Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 20. 04. 2024. 16:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Pomoc organizatoru MMS festivala
PostPosted: 14. 07. 2004. 17:08 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
Dragi metalci, svi koji ste culi za festival MMS koji je ove godine rodjen u Zadru a nastupao na njemu je kao headline bend Helloween, ima namjeru da se odrzava i slijedece godine. Medjutim, organizator je uletio u velika govna u finansijskom smislu, pa ima jednu ponudu za sve koji su spremni da pomognu na bilo koji nacin :

".... svi oni koji me znate, ali i oni koji me ne znate. Ovim putem prisiljen sam zamoliti Vas za jednu veliku pomoć. Da, znam da je neprofesionalno, no i ja za sad nisam profesionalac, a nadam se da ću jednom biti i to skoro. Naime, i sami znate kako je protekao prvi Metal Melting Summit, no ne znaju svi da sam za dobrobit metala na ovim prostorima i za spašavanje imagea Hrvatske kao kako tako povoljne zemlje za koncerte upao u velika govna i ako se u kratko vrijeme ne izvučem od svega ne gine mi zatvor, ili ne daj Bože metak mojih vjerovnika. Naime, dugovi nakon koncerta penju se od 40 000kn na dalje i očajan sam je ne vidim brzog izlaza.

Zbog toga Vas usrdno molim da mi svojim dobrovoljnim prilozima (i oni koji su bili i koji nisu bili na koncertu) pomognete kako bi sanirao bar dio toga velikog duga, a ja Vam (vjerujte) obećavam da Vas na dalje neću iznevjeriti novim projektima, među kojima je i MMS 2005, no ovoga puta u profesionalnom okružju, te unaprijed riješenim financijskim strukturama.

Za one koji uplate 50kn:

- MMS 2005 majica (ali do godine)
- MMS 2004 DVD koji uz videosnimku koncerta uključuje i fotogaleriju

Za one koji uplate 100kn:

- Sve navedeno za uplatu od 50kn
- Metal heating summit u Splitu audio (headliner)


Prvih 300 uplatitelja bez obzira koja od dvije ponuđene svote dobiva originalni plakat MMS 2004 u B1 formatu.

Najlakši i najjednostavniji način pomoći je slanje novca poštanskom uputnicom (besplatna u svim poštama) na adresu: Stipe Juras, Put intrade 33, 23272 Kali

Takvo slanje pogoduje i zato što vama ostaje potvrda uplate, a meni isječak na kojem je vaša adresa na koju vam mogu slati navedeno. Molim vas da pod tekstom "Priopćenje primatelju" napišete i svoj broj telefona kako bi Vas mogao kontaktirati.

Pod svrhu upute napisati MMS 2004 donacija

P.S. Ako je netko u mogućnosti može donirati i veću svotu.

Unaprijed Vam zahvaljujem i nadam se da ćete bar vi, ako nije nitko, pokazati dobro srce i uvjeriti me da ima još dobrih ljudi na ovome svijetu.

P.S.2 Ako može volio bi da uplata dođe što hitnije, jer me već stežu ralje vjerovnika...

Stipe............."


eto to je to pa izvolite.

ja podrzavam ovo 100 % i sigurno cu uplatiti jer slijedece godine ce biti jako izazovna imena na ovom festivalu (ako se Stipe sad izvuce iz dugova).


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group