Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 01:35

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 14. 08. 2012. 21:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
PROVOKATOR wrote:
Isprika da je ulaznica 30 KM....ne dolazi u obzir... za svakog klinca je svaka karta skupa, ali dodjes ispred sale, druzis se, nazicas koju marku i kupis kartu.


ako si đon obraz, onda možeš na svaku svirku, i možda ti još ostane para za kakvu majicu ili duks.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 14. 08. 2012. 22:51 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
Bješe super sinoć. Hvala organizatorima, bendovima i raji koja je došla. Vidimo se na idućoj svirci!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 15. 08. 2012. 00:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Zaista predobro, mada sam ocekivao vise ljudi.

T.O. mi je bio bolji od Mongoloidsa, a i onaj njihov pjevac me smorio pricom previse ali opet odlicna svirka. I dalje ne kontam zasto je onako malo ljudi koji su zadavali bilo na prvom bendu ali ok sve.

Agnostic je Agnostic i svaka rijec je suvisna, ispunila mi se jedna od zivotnih zelja eto.

Hvala ljudima na dobroj atmosferi, i drago mi je sto sam upoznao dosta novih ljudi.


Nesto ne kontam da li se ovo uopce isplatilo organizatorima i jesu li u minusu a nadam se da nisu. Ali sve u svemu SVAKA VAM JEBENA CAST sto ste stavili muda tamo gdje su rijeci i ovo nam sve omogucili !

Pozdrav iz Krajine !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 23. 08. 2012. 23:44 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
>>DemonWomb,WolfXDown,Take Offense,The Mongoloids,Agnostic Front – izvještaj<< @samoubistvoziranta.tk


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 24. 08. 2012. 11:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Dobar rivju koncerta. Mada se ni ja ne slažem oko AF-a s tobom :P :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 24. 08. 2012. 13:11 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
i ja sam tako nesto htio napisat (mislim, ko andrej :) )
dobar rivju ili prica pravo. bas neobican i onako dosta lican.
al se ne slazem nista oko af-a. pogotovo to sto znaci nesto cinjenica da je bilo raje koji nisu dosli radi af-a. ne vidim smisao u tome. al dobro, svako ima svoje razloge, ne ulazim u to. za mene su oni institucija, uz madball prvi hc bend koji sam cuo, kad se madball-ov down by law vrtio po vivi, osnovna skola je to bila, boga pitaj koja godina :lol: jebiga tad nisam to bas kontao kako je trebalo, al sam pravo volio tu pjesmu. tad nije bilo omoguceno djetetu ovdje nabavit sta hoce od muzike, lupam diskografiju citavu. nego si tako fato po kasetama sta nadjes.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 24. 08. 2012. 16:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Nameless wrote:
Mada se ni ja ne slažem oko AF-a s tobom :P :mrgreen:


imaš pravo.
vegan power 8)

Addi wrote:
pogotovo to sto znaci nesto cinjenica da je bilo raje koji nisu dosli radi af-a. ne vidim smisao u tome.


ne bi dužio specifično na ovu misao preko interneta.
ko je shvatio,shvatio je.
ako se nekad vidimo,i ako te bude zanimalo,možemo da popričamo o tome i svemu ostalom uz sok/pivo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 24. 08. 2012. 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma dobro, nisam ni mislio duzit sad o tome ovdje, samo onako kazem. to se naravno odnosilo na sam koncert i samo koncert. druzenje je druga prica.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: AGNOSTIC FRONT, 13.08.@Centar za mlade Grbavica, SA
PostPosted: 25. 08. 2012. 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Sale, lijepo si ti to napisao i u principu slazem se s tobom da smo svi mi nostalgicne pice i da zbog toga ne mozemo krenuti naprijed.

Ali isto tako, mogao bih ti sada opisivati danima zelju nekolicine djecaka, iz opkoljenog grada i post ratnog siromastva, o tome da gledaju svoje idole bas tu u svom gradu, sa svojom rajom i uz svoje pivo. Jeste, ko god je zelio mogao je ici i gledati AF u krugu 500 KM, ali to nije isto kao gledati AF u Sarajevu. Tako da nam se, sustinski, misljenja tu razilaze. Sto je najgore i ti si u pravu, ali i ja sam u pravu.

A za Mongoloidse.... ako je propagiranje HC i SxE nacina zivota uzvikivanje 'ajmo coreri, pa onda ide muzicki tus kao iz americkih humoristicnih serija iz sedamdesetih, pa onda 'ajmo OI, pa 'ajmo metalci.... pa bi mi svi posebno kao trebali u opstem delirijumu dreknuti JEEEEAH, onda odoh da se koknem iste sekunde. Jer me to podsjeca na jednu "predivnu praksu" kada je fudbalska reprezentacija igrala svoje utakmice na Kosevu, pa genijalni spiker pocinje ovako..."danas je stadion Kosevo dom mnogih navijaca iz svih krajeva Bosne i Hercegovine. Sa nama su tu Kozarac, Lukavac, Donji Vakuf, Kljuc....." A raja iz tih mjesta onda uzvikne OOOOOJHA ili JEEEEAH na pomen njihovog grada. U proslom postu sam napisao da sam samo cekao da rodiji iza dignu "laugh" ili "applause" poslije njegovih smislenih govora i muzickih tuseva :D Sorry, ali meni brate to nije HC. Nije nikada bio, nece nikada ni biti. Barem ne kod nas, nostalgicnih pica :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group