Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 09:36

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: ALICE COOPER-nekad...davno
PostPosted: 19. 02. 2003. 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Jedna od najotkačenijih stvari mi se izdešavala valjda 1990. pred svirku
Alice Cooper banda u Zagrebu.
Stigli smo ti ja i jedan pajdaš rano u ZG pa na "Cvijetnom" dotučemo,ili se dotučemo sa polovkom vechie,našeg tradicionalnog pića u to vrijeme.
Onda se fino pokupimo do Trga Republike i pošto je oko fontane na centru trga već bilo dosta čupave bratije,pa i poznanika stacioniramo se oko fontane,nas pedesetak.Tu ti skontamo da je fontana puna love pa počnemo da pecamo,nakon čega smo imali lozovače u dovoljnim količinama za nas desetak pecaroša.
E,onda je počelo ludilo(ne iz Tuzle,već kao psiho-poremećaj),pojedine djevojčice bivaju prisiljene da se okupaju sve sa garderobom,a ekipa "vazda " kavaljera odlučuje da im svojim prisustvom u fontani pruži punu podršku.
Sve u svemu,nas dvadesetak završava u fontani i počinje opštenarodno veselje,čupavci u vodi,oko fontane,masa prolaznika koja uživa u spektaklu,pa čak i neki turisti iz NJemačke koji sve to ovjekovječuju svojom VHS kamerom na opšte oduševljenje čupave bratije koja pozira u svim mogućim pozama.
Svemu dobrom dođe kraj pa tako i ovdje na scenu stupa "narodna milicija" koja se obraća ovom dostojanstvenom skupu sa riječima :"Marš pred Dom Sportova!"
Usput su radi ubjedljivosti priveli sve one koji su bili u kupaćim gaćama.
Mi ostali taman brijemo kako bi mogli otić čoporativno do "stanice narodne milicije" i tražiti oslobađanje taoca kad ekipa pod pratnjom patrole organa dolazi nazad i najveći organ nam ponavlja molbu da odemo pred Dom Sportova da ne bi imali posla sa njim.
E pošto i nismo bili raspoloženi za neke mutljavine sa njim mi ti poslušamo naređenje i odemo da dočekamo gospodara zmija i giljotine,koji je ruku na srce stvarno šou majstor.

Jebi ga,oduži ja,al valjda nije bilo dosadno! :wink: :P :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ALICE COOPER-nekad...davno
PostPosted: 19. 02. 2003. 21:49 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
BOMBER wrote:
Jedna od najotkačenijih stvari mi se izdešavala valjda 1990. pred svirku
Alice Cooper banda u Zagrebu.
Stigli smo ti ja i jedan pajdaš rano u ZG pa na "Cvijetnom" dotučemo,ili se dotučemo sa polovkom vechie,našeg tradicionalnog pića u to vrijeme.
Onda se fino pokupimo do Trga Republike i pošto je oko fontane na centru trga već bilo dosta čupave bratije,pa i poznanika stacioniramo se oko fontane,nas pedesetak.Tu ti skontamo da je fontana puna love pa počnemo da pecamo,nakon čega smo imali lozovače u dovoljnim količinama za nas desetak pecaroša.
E,onda je počelo ludilo(ne iz Tuzle,već kao psiho-poremećaj),pojedine djevojčice bivaju prisiljene da se okupaju sve sa garderobom,a ekipa "vazda " kavaljera odlučuje da im svojim prisustvom u fontani pruži punu podršku.
Sve u svemu,nas dvadesetak završava u fontani i počinje opštenarodno veselje,čupavci u vodi,oko fontane,masa prolaznika koja uživa u spektaklu,pa čak i neki turisti iz NJemačke koji sve to ovjekovječuju svojom VHS kamerom na opšte oduševljenje čupave bratije koja pozira u svim mogućim pozama.
Svemu dobrom dođe kraj pa tako i ovdje na scenu stupa "narodna milicija" koja se obraća ovom dostojanstvenom skupu sa riječima :"Marš pred Dom Sportova!"
Usput su radi ubjedljivosti priveli sve one koji su bili u kupaćim gaćama.
Mi ostali taman brijemo kako bi mogli otić čoporativno do "stanice narodne milicije" i tražiti oslobađanje taoca kad ekipa pod pratnjom patrole organa dolazi nazad i najveći organ nam ponavlja molbu da odemo pred Dom Sportova da ne bi imali posla sa njim.
E pošto i nismo bili raspoloženi za neke mutljavine sa njim mi ti poslušamo naređenje i odemo da dočekamo gospodara zmija i giljotine,koji je ruku na srce stvarno šou majstor.

Jebi ga,oduži ja,al valjda nije bilo dosadno! :wink: :P :twisted:


ha, ha, ha luuuuuuuuda avantura
Nego nisam znao da je "cika" Alice bio u Zagrebu. Ma sve bi dao da budem na njegovom koncertu
Jebiga kako si najiskusniji ovdje kazi mi na kojim si sve velikim svirkama bio


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 02. 2003. 14:54 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Da da to je bio jedan od boljih koncerata na kojim sam bio,mislim čovjek je kao šoumen neprevaziđen,svaka stvar koju su svirali je imala i prateći,da kažem "skeč".

A u "dobra stara" vremena sam pogledao:Destruction,Motorhead x 3,Purple,Scorpions,Ramones,Iggy Pop,Kreator,Sacred Reich,Atrophy,UK Subs,MDC,DOA,No Means No,All,hm možda još po nešto.

Kao što vidite propustio sam Maiden,oni su zadnji put bili na Somewhere turneji.to mi ostaje da žalim.

Al ima ovdje još neko ko je pogledao masu bandova,jel tako SQO.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 02. 2003. 15:14 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
jebote nisam ni ja znao da je Cooper sviro u Zagrebu... pa vama nema ko nije dolazio..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 22. 02. 2003. 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
rock wrote:
jebote nisam ni ja znao da je Cooper sviro u Zagrebu... pa vama nema ko nije dolazio..


:cry: :roll:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group