Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 20:34

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
shitpifter wrote:
biće da smo ograničeni :twisted: :twisted: :twisted:


EVIL... IN LEAGUE WITH SATAN!


:twisted: :twisted: :twisted:


Taj band koji citiraš u svoje vrijeme nije mogao da dobije bolju produkciju, to je sve nastalo sticajem okolnosti a danas se više ni blackerima ne toleriše loša produkcija. I ja volim čuti dobru pjesmu sa lošom produkcijom ali ovdje se slabo šta razumije. Trebali ste nastaviti sa helltigersima, popraviti zvuk i šta već sve, ovako sa 5 raznih bandova samo možeš očekivati da se tvoja raja šuta u prvim redovima dok ostala ekipa prevrće očima kao što je bio slučaj u lukavcu (nažalost, al sami ste si krivi).

Ako mislite privuć pozornost šokiranjem to će kao prvo slabo ići jer sve moguće furke, uključujući i vašu već je neko profurao a kao drugo imidž je za pedere. Prošli bi najmanje dva kruga rata bandova samo zbog imidža.

Nek se niko ne ljuti, smao iznosim svoje mišljenje, nije ovo prepucavanje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 16:09 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
nije zajebancija, demo je stavljen da ljudi čuju kako to zvuči.


drugo, jebala vas riječ projekat, nema gore riječi, svaka druga neki projekat. ovo su BENDOVI, a vi pravite projekte do kad vas volja.


treće, sa lederhelom nismo imali vremena da snimimo kao što smo snimali HELVETE, a nama je Helvete skroz dobro ispo.

nas fura prljava produkcija, mislimo da je nabrijana produkcija smeće, da ubija atmosferu i odvaja iz metala ono što je najbolje - zlo, crnilo, satanizam itd.

Šta vam ja mogu što se ne razumijete na pravi način u pravu crnu magiju, zlo, paklene poslove itd.

fino SLIPKONT u ruke i vozdra!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 16:10 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
dinko wrote:
shitpifter wrote:
biće da smo ograničeni :twisted: :twisted: :twisted:


EVIL... IN LEAGUE WITH SATAN!


:twisted: :twisted: :twisted:


Taj band koji citiraš u svoje vrijeme nije mogao da dobije bolju produkciju, to je sve nastalo sticajem okolnosti a danas se više ni blackerima ne toleriše loša produkcija. I ja volim čuti dobru pjesmu sa lošom produkcijom ali ovdje se slabo šta razumije. Trebali ste nastaviti sa helltigersima, popraviti zvuk i šta već sve, ovako sa 5 raznih bandova samo možeš očekivati da se tvoja raja šuta u prvim redovima dok ostala ekipa prevrće očima kao što je bio slučaj u lukavcu (nažalost, al sami ste si krivi).

Ako mislite privuć pozornost šokiranjem to će kao prvo slabo ići jer sve moguće furke, uključujući i vašu već je neko profurao a kao drugo imidž je za pedere. Prošli bi najmanje dva kruga rata bandova samo zbog imidža.

Nek se niko ne ljuti, smao iznosim svoje mišljenje, nije ovo prepucavanje.




ma ne ljutim se ja.

meni je tebe žao ako ti ovako misliš.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
shitpifter wrote:
dinko wrote:
shitpifter wrote:
biće da smo ograničeni :twisted: :twisted: :twisted:


EVIL... IN LEAGUE WITH SATAN!


:twisted: :twisted: :twisted:


Taj band koji citiraš u svoje vrijeme nije mogao da dobije bolju produkciju, to je sve nastalo sticajem okolnosti a danas se više ni blackerima ne toleriše loša produkcija. I ja volim čuti dobru pjesmu sa lošom produkcijom ali ovdje se slabo šta razumije. Trebali ste nastaviti sa helltigersima, popraviti zvuk i šta već sve, ovako sa 5 raznih bandova samo možeš očekivati da se tvoja raja šuta u prvim redovima dok ostala ekipa prevrće očima kao što je bio slučaj u lukavcu (nažalost, al sami ste si krivi).

Ako mislite privuć pozornost šokiranjem to će kao prvo slabo ići jer sve moguće furke, uključujući i vašu već je neko profurao a kao drugo imidž je za pedere. Prošli bi najmanje dva kruga rata bandova samo zbog imidža.

Nek se niko ne ljuti, smao iznosim svoje mišljenje, nije ovo prepucavanje.




ma ne ljutim se ja.

meni je tebe žao ako ti ovako misliš.



I meni je žao što se raspravljam oko kurac bandova i zapostavljam one koje pravo gotivim.
Od mene nema više kritika, nek ti raja tvoja kritikuje band, oni ti ionako nikad neće iskreno reći šta misle.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 16:26 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
eto, sad si se još i uvrijedio...


ccc!


hajde, samo ti svojim putem, a nas pusti našim stranputicama!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 19:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. 05. 2010. 10:46
Posts: 1995
dinko wrote:
a danas se više ni blackerima ne toleriše loša produkcija.

Ovo je odlicno napisano i ziva istina. A black se smatra "najkrljavijim" (produkcijski) smjerom metala.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 19:46 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
Knjaz AlekSS wrote:
dinko wrote:
a danas se više ni blackerima ne toleriše loša produkcija.

Ovo je odlicno napisano i ziva istina. A black se smatra "najkrljavijim" (produkcijski) smjerom metala.



zar i ti bolan uz njih!?!?!?!

oooo, crna zemljo!


A jarane ako vi ne tolerišete, ja tolerišem. Kakvo je to generaliziranje, čuj ne toleriše se!? Eto vas dva ste glavni za toleranciju!

Ko hoće da sluša, bujrum, ko neće, vozdra, vidimo se! Nemojte nam prljat temu sa vašim stavovima, ko da to nekog od nas interesuje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 21:50 
Offline
User avatar

Joined: 19. 08. 2010. 16:47
Posts: 557
Location: Bihać
futramon :mrgreen:


Last edited by _LOKI_ on 26. 08. 2011. 17:38, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 22:04 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
znam bolan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


kakav branko, sve sam to ja izmislip :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 18. 03. 2011. 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Ledrhelu Treba Bolja produkcija,barem da se dobro razazna sta je Sta i da bi na kraju Zvucali Beton ko Ovaj Bend :D

http://www.youtube.com/watch?v=Q9IROvJ7 ... re=related


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 19. 03. 2011. 00:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. 05. 2010. 10:46
Posts: 1995
shitpifter wrote:
Knjaz AlekSS wrote:
dinko wrote:
a danas se više ni blackerima ne toleriše loša produkcija.

Ovo je odlicno napisano i ziva istina. A black se smatra "najkrljavijim" (produkcijski) smjerom metala.



zar i ti bolan uz njih!?!?!?!

oooo, crna zemljo!


A jarane ako vi ne tolerišete, ja tolerišem. Kakvo je to generaliziranje, čuj ne toleriše se!? Eto vas dva ste glavni za toleranciju!

Ko hoće da sluša, bujrum, ko neće, vozdra, vidimo se! Nemojte nam prljat temu sa vašim stavovima, ko da to nekog od nas interesuje.


Dzaba se nerviras, kada su to cinjenice.

Bolje poslusajte Bekima, ako vec volite losiju produkciju, snimite sve sa trunku boljom produkcijom, da se sve bar moze razaznati i to je to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 19. 03. 2011. 22:55 
Offline
User avatar

Joined: 04. 11. 2010. 23:35
Posts: 66
Nameless wrote:
Gism je čovječe božiji svirao ranih osamdesetih.

Po ovoj vašoj logici ispade da je 95% Metala danas, svih žanrova haman, pederana i sranje. A maksimalno nepoznati-trideset godina stari-jedan demo-žlj bendovi koji su BUKVALNO zadnja tapija vam ispadaju Slayer jebote. Bez da pljujem po velikanima tog doba.
A na tebi sam vidio patcheve Kreatora, Excitera,...


vidio si peč ekcitera, ok. slušamo mnoge super bendove sa jako dobrom produkcijom, to su stvari koje volimo ali ih ne sviramo, drugo je to čovječe kada radimo nešto čemu je loša produkcija zaštitni znak na neki način. meni lično, a znam i nama u lederhelu nije bitno doba i tehnološki napredak svijeta da bismo tako osuđivali poganost i nesređenost snimka koji zapravo u određenom žanru i treba biti upravo takav po našem mišljenju.
pa čovječe početkom 80-ih imaš isto super tehnološki sređene snimke nečega, kao i one sirove, nesređene sa lošom produkcijom, tako ti je i danas, samo što ljudi drukčije gledaju na stvari. ugl. da batalimo priču, kad budemo svirali (ako budemo svirali) vidjećete na šta to liči i onda dajte kritike. I još nešto: takva vaša reakcija nama znači da smo posao dobro obavili. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 20. 03. 2011. 00:08 
Offline
User avatar

Joined: 30. 09. 2009. 20:11
Posts: 346
jarane, ako si vec postavio taj demo snimak ili sta vec, onda je realno ocekivati i kritiku (pozitivnu ili negativnu-kako kome), i ne vidim razlog sto se toliko kofrcite i pravdate tim nekim kultom, old skulom, ideologijom i smislom zanra ili sta vec. ak ti vec neko kaze da mu se ne svidja, u cemu je problem?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 20. 03. 2011. 00:21 
Offline
User avatar

Joined: 04. 11. 2010. 23:35
Posts: 66
khomaniac wrote:
jarane, ako si vec postavio taj demo snimak ili sta vec, onda je realno ocekivati i kritiku (pozitivnu ili negativnu-kako kome), i ne vidim razlog sto se toliko kofrcite i pravdate tim nekim kultom, old skulom, ideologijom i smislom zanra ili sta vec. ak ti vec neko kaze da mu se ne svidja, u cemu je problem?

ko se koji kurac kome pravda jebo te!!!??? Kome i čemu da se ja pravdam??? Ko je to meni autoritet na FORUMU da bi se ja eto kao njemu pravdao!? problem je u tome što ljudi ne kažu da im se samo ne sviđa, nego problem produkcije stavljaju ispred samog smisla muzike i onoga što smo uradili. sve je ovo dokaz da je talme vama muzički žanr, to je meni najmanje muzika i najmanje žanr, to je nama život, a nadam se da je i većini scene i publike isto tako.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 20. 03. 2011. 00:28 
Offline
User avatar

Joined: 30. 09. 2009. 20:11
Posts: 346
nije niko autoritet, a najmanje neko zahtijeva da mu se pravdas/te, samo, moja stvar sto cu ti reci za zvuk i njegovu kvalitetu. i te neke price, meni je metal zivot ovo ono, rokenrol... uostalom, eto zivi metal, siroko ti polje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 20. 03. 2011. 13:42 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
metal je bio bolje produciran osamdesetih u analognim studijima nego u danasnjim digitalnim, al to je i bilo skuplje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 20. 03. 2011. 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 07. 07. 2010. 16:02
Posts: 291
Ne mogu da shvatim svrhu raspravljanja sa ljudima koji nemaju muda bilo sta raditi, ali su spremni popljuvati sve zivo i mrtvo. Kad je rijec o produkciji, to je to, mozda jednu nijansku popraviti ali u sustini ce ostati ista!
Slusate bendove poput GoatVulve, to vam je odlicno (mada i ja volim poslusati taj kult), tu ne gledate na produkciju koje NEMA! Mi radimo tako i hvala vam svima na misljenju ali mi ostajemo prljavi. OK volim i ja poslusati neki blek bend sa extra produkcijom, ali mislim da i jeste fazon sa losijom produkcijom bas zbog te cari koje nosi to jebeno crnilo!

LONG LIVE THE LOUD!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 22. 03. 2011. 16:33 
Offline
User avatar

Joined: 22. 07. 2009. 20:52
Posts: 596
ne znam, al nekako imam osjećaj da je i današnje doba tvz. "old skul produkcija" najčešće odraz neozbiljnosti i lijenosti...

ok prije 20 godina kad se stvarno nije moglo bolje snimiti (a često nije ni trebalo). super je kad je nešto prljavo, ali druga je stvar kad nešto zvuči ko veš mašina na centrifugi. sa distorzijom. :)

jedno je "biti" old skul, a drugo je zajebavati se.

ali ajde, samo radite dalje, bit će valjda i moćnijih snimaka. ništa nije za 2 probe nastalo da valja... ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 23. 03. 2011. 05:26 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
..ejšn.. wrote:
ne znam, al nekako imam osjećaj da je i današnje doba tvz. "old skul produkcija" najčešće odraz neozbiljnosti i lijenosti...

ok prije 20 godina kad se stvarno nije moglo bolje snimiti (a često nije ni trebalo). super je kad je nešto prljavo, ali druga je stvar kad nešto zvuči ko veš mašina na centrifugi. sa distorzijom. :)

jedno je "biti" old skul, a drugo je zajebavati se.

ali ajde, samo radite dalje, bit će valjda i moćnijih snimaka. ništa nije za 2 probe nastalo da valja... ;-)



e jebga, ja sam očekivo od tebe malo više razumijevanja, ali izgleda da si i ti totalno osto bez umjetničkog aspekta...

mi muziku percipiramo isključivo emocijom i tijelom, a vi, očigledno, tehnologijom. ja vas ne krivim, ali iskreno mislim da vam je kukavna majka zbog toga. reče dinko, nije Venom imo uslova, kao da on sve to poznaje, a uszvari lupa gluposti malo je reć, navlaći grnu sramotu na sebe... naše shvatanje metala ovog kog mi slušamo ne tiče se produkcije ni kurcukcije ni najmanje... tiče se isključivo onoga što bi metal trebo da bude po nama - zlo i naopkao. ono što mi želimo da prenesemo slušateljima jeste OSJEĆAJ, a tehnika, pdorukcoja, i ostalo, to nas manje zanima.

zato stalno citiramo VENOM, ne zbog produkcije, nego zbog osjećaja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LeatherHell
PostPosted: 23. 03. 2011. 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 08. 11. 2006. 01:42
Posts: 597
Location: Belpaese
Cao!
Dobri ste, jedino mi se ne svidja produkcija!
Pozz!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 91 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group