:


jebiga izgleda da cemo svi u usranoj BH izvisiti za karte :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 03. 2003. 16:43 
ogi wrote:
jebiga izgleda da cemo svi u usranoj BH izvisiti za karte :cry:


gle, ako fakat imas veliku zelju da ides na konc, sve se moze srediti. Potrebno se samo malo vise potruditi. Ja vam mogu srediti za karte, samo mi trebaju novci, jer vise nisam kreditno sposobna (trenutno kreditiram 5 osoba). Bas sam danas uplatila svoje karte, a vjerujem da ih se jos moze rezervirati. Samo pozurite, jer bi za par dana (kazu na kajdi, tijekom ozujka) trebale izlaci u prodaju i tada ce biti doslovce razgrabljene.
I nema nikakvog beda, ako se ima volje. :wink:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 03. 2003. 21:22 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
sqo wrote:
ogi wrote:
jebiga izgleda da cemo svi u usranoj BH izvisiti za karte :cry:


gle, ako fakat imas veliku zelju da ides na konc, sve se moze srediti. Potrebno se samo malo vise potruditi. Ja vam mogu srediti za karte, samo mi trebaju novci, jer vise nisam kreditno sposobna (trenutno kreditiram 5 osoba). Bas sam danas uplatila svoje karte, a vjerujem da ih se jos moze rezervirati. Samo pozurite, jer bi za par dana (kazu na kajdi, tijekom ozujka) trebale izlaci u prodaju i tada ce biti doslovce razgrabljene.
I nema nikakvog beda, ako se ima volje. :wink:


ma bas si jaranica :wink:
sto se tice novaca - evo popunio sam jedan tiket na sportskoj ne moze omanut 8) pa cemo se dogovoriti
a fakat mi nisu jasni ti organizatori - cuj samo 10000 karata a siguran sam da ce interesovanje biti barem 2-3 puta vece.
I zasto je uopste koncert premjesten na manji prostor?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 03. 2003. 21:27 
ogi wrote:
ma bas si jaranica :wink:
sto se tice novaca - evo popunio sam jedan tiket na sportskoj ne moze omanut 8) pa cemo se dogovoriti
a fakat mi nisu jasni ti organizatori - cuj samo 10000 karata a siguran sam da ce interesovanje biti barem 2-3 puta vece.
I zasto je uopste koncert premjesten na manji prostor?


ma nije manji prostor. zato jer je i Radnik dosta mali stadion, ali konc je premjesten najvjerojatnije zbog nekih financijskih (ili komunalnih) problema koje sad trenutno ima Radnik. glupo je to sto je to zatvoreni prostor, pa ce nam biti vraski vruce.
a ti pozuri s novcima, jer karta ne bude cekala tiket iz sportske :roll:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 03. 2003. 23:04 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
ma sqo je ljudi legenda karte ce nam zbavit :D :D :D

sqo sutra cu ti se javit u vezi karte samo da vidim hoce li i jaran uzimat valjda nije problem


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 03. 2003. 23:36 
kao sto napisah, ostala je jos jedna slobodna karta i trenutno je rezervirana za tebe. samo cekam da se odlucis... tik-tak, tik-tak...
i btw, ne moras biti legenda da bi nekome pomogao da vidi dogadaj milenija. :wink:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 03. 2003. 00:15 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2003. 20:51
Posts: 18
sqo jesu li ti ovi iz kajde poslali uplatnice već? Ja sam rezervirao prije 5-6 dana valjda a još ništa :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 03. 2003. 10:02 
jesu, uplatnica mi je dosla jos u ponedjeljak. jucer sam ih uplatila. a rezervaciju sam prijavila u cetvrtak. cudno da ti jos nije stigla, pogotovo ako si iz samog Zagreba, tada ti treba stici za najvise 2 dana. Probaj ih kontaktirati, pa ih pitaj u kojem je procesu tvoja rezervacija.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 03. 2003. 18:37 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 02:09
Posts: 21
Location: Prijedor BIH
ja sam tu ako uspijem kupiti kartu,imam rodjaka u hr pa sam mislio preko njega


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 03. 2003. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 06:56
Posts: 518
Location: Soba
Ej ljudi poslao sam da me akredituju kao novinara pa ako uspijem u svojoj namjeri svi cemo biti na dobitku, a pogotovu ja! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 03. 2003. 22:59 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
Djambalaja wrote:
Ej ljudi poslao sam da me akredituju kao novinara pa ako uspijem u svojoj namjeri svi cemo biti na dobitku, a pogotovu ja! :lol:


svaka cast
snasao si se nema sta


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2003. 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
E,hvala ljudi,riješili ste mi jednu dilemu-sad sam odlučio rezervirati karte preko kajde,do sad nisam bio siguran dali uopće to funkcionira.Ali ako ste vi već sredili,onda nema frke...Jedva čekam 17.6! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 03. 2003. 20:11 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Čuo sam neke informacije da se u slučaju velike potražnje za ulaznicama koncert valjda seli na neki stadion u Zg..Da li znate nešto o tome?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 108 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group