Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 05:21

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 20:44 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Hvala Satani sto nam je ovo omogucio :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 21:04 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
evo par mojih "viceva" bez osvrta na svirku:

Chapter I

sjedimo ekipa iz BL busa pod onim oskudnim drvećem i klopamo sendviče,pored nas je neka druga ekipa koja se isto zanima nakom hranom.
E sad,jedan od likova pita:odakle ste?
Iz Banjaluke-ide odgovor.
Lik(skroz zbunjeno i razočarano),pa niste valjda srbi?
Pa jesmo,jebi ga,jel smeta.
Lik:Ma smeta,...,ne smeta,...,ma nema veze

Chapter II

kad je već ona polulitarska čaša bavarije iskorištena x-ti put,odradila svoje i ja sam flipno.
Susret sa bliznakinjama sam ovjekovječio fotografijom.
kad sam ih zamolio za foto rekao sam da ću im poslije reći zašto želim fotku sa njima.
Kad smo otpozirali-kaže jedna :ajd reci sada što ti treba foto sa nama?
Eto sad sam ostvario jedan od svojih životnih snova,da budem sa bliznakinjama,pa taman na fotografiji :twisted:
Nažalost taj odgovor je uspio izvući SAMO srdačan osmijeh s njihove
strane :twisted:

Chapter III

nakon prve četiri stvari Maidena otišao sam na tribine i smjestio se uz ogradu.pored mene lik i njegova djevojka ili žena pošto su ,kh,kh,tu negdje mojih godina.
E sad ono bitno,poviše nas,na tribine izlazi grandiozna plavuša sa minjakom i mreža čarapama,što plijeni poglede većine nas smještenih niže u odnosu na plavušu,među njima i pomenutog lika.
tu nastaje lom jer njegova djevojk-žena počinje vrlo energično da prigovara,broji,...,lik samo guta knedle i nevješto se izvlači da nije gledao.
E tu upadam ja,dobrica sa spasonosnim-ej bolan pusti ga pa i ja sam gledao,i ti si je premjerila,prava je riba :twisted:
Riba gleda u mene par sekundi i njeno neraspoloženje se gubi u napadu smijeha koji prihvata i njen momak-muž.
Epilog:kasnije sam čašćen pivom sa njihove strane,a za one koji su očekivali epilog sa plavušom,...,jok,otišla,šmrc :evil: :twisted:

valjda nisam ugnjavio...previše :twisted:


Last edited by BOMBER on 18. 06. 2003. 21:29, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 21:22 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No comment.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2003. 22:00 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Quote:
btw. di si našao tolko malu grešku u cijeloj bibliji?!!


hehe citam temeljito. :twisted: :P

i meni je zao vulture_man. jebiga da si ostavio broj moba lahko bi se nasli.. inace i ja sam bio u sredini malo udesno..

meni je najjaca bilo kada su izvodili clansmana i claivoyanta iako je nekako bolje bilo za vrijeme ove 1 pjesme koja meni i vise lezi, ali refren od voyanta: "there's a time to live and a time to die.." uh.. jebote ludnica.. da se mene pitalo ne bi se svirala pod 1 Iron Maiden od koje ima samo na tom albumu 3 bolje pjesme nego recimo PHANTOM OF THE OPERA, takodjer ne bih ubacio bring your daughter... (iako ima ono nesta za zapaliti publiku) :P , nego npr. mother russia sa no prayer for dying ili istoimenu pjesmu.

eto.. velika zamjerka: nisu svirali nista sa powerslave.. pa jebote kako to?? izbacili 2 minuts to midnight, a nisu svirali niti jednu umjesto nje.. mogli su vala za raju jednom otprasiti rime of a ancient mairner ili aces high. .. ali nema veze....

eto raja.. vidimo se na nekom uducem koncertu na kojem ce biti organizovan prevoz... npr. metallica...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 00:00 
Offline

Joined: 15. 02. 2003. 19:24
Posts: 58
Location: Zagreb
šta da kažem drugo,nego da je bilo fenomenalno! :D samo mi je ža šta nisam više ljudi upoznala (upoznah Rocka,revangera i Iced flamea)!
:? nema veze, see u next time


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 00:05 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
guitargirl wrote:
upoznah Rocka,revangera i Iced flamea


Mislis, Ravagera.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 00:25 
Offline

Joined: 15. 02. 2003. 19:24
Posts: 58
Location: Zagreb
:lol: upravo njega....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 04:27 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
Ravager wrote:
Hej, Kitz, cuo sam da si imao atraktivan nastup pred ostalim clanovima foruma... :lol: :lol: :lol: :wink:


the kitz are alway doing so... pa daklem mislim, kaj znači atraktivan. deklo bi se , standard, kao što je wicked napom,enuo (ipak me on pozna nekih 15 godina). al kvragu sad smo se opet napitli, bio nekaj ko after party, ali zakon, i zakon itako i super.no uglavnom... istina,kitz se bcijo u fontanu i popio prokleto puzno pive u malo vremena. ali to je standard kitz. takav sam 24 sata na dan, 60 minuta na sat....

ma ljudi, zakon... kao Å¡to kazah, vidjesmo se zimi (nadam se opet negdje blizu)...


a oni koji su se više zadužili od mene, poruka: vratite dugh do zime da se opet možete zadužiti :) :) :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 13:13 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Hajd nek neko stavi konkretan tracklist po redoslijedu. Ne moramo cekati da Darkman ispise 50 redova...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 13:33 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
evo ja stigoh prije 15 min


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 14:14 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
ihti wrote:
evo ja stigoh prije 15 min


Jesi ziv ???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 14:36 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
Ma joj bilo je jebeno, pogotovu kad nam se auto pokvarilo.
Bice za koji dan veliki review.
Tnx sqo sto na je sredila free popravak auta.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 14:48 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Napisi i nesto o vasim avanturama :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 17:16 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
Ravager wrote:
Napisi i nesto o vasim avanturama :wink:


mislim da smo imali najbolju avanturu od svih prisutnih na koncertu
idem da slike izradim pa cu skenirat i stavit na sajt


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 24. 05. 2003. 23:32
Posts: 59
Location: right here.. right now..
da vas pozdravim, i kazem sto mi je zao jer nisam nikoga sa RP-a upoznao.. stheta, ali my fault (nisam zapisa brojeve koje su neki objavil)
ionako sam izgubio puuno vremena dok sam se nasao sa ekpiom iz zadra & stuff.
a inace me je cili dan mob zajebavao, sad ce na servis :P
koncert je bija dobar, na mejdenima opce ludilo, sto da pisem - znate i sami.
bio sam nekih 20 metara od bine na pocetku, sve do polovice koncerta (mejdena) i onda sam u nedostatku zraka otisa 5 metara unazad, (pokraj konstrukcije za light) i spasio se.
koncert - 4 rijeci - krv, znoj, testosteron, adrenalin :wink:

kad smo vec kod funy dogadjaja - kad smo oko 2 ure ujutro dosli u zg na kolodvor puno nas je pokusalo spavati - ali se nasao neki nadrkani polismen koji je cipelario.. LOL. dolazio i odlazio u vise navrata.
frend kaze nama dvojici "idem leci, probudite me ako opet dodje"
"ok" odgovaramo.
odemo kupiti jutarnji list i citamo o koncertu.
nakon par minuta samo cujes - "dum!" policajac dosao iza kuta i sutnuo frenda u rebra a mi nista nismo skuzili! kreten, ali bilo je funny :))


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 20:40 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Hajd' dobro, ja cu poceti :
1) The Number Of The Beast
2) The Trooper


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:00 
Offline

Joined: 25. 05. 2003. 21:48
Posts: 103
Location: Zadar
Oko 22:30 je bio Fear of The Dark...ja sam vidovita :wink: :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
nastavak :arrow:
3) Die With Your Boots On
4) Revelations


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 06. 2003. 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
BOMBER wrote:
gunnera(srećković :evil: ),



pa da oma se pohvalim da sam zahvaljujuci sqo i njenom motrou( kojeg i sad gledam na fotki) provozao zagrebom do VG strava dan je poceo fenomenalno malo je bilo vruce pod kacigom ali nema veze 8)

btw sqo mislim da sam malo nogom dirnuo auspuh pa mi je ostala mala crvena fleka na nozi he hee ali jebes to

IM hmmmmm no comment mislim da nema sta da se kaze sve naj
MD pregrupa huhu pa na prvi pogled tj prvo slusanje su mi bezze nisam uzival u njihovuj muzici pogotov zbog togta sto su me nekikreteni celo vreme gurali pa sam izgubio svoje mesto koje je bilo blizu ograde pa sam se udalji nekig deset metara :

sve je bilo ok
jos sto smo celu noc hodalo lepo ulicom grada vukovara trazeci yugicha :P

posle svirke Maiden-a najbolja je bila voznja na motoru



thx sqo :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 06. 2003. 08:32 
Offline
User avatar

Joined: 13. 07. 2002. 08:30
Posts: 959
Location: Krapina, Hrvatska
Pišem tek sada jer nisam mogao prije na net.
Koncert je bio fantastičan!!! Iron Maiden = kraljevi heavy metala! A nastup Murderdollsa iskoristili smo za zagrijavanje (tako što smo im pokazivali srednji prst itd.) za Maidene.
Na moju veliku žalost, nisam upoznao ni sreo nikog s RP-a osim Nexa, a njega poznajem već jaaako dugo.
Dan prije koncerta stari mi je rekao da ne smijem ići jer imam loše ocjene u školi i da će brat prodati moju kartu prije koncerta. No way!!! Ja idem i točka! Lijepo sam isplanirao "bijeg" na koncert. U utorak sam imao nastavu popodne i morao sam otiči sa zadnjeg sata da bi išao na Maidene. Trebala nas je voziti frendova mama, a moji starci nisu smjeli znati da ja idem. Onda mi je frend dok sam bio u školi javio da nas vozi moj stari! Ja sam poludio!
Ali, uspjeli smo se dogovoriti i pustio me na konc (morat ću se popraviti u školi)! I tako sam došao u Veliku Goricu u 19:15. Tamo je već bila ekipa iz Krapine koja je putovala vlakom. Popili smo malo pive (nisam se htio napiti prije koncerta) i krenuli prema stadionu. Kad smo ušli, našli smo se s Nexom (trebalo nam je oko 10 minuta) i zajedno smo vrijeđali Murderdollse! Onda smo otišli na lijevu tribinu da provjerimo kako je tamo i samo smo ostali jer je zvuk bio bolji u odnosu na travnjak, a i bolje se vidjelo. Kad su Maideni izašli na stage bilo je neopisivo. Sva ta energija...fenomenalno! Najbolje mi je bilo za vrijeme ovih pjesama: Revelations (po meni najbolja live pjesma, hvala maidenima što su je svirali)
The Clansman (nevjerojatno dobra izvedba i odlično komuniciranje s publikom)
Fear Of The Dark (na ovoj sam najviše mahao glavom, vrat me boliiiii).

Koncert mi je nekako brzo prošao. Kad je bio gotov, samo sam rekao: hoću još! Ali i ovo što je bilo neopisivo je! Poslije koncerta malo smo prošetali gradom i počekali prijevoz za doma. Da mi prijevoz nije došao tako brzo, vjerojatno bismo se sreli, ali jebiga. Pokušao sam kontaktirati s vama, ali niko nije odgovarao ili se nije ništa čulo kad sam dobio.
Ja sam sad najsretniji čovjek naa svijetu - riješio sam sve u školi, nemam niti jednog popravnog, još sam i popravio prosjek, i - što je najbitnije - vidio sam maidene uživo!!!
Samo se nadam da to nije bilo posljednji put.
Ljudi, drugi puta ćemo se svi naći! Pozdravljam vas sve!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group