Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 20. 04. 2024. 15:57

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 03:28 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
KoldVoid wrote:
Gledajuci njene postove na Aebyssu, upao sam u komu od tuge...zar niko vise u tom gradu nije nimalo human?

Zar niko nema toliko srca da se OSEVAPI i ponudi ovoj curi ono sto tako prejadno trazi?

Samo da ti dam jedan savjet, muskarci s imalo klase preziru prelaku robu...


jarane, nisam siguran tacno ko je ta cura, ali ako je ona sto ja mislim da jest... :lol: samo da je vidis, sve bi ti bilo jasno... :lol: :wink:

KoldVoid wrote:
Samo da ti dam jedan savjet, muskarci s imalo klase preziru prelaku robu...


potpis!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 07:56 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
bloodflood wrote:
jarane, nisam siguran tacno ko je ta cura, ali ako je ona sto ja mislim da jest... :lol: samo da je vidis, sve bi ti bilo jasno... :lol: :wink:


Znaci omanji grob sa pogledom na kupatilo a?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 16:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
halo ba momci, nemojte da vam ja sad brišem postove (sa onim papnskim tonom, ala mahalski milijajac :lol: )!

Zajebajem se, jebo moderatore!

Nego, BF, de mi reci na koga se konkretno misli, mislim na Slonicu, haha!
Jel to ona Å¡to mislim da jeste, onako ogromna, ko moja baba samo 3-put gora? :lol:
De reci jel ona, da se zaletim, pa da je ošinem!

ovo je neki novi val emancipovanih ženskih kojenisu ni dobile periodu a već se prave ko da su pičke stolječa!

ako nešto mrzim više odglupe cure, debele cure, onda je to emancipovana feministikinja u tijelu jedne debele, ogroooooooooooooomne, odvratne i na kraju svega još i brezobrazne gospođice!

Kako kažu negroidi u USA, I like big boots, i like huge butts, butt i hate faaaaaaaaat butts!It's just emetic!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
KoldVoid wrote:
bloodflood wrote:
jarane, nisam siguran tacno ko je ta cura, ali ako je ona sto ja mislim da jest... :lol: samo da je vidis, sve bi ti bilo jasno... :lol: :wink:


Znaci omanji grob sa pogledom na kupatilo a?


"oveci"... :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 18:17 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
čile, jebem ti sve, bolan reci ko je taj grob?

grob do groba, leš do leša, i nema više slobodnih parcela! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Nemoj, bolje je pokazite Rusu da joj uruci dijetu ko sto je i onoj jednoj curi prije dvije godine (ako se ko sjeca, jaoooo, vristanje, skakanje, pa kako si ti debela ajojjj) pa je sad laksa za najmanje des kila :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 09. 2005. 23:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
KoldVoid wrote:
Nemoj, bolje je pokazite Rusu da joj uruci dijetu ko sto je i onoj jednoj curi prije dvije godine (ako se ko sjeca, jaoooo, vristanje, skakanje, pa kako si ti debela ajojjj) pa je sad laksa za najmanje des kila :D


hahahahahahah ove se price sjecam


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Dje si podrska
PostPosted: 11. 09. 2005. 00:17 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Sion girl wrote:
ixxxa wrote:
e OVO je bio shuk!!! :)


Sidje PODRSKA, sta ima?
ma mosh ti mene zajebavat kolko hosh, otporan sam ja na te pederluke, al ti si popushila shuk zhestoki, tako da podrshka nije potrebna uopshte


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 09. 2005. 02:09 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ja kao veliki humanitarni dobrotvornik, moram reći, da ova cura neće vjerovatno ni za dvajest godina ni 5 grama smršat, jedino možda ako se sastoji od vutre pa će je Libija i mi ostali popušit, inač ne vidim načina; osim, jedi govna, smršaćeš zatren! :lol:

šalim se, ne ljuti se molim te, ne volim kad cure plaču, volim kad pizde i cmizdre i crkavaju od bola, al ne kad plaču!

Al će mislim to Rus sve sredit!

ustaj narode radni, JEBO TE OTAC GLADNI! :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 09. 2005. 02:47 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
mislim da sad ne trebam odgovarat na ono gore priupitano... skonto si :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 09. 2005. 02:52 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
dakle, [ona ko od brda odvaljena koja radi u fabrici exploziva (glicerin fazoni, znaš ti na šta mislim, stari kemičaru jedan :wink: ), au bože i bože, moram još kojih pet litara one šljive popit da bi ovo mogo gledat!]!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 09. 2005. 05:42 
Offline
User avatar

Joined: 03. 04. 2004. 04:50
Posts: 870
Ja ne znam ko je ona cura, a jos manje kaj je htela reci u svojim postovima. :lol:

Al sam ipak dosla do nekih zakljucaka.

Zakljucila sam da moram smrsaviti prije neg sljedeci put dodjem u Sarajevo :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 09. 2005. 21:30 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Black Ofca wrote:
Ja ne znam ko je ona cura, a jos manje kaj je htela reci u svojim postovima. :lol:

Al sam ipak dosla do nekih zakljucaka.

Zakljucila sam da moram smrsaviti prije neg sljedeci put dodjem u Sarajevo :?

LOL
Ma ne ofca, mozda cura jest stvarno onakva kakvom je opisuju :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2005. 03:09 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
bash mi je drago shto se ovdje zahuktalo...ove jebene pedercine samo i dalje seru, nemaju snimljenu ni jednu jedinu popishanu demo pjesmu...libijac daje savjete...masha je debela, sharan je debil...:)

tonbe...

p.s.

Libija, Sion Girl nije Masha. I SG ima dovoljno kurca, ne morate nuditi svoje pishe.
Masha pozdravlja momke iz Invaginatora uz poruku: Pizda vam materina, pogotovo onom što ruje po usnim šupljinama (misli na bubnjara, pardon, wanna be bubnjara od kojega ja bolje, brže i preciznije sviram) i poručuje da ako imaju muda da kopaju po crijevima da dođu da im ona popuši. Ako smiju...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2005. 03:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
kao što smo već rekli jednom : znamo da masha jedva čeka da nas primi ko pRAAAAAAAVA domaćica ,al mi je nebi ni briferom, pajserom a kamol macolom po blentari!

Us dont like herpeslije kao SG, masha n da kosti ostale pizdurine koje seru (šarane, tu se i ti ubrajaš, samo šta mislim da ove cure imaju daleko više intelekta od jednog malog, iskomplexiranog, imbecilnog, umobolnog, LJUBOMORNOg već godinama, i uz sve to derpadskog debila)!

šarane, kad već toliko sereš kako si DOBAR BUBNJAR (a bogmi siguran sam da jebeno dereš bass, to nije sumnjivo), što nam nikad ne pokažeš neko prelaz, neki solo, jednostavno nešto čim bi nas zadivio!????

Il što jednostavno ne začepiš tu svoju glupu pičku dok još možeš sam i dok ti još ne treba pomoć pri mokrenju i pri hranjenju (na slamku naravno) i ne odjebeš jednostavno iz ovog grada u kojem svako ko je ikad čuo za tebe misli da si jebeni peder, jebena budala (engl. fucker) i jednostavno dosadan?

Olakšaj svima suživot u ovom lijepom gradiću i odjebi jednostavno!
Znam da ćeš imat problema sa čitanjem ovoga texta, pa zato zovni mamicu nek ti pročita pa joj izdrktiraj što imaš poručit svojim fanovima diljem Svoje mahale!

šarane, sjebali smo te na bilo kojem forumu na koji si došo i srao, i to će uvijek tako ostat!I znaš zašto?ZATO ŠTO SI IDIOT I JEBENA BUDALA!

i zato što misliš da si smiješan sa svim tim što radiš!

Čak nisi ni vrijean žaljenja, kako je jedna cura lijepo formulirala!

A ove tvoje debele jaranice, nek se okane mog i tuđih kurčeva, jer mislim da ipak neki ljudi imaju oči i ukusa!

Once and for all- fuck you all!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2005. 08:53 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
iju iju ala ala.....dzenaza...kurve, glupost i arckanum :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2005. 16:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
HateAndRageAgainstUglyfatBitchesAndStupidSluts fucking and proudly presents you the fucking never thin and never emaciated (but soon forced into emaciation) - MASHA!

Image

Drago nam je što smo uspijeli da natjeramo Mashu da nam otpjeva par naših najdražih pjesama koje je samo ONA znala da izvede na taj čarobni način i da nas začara svojim glasom, i ogroooooooooooomnnnnnimmmmmmmmm - talentom! :wink:

Masho, kad ćemo opet da sviramo skupa?jedva čekam, da se zemlja brate pod nama trese! :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2005. 16:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
hahahahahahahahahahaha džibera


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2005. 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
Lord Cunt wrote:
poručuje da ako imaju muda da kopaju po crijevima da dođu da im ona popuši. Ako smiju...


nide veze... :lol: btw, ne bi ga njoj stavio usta (ni bilo gdje drugo), nema novcanice... :lol: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 09. 2005. 16:30 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Lord Cunt wrote:
bash mi je drago shto se ovdje zahuktalo...ove jebene pedercine samo i dalje seru, nemaju snimljenu ni jednu jedinu popishanu demo pjesmu...libijac daje savjete...masha je debela, sharan je debil...:)

tonbe...

p.s.

Libija, Sion Girl nije Masha. I SG ima dovoljno kurca, ne morate nuditi svoje pishe.
Masha pozdravlja momke iz Invaginatora uz poruku: Pizda vam materina, pogotovo onom što ruje po usnim šupljinama (misli na bubnjara, pardon, wanna be bubnjara od kojega ja bolje, brže i preciznije sviram) i poručuje da ako imaju muda da kopaju po crijevima da dođu da im ona popuši. Ako smiju...

:lol: :lol: :lol:
Uuuuuuuuuuu
Svasta se desilo od kada nisam bila ovdje.
Hey, Sharane za- za sada verbalne, a kako stvari stoje(prim.prev. ako picke Ivaginatora i ostalih privjesaka ipak postanu kurci)- ovakve obracunlije postoji odgovarajuci odgovor, a tebi je poprilicno jasno kakav.
Racunica je otprilike ovakva: 110 kgX1- prvo crvena, pa plava do smedje varijante izbocina ili mrlja, na najosjetljivim mogucim dijelovima(to je zbog one "hranices se na slamku"). Dakle, za tebe 110X, za mene 110X, a za Mashu 2X110X- bice dovoljno za pocetak.
Ovoj stoci ocigledno treba pastir!!! S obzirom da nisu od neke sofisticirane komunikacije, u prethodno navedenom tekstu nalaze se rijeci koje oni, valjda ne zauvijek, jedino shvataju.
Jednom od djecaka iz Ivaginatora nekoc sam govorila kako ce bolje "pjevati", ili bolje receno "growlati". Da ne bude zabune, ne radi se o vokalu navedenog banda. Inace, momak ima dara i to u prilicnim kolicinama. Znace taj na koga se ovo odnosi, a znace onda i ko je ta "famozna" SG.
Sto se tice podrske "metal" sceni u BiH, momci i privjesci iz Ivaginatora(cast izuzecima-ogradjujem se) definitivno ne bi trebali biti kriterij za nesebicno davanje iste. Na koncu, svi bi se sutali najneukusnijim mogucim uvredama, a mozda i krvnim deliktima, kako je pocelo. Stoga, momci iz Ivaginatora dajem vam SVOJU PUNU PODRSKU, i nakon svega ovoga, jer mi je cilj da Vase svirke budu pune, a ne prazne.
No, jos jednu prijetnju, uvredu ili bilo sta drugo, u ovako prokleto neukusnoj formi, ne bih Vam preporucila.

With love


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 110 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group