Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 01:00

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 28. 03. 2013. 20:57 
Offline
User avatar

Joined: 07. 05. 2010. 17:50
Posts: 226
Zar ti tako slabo ide kontanje? Naravno da si uvrijedio. Uvrijedio si ljude koji vam vole bend i koji su se zadavali na tebi `divljacki` nacin jer im je bilo gotiva, raspitaj se malo pa ces vidjeti :) to si sam napravio i ti i haver ti, nije vam to ovdje niko drugi napravio. Pa ti nastavi pizditi do zore ako treba.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 28. 03. 2013. 21:24 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
groznium wrote:
djevojke su slabije


VAT!? :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 29. 03. 2013. 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2010. 16:30
Posts: 50
Moje misljenje je da se na koncertima moze super provesti i izbaciti sav visak energije, a da se niko ne povrijedi, jer niko nikome nije neprijatelj valjda. Kako te neko treba udariti da ti slomi rebro jbt?! Dakle circle pit, stage dive, skaci, dizi one koji slucajno padnu i sve ce biti kul. Bio sam na gomilu koncerata sa super atmosferom i jedine povrijede koje sam vidio bile su prouzrokovane tim sto neko pijan padne ili sto neko glumi kikboksera pa se po nekom pravilu pokaci sa covjekom koga svi tu znaju i na kraju dobije ono po sta je nazalost dosao. Stage dives and high fives ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 30. 03. 2013. 12:25 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Obezglavator wrote:
Stari ovdje ti zadnji put kročila noga nalik ženskoj kad je Andrej preko ljeta obrijao noge


Andrej stari depilator noooga bruete :P

A što se tiče svirke.
Black Sailsi bili super, DITH rasturio, Dispro onako.
I meni je iskreno rečeno bilo glupo, što sam Žuletu i rekao, tj. ne glupo nego mi djeluje arogantno onakav stav imat tokom nastupa i bunit se na šutke a svirat u hc bendu, al svakom njegovo, a DITH jedva čekam opet vidjet, odlično je zvučalo :))

Hvala na beton noći i provodu! Pozdrav ekipi iz Banjaluke, Zagreba, Splita, Novog Sada, Beograda i Tuzle :))


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 16. 11. 2013. 03:35 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Otkud ja ovdje, mora da sam opet pio xD

Samo da kazem, ne izlazim iz sutki na koncertima unazad 15ak godina, pod tim podrazumijevam normalno guranje, poganje i slicno, a ne one nyhc retardacije mlinaranja pesnicama, direkta, krosea, raznoraznih kruznih udaraca nogama i slicnih pizdarija... Isto tako nikad nikakve povrede od stotina i stotina sutki, dok jednom nije divljalo par debila, bukvalno njih 5-6 a ostala raja se normalno provodila, te mi tako s ledja jarani izbise koljeno i sjebase me, manje vise dozivotno, onako, bas degenericno i debilno divljanje, koje je zavrsilo jako lose po mene, a samo sam stajao po strani i slusao bend...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 16. 11. 2013. 13:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
A jebi ga, necemo sad zbog par debila i majmuna prestati raditi ono u cemu uzivamo i ne stetimo drugima. Niko nikoga ne sili u pitove, 99 % ljudi nije doslo nikoga udarati vec zabaviti se. Pojedince je lako deložirati van koncertnog prostora.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 18. 11. 2013. 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
niko ne priča da li su opet okrenuli leđa vjernim fanovima u ovoj zadnjoj posjeti sarajevu?
ja sam majke mi primjetio da i po neki iz gloves off-a provedu čitavu svirku okrenuti leđima.
http://www.youtube.com/watch?v=lQzKLVjXROM
ovo je sada već napad na dostojanstvo prosječnog posjetioca andergraund dešavanja!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 18. 11. 2013. 16:53 
Offline

Joined: 03. 06. 2009. 13:40
Posts: 61
ovo je sve ontopički off, pa kom se da, nek čita
Kakve veze ima ko kako stoji za vrijeme svirke? Uvrijedili su me nja nja šmrc. Njihov performans, njihova stvar. A što se tiče Gloves off-a ja tu vidim i neke praktične razloge za ovakav položaj. Npr, ima tu mnogo dugih pauza pa je zgodnije ako vidiš bubnjara kao na probi, da ne bi bilo plink plonk bluub, nego kad je zdrš! da je zdrš!!! Ne kažem da je to razlog, jer šta će ti bolji od praktikovanja straight-a u Burbonu :) , al' da je zgodnije tako, jest.
Pogo-u, normalno, jeste mjesto na ovakvim svirkama, al' uvijek je bio problem to gdje je tačno granica...Jednom sam svirao neki ska na trubi, krenu narod da se šuta, neko pade na stalak od mikrofona, mikrofon udari u trubu, tresnu me truba i umalo ne polupa zube...nije to fino, a-a. Ima tu još jedan problem, shvatam da to jeste sastavni dio ovakvog tipa zabave, al me je uvijek nervirao. Npr, sad vi vježbate neke pjesme, kao nešto se trudite, odete na svirku i onda: mikrofon je uvijek više u publici nego kod pjevača, a onaj za prateće možeš samo sanjati da će jednom da se vrati, u magnetima od gitare(koji na žalost nisu baš jeftina roba) je gomila piva, a kablove nakon jedne svirke moraš ili prelemiti ili baciti. Po logici stvari, trebali bi praviti samo instrumentale i nikad ne svirati na gitarama skupljim od 50 maraka, a i to je previše. Zato, iako je vrlo kul gledati neki vid veselog haosa oko sebe, ja ipak najviše volim svirke s malo višim podijumom, gdje fino izbacivači stoje ispred bine, pa ponekog pustiš da skoči s bine, ponekog da malo urla u mikrofon, a ponekog i ne i tako...
A ja svojoj kćerki ne bih preporučio da ide na ovakve svirke... sinu da, al ako nije baš presitan :lol: .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deer In The Headlights, Dispro, Black Sails 23.03.@Kriterion
PostPosted: 18. 11. 2013. 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2010. 16:30
Posts: 50
:D ja vecinu svirki provedem nervozno hodajuci :) a ako se ljudi ljudi odluce na ples i ako je bas guzva okrenem ledja jer mi je lakse da dobijem po ledjima a i da zaklonim opremu na taj nacin :)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group