Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 16:38

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 31. 05. 2003. 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
meni je bas bezze sto nastupaju murderdollsi, fakat mi tipovi idu na kurac :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 05. 2003. 21:34 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
ogi wrote:
ma uopste se ne obazirite na taj site - cini mi se da su oni provali glupost da ce predgupa biti W.A.S.P. a ja im povjerovao u trenutku :evil: mater im :evil: :evil: :evil:


Čovječe, to je bila prvoaprilska šala!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 06. 2003. 10:26 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Snake wrote:
ogi wrote:
ma uopste se ne obazirite na taj site - cini mi se da su oni provali glupost da ce predgupa biti W.A.S.P. a ja im povjerovao u trenutku :evil: mater im :evil: :evil: :evil:


Čovječe, to je bila prvoaprilska šala!!!!


Neukusna :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 06. 2003. 22:00 
Offline
User avatar

Joined: 13. 07. 2002. 08:30
Posts: 959
Location: Krapina, Hrvatska
sqo wrote:
Snake wrote:
najviše šanse imaju dvije hrvatske grupe: Hard time iz Zagreba, te Škur iz Zadra. http://ironmaiden.cmar-net.org/


E ako ce nastupiti ovi smecari od HTa, onda ce to napokon biti dokaz kako nasom glazbenom scenom vlada prava korupcija.
Po mom misljenju, to mjesto vise zasluzuje Undercode, nego oni jadnici Hard Time. A prvenstveno zato jer vec neko vrijeme nemaju nista svog napravljenog, samo skidaju obrade, a ako ce na Maidenima to svirat, onda ce to biti takav kaos, da bolje necu o tome niti razmisljati...


ma najbolja bi bila Zadruga! oni bi napravili takvu atmosferu da bi ljudi zaboravili na maidene! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 06. 2003. 01:49 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
evo malog uvoda za Veliku Goricu.
Iron Maiden @ Rock Am Ring:
to je veceras bilo na WDR-u, prije par minuta zavrsilo. u odlicnoj su formi, najveci su. Scena je odlicno namjestena kao i uvijek Dickinson rece da ce svirati malo i malo starijih stvari koje nisu dugo svirali. ovo je sto su svirali, a emisija Rockpalast prikazala (meni se cini da nisu ni sekunde sasjekli):
1. The Number Of The Beast
2. The Trooper
3. Die With Your Boots On
4. Revelations
5. Hallowed Be Thy Name
pa Dickinson malo prica, oni upadaju
6. 22 Acacia Avenue (skakuce ko da je u 10tak godina mladji)
pa opet Dickinson malo prica, svi se deru Maiden, Maiden. on govori kako trebaju pivo piti i kako ovog septembra izlazi novi album i mozda se opet vide, oko novembra npr.
najavljuje novu pjesmu. i prica da nema nista protiv ako neko snimi pjesmu i stavi na net, samo ako svi u septembru isto kupe album. jebu i njih izgleda ovi pirati... :roll:
7. Wildest Dreams (odlicno zvuci, brzo i zestoko, kod refrena pjevaju (cini mi se ide "I'm on my way") i Harris i Smith kao back vokali, solaza izvanredna)
8. The Wicker Man (Svabe poludile, pozadina je s Brave New Worlda)
9. Brave New World (koji glas ljudi moji)
gase se svjetla pa malo Maiden, Maiden iz publike i eto opet Dickinsona
i daje asocijaciju za slijedecu pjesmu. "svi vi znate za film Bravehearth", malo ismijao Gibsona i pomalo film, ali onda poceo o poruci filma, o slobodi. malo je pricao i o W. Walasu i onda je pricao kako je ovo za sve one kojima je heavy metal muzika u srcu i krvi, koje ne sljive press i pljuvanje po heavy metalu, ovo je pjesma o slobodi. "ovo je za vas, ovo je Clansman".
10. The Clansman (velicanstveno, mogu samo reci, i koji glas ponovno, koja ustimanost, koja genijalnost) Nicko na pocetku pjesme skakuce oko bubnjeva, ko da je indijanac, Steve s akusticnim basom na pocetku pjesme, ono oko sredine i na kraju; Dickinson malo plese kazacok; scena se opet promjenila kod pocetka ove pjesme
11. The Clairvoyant (scena opet nova, Dickonson trci i skace ko lud, mokar skroz), odlicno zvuci i s 3 gitare, ova duboko filozofska pjesma; Eddie izlazi kod sredine pjesme na stage, u nekom crvenom odijelu, ogrtacu s krunom (necu detalje da otkrivam)
12. Heaven Can Wait (Bruce malo prica uvodeci pjesmu, probudite se a djavo pored vas i kaze heaven can wait; na ono oohohh neki sretnici su na stageu i s njima pjevaju) . iskreno da i postoji raj, neka ceka, ja bi radije slusao Maidene.
svjetla se gase, opet ide Maiden, Maiden
i naravno: "A light in the black, or just a fear of the dark"
13. Fear Of The Dark (svi znaju pjesmu, svi je prate, ludilo)
pa 3 puta Screm For Me i naravno:
14. Iron Maiden (masovni headbanging u raji, Dickinson trci s kraja na kraj stagea) Disinson pred kraj pjesme vristi "Give me Edd, Give Me Edd" raja odgovara "Til I'm dead". izlazi ogromni Eddie s kraja bine, klati se okolo, do pola se samo vidi (mozak mu upada u glavu...). Dickonson se od sviju oprasta, odlaze..Nicko baca palice u raju i to je to...
Svabe ne popsutaju s Maiden, Maiden. naravno izlaze opet nakon par minuta...
Dickinson uziva u divnom prizoru. izlaze opet i ostali. Dickinson se zahvaljuje i kaze da su nevjerovatni i puta ih malo da se deru Maiden, Maiden. i pita ih bi li voljeli jos nesto cuti. dobija pozitivan odgovor i kaze: well. here's some more" i pocinje
15. Bring Your Daughter To The Slaughter (na pocetku pjesme ide ono s publikom uz bubnjeve i bas, yeah, yeeehyeah i slicno, maz nate vec, moram priznati da su Svabe bili pravo dobri, mi moramo biti bolji; opet nova slika Eddia u pozadini; ova im je sad pjesma za zezanciju umjesto Sanctuary )
ide ponovno 3 puta Scream For Me i pocetni karakteristicni riffovi:
16. 2 Minutes To Midnight
i naravno za kraj:
17. Run To tThe Hills (moram opet ponoviti, koji glas!) i to je to. the end.
i vjerujte mi ako vam se mozda koja od ovih ne svidja, kad gledate i slusate pa makar preko TV-a zaboravite sve i sve je genijalno! sve skupa je trajalo oko 2 sata. i komentator je na kraju rekao da je ovo bio nevjerovatni spektakl.
za kraj svaka cast WDR-u (najbolji su) sto je prikazo citav koncert, bez reklama. dalje su oni nastavili s nekim drugim bendovima, ali nema smisla poslije Maidena kvariti ugodjaj nekim drugim slabijim bendovima.
ljudi moji Iron Maiden nije bend, oni su religija!
jos malo, jos malo pa ce 17.6.
UP THE IRONS!


Last edited by Paradox on 08. 06. 2003. 23:20, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 06. 2003. 02:01 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Čovječe, koja atmosfera! Hvala ti na ovom iscrpnom opisu Maidena u GER, najjači si! Jedva čekam kad će ovamo!!!
PS hoće li reprizirati koncert neka njemačka postaja?!! Moram se pripremiti!! :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 06. 2003. 02:13 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Archangel wrote:
Čovječe, koja atmosfera! Hvala ti na ovom iscrpnom opisu Maidena u GER, najjači si! Jedva čekam kad će ovamo!!!
PS hoće li reprizirati koncert neka njemačka postaja?!! Moram se pripremiti!! :twisted: :twisted:

ma nema na cemu. bas mi je drago da sam se naso slucajno kuci u ovo doba. cisto sumnjam da ce ti neka druga njamcka tv postaja ovo reprizirati, jedino ako bude sta opet moze biti na WDR-u u kasnim satima. i ovo je pocelo oko 23:45.
ne znam ko jos od dobrih nastupa na Rock Am Ringu, jedino znam jos za Apocalypticu. inace ovo na WDR-u pocinje oko 23:30, 23:45 pa se mozda i uhvati nesto solidno. ali glavna atrakcija je prosla.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 06. 2003. 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
Darkman wrote:
ne znam ko jos od dobrih nastupa na Rock Am Ringu,



linkin park :lol: limp bizkit :lol: :lol: :lol: :lol:


znam da trebaju nastupit Pearl Jam i HiM i Red Hot


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 06. 2003. 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Darkman, lud si ko struja


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 06. 2003. 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Darkman-e svaka čast na ovom prikazu,ako uzmemo u obzir da je to to,da neće bit ni neke razlike u Gorici,treba se samo nadati da neće biti prevruće pa da dođe do nekih neplaniranih skraćenja


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 06. 2003. 16:37 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Quote:
ma najbolja bi bila Zadruga! oni bi napravili takvu atmosferu da bi ljudi zaboravili na maidene!


hehe Zadruga... ime je za 10..


Quote:
jos malo, jos malo pa ce 17.6.


treba napraviti neki "final countdown" :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 06. 2003. 18:45 
Offline

Joined: 01. 06. 2003. 10:30
Posts: 75
Ako neko zeli ovaj koncert neka mi se obrati, ja sam uspio snimiti, ali slika nije bas najbolja. Sve se vidi, ali je malo mutno, ako neko ima dobar snimak i voljan ga je prodati neka mi se obrati.

Uglavnom, ludiloooooooo


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 06. 2003. 23:14 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
thanx ljudi. ma rekoh, mala uvertira uvijek dobro dodje :))
mozda opet malo redosljed pjesama promijene, ali sigurno ce ovih 17 odsvirati.
to je bilo ovako, gledao sam uporedo i odmah pisao ovo. nije mi bas najbolja slika na WDR-u, blagi snijeg, ali ton je dobar. BTW sad sam tek ksuzio da ima stamparskih gresaka zbog brzine pisanja (sad cu to ispraviti), sorry zbog njih.
bilo je jos detalja... evo npr. Dickinson s engleskom zastavom za vrijeme The Troopera, na kraju Hallowed Be Thy Name Murray s jednom palicom od bunjeva s kojom tapsuci po gitari zavrsava pjesmu, kod 22 Acacia Avenue Dickonson na kraju pjesme s jednom palicom lupa po cinelama, Dickinsonovo polaminutno yeah na pocetku Bring Your Daughter... itd. (ne valja sve otkriti)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 06. 2003. 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Darkman wrote:
Archangel wrote:
Čovječe, koja atmosfera! Hvala ti na ovom iscrpnom opisu Maidena u GER, najjači si! Jedva čekam kad će ovamo!!!
PS hoće li reprizirati koncert neka njemačka postaja?!! Moram se pripremiti!! :twisted: :twisted:

ma nema na cemu. bas mi je drago da sam se naso slucajno kuci u ovo doba. cisto sumnjam da ce ti neka druga njamcka tv postaja ovo reprizirati, jedino ako bude sta opet moze biti na WDR-u u kasnim satima. i ovo je pocelo oko 23:45.
ne znam ko jos od dobrih nastupa na Rock Am Ringu, jedino znam jos za Apocalypticu. inace ovo na WDR-u pocinje oko 23:30, 23:45 pa se mozda i uhvati nesto solidno. ali glavna atrakcija je prosla.


Sinoc nastupala Metallica, show trajao skoro 3 sata, sve u svemu dobar koncert


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 06. 2003. 13:00 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
Sinoc nastupala Metallica, show trajao skoro 3 sata, sve u svemu dobar koncert

Gledao sam onaj dio kad su svirali starije pjesme i bilo je ok. Cim naidje nesto novije trk na vivu :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 06. 2003. 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
vulture_man wrote:
Quote:
Sinoc nastupala Metallica, show trajao skoro 3 sata, sve u svemu dobar koncert

Gledao sam onaj dio kad su svirali starije pjesme i bilo je ok. Cim naidje nesto novije trk na vivu :twisted:



Meni se cini da su od novih stvari svirali samo Frantic i St.Anger


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 06. 2003. 13:42 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Ma svirali si jos pjesama sa novog albuma.. bar jos dvije.. prepozna se jebiga :twisted:

koncert je bio odlican. bar meni... zamjerka: pa nisu svirali fade to black i wherever i may roam... kako ce se to desiti.. nisu svirali ni outlow torn, memory reamins, ride the lightning i mogli su jednu instrumentalu. ili the call of ktulu ili orion..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 06. 2003. 14:35 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Kad sam rekao stare pjesme mislio sam na thrash period :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group