Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 07:58

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ Amfiteatar Doma mladih, Sarajevo
PostPosted: 05. 07. 2012. 00:51 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 23:11
Posts: 798
Location: sarajevo
UPDATE ZA PRETPRODAJU

do 15. jula - 30 KM
od 15. jula do 18. jula - 35 KM
na dan koncerta - 40 KM

KORNER PUB
SKATE SHOP MADNESS


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ Amfiteatar Doma mladih, Sarajevo
PostPosted: 12. 07. 2012. 22:01 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2005. 16:05
Posts: 821
http://www.youtube.com/watch?v=wU3WhyUfd7c&feature=plcp


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 12. 07. 2012. 22:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2005. 16:05
Posts: 821
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 16. 07. 2012. 09:06 
Offline

Joined: 06. 09. 2006. 00:46
Posts: 33
This is HC week !!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 17. 07. 2012. 09:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Da li se zna playlista ili neko zna sta su svirali na posljednjim koncertima?

Ako ima neka dobra dusa medju organizatorima da urgira da odsviraju "Mistaken Identity" i poslije toga "We're only gonna die" pa da se raskucimo svi zajedno!!!!

:twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 17. 07. 2012. 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma samo sto vise sa drugog i treceg. ovo ce bit predobro.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 17. 07. 2012. 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Ljudovi, imal ko voljan da smjesti dvojicu tuzlaka (ljudi, ne piva :mrgreen: ) kod sebe u gajbu poslje koncerta? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 18. 07. 2012. 00:25 
Offline
User avatar

Joined: 07. 08. 2009. 09:00
Posts: 129
gogi_the_bastard wrote:
Ljudovi, imal ko voljan da smjesti dvojicu tuzlaka (ljudi, ne piva :mrgreen: ) kod sebe u gajbu poslje koncerta? :D

Mozda ce i za jednu ribu trebati :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 19. 07. 2012. 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
dobar provod svima veceras ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 19. 07. 2012. 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Kad pocinje koncert?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 19. 07. 2012. 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
pise ti na prethodnoj, pola 9.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 10:03 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Addi wrote:
pise ti na prethodnoj, pola 9.


Jes' majstore, ali pise i da je u amfiteatru Doma mladih. Mozda sam tamo trebao otici...

Mozda fakat i jesam.

Dugo sam sinoc kontao, boze jesam li ja ostario, ili su oni ostarili ili nesto ne stima. A onda se sjetim recimo koncerta Madballa i skontam.... bogam' je do Biohazarda. Jesam ja sve to nesto mahao glavom, pa cak i skocio dva-tri puta u mjestu, ali nije to bilo to. Ono sinoc nije bio HC koncert benda koji je jedan od velikana te scene, nego preko kurca odradjen samo jos jedan show na turneji. Pa kakav je to HC koncert na kojem posjetiocu nedaju da pokaze dupe na bini, na kojem je 2 puta dopusten stage diving (jos Bobby moli kao, eto nemojte da se neko ne povrijedi) i NA KOJEM BEND NE IZLAZI NA BIS KADA GA OBOZAVATELJI ZOVU PAR MINUTA U KONTINUITETU, ali je bitno da se sislo dole da se slika sa rajom. E, da izvinete, jebo ja taj hardcore. Madball je tu recimo pokazao i da su ljudine i da imaju muda do poda i raja je sve to prepoznala i napravila paklenu atmosferu. Sinoc se skakalo i sutalo u pitu... uglavnom dobro mladja raja.

Eh sad, malo o prostoru... kurac.... nije za ove svirke. Ne znam koje se sranej desilo sa amfiteatrom doma mladih, ali Slava i Gorane, gladite kako znate i odrzite Agnostic tamo. Grbavica je divna za metal bendove... stane bend gore, mase glavom, drlja, raja dole mase glavom i to je to. Ono nije za Punk i HC svirke. Jednostavno nije. Ona svjetla il'ti u narodu popularno "moving headovi" su bili postavljeni tacno u ravnini glava posjetilaca, tako da pola koncerta sam bio slijep od konstantnog snopa bijelog svjetla uperenog u oci. Kontao sam majke mi da ce me do kraja koncerta heknuti epilepticni napad.

Zvuk... jos gori kurac. Ne znam je li tonac gluh od ranijih svirki (sto shvatam kao hendikep, a ne zajebanciju) ili ne zna ili je prvi put stajao za nekom zajebanom miksetom. Kontao sam da je, po starom dobrom obicaju, na predgrupi namjerno postavljen losiji ton (jer slusao sam Flatline i prije 100 puta i znam kako ljudi deru i dobro sviraju i da su, bez pretjerivanja, u nivou velikih svjetksih bendova....samo sto imaju tu nesrecu da zive, rade i stvaraju u drzavi ovakvoj kakva jeste).....to gitara otpipljena do daske...bassa nigdje...glasa jos manje. Mux mu se dere 5 puta digni gitaru u monitor, a tonac je pojaca na glavnim zvucnicima. A onda izadje Biohazard, a zvuk postade jos gori. Opet oni tehnicari vicu digni gitaru u monitor...trce kroz masu do mix pulta, ali genijalac od tonca opet sve to dize prema masi. Opet nigdje glasa, nigdje bassa, nigdje druge gitare, nigdje timpana...samo ona reska distorzija od koje jos tri dana pisti u usima. Kontam opet "ma do mene je garant, ostario sam"....hodam kroz salu da vidim da nije na drugom mjestu bolji ton....ali dzaba, svugdje isto... samo bezobrazbni zid reske distorzije i nista vise. Vidim masu ljudi kako drzi prste u usima. E ako je Biohazard spao na to i trazi takvu postavku, onda je HC bas otisao za kurac, ali nesto cisto sumnjam da je do njih. Bojim se i pomisliti kako ce onda biti na AF-u ako budu svirali vise od 5 stvarki sa prva dva albuma.

Zavrsi se koncert...kao sto rekoh, ocekivanog bisa ni na mapi... raja izlazi....vidis tacno na facama onaj neki izraz "nije to to".

Pisem ovo, ne da bi kritikovao Gorana i Slavu, jer da nije njih domet bi nam svima bio gostovanje Mare i Lole na veceri Kalesijskih zvuka u Kolobari, vec zato sto znam koliko se i oni trude da svaki put naprave nesto bolje. Moj najprijateljskiji moguci savjet vam je da za AF zaganjate Amfiteatar jer ono je trenutno najbolji prostor u Sarajevu za organizovati underground svirke....pokazalo se to u nekoliko navrata.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 10:23 
Offline

Joined: 06. 09. 2006. 00:46
Posts: 33
Svakome se učinilo na njegov način, medjutim smatram da zvuk nije bio loš.
Ja sam bio na nekoliko pozicija u prostoru i zadovoljan sam. Ne moze biti kao na albumu bate.
A ako cemo o lošem zvuku.. mozda si bio u Zagrebu na Slipknot-u 2009... kontas svjetski bend, zagreb metropola, dom sportova.. kad je tonac nakon predgrupa digo signal u nebo, a slipknot opalio, cula se samo buka cijelu svirku.. nula. Niko nije bio zadovoljan zvukom, katastrofa jedna, al nije bilo toliko kritike jer je raja vidjela bend i uzivala.
Uvijek moze bolje.
S tobom se PROVOKATOR slazem da je bis morao biti.. ipak for the first time in Sarajevo ever.. i bez bisa.
uglavnom isplatilo se doci, pozz iz Novog Travnika.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 13:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Biohazard je izdominirao!!! Šteta pa nije bio Amfiteatar Doma mladih, ali se prostor nije mogao izganjat. Guzicu na bini pokazivat... pokazivao sam ja i kurac/muda svojedobno pijan (mensečini na Peri za Halloween u Amfiteatru), to nije bilo do benda, nisu oni to branili ili odobravali, isto kao i stagediving...
Nego, da se vratimo na cert.
Flatline je bio ok, bend koji ću uvijek ispoštovat i podržat, mada mi muzički i ne odgovaraju. Ipak, dobra predgrupa za bend poput Biohazarda!!

Biohazard - energija, dobra zajebancija skroz, mene sve boli od skakanja i šutke, a još se i nisam puno šutao, možda 40% nastupa, ako i toliko. Ono sinoć je odlično bilo!

Hvala vam, SMF i BHHC!!!!! Hvala i svima što me poguraše za ulaznicu sinoć!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 13:33 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ne znam sto preko kurca, meni bas gotivno bilo, nisam ni u sekundi imao dojam da na silu nesto rade. meni iskreno jedan od boljih koncerata, doduse mozda je i do gotivljenja benda, al meni predobro bilo. nije bend nista branio, a za stage su samo rekli da fataju raju da se ko ne povrijedi, nisu rekli da se ne penje niko, cak su i pozivali na to prije pocetka svirke. ni to za bis nije do benda. ja sam isto kontao da ce se vratit za pjesmu-dvije. al momentalno nakon zavretka svirke, pustena je muzika na razlgas. to je kraj jebi ga. a ni raja nije nikog dozivala pretjerano, bar ja nisam cuo. mozda par ljudi, al vec je krenulo pozdravljanje i slicno. i za skidanje. jebiga, ok je nesto normalno, neke zajebancije, al popet se na stage, vjerovatno mrtav pijan, skinut gace i naguzit se jos je malo previse. malo seljacki djeluje. nije ovo blek metal jebiga :lol:

ma meni za 10 bilo. al imam osjecaj da ce koncert godine bit agnostic front :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Ja sinoc kad kicmu ne slomi pri stage davingu. 99% onih klinaca sinoc ispred bine ja mislim nisu ni culi ni za stage diving ni circle pit. JKa se penjem na binu, pokazujem ljudima da dignu ruke, oni me blijedo gledaju, u fazonu sta ovaj hoce. Aj, napravim se ja budala i skocim, reko uhvatit ce me, kakvi. Billy jucer govori ajmo jedan veliki circle pit, krene pet ljudi, onda ulete ostali i krene klasicna sutka. Al ajd, to na stranu, dobra je svirka bila.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 14:45 
Offline

Joined: 21. 06. 2006. 11:45
Posts: 124
za stage diving, nakon ubistva Dimebaga stage diving vani je mislena imenica, a posebno sad nakon sranja sa Randy Blythe-om.

čitam neki dan kako bendovi više čak ne bacaju palice u raju kako bi izbjegli mogućnost od sranja i tužbe

stage diving lagano izumire, ubuduće će bendovi tražiti željeynu ogradu metar i po od bine i ćao


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
a ko je onaj stariji hc gospodin u NY dresu? sto ga je billy popeo na stage na punishment? koja legenda. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 30. 09. 2009. 20:11
Posts: 346
Addi wrote:
a ko je onaj stariji hc gospodin u NY dresu? sto ga je billy popeo na stage na punishment? koja legenda. :D


e e taj, baš kralj! :D meni bilo dobro, iskreno, nisam toliko pažnje obraćao na zvuk, uživao sam


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: BIOHAZARD!, 19.07.2012.@ CENTAR ZA MLADE GRBAVICA
PostPosted: 20. 07. 2012. 16:49 
Offline
User avatar

Joined: 19. 02. 2006. 16:22
Posts: 280
Location: NewGrazTown
iskreno ja sam zadovoljan, mada uvijek može bolje, pogotovo što se tiče HC svirki.

zvuk tu i tamo, kad bi se odradila zvučna izolacija u sali, to bi već bilo nešto, ipak goli zid i beton čini svoje.

stage-diving...premalo je ljudi bilo za taku aktivnost, raštrkano po sali, nema te nabijenosti naprijed, pa je rizik veliki to raditi, fakat jest :|

bez obzira, bilo je super, druženje, ekipa, BHHC & SMF Promotions hvala, idemo dalje.. AGNOSTIC FRONT 8)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group