Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 01. 05. 2024. 14:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: utisci sa benedikÅ¡na
PostPosted: 27. 09. 2004. 22:03 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
nedjelja,26.9.2004
0d 8.00 do 16.15 sam bio sam mojom dragom,aminom,tj.witch :) :) :) ,a od 16.15 do konca sa ekvinoksom,sa njim po sharana,pa pred zgradu ftv-a pa na konc.
na koncu sam se odma nasao sa nekom rajom iz s.mosta ali nisam bio s njima vec sa rajom iz novog travnika,razielom(legenda),tyrom(tip otvara pive i vino zubima),ba_dexxterom(vidi se da je decko gay,mirisao je znojavu majicu basiste godhatea),night gayerom(miran tip pravo).a isto i sa ihtijem(gospon ihtijem),davemustainom,i ne sjecam se vise ako sam koga zaboravio sorry,bio sam i sa arunom(pitala me negdje 10 puta kako se pravo zovem,a ja joj uvijek odgovaram"biafra",posto sam tada bio praaaavo pijan,pa sad vjerovatno misli da sam veci debil nego sto je ocekivala),bila je tu i morticia(cao :wink: ) itd,itd.
da jos napomenem da sam se napio PRED konc i da sam hodao onda oko zgrade i pricao sa svakom curom koju sam vidio(dobro ne bas svakom,ali koja god je bila sama,prisao sam :) ),aaaaaa sreo sam i mr.acroniana tj.neleta,stvarno je legenda I suhog,također legendu.

nominon-malo neorginalni i ne bas ustimani,ali ipak su bili super
godhate-derali guzove,haman mi bili bolji od benedictiona
benediction-standardno
krv-krvavi...pa vi shvatite kako hocete,jebga bili su i dobri i losi,ali vise dobri,hata bez mane

poslije konca ja opet sa ekvinoksom,bili citavu noc po zgradi zajebavali se,pricali(zapravo on pricao,ja sjedio bezze i smijao se forama od kojih 65% nisam skonto)
i tako...sa sharanom,koldvoidom,bubnjarem iz krvi i nekim jos tipom,pitarom sjedili do 6 ujutru,taj tip i ekvinoks gađali usnulog sharana :D
i ujutru na tramvaj...
sve u svemu,praaavo bilo ba :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2004. 22:53 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
Benediction su bili odlicni - kako sam i ocekivo. Cak mi se i ovaj novi singer svidio. Godhate isto dobri (onako) mada je najbolja bila obrada od Massacre-a...hehe..
Ostali - totalni ocaj i propast... haha...
Jos jedna zamjerka je na to sto svjetla nisu radila, tako da je sve izgledalo upola manje dobro nego sto bi inace bilo.

Hails to Metal brothers - koje sam tamo upoznao...
Pozdrav Emiru i ekipi koja je organizovala koncert... (mozda za jedno 200 godina bude bolje stanje...).

P.S. Svi koji nisu dosli - totalno su se zajebali, jer Benediction su bili jebiga dobri.. oplakujte svoju sudbinu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2004. 23:15 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
SLIKE SA KONCERTA: http://www.rock-planet.com/img/benediction


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2004. 23:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. 09. 2004. 23:12
Posts: 59
Location: Zenica
gdje su te slike, bilo je minimum pet momaka sa digitalcem....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 09. 2004. 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 27. 09. 2004. 23:12
Posts: 59
Location: Zenica
eto sekundu kasnim...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 00:03 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2004. 00:44
Posts: 815
Location: on my throne in Minas Morgul
covjece,kako jebilo dobroooooo.super,fakat.koncert sam cekala fakat dugo i isplatilo se.zao mi je sto nije doslo vise raje,sala je bila poluprazna...ccc.al et.inace:
nominon-nisu loshi
godhate-super,extra (zaljubljena sam u basistu)
benediction-hm,bolji su godhate (nemojte me lincovati zbog ovog)
krv-komsi-komsa

ipak super je bilo.dobila sam autogram,slikala se,dobila i cd od godhate-a.....trzalicu benedictiona (na poklon)......life's beautiful!!!
:twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 00:39 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
...eh da i ja pokoju napisem...
prvo hvala ekipi aebyss-a koji su omogucili ovo jer jebi ga, ovo je za mene bila pravo poseban dogadjaj... :) ono ako nista, bio je tu cijelo vrijeme neki feeling da je konacno za nekoliko trenutaka sve kako bi mi voljeli da bude... drago mi je sto je koncert poceo kasnije jer zajebancija ispred bila za desetke...pozdrav svim ljudima koje sam upozno :) biafra is the king hehe
bendovi su bili great pravo
nominon je imo ocajan zvuk, nidje vokala nidje gitare ali je svirka svejedno bila ok
godhate je odero guzove...svidjeli mi se pravo, very pozitive :)
benediction je vec imo nesto blizu professional sound :), cijelo vrijeme sam se dero MAGNIFIICENT, i pravo se skenjo kad su otisli bez nje...
hehehe, ali zato na bisu....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kad je krenula odvalio sam:)))
sve u svemu bilo je ekstra...jos jedan dogadjaj koji je zbog naseg malogradjanstva i mentaliteta pokazo koliko smo spremni za nesto sto se zove ''metal scena'', ali svaka cast svim ljudima su dali svoj doprinos ovome

p.s.zna li neko mozda kad ce sharanove emisija, da se pogleda malo :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 00:43 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Raziel wrote:
p.s.zna li neko mozda kad ce sharanove emisija, da se pogleda malo :)


ma jok ba niko to ne gleda osim njega i Ekvinoksa :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Dobro ovaj... sto niste vise slikali Godhate? :D :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 16:25 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
ihti wrote:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ludnica majkemi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 16:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Ravager wrote:
Raziel wrote:
p.s.zna li neko mozda kad ce sharanove emisija, da se pogleda malo :)


ma jok ba niko to ne gleda osim njega i Ekvinoksa :lol:


sto bi gledali, kad mogu slusati tvoju alt rock emisiju na radiju :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 17:24 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
e sad jos jedna stvar, kad ce se to prikazivati na TV-u i treba mi snimak sto ga je TV ekipa snimala kako bih mogao poslati njima da mi potpisu prava.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
Bilo je extra, s tim sto se kajem sto nisam ostala do kraja, (al jebiga morala sam platiti cijenu sto sam ziletom izrezala podstavu na kaputu od stare) :cry: :( :roll:
Upoznala sam dosta novih persona, sto s foruma, a sto onako...
Pozdrav jednom liku iz Capljine, (mada nisam sigurna ima li ga na forumu)
Naravno, upoznala sam Raziela, ba_dextera(valjda) isl...
Of course, i Biafru koji je vjerojatno bio u iskusenju da me udari koliko sam mu dosadjivala "a kako se zoves, a kako ti je pravo ime, ono sto su ti ga starci dali..." (al jebiga, tvrdoglava sam i radoznala)
Nominon je bio ok, Godhate odlican, Benediction sam odslusala pola jedne pjesme , a ne sumnjam da su se likovi iz Krvi iskazali, como siempre :wink:
Onda smo Indira, ja i Aida krenule ciku, ja i Aida smo se sretno probile kroz mracnu Grbavicu 8)

That's it...u svakom slucaju nije mi zao 15 KM


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2004. 19:54 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
Ma koncert je bio super iako nije bilo bas dovoljn raje i razgles je bio los al eto.. bilo je dobro! Sta ba biafra ti si bio gori od mene :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2004. 11:12 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Emir (The Aebyss) wrote:
e sad jos jedna stvar, kad ce se to prikazivati na TV-u i treba mi snimak sto ga je TV ekipa snimala kako bih mogao poslati njima da mi potpisu prava.


prikazivat ce se na novoj emisiji sad u oktobru, reci cu reziseru da te nazove. Mislim da ne bi trebalo biti problema oko prava jer snimani su samo intervjui i isjechci, ne cijeli koncert, u svakom slucaju, nazvat ce te neko sa tv-a ko je nadlezniji od mene, pa ti dogovori kako sta treba...ok?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2004. 12:08 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
Sharan Himself wrote:
Emir (The Aebyss) wrote:
e sad jos jedna stvar, kad ce se to prikazivati na TV-u i treba mi snimak sto ga je TV ekipa snimala kako bih mogao poslati njima da mi potpisu prava.


prikazivat ce se na novoj emisiji sad u oktobru, reci cu reziseru da te nazove. Mislim da ne bi trebalo biti problema oko prava jer snimani su samo intervjui i isjechci, ne cijeli koncert, u svakom slucaju, nazvat ce te neko sa tv-a ko je nadlezniji od mene, pa ti dogovori kako sta treba...ok?


e hajd ti meni na private objasni detalje o toj novoj emisiji.
a usput bilo bi fer da mi se dostave ti snimci na vhs-u jer ako nista ja kao organizator imam pravo na njih.
jedino mi je zao sto se sa TV-a nisu ranije javili pa bi dogovorili pravi posao a ne ovako na frku sve, ali nema veze bice valjda nekad jos koncerata i slicnih desavanja.
e da jos jedna stvar, jekl Boris Siber urednik te vrsta programa u sklopu kojeg ce biti i ta emisija ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2004. 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 11. 01. 2004. 20:12
Posts: 2360
Location: Vrhbosna
Emir (The Aebyss) wrote:
e da jos jedna stvar, jekl Boris Siber urednik te vrsta programa u sklopu kojeg ce biti i ta emisija ?


Šibi je urednik dječijeg/omladinskog programa i ujedno šef nove emisije..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2004. 13:02 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
hehehehehe cool


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2004. 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 05. 2004. 14:27
Posts: 175
Location: Sarajevo
:twisted:

Još me vrat boli to je dovoljno kako mi je bilo :D koncert je super organizovan i netreba se ništa žaliti s obzirom kakva je situacija kod nas!
Bendiction se pokazao da nisu nimalo za odbaciti,Godhate ljudi fakat deru i odlični su i šta svi serete na Nominom taj bend je imao prvo problema sa zvukom vokala i samo to taj bend ne da dere on razvaljuje melodični death metal kupio sam album i nevadim ga iz vokmena ljudi deru,a vi što kažete ništa nevalja trebali ste doči do bine,a ne tamo se zavukli po ćoškovima ko da če vas pojesti ili se vi pravite dase i lafci ma neka mene ovde ko njih jebe smradovi jedni :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 09. 2004. 00:54 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2004. 01:25
Posts: 205
Location: sarajevo
Emir (The Aebyss) wrote:
hehehehehe cool


iskreno...utisak sa koncerta..nije lose...mada prva dva benda...nominom i godhate kurcu ne valjaju...ali je benediction oderao...iskreno ne slusam death metal,ali me je benediction pravo iznenadio..to je to.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group