Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 13:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Iron Maiden
PostPosted: 17. 06. 2003. 20:36 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
Eh, vi ste u ovo vrijeme na Maidenovom koncertu, a ja, jebo ga zivot, nisam.
Zato, ovdje pisite dojmove, ko je bio predgrupa.... itd..... Ajd da bar nesto onda znam, smilujte se......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 01:40 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Fuckin' great !!!

Cijelu proslu noc nisam spavao...protekla je u iscekivanju :lol: :lol: :lol: Ujutro smo se nasli ja, ogi, i Hule pa malo prohodali gradom....zapravo, puno prohodali, predlagao sam i da svratimo do Jaruna, no nismo imali kupace :P , a morali smo i na trg u 3 da se nadjemo s ostalima :roll:

Kad smo vec kod nalazenja, samo se Snake odazvao i bio tamo u dogovoreno vrijeme...vidjeli smo i gdjicu sqo, medjutim doticna se nije odazivala kad smo je ja i Hule zvali, pa smo fino otisli svojim putem :roll:
Kasnije smo culi i neke price o voznji motorom sa drugim clanovima RP-a... :evil: necemo sad o tome.

Sto se koncerta tice, bilo je jebeno dobro iako prekratko. Murderdollsi su najvece govno koje sam ikad gledao live, ali Maideni... :shock: :shock: :shock:
Odradili su fenomenalan posao, ne da mi se sad nabrajati sta su sve svirali (kasno je, umoran sam, a i dosta se popilo :lol: 8) :wink: ), uglanom otprasili su u velikom stilu, legende. Ja, Hule i Guitar Girl bili smo negdje na sredini, u onom ugodnom dijelu gdje se moze skakati, a nema previse nasilja...

I sta jos da se kaze ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 10:22 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
pa evo upravo sam se vratio kuci, sve me zivo boli, ne mogu da pricam kolko sam promukao, zaduzio sam se preko glave da odem u zg, teglio sam se busom vise od 18 sati zadnja dva dana ali mi nimalo nije zao :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 10:28 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
eh da... zaboravih da pozdravim sve one s foruma koje sam juce upoznao u zg 8) :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 11:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Ma bilo je fenomenalno, samo mi nikada u zivotu koncert nije brze prosao! Realno gledajuci, nisam ja ni ocekivala vise svirke, to je bilo sasvim ok, ali... Na kraju sam imala osjecaj kao da su svirali samo 10-15 minuta :cry: I strasno mi je zao sto je proslo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Iron Maiden
PostPosted: 18. 06. 2003. 12:28 
Offline

Joined: 25. 05. 2003. 21:48
Posts: 103
Location: Zadar
:cry:
Ja nisam mogla ici....bas sam se ocajno osjecala samo zato jer sam znala da su SVI moji frendovi tamo,i moj decko,i moj najbolji frend,uzivaju,gledaju Maidene a ja doma... :cry: :cry:

Cak sam cula malo Fear Of The Dark-a preko mobitela!Zakon! :shock:
(danke Highly :P )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
ogi wrote:
eh da... zaboravih da pozdravim sve one s foruma koje sam juce upoznao u zg 8) :wink:


Takodjer :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
a bilooooo dooobrooo u principu,mislio sam jutros u 6 kad sam stigao kući pisati al sam se srušio u komu koja je trajala do sada,malo umor,malo alkohol(hmm,još jednom sam čvrsto odlučio da više neću piti)
Upoznao hrpu likova,sreo se sa nekoliko faca koje datiraju na lokalnoj sceni još iz 80-ih i još su tu :D ,vidio da nije toliko strašno otići u hrvatsku,pogotovo ako ideš gledat metal koncert,a ne neku jebenu vaterpolo utakmicu :twisted:
Sa foruma sreo,ne mogu reći upoznao nažalost jer je kratko trajalo:sqo,darkmana,ihtija i gunnera(srećković :evil: ),e sad ako sam nekog propustio,sorry imam nekih crnih rupa u pamćenju.
za sve vas koji niste došli ponavljam da su bila tri busa ljudi iz jebenog skolja kojima je trebalo dva dana puta do zg i mislim da su sada negdje na pola puta za kući(hail to Macedonia).
IRON MAIDEN-pa da super ljudi odsvirali-od tezgarili sinoć i dobro.
kalsičan maiden šou,samo malo kratak,nije bilo ni jebene 2 minutes...
koja je moj favorit inače,al dobro...
u principu sam prezadovoljan jer sam napokon odgledao-odslušao Maidene-stvarno na živo :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 14:20 
taman kad je pocela the Clansman, ja i boyfriend smo se probili do drugog reda. tam smo ostali na par pjesama, ali smo se ubrzo pokupili van jer smo bili doslovce mokri (bilo mi je jebeno hladno, i oststak veceri sam susila majicu na auspuhu od motora).
Odmah poslije faksa smo eddie gunner i ja otisli do stadiona, i tamo smo susreli ekipu s RPa, tako da smo malo s njima popricali, otisla se doma presvuci i onda na konc.
e, bilo je legendarno! a Dickinson je lud; tip se poceo penjati po sipkama od stagea. hehe, zakon.
izvrstan raspored pjesama, odlicna atmosfera.
ma sto drugo ocekivat od Maidena. legende.
i obecali su da ce ukljuciti hrvatsku u sljedecoj turneji. YEAH! :D :D :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 16:21 
Offline

Joined: 01. 06. 2003. 10:30
Posts: 75
Sve je bilo fantasticno, cak ni Murederdollsi nisu bili loshi...


Pozdrav svima onima koje sam tamo upoznao!


Screeeaamm for meee Zagrebbbbbbbbb


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 17:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
čovječe. ludnica. zakon.

vratio sam se prije koja 2 sata. upoznal sam se s par ljudi s foruma, mislim da su bili ihti, vulture man, eddie gunner, iced flame i darkman. ak sam koga izostavil, sorry.

također sam upoznao makedonce, ludi su tipovi do kraja. svaka im čast.

kaj se tiče koncerta. murderdollsi nisu tak loši kak sam očekivao, ali to me svejedno nije spriječilo da im cijelo vrijeme pokazujem srednji prst (damn). no uglavnom, cijele murderdollse i prve 3 do 4 pjesme mejdena sam bio u prvom redu na ogradi., danas me bole ruke, noge, koljena, rebra su mi natučena, kralježnica mi je u kurcu. nisam više od 4 pjesme izdržao, ali isplatilo se. kasnije sam se povukao malo iza i mogu rećo, još se bolje čulo iza i imao sam slobode za skakati. već sam onda bio vidno iscrpljen, možda bi pao dolje da je koncert trajao 15 minuta duže...

mejdeni... ko mejdeni. iako malo prekratko i bez nekog posebnog đoua, odllično su odradili stvar i svirka im je bila zakon. svaka čast. iako bi (da je po mojem ) pola setliste izmijenio, koncert mi je bio zakon (svi mi imamo svoje omiljene pjesme. vrhunac je po meni bio the clansman, tu je bilo toliko energije da se ne može opisati.

no, uglavnom, osim par incidenata (tip koji je murraya pogodio ruksakom i sličnog) i osim toga što su se ljudi previše naguravali (ne znam dal je tko vidio rock in rio s 250000 ljudi, a ovi u prvim redovima komotno mogu uživati), sve je bilo ZAKON.

nadam se da će doći i u zimi opet.

pozdraf društvu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
BOMBER wrote:
vidio da nije toliko strašno otići u hrvatsku,pogotovo ako ideš gledat metal koncert,a ne neku jebenu vaterpolo utakmicu :twisted:


kak je to glupo da 50 nekih idijota primitivnih može narušiti sliku o državi, sportu ljudima...

inače, izrazito mi se dopao osjećaj pripadnosti jednom narodu metalaca koji su se okupili radi glazbe... sa gotovo svima si mogao popričati zezati se (dobro bilo je nekih nasilnih izuzetaka, al budale se uvijek nađu)... fenomenalno. i pogotovo zagreb, doke je bilo 10000 ljudi po zg (i kasnije velikoj gorici) svi u crnim majicama, a 90 % njih s natpisom iron maiden... zakon

btw. zaboravio sam napisati, da, osim što me koštalo pun kurac energije, zadržavanje u prvom redu me ujedno namočilo kao da sam se bacio u bazen u odjeći. još gore. fora.

zakon. ma super.

odlično.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Hej, Kitz, cuo sam da si imao atraktivan nastup pred ostalim clanovima foruma... :lol: :lol: :lol: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Evo..ja stigao prije sat vremena.
Sažeti komentar bi bio JEDNOSTAVNO SAVRŠENO!
A opširni..pa..Počelo je u ponedjeljak..vožnja naaaajsporijim vlakom(2 i pol h),koji smo namjerno izabrali,tak da smo mogli napraviti lagani brežuljak praznih limenki pive..Došao u zg oko 19 sati,na kolodvoru me dočekalo dosta prijatelja(čak sam se iznenadio koliko) i onda smo išli cugati i rasturati po zg..bili na koncertu na Trgu,nastupili Parni Valjak,Urban i Bare(lud tip),i oko 12,kad je nažalost prestao konc. smo pili na trgu do 1-2,živcirali policajce jer se nismo htjeli maknuti...onda odšao tramvaj.otišli k frendicama na stan (kupili usput puuuunooo piva),i onda je bila pijanka do pol 6 ujutro...
I došla srijeda,toliko čekani dan nastupa...,Probudio sam se oko 10 na podu,s još 15 ljudi na stanu od par metara kvadratnih.Zakon.Oko 11 smo otišli u grad..na ručak u SC i pokupiti Kitza koji je stigao busom.Došla još i ekipa iz zg,stara frendica..Otišli na fontanu kod kolodvora cugati.kupili sanduk piva,popili u par minuta(Kitz se iskazao;)).Uslijedilo je lagano kupanje u fontani,meni jos nije bilo toliko toplo,ali se gorespomenuti Kitz tako bacio u jadnu fontanu da sam mislio da ce je polomiti :D ..i onda smo kupili jos nesto alkohola,pa na bus za VG..Opet se hladili kod nekog dućana,lijepo pive i tako...Došli do ulaza na stadion..Pronašli i upoznali ljude s Rp-a(btw. to je Kitzov standardni nastup Ravager),dakle ako se ja sjećam dobro bili su to ihti, ,eddie gunner, iced flame,darkman,vulture man...neznam,mozda jos tko...uTu smo upoznali i neke tipove koji su autostopom došli iz Zenice (toliko o potrebi za lovom)..I onda usli na stadion..zauzeli 5-6 red i sjeli na travu..ekipa kraj nas je pišala u boce da ne moraju na wc i da ne izgube mjesto,mi smo cugali vodu i rikavali na travi,zajebaval sam neke purgerice u susjedstvu i tako..Upoznali Makedonce,ekipa je nevjerojatna,pozvali nas u Skopje na neki koncert u 7 mjesecu,vidjet ćemo..i onda počelo polako guranje u prve redove...Za vrijeme predgrupe i prvih par stvari sam bio kraj ili iza (povoljniji polozaj;)) Kitza U PRVOM REDU NA OGRADI i skoro su nas polomili,stvarno..Mislim da sam iznojio koji hektolitar vode u naguravanju..Što se murderdollsa tiče,nisu toliko strašni ali jednostavno nisu ono šta ja slušam i ne odgovaraju kao predrupa maidenima,normalno da smo ih vrijeđali..I onda došli Maideni!Jednostavno je stadion poludio i imao sam osjećaj kao da se svih 20000 ljudi pokušava progurati u taj prvi red..Ali je vrijedilo,vidjeti Maidene sa par metara ne može se svaki dan...Ah,sad me opet pucaju emocije :oops: ..Dakle,nakon par stvari sam morao otići iza ako sam htio preživjeti,otišao po soka i došao na sredinu,uživao u koncertu..Vrhunac su bil u svakom slučaju The Clansman (onaj Eddie u pozadini zakoon) i opće ludilo na Fear Of The Dark...Svarno neopisivo..
Nakon koncerta smo se našli vani,čekali bus sto godina,upali unutra sa hrpom ljudi..Neki tipovi kraj mene motali i pusili travu,psovali vozacu mater dok je prikocio i rasipao im trave i tako..dosli na trg,cekali tramvaj 100 godina,zajebavali se s ekipom,pričali s nekim tipom od 45 god,stari metalac i onda došli na stan i napokon se naspavao..Danas sam oko 11 krenuo iz Zg,došao u Vž,još se malo s frendovima motao po gradu,gledao pijane klince i klinke kojima završava škola i tako..došao doma..napokon kraj :D :D :D
Uglavnom,stvarno me fascinirala činjenica da dok sam šetao gradom ili došao na koncert svatko tko je metalac mi je bio i najbolji prijatelj,to zajedništvo je nešto što se mora iskusti..Svima koji nisu bili,NEMOJTE SLUČAJNO propustiti sljedeći koncert,na kojeg sigurno idem..Jedva čekam...UP THE IRONS!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 18:47 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
btw.. Kitz u prvom redu i ja u pozadini ispali medijske zvijezde.hehe...u današnjem smo Večernjem listu i na iskonovoj stranici - http://www.iskon.hr/glazba/page/2003/06/18/0143006.html..ludo :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 18:51 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Ravager wrote:
Hej, Kitz, cuo sam da si imao atraktivan nastup pred ostalim clanovima foruma... :lol: :lol: :lol: :wink:


I ja isto.. :twisted:

uh eto znate kako je meni bilo jer sam 90 % vremena proveo sa ravagerom, ogijem i na koncertu sa guitargirl. ma odlicno...

Quote:
I došla srijeda,toliko čekani dan nastupa...,Probudio sam se oko 10 na podu,s još 15 ljudi na stanu od par metara kvadratnih.


hehe srijeda..

ja nisam upoznao vulture_mana, sa bomberom sam se mimoiso jer sam zurio u bus koji su htjeli zatvoriti, a ja sam moro nesto uzeti iz njega.. nisam upozno ni wicked, ni kitza.. jesam eddia i eddie gunnera..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 18:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Bilo je FENOMENALNO!
Evo ja sam konacno uspio doci sebi pa reko da vidim sta kazu ostali :D
Za vrijeme cijeloga boravka, bio sam sa dva frienda a kako sam propustio skup u 3 na trgu(ako ga je uopste i bilo) nisam upoznao nikoga od raje sa RPa :cry: Valjda nisam skontao gdje ste se skupili jer ne poznam nikoga :evil: Al eto bice josh prilika
Elem, gotovo cijelo vrijeme sam stajao jedno 30m ispred bine, malko udesno. Taman tu je kad su maideni poceli svirat stvorena ona granica gdje se velika guzva iz prvih redova smanjuje i covjek moze skakati do mile volje bez laktova u rebrima 8)
Murderdollsi su fakat bili bezze. Ruzniji nego na TVu :D . Al najveca koma mi je bila kad su rekli da ce izvesti svoju zadnju pjesmu. Raja je poludila od srece :D. Uglavnom, i od mene su dobili srednji prst
Nakon njihovoga nastupa svaki min mi je bio jebena godina tako da mi se vrijeme pravo oteglo do nastupa maidena.
Prve dvije pjesme koje su izveli (Number of the beast i trooper) zapalile su publiku 100% Da je tempo ostao takav imam osjecaja da bih riknuo za pola sata.
Od svih pjesama definitivno mi je najbolje legla Clairvoyant - nisam se u zivotu tako preznoio ko za tih par min.
Sve u svemu iako je bilo dosta pjesama, koncert je proletio za sekundu. Koja steta sto nisu svirali bar josh 5 pjesama npr. 2 minutes, Evil tha men do, be quick or be dead, Aces High I flight of Icarus. Mada bi onda garant bilo mrtvih
Sve su pjesme bile odlicne ali ipak istakao bih
Number of The Beast, The Trooper, Hallowed be Thy Name, Brave new World, Clairvoyant, Bring Me your Daugther, Fear of The dark i Run to the hills. Ove su mi bile nenadjebive
Cujem da je bilo mrtvih jugica usput :? , jel makar povratak bio veseliji?(nadam se da jeste : :D )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 19:03 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Ma jebem mu sve , josh jednom moram napisat da mi pravo krivo sto nisam nikoga upoznao :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
rock wrote:
Quote:
I došla srijeda,toliko čekani dan nastupa...,Probudio sam se oko 10 na podu,s još 15 ljudi na stanu od par metara kvadratnih.


hehe srijeda....

Damn..moja greška..riječ je o utorku naravno..
btw. di si našao tolko malu grešku u cijeloj bibliji?!! :P :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 20:23 
Offline

Joined: 25. 05. 2003. 21:48
Posts: 103
Location: Zadar
WiCkED wrote:


Quote:
Sljedeći posjet definitivno nećemo čekati toliko dugo jer su dečki iz Maidena obećali da će se vratiti u Hrvatsku na turneji za novi album.


:shock:
Ma makar bio i ne znam kakav ispit, ovo ne propustam NIPOSTO!
JEBIGA!Prokleta NEodgodiva matura! :cry:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group