Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 22:17

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2003. 14:02
Posts: 91
Location: Stuttgart - Travnik
Eh moji ljudi, postoje stvari koje nisu tako važne. Recimo u vremenu kada vi niste ni znali šta je kompjuter, ja sam surfao po webu i sa ovom rajom koja vam se smije i od stida neće da sa vama diskutuju o pravcima, i sa njima o tome diskutovao. Mene više glava boli od pravaca, jednostavno me interesuje samo rijeć metal i ništa više. A internet sam spomenuo, jer sam ja postavio tu temu odavno i informišem ovdje i još na 10-ak mjesta raju o dešavanjima u Travniku i sl., pa sam želio da čuju za Menticide, jer zaslužuju da se spomenu, jer ako dođu negdje na svirku bar da im zvuči poznato. Time hoću reći da je bolje znati da ljudi sviraju neki metal i biti informisan, nego nikada ne čuti o njima.

A svi vi iz Travnika dobro znate skim ja imam kontakte i kome sam pomogao u usponu u BiH, i mene sitnice te ne zanimaju. MOžda je vama najvažnija stvar na Svijetu da je nešto melodic heavy metal ili je to pak black metal, pa se zamarate i ralikama između Doom i Gothic metala, ali znajte da život nije samo to, fino je to znati, ali svoj mali mozak smarate glupostima,umjesto da nešto pametno uradite.

I svakako velika odlika Travničkih lijenčina jeste to da samo sjede i kritikuju, a sami ništa ne rade, nego samo seru.

Sva sreća nije naš grad večinski taki, ali ipak neko je morao i to biti.

So shut the fuck up i radi nešto pozitivno!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Do not shit where you eat :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Serenity wrote:
Eh moji ljudi, postoje stvari koje nisu tako važne. Recimo u vremenu kada vi niste ni znali šta je kompjuter, ja sam surfao po webu i sa ovom rajom koja vam se smije i od stida neće da sa vama diskutuju o pravcima, i sa njima o tome diskutovao. Mene više glava boli od pravaca, jednostavno me interesuje samo rijeć metal i ništa više. A internet sam spomenuo, jer sam ja postavio tu temu odavno i informišem ovdje i još na 10-ak mjesta raju o dešavanjima u Travniku i sl., pa sam želio da čuju za Menticide, jer zaslužuju da se spomenu, jer ako dođu negdje na svirku bar da im zvuči poznato. Time hoću reći da je bolje znati da ljudi sviraju neki metal i biti informisan, nego nikada ne čuti o njima.

A svi vi iz Travnika dobro znate skim ja imam kontakte i kome sam pomogao u usponu u BiH, i mene sitnice te ne zanimaju. MOžda je vama najvažnija stvar na Svijetu da je nešto melodic heavy metal ili je to pak black metal, pa se zamarate i ralikama između Doom i Gothic metala, ali znajte da život nije samo to, fino je to znati, ali svoj mali mozak smarate glupostima,umjesto da nešto pametno uradite.

I svakako velika odlika Travničkih lijenčina jeste to da samo sjede i kritikuju, a sami ništa ne rade, nego samo seru.

Sva sreća nije naš grad večinski taki, ali ipak neko je morao i to biti.

So shut the fuck up i radi nešto pozitivno!


ako smo mi bas takvi, zasto ti onda uopce diskutujes s nama... :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 20:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
Serenity wrote:
Eh moji ljudi, postoje stvari koje nisu tako važne. Recimo u vremenu kada vi niste ni znali šta je kompjuter, ja sam surfao po webu i sa ovom rajom koja vam se smije i od stida neće da sa vama diskutuju o pravcima, i sa njima o tome diskutovao. Mene više glava boli od pravaca, jednostavno me interesuje samo rijeć metal i ništa više. A internet sam spomenuo, jer sam ja postavio tu temu odavno i informišem ovdje i još na 10-ak mjesta raju o dešavanjima u Travniku i sl., pa sam želio da čuju za Menticide, jer zaslužuju da se spomenu, jer ako dođu negdje na svirku bar da im zvuči poznato. Time hoću reći da je bolje znati da ljudi sviraju neki metal i biti informisan, nego nikada ne čuti o njima.

A svi vi iz Travnika dobro znate skim ja imam kontakte i kome sam pomogao u usponu u BiH, i mene sitnice te ne zanimaju. MOžda je vama najvažnija stvar na Svijetu da je nešto melodic heavy metal ili je to pak black metal, pa se zamarate i ralikama između Doom i Gothic metala, ali znajte da život nije samo to, fino je to znati, ali svoj mali mozak smarate glupostima,umjesto da nešto pametno uradite.

I svakako velika odlika Travničkih lijenčina jeste to da samo sjede i kritikuju, a sami ništa ne rade, nego samo seru.

Sva sreća nije naš grad večinski taki, ali ipak neko je morao i to biti.

So shut the fuck up i radi nešto pozitivno!


...jako samouvjeren stav...pogotovo kad nisi upravu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 23:30 
Offline
User avatar

Joined: 18. 04. 2004. 17:53
Posts: 1046
Serenity wrote:
da je nešto melodic heavy metal ili je to pak black metal, pa se zamarate i ralikama između Doom i Gothic metala, ali znajte da život nije samo to, fino je to znati, ali svoj mali mozak smarate glupostima,umjesto da nešto pametno uradite.

So shut the fuck up i radi nešto pozitivno!


ako su razlike izmedju dva pravca metala gluposti, i ako ti mislis da je negativno predstaviti bend u pravom svijetlu ja ne znam sta ti radis ovdje :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2004. 23:53 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2004. 23:42
Posts: 111
Location: Corporeal Inanity
Eh Nedime možda znaš kreirati web stranice ali nemaš pojma o muzici, ako ne vidiš razliku između metala i hc-a nije ti mjesto ovdje, namoj srat svirao si pratnju onoj curi za dan ekonomske u domu armije kad je pjevala my heart will go on, mislim nemam ništa protiv ali kada nešto naučiš o težoj mjuzi onda se javi
btw. hvala za otvaranje ovog topica
Što se tiče naše muzike naravno da sviramo obrade soulfly-a,soad-a,deftonesa i ostalih jer diže raju, ali sviramo i svoje stvari valjda si to skontao nisi nam jednom bio na svirci
Speed metal niđe veze stari
Hvala Sotoni :) i Zou na podršci i naravno Black Rose tko god bio/la
Dođite na svirku 8.5. U Turbu bit će ludo, svirat će Armat, Succub, Beware itd.
Došao je Rešić na nekoliko dana rasuli smo se na staroj cesti večeras
Long live hc
Mike (mailto:menticide@net.hr)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 02:04 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2003. 14:02
Posts: 91
Location: Stuttgart - Travnik
Wow, drago mi je da si se javio. Sada ti možeš predstaviti svoj bend u pravom svijetlu.

Ej, raja, nemojte bezze da seremo, ja priznajem da sam pogriješio sa speed metal, pa šta?

Ali vi ne shvate poentu mog posta, želio sam da kžem d aim avažnijih stvari od tih rasprava, kao npr. fino metlasko druženje, a ne svađa.

A isto, dragi moji, ponekad treba pročitati pa da se skonta šta se želi da kaže, a ne odmah prvu riječ citirati i kakiti naokolo. Ovaj post nije bio posveće Gia-i i ostalima koji su se tek jvili, već nikovima koji u svoje slobodno vrijeme ne znaju šta da rade, nego kenjaju po netu.

Jest, Mike, fino od tebe, al' eto neću ti zamjeriti, ipak se bilo na staroj cesti.

I da, nadam se da će biti super u Turbetu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 10:18 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
>Ali vi ne shvate poentu mog posta, želio sam da kžem d aim avažnijih stvari od tih rasprava, kao npr. fino metlasko druženje, a ne svađa.<


mi smo ti samo rekli da si se postenski zajebo...i to je to....nemas se tu sta sad izvlaciti...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 24. 04. 2004. 13:29
Posts: 1
svir'o sam bejs u konaku za menticide, smješna tvrdnja da m. svira speedmetal, ma uopšte bilo kakav metal, to je jebeni hc punk rock grunge i tako dalje (sve osim metala)

usput đe ste đuze, nedžla mike verfalion(ha-ha)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 16:00 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
"pljuvanjem" po domacm bendovima nikud necete sitc.umjesto da ih podrzite vi radite upravo ono suprotno...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2004. 23:42
Posts: 111
Location: Corporeal Inanity
Normalno, ako sami nećemo gurati mlade bendove nikud nećemo stići, bh scena će ostati na narodnjacima i raznim pop agonisanjima :evil:
Ako itko ima neku šemu za svirku neka mi se javi na mail, skontat ćemo nešto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
[quote="Mike"]Normalno, ako sami nećemo gurati mlade bendove nikud nećemo stići, bh scena će ostati na narodnjacima i raznim pop agonisanjima :evil:

srecom nisu svi ljudi isti... 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2004. 23:42
Posts: 111
Location: Corporeal Inanity
yap :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2004. 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2003. 14:02
Posts: 91
Location: Stuttgart - Travnik
Yuhu, we got it. ;) Svirki će valjda biti, čim se ova jebena škola završi. Hehe.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 06. 2004. 01:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
vidim nesto se ljudi ovde usutili ......
pa reko da vidim imal kaki svirki???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 06. 2004. 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 18. 04. 2004. 17:53
Posts: 1046
i ja reko svi izmurli... :pusac:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 06. 2004. 23:09 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
ma jah... ali eto ja i ti nismo.... :pivo:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 06. 2004. 20:40 
Offline

Joined: 27. 04. 2004. 23:57
Posts: 3
nije mala , nije mala tri put ratovala , i opet ce i opet ce robovati nece !!!

de ba ciki nesh se ti meni previshe sekirash ... nego ti meni reci jel' ti drago, jel ti se digo?
a i ti nedime al ga mozesh i pametovati .... ohani ga malo !!
ajd zivili !!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 06. 2004. 00:11 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
uuuuuuu pa nek se i iskra jednom javila ja reko umrla.....
nego sekiras me ti pa...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 06. 2004. 13:27 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2004. 23:42
Posts: 111
Location: Corporeal Inanity
Jučer je bila prva proba nakon više od 2 mjeseca
Upali smo na heineken sviramo 10.7.
Na ex-yu se nećemo prijavit jer nam treba puno rada sad, samo će beware svirat iz travnika zasad
U jelah trebamo poslat cd koji usput rečeno još nije snimljen, frka je nekakva
Pozdrav


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group