Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 20. 04. 2024. 10:10

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: Hetrem (ex Orion)
PostPosted: 29. 12. 2010. 16:46 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
Kad bi vam još organizovao neke koke da vas čekaju na toj uzbrdici ... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem (ex Orion)
PostPosted: 30. 12. 2010. 02:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
Haha :D Probaj nešto.. ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 30. 03. 2011. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
''THE DESTRUCTION OF SENNACHERIB'' - nova pjesma Hetrem-a je online -> http://www.youtube.com/watch?v=qg4d-29QFNU ..

Poslušajte, ostavite kritike, komentare.. :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 10. 04. 2011. 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
http://www.youtube.com/watch?v=qg4d-29QFNU


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 13. 04. 2011. 18:24 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Ovo mi zvuči preodlično, pa čak mi growl vokali pašu :) Možel kako kakav disk za tuzlu ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 05. 07. 2011. 17:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
Nova stvar je na youtube-u :

http://www.youtube.com/watch?v=ZWFqkXoW7XQ

Poslušajte, ostavite kritike :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 15. 10. 2011. 02:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
sad sa svirke,bend ubi

:twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 15. 10. 2011. 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
Ajmo ljudi, pomažite!! :)
Hetrem je sinoć glasovima publike pobjedio 254:135 (tako nešto je bilo)!
U pitanju je prolaz u finale JaegerMusicNight-a, a sve Å¡to trebate je jedna minuta vremena i :

1. Odabrat "HETREM"
2. Upisat svoj mail i logično, klik na "GLASAJ"!
3. POTVRDIT GLAS NA MAIL-u KOJI STE UPISALI !!!!

HVALA! :)

http://www.jaegermusicnight.ba/temp/component/option,com_pollxt/Itemid,24/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 15. 10. 2011. 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2006. 20:40
Posts: 160
Evo momci, budući da bombardirate na sve strane da se glasa za vas možete li m ireći u čem je fol ? Podsjeća me na Demo festi priej par godina kad ste isto radili.

Treba li se autorski metal bend toliko gurat i podržavat ovakav sustav natjecanja gdje moriš ljude da bi pobjedio ? Fest je odličan idejom al realizacijsom bezveze. Vi snimate album , imate neko ime među metalciam u Hercegovini. U čem je fol ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 16. 10. 2011. 17:03 
Offline

Joined: 09. 12. 2008. 20:25
Posts: 794
zbilja


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 16. 10. 2011. 23:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
Da nije bilo Demofesta i ljudi koji su glasali za nas, mi danas ne bi bili ni blizu snimanja albuma!

Što se tiče Jaeger Music Fest-a, mi smo dobili 100+ glasova publike više od benda "protiv" kojeg smo svirali, to je najbitnije! :)
Ali ni meni se ne sviđa što postoji ovo sranje od glasanja preko interneta, koje nema nikakve veze s glazbom (i osobno me mori kad me ljudi svako malo spammaju s tim, ali svejedno glasam zbog dobre volje) ni s kvalitetom benda! Ali pošto smo već osvojili glasove publike, sad se borimo za sebe do kraja!

Je li imalo jasnije? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 17. 10. 2011. 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2006. 20:40
Posts: 160
Quote:
Da nije bilo Demofesta i ljudi koji su glasali za nas, mi danas ne bi bili ni blizu snimanja albuma!


Ne razumijem. Skoro svi demo bendovi sad rade snimke (bolje ili lošije) u kućnoj produkciji s ukucanim bubnjevima - dostupnije je nego ikad. Svirati metal u maloj sredini znači od početka znati da sviraš sebi za dušu i malo raje koja te podržava međutim oni ne trebaju biti glavni poticaj da snimaš i sviraš.

Quote:
Ali ni meni se ne sviđa što postoji ovo sranje od glasanja preko interneta, koje nema nikakve veze s glazbom (i osobno me mori kad me ljudi svako malo spammaju s tim, ali svejedno glasam zbog dobre volje) ni s kvalitetom benda! Ali pošto smo već osvojili glasove publike, sad se borimo za sebe do kraja!


S "politikom" Jeagermusic festa se bili upoznati od početka i znali ste što vas čeka. Pa ako to ne podržavate i mislite da nema veze s kvalitetom muzike ko će proć što ste onda pristali na to ? Meni to nije festival za metal bendove jer većina raje koja dođe čeka kad će bend svirati obrade ili kad će završiti da dođe Negativ il netko sličan -dakle fest skače sebi u usta jer su na kraju najbitniji dernek i priča kako je bilo dobro na Negativu,Majkama,Urbanu itd.

Nisam vidio da itko piše "glasaj za Hetrem ako ti se sviđa" već glasaj da prođemo, pa glasaj da pobjedimo. Uglavnom ,moj zaključak je da vam to nije trebalo da vam se ne bi ljudi pamtili kao one s Demofesta i one s Jeger festa ,a ne kao mlade alternativce koji sebi za dušu rade muziku koju vole,koji ne ovise o mišljenjima i glasovima okoline i koji se nameću pozivima za glasanje mjesto kvalitetom svoje muzike.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 17. 10. 2011. 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
Quote:
Ne razumijem. Skoro svi demo bendovi sad rade snimke (bolje ili lošije) u kućnoj produkciji s ukucanim bubnjevima - dostupnije je nego ikad. Svirati metal u maloj sredini znači od početka znati da sviraš sebi za dušu i malo raje koja te podržava međutim oni ne trebaju biti glavni poticaj da snimaš i sviraš.


Nakon Demofesta, dobili smo financijske mogućnosti za snimanje, na to sam mislio! Da, svi mogu snimit bilo kakvu snimku, pitanje je kakve je ciljeve bend sebi postavio, i naravno u kakvim je mogućnostima! Što se tiče dostupnosti, danas je dostupno sve na svijetu, samo treba imat' para :) ..kako god okreneš! A da smo počeli svirat i snimat zbog ljudi koji nas podržavaju, ili zbog ljudi koji nas podržavaju, a iz naše su sredine, nikad, znači NIKAD ne bi počeli svirat, a time ni snimat, tako da nije ništa učinjeno zbog drugih!


Quote:
S "politikom" Jeagermusic festa se bili upoznati od početka i znali ste što vas čeka. Pa ako to ne podržavate i mislite da nema veze s kvalitetom muzike ko će proć što ste onda pristali na to ? Meni to nije festival za metal bendove jer većina raje koja dođe čeka kad će bend svirati obrade ili kad će završiti da dođe Negativ il netko sličan -dakle fest skače sebi u usta jer su na kraju najbitniji dernek i priča kako je bilo dobro na Negativu,Majkama,Urbanu itd.

Nisam vidio da itko piše "glasaj za Hetrem ako ti se sviđa" već glasaj da prođemo, pa glasaj da pobjedimo. Uglavnom ,moj zaključak je da vam to nije trebalo da vam se ne bi ljudi pamtili kao one s Demofesta i one s Jeger festa ,a ne kao mlade alternativce koji sebi za dušu rade muziku koju vole,koji ne ovise o mišljenjima i glasovima okoline i koji se nameću pozivima za glasanje mjesto kvalitetom svoje muzike.



Što se tiče ovog drugog djela, kad bolje razmislim i pročitam, slažem se!! U pravu si!
Ali najžalosnije od svega je što dolazi takvo vrijeme da će sve ovisiti o tome glasanju preko interneta na razne načine, od ljudi koji nisu bili na svirci niti su sudjelovali na bilo kakav način ili s druge strane, glasanje za "kvalifikaciju" benda na neki fest! Eno prvi onaj metal fest u Zadru (?) što će biti, zna se već kakvi su kriteriji za prolaz benda, znači užas! Na Metalcamp-u, koji je u vrhu metal festivala u Europi, je slično nešto, ako ne i isto! Za Exit isto pusta glasanja preko interneta, UFO u Osijeku ako se ne varam, također!
Želim reć', da nema više (ili se meni čini) nikakvih ili ima neprimjetno malo festivala, koji dobiju CD/biografiju benda, preslušavaju i čitaju o bendovima i tako ih biraju!
I s druge strane, ako je fest natjecateljskog karaktera, također nema nekog žirija koji bi mogao odlučit 'ko ide dalje.. Sve se nažalost svodi na internet! Ako već nije, onda će sigurno i nažalost tako biti..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 23. 01. 2012. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
Evo bubanj za novu pjesmu koja se trenutno snima, molio bi' komentare, kritike i za zvuk i za ideju i sveukupni dojam! :)

--> http://www.youtube.com/watch?v=m77xdchfkDk


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 23. 01. 2012. 22:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
Panj wrote:
Evo bubanj za novu pjesmu koja se trenutno snima, molio bi' komentare, kritike i za zvuk i za ideju i sveukupni dojam! :)

--> http://www.youtube.com/watch?v=m77xdchfkDk


malo mi se china zagubila,al boli glava kako je odsvirano i produkcija je na nivou...
keep on rockin'

;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Hetrem
PostPosted: 23. 01. 2013. 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2010. 23:20
Posts: 16
¤ http://www.youtube.com/watch?v=hyPL9KmesCQ ¤

Pjesma "Far From Here" s nadolazećeg albuma Hetrema, koji bi trebao biti "vani" tijekom 2. mjeseca ove godine, a i spot također!

Kome se da, neka posluša, komentira, ostavi bilo kakve kritike! :)

Hvala.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group