Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 25. 04. 2024. 02:38

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26. 08. 2005. 20:16 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Lord Cunt wrote:
Ravager wrote:
šarane, ja ne znam zašto se ti toliko upinješ da glumiš mariginalca, autsajdera, buntovnika koji je sam protiv svih...kad pretjeruješ s furkom, gubiš vjerodostojnost. a koliko ja znam, imaš sasvim dovoljno ljudi s kojom surađuješ u brojnim svojim projektima, i nije baš da si u poziciji sam protiv svih


kao prvo, ja sam Sharan, kao drugo, ja jesam marginalac, jebeš sve projekte, moj pogled na svijet je marginalan. Kao ne znam koje, kad imaš ljude iza sebe, onda ste tim, a onda ste jedno. dakle, jesam sam protiv MNOGIH.


Kao? GRASa? JK-a?

Sharan protiv nekog...ajmo Celebrity Deathmatch sa figuricama od govana...e to bi bilo NoiseGrind :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 08. 2005. 15:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
ti si stvarno idiot, i kurac od ličnosti, samo takav.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 08. 2005. 22:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Lord Cunt wrote:
ti si stvarno idiot, i kurac od ličnosti, samo takav.


Nema nista milije ni lakse neg tebe navuc na tanak led da se izofiras :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 08. 2005. 15:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
KoldVoid wrote:
Lord Cunt wrote:
ti si stvarno idiot, i kurac od ličnosti, samo takav.


Nema nista milije ni lakse neg tebe navuc na tanak led da se izofiras :lol:


ofiram? ja bar radim...usotalom, jucer mi se desila situacija koja me nimalo nije obradovala, o tome posebna tema, u kojoj sam shvatio koliki su diioti svi koji otkopavaju tudji rad iz iste branše u ovakvoj zemlji. Pun ih ovaj forum. libija, nemoj biti u toj korpi...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 08. 2005. 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Kakvo ba potkopavanje i korpe. Ja non stop od tebe pokusavam da napravim "reprezentativnog umetnika" (svati kako os), al ti bas neces, al nea veze. A o ovome smo mogli i na prajvet, al ja se nadam da ni ti kao ni ja nemas sta da krijes ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 08. 2005. 23:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
naravno da nemam. ja ne mogu biti reprezentativni umjetnik. ne znam svirat. medjutim, vecina ljudi koji isto ne znaju svirati zhele da budu takvi, e ti mi se gade...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 08. 2005. 10:40 
Offline
User avatar

Joined: 19. 07. 2003. 01:31
Posts: 970
ovaj bend uz malo sreche ce daleko dogurat !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 08. 2005. 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Lord Cunt wrote:
naravno da nemam. ja ne mogu biti reprezentativni umjetnik. ne znam svirat. medjutim, vecina ljudi koji isto ne znaju svirati zhele da budu takvi, e ti mi se gade...


haha kao koji?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 08. 2005. 19:42 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
sine Sharane, da ti nesto objasnim. stvar je tako jednostavna a ti je nisi shvatio kako treba cccc.
KoldVoid ti je objasnio dio onoga sto i ja mislim. Naime, uz duzno postovanje prema bendu Ormus, ovo sto si ti napravio je nalik ciganluku tipa "nije da prosim al' udijelite koji dinar a ja cu vama dati cd". Ne mozes tako jarane raditi. Zasto The Aebyss nikad nije "prosio lovu" za izradu web-stranice, a sve placamo iz svog djepa ? Pametnije bi bilo da se uradi neki koncert tipa onoga u Undergroundu i da se na taj nacin prikupi lova ako bas treba, a da kupujem cd sa nekim zajebancijama na koje cu se dva-tri puta, ako nista, nasmijati - ne ide to tako. Razmisli pa na drugi nacin nesto pokusaj ako bas hoces da nekome pomognes. A ova nasa scena bi trebala prvo da se dooooooooobro uvjezba pa da onda ponude nesto kvalitetno....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 31. 08. 2005. 22:14 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ne odgovori ti meni na pitanje Sharane ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Ma ja! Delegat
PostPosted: 09. 09. 2005. 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
KoldVoid wrote:
Lord Cunt wrote:
Emir (The Aebyss) wrote:
moram dobro razmisliti isplati li se uopste ulagati u domacu metal scenu koja je i onako jednom nogom u grobu i ne vrijedi je dizati.


aj samo jedno pitanj da ti posatvim i da mi dash konkretan odgovor: koji kurac onda organizuješ svirke i radiš the aebyss?


Ja mislim da mogu odgovorit u Emirovo ime jer je valjda razlog logican...U nadi da ima neko sa malo vise od pola zrna graska za mozak ko svira metal u ovoj drzavi i ima dovoljno samokritike i samopostovanja da se ne ofira i blamira sa toalet projektima u kojima su nazivi i konotacije deset puta promisljeniji nego muzika.

Stand Up Comedy je Stand Up Comedy. Muzika je nesto sasvim drugo. Mislim nisi ni los ni glup momak, sta se koji kurac trosis na kretenjarije. Mjesto da si to fino za sebe zadrzo pa jednog dana te sve svoje blentave ideje poluprofi snimio na racunaru sa odgovarajucim ulazima pa nas sve iznenadio, samo srozavas samog sebe jebiga...

Niko se nije rodio naucen jarane, treba sjest pa ko geek dupe grijat ako hos da budes DIY vrijedan bilo kojeg postovanja. Dagle Kontre, Flatline-a, Bogambera...
:twisted: :evil: :twisted:
U pravu si, ali tvoj egocentricni ton rusi dozu IQ-a u cijeloj prici.
Jedno pitanje...
Jel' skonta ti sta je posvecenost radi kvaliteta? Ja jos uvijek ne, a da se okusamo "uzela" bih te. Stoga, ne seri jer uvijek postoji veci seronja!

With love[/list]


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Sion girl wrote:
Jel' skonta ti sta je posvecenost radi kvaliteta? Ja jos uvijek ne, a da se okusamo "uzela" bih te. Stoga, ne seri jer uvijek postoji veci seronja!


"Uzela" u cemu? O cemu ti pricas mlada damo?

Ja pokusavam jednom mladjem momku koji mi je drag dat savjet. To sto ti vidis taj savjet kao "shuk"...je striktno do tvog mahalskog mentaliteta (u kojem je jedini vid komunikacije da se neko popne iznad drugog), i dovoljan dokaz da ne trebam tratit vrijeme na bilo kakave "odgovore" tebi ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
KoldVoid wrote:
Sion girl wrote:
Jel' skonta ti sta je posvecenost radi kvaliteta? Ja jos uvijek ne, a da se okusamo "uzela" bih te. Stoga, ne seri jer uvijek postoji veci seronja!


"Uzela" u cemu? O cemu ti pricas mlada damo?

Ja pokusavam jednom mladjem momku koji mi je drag dat savjet. To sto ti vidis taj savjet kao "shuk"...je striktno do tvog mahalskog mentaliteta (u kojem je jedini vid komunikacije da se neko popne iznad drugog), i dovoljan dokaz da ne trebam tratit vrijeme na bilo kakave "odgovore" tebi ;)
e OVO je bio shuk!!! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Mladi dzentlmenu
PostPosted: 09. 09. 2005. 22:22 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
KoldVoid wrote:
Sion girl wrote:
Jel' skonta ti sta je posvecenost radi kvaliteta? Ja jos uvijek ne, a da se okusamo "uzela" bih te. Stoga, ne seri jer uvijek postoji veci seronja!


"Uzela" u cemu? O cemu ti pricas mlada damo?

Ja pokusavam jednom mladjem momku koji mi je drag dat savjet. To sto ti vidis taj savjet kao "shuk"...je striktno do tvog mahalskog mentaliteta (u kojem je jedini vid komunikacije da se neko popne iznad drugog), i dovoljan dokaz da ne trebam tratit vrijeme na bilo kakave "odgovore" tebi ;)
Da ne bude da branim mladjeg momka koji ti je drag, a i meni, pa cu braniti tebe.
EVO, ODBRANIH TE!!!
Egocentricnost ti jebe IQ, to je poenta price. Ako hoces primjenjivati "sokratovsku disciplinu" trebas jos drila.
"Mladi dzentlmenu" ha ha ha


Top
 Profile  
 
 Post subject: Dje si podrska
PostPosted: 09. 09. 2005. 22:26 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
ixxxa wrote:
KoldVoid wrote:
Sion girl wrote:
Jel' skonta ti sta je posvecenost radi kvaliteta? Ja jos uvijek ne, a da se okusamo "uzela" bih te. Stoga, ne seri jer uvijek postoji veci seronja!


"Uzela" u cemu? O cemu ti pricas mlada damo?

Ja pokusavam jednom mladjem momku koji mi je drag dat savjet. To sto ti vidis taj savjet kao "shuk"...je striktno do tvog mahalskog mentaliteta (u kojem je jedini vid komunikacije da se neko popne iznad drugog), i dovoljan dokaz da ne trebam tratit vrijeme na bilo kakave "odgovore" tebi ;)
e OVO je bio shuk!!! :)


Sidje PODRSKA, sta ima?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mladi dzentlmenu
PostPosted: 09. 09. 2005. 22:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Sion girl wrote:
KoldVoid wrote:
Sion girl wrote:
Jel' skonta ti sta je posvecenost radi kvaliteta? Ja jos uvijek ne, a da se okusamo "uzela" bih te. Stoga, ne seri jer uvijek postoji veci seronja!


"Uzela" u cemu? O cemu ti pricas mlada damo?

Ja pokusavam jednom mladjem momku koji mi je drag dat savjet. To sto ti vidis taj savjet kao "shuk"...je striktno do tvog mahalskog mentaliteta (u kojem je jedini vid komunikacije da se neko popne iznad drugog), i dovoljan dokaz da ne trebam tratit vrijeme na bilo kakave "odgovore" tebi ;)
Da ne bude da branim mladjeg momka koji ti je drag, a i meni, pa cu braniti tebe.
EVO, ODBRANIH TE!!!
Egocentricnost ti jebe IQ, to je poenta price. Ako hoces primjenjivati "sokratovsku disciplinu" trebas jos drila.
"Mladi dzentlmenu" ha ha ha


Glupa si i fali ti kurca. U neizmjernim kolicinama.

Ujedno vidim da ti je odbrana Sharana bila prvi post, sto navodi na zakljucak da si se zbog toga i uclanila u forum. Sto je samo posebi presmjesno jer ga ocito niko nije ni napo ;)

Ja znam da bi on to s slascu odradio, pa ga slobodno upitaj da te odjunferise vise ;)

Egocentricnost? IQ? Bitch you don't know me, I don't know you...haj sad odjebi vise...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hey, o tom sam ti "uzimanju" pricala, izmedju ostalog!
Konacno si pomenu poentu! Thanks Lord!
Mission done

With love

P.S. Thake it easy


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 22:42 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
MASHO JES' TO TI!? AAAAAAHAHAHAHAHAHAAAAA

jao jao......kakvih se degenerluka coek sve nece nacitat po ovim forumima....cccc


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 09. 2005. 22:46 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Gledajuci njene postove na Aebyssu, upao sam u komu od tuge...zar niko vise u tom gradu nije nimalo human?

Zar niko nema toliko srca da se OSEVAPI i ponudi ovoj curi ono sto tako prejadno trazi?

Samo da ti dam jedan savjet, muskarci s imalo klase preziru prelaku robu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 00:11 
Offline

Joined: 19. 05. 2005. 14:17
Posts: 420
Location: Sarajevo
hahaha, prepucavanje dvojice mi najdražih likova na forumu a i šire :lol: :lol: :lol: metar šege!!! hajd kaže nastavite plizz


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group