Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 09:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ] 
Author Message
 Post subject: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 31. 01. 2012. 02:14 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2005. 16:05
Posts: 821
BHHC BOOKING & SMF PROMOTIONS PREDSTAVLJAJU
28.2.Cinemas Sloga
START 20 30h
UPAD 5KM

Hellride
Southern/Sludge/Stoner Metal (SARAJEVO)
http://www.facebook.com/HellRide.BRMFH
Dugo očekivana prva svirka HellRide. Bend će svirati svojih 6 pjesama plus pokoju obradu, sve u svemu nastup preko sat vremena uz support Corbansick i spec.goste.HellRide je sarajevski metal bend nastao pocetkom 2011. godine a cine ga Mirza Coric-gitare (Black Sheep, ex-GNU), Emir Saracevic-bass (Machines Of Hate, Snake Eater), Pero Bruic-vokal (Arhe) i Damir Zirojevic-bubanj (Dozer, Polaroid Trip).

Image


Corbansick
Crossover (SARAJEVO)
http://www.myspace.com/corbansick
Image
Specijalni gosti
PUTRID BLOOD (Tharsh Metal/Hardcore/Black Metal) prijatelji iz Srbije.
Image
Putrid Blood je osnovan početkom 2008. godine od strane Srđana Ranisavljevića (gitara) i Slobodana Stanića (bas), sa ciljem da se radi autorski thrash metal. Slobodan posle kraćeg vremena napušta bend i na njegovo mesto dolazi Srđan Hardi. Više od godinu dana bend je postojao samo kao projekat i u tom periodu nastaju prvobitne verzije pesama. U toku rada na materijalu, još nekoliko ljudi se zainteresovalo za projekat i bendu se pridružuju Petar Barna (bubanj), Bojan Goluža (vokal) i Stevan Milanković (vokal). Posle par proba, novi članovi doprinose definisanju zvuka benda, čija je osnova thrash metal, sa elementima hardcore-a i black metala. Pesme dobijaju svoj konačni oblik. Putrid Blood održava svoju prvu svirku, u okviru festivala „Šidsko kulturno leto”, 04.08.2009., zajedno sa bendovima Awaiting Fear, Ashen Epitaph, Salted Cut i Morbidoom. Posle izuzetno dobre reakcije publike na odsvirani repertoar, odlučeno je da se nastavi s radom i snimi prvi demo naziva „Fire At Will“. Demo sadrži sedam pesama i sniman je u studiju „Piknik“ u Novom Sadu, u septembru i oktobru 2009. Putrid Blood nastavlja s radom na novom materijalu.

http://www.myspace.com/putridblood

http://www.reverbnation.com/putridblood


http://WWW.BHHC.INFO/
http://WWW.SARAJEVOMETALFEST.COM/
http://WWW.ISK.INT.BA/
http://WWW.NOFUN.BA/
http://WWW.CRASH.BA/


Last edited by PPI on 31. 01. 2012. 21:28, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride 28.2.Cinemas Sloga@support
PostPosted: 31. 01. 2012. 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 18. 06. 2011. 16:45
Posts: 662
AMIN!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride 28.2.Cinemas Sloga@support
PostPosted: 03. 02. 2012. 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2005. 16:05
Posts: 821
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 13. 02. 2012. 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
dok cekamo 28. evo jedna nova koju cete između ostalih moc i cut na svirci, najava za novi materijal jos uvjek nesmixana do kraja ali slusljiva!!!

http://soundcloud.com/ensick/corbansick-shattered-skin

ljubitelji juznijeg zvuka - click


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 22. 02. 2012. 18:00 
Offline

Joined: 21. 06. 2006. 11:45
Posts: 124
Nova pjesma benda HellRide

http://soundcloud.com/hellride-1/hellride-5-years


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 01:47 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
Putrid Blood je meni iskreno bio bend veceri ! Odlicno ! Zao mi je sto ih raja nije vise ispostovala, meni su oderali posteno.

Corbansick - Svaka cast ljudi. Jebeno sam se razocarao odzivom publike (iako su prvi svirali), ali svejedno odlican nastup, iako sam i ja dosao na zadnje tri/cetiri pjesme.

HelliRide - Svirka prejaka, scenski nastup takodjer. Ocekivao sam iskreno dosta bolje, ali za prvi nastup je dobro. Ali ... izjave poput `Dobro je sto nismo imali prvu svirku u AG-u itd ...` su jebeno bespotrebne, i iskreno meni je to bilo jebeno razocaranje od ekipe. Cemu ? Nigdje veze ... Daleko od ocekivanog sve u svemu. Nije nista licno da se razumijemo, buduci da su mi Arhe i Deus Ex (bendovi koje cine vecina ekipe HellRide-a) najbolji bendovi u Sarajevu u onom sto sviraju. Bez ljutni i to, al ja sam ocekivao fakat dosta bolje !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 01:52 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
HellRide ****


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 04:23 
Offline

Joined: 21. 06. 2006. 11:45
Posts: 124
Orisons In Vain wrote:
Putrid Blood je meni iskreno bio bend veceri ! Odlicno ! Zao mi je sto ih raja nije vise ispostovala, meni su oderali posteno.

Corbansick - Svaka cast ljudi. Jebeno sam se razocarao odzivom publike (iako su prvi svirali), ali svejedno odlican nastup, iako sam i ja dosao na zadnje tri/cetiri pjesme.

HelliRide - Svirka prejaka, scenski nastup takodjer. Ocekivao sam iskreno dosta bolje, ali za prvi nastup je dobro. Ali ... izjave poput `Dobro je sto nismo imali prvu svirku u AG-u itd ...` su jebeno bespotrebne, i iskreno meni je to bilo jebeno razocaranje od ekipe. Cemu ? Nigdje veze ... Daleko od ocekivanog sve u svemu. Nije nista licno da se razumijemo, buduci da su mi Arhe i Deus Ex (bendovi koje cine vecina ekipe HellRide-a) najbolji bendovi u Sarajevu u onom sto sviraju. Bez ljutni i to, al ja sam ocekivao fakat dosta bolje !


Nisi dobro čuo, izjava je bila "hvala BH HC Bookingu i SMF Promotionsu što su ispoštovali našu želju da prvu svirku napravimo ovdje a ne u AG-u ili u nekom manjem klubu". Jer kad si novi bend, valjda krećeš od manjih ka većim i ljudi su nam mogli hladno reći, ništa Sloga, AG je za vas.

Dakle skromno od nas od početka do kraja.

Molim da se obrati pažnja na ono što je rečeno bez tumačenja ovakvih ili onakvih, na kraju krajeva Nešo je bio dole.

Ostalo nemam šta dodati, sviramo tako kako sviramo, bolje može uvijek.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 11:25 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
VStarRider wrote:
Orisons In Vain wrote:
Putrid Blood je meni iskreno bio bend veceri ! Odlicno ! Zao mi je sto ih raja nije vise ispostovala, meni su oderali posteno.

Corbansick - Svaka cast ljudi. Jebeno sam se razocarao odzivom publike (iako su prvi svirali), ali svejedno odlican nastup, iako sam i ja dosao na zadnje tri/cetiri pjesme.

HelliRide - Svirka prejaka, scenski nastup takodjer. Ocekivao sam iskreno dosta bolje, ali za prvi nastup je dobro. Ali ... izjave poput `Dobro je sto nismo imali prvu svirku u AG-u itd ...` su jebeno bespotrebne, i iskreno meni je to bilo jebeno razocaranje od ekipe. Cemu ? Nigdje veze ... Daleko od ocekivanog sve u svemu. Nije nista licno da se razumijemo, buduci da su mi Arhe i Deus Ex (bendovi koje cine vecina ekipe HellRide-a) najbolji bendovi u Sarajevu u onom sto sviraju. Bez ljutni i to, al ja sam ocekivao fakat dosta bolje !


Nisi dobro čuo, izjava je bila "hvala BH HC Bookingu i SMF Promotionsu što su ispoštovali našu želju da prvu svirku napravimo ovdje a ne u AG-u ili u nekom manjem klubu". Jer kad si novi bend, valjda krećeš od manjih ka većim i ljudi su nam mogli hladno reći, ništa Sloga, AG je za vas.

Dakle skromno od nas od početka do kraja.

Molim da se obrati pažnja na ono što je rečeno bez tumačenja ovakvih ili onakvih, na kraju krajeva Nešo je bio dole.

Ostalo nemam šta dodati, sviramo tako kako sviramo, bolje može uvijek.



Za sviranje nemam sta reci fakat, jer je meni bar bilo prejako kao sto rekoh. `Malo bolje` se odnosilo na tu izjavu, koju sam pogresno protumacio izgleda !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 12:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Kako sam se ja sinoć napio :shock:


Elem, Putrid Blood strava bili, njima sam se najviše radovao pošto sam ih od ranije znao i predobri su bili. Nije mi jasno postojanje dva vokala, kad obojica apsolutno isto rade, al eto... svejedno uništiše.

Corbansick, pardon, novi Corbansick - nešto najbolje šta su mogli napravit.
Scenski nastup dobar, Ensar uništio mikrofon k'o Anselmo u najboljim danima (mada je taj lik vazda najbolji).

Hellride - iskreno sam više očekivao, na kraju ipak mogu reć da je bilo dobro za prvu svirku...
Na stranu svirka, mislim da je maskirana ženska koja se izvijala na bini nepotrebna bila i općenito, možda je bolje da se svirka održala u nekom manjem mjestu, onako, kao generalna proba prije neke veće bine.

Bilo kako bilo, ja sam zadovoljan, dobra noć, dobra ekipa i dobri bendovi :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 12:49 
mnogo dobra svirka. nikad bolji i masivniji zvuk u slogi!!
corbani odlicni, prekucali bas s novim stvarima. onaj tool moment na onoj trecoj stvari me pojeo :D i bruka staind worshipa isto, ens s vokalima na novom levelu skroz, ma odlicno. bilo svega, skakanja, sporine, ovo ono! ne znaju razocarati ljudi :)

putrid blood, meni skroz dosadan i bezveze bio kad sam palio na youtube, al sinoc bili dosta dobri, dobra svirka, dobra energija, nebitno sto nisam previse u tim thrash vodama, nako zanimljivo bilo slusati, ona dvojca vokala finu atmosferu pravili, malo air guitar, malo benganje, malo moshanje trbuhom, dobri uglavnom :mrgreen:

hellride, mnogo mnogo dobra svirka, s obzirom da je prva :D ekipa usvirana, isto tako, nije da previse slusam tu mjuzu kuci, ali je skroz dobar bend uzivo, bolje mi sjeo nego kuci kad sam slusao :v

pravo dobra svirka s obzirom na cijenu upada


Top
  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
Nameless wrote:
Kako sam se ja sinoć napio :shock:



I ja sam se prekucao sinoc :shock: Jos sam se flasom puko ravno medju oci dok sam mahao glavom xD (kako sam flasu ostavio na stejdz) . Glava otpade sad :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 14:36 
Offline

Joined: 21. 06. 2006. 11:45
Posts: 124
mi smo bajkerski metal bend, maskirane ženske nosimo u koferima gdje god krenemo. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 14:59 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
Jeb ga, ja sam mal pogresno shvatio Mirzinu sinocnju izjavu oko AG-a, kontao sam da je dis bio u pitanju, al zajebah se :? Izvini Mirza tebra ! :D

Sve u svemu, noc je prejaka bila, Putrid Blood me nekako najvise odusevio, a posjeta je bila razocaravajuca, mislio sam da ce bit dosta vise ljudi !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 29. 02. 2012. 15:01 
Offline

Joined: 21. 06. 2006. 11:45
Posts: 124
Nešo je moj najbolji prijatelj, ja sam admin grupe AG na fejsu, učestvujem u kreiranju programa AG-a, svirao sam tamo preko 50 puta. Dis nikako ne može biti.

Sve cool!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 01. 03. 2012. 01:50 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
u ime corbansicka da ne nabrajam posebno sad hvala svima za super provod u utorak. nama je bilo extra i svakako nam je drago da se ljudima svidjelo ovo nesto novije sto smo radili :!:

svirka ko svirka meni licno sasvim dobra, bilo je i standardnih sarajevskih momenata al jbg tako to ide kod nas :)

PB super bili zanimljivi za pogledat, decko ubi gitaru da valja, vokali opusteno zeza neka s publikom, a bubnjar je lik samo takav :D sve u svemu dobri skroz bili samo jos kad bi dodali po koji brejk na one lembas momente to bi bilo to al to je vise pitanje ukusa jbg... momci sviraju i rokaju extra svakako!!!!

HELLRIDE po meni odlican :!: znaci prica je prva svirka ovo ono, e pa za prvu svirku potrudit se na taj nacin da se odradi sloga, pa poradi na scenskom nastupu, pa intro prije izlaska, pa gosti sa megafonom :lol:, po meni je to pristup neki koji se trazi ako oces vec radit i svirat, ozbilja od pocetka i to je to :!: vjerujem da ce na smfu jos bolji bit, muzika moze pasat ili ne al da sviraju ovo sto sviraju da valja to se ne more porec iako neke stvari naravno vazda mogu bolje ono sto je meni licno vrhunski to je mirzino sviranje jbg kad neko zna zna... nebi nesto puno palamudio o tome samo bi jos dodao da je zira LIK :)

jos jednom hvala svima :arrow:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hellride, Corbansick, Putrid Blood, 28.02.@Cinemas, Sarajevo
PostPosted: 01. 03. 2012. 05:33 
Offline

Joined: 21. 06. 2006. 11:45
Posts: 124
Hvala Ensaru na gostovanju i na ovom svemu rečenom.

Mi smo naravno mogli ići džonski pa odabrati loše bendove kako bi se naša svirka istakla, ali smo odabrali bendove koji deru guzove jer je to teren na kojem želimo biti i bendovi sa kojima želimo binu dijeliti a i nije fer prema publici da ne dobiju najbolju moguću svirku od svih bendova koji sviraju kada mi nešta organiziramo.

Nama su i Corbansick i Putrid Blood beton betona bili, jesu i biće!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group