Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 23:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17. 06. 2006. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 17. 01. 2006. 00:49
Posts: 343
izgleda da je Å¡uplja


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 07. 2006. 01:43 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
nista,snimiti jednu stvar sa samplovanim bubnjom,i poslati...nemojte samo pozurivati ljude.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 07. 2006. 21:33 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Scarsoul wrote:
Pa sta je sad s tom kompilacijom?


Pa od snimaka sam dobio samo 2 benda.
pa mislim da je to malo za kompilaciju.
da se ljudi ne zbunjuju:

Miroslav Djekic
(WALK Rec)
74217 Podnovlje
Doboj

ako postoji bendova neka salju snimke , ako ne onda sta da se radi.
i ponavljamo za kompilaciju je potrebno jos najmanje 10 bendova.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 07. 2006. 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 17. 01. 2006. 00:49
Posts: 343
koje bendove si dobio?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 07. 2006. 19:11 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
jebga,nemaju svi uslove da snime....prvenstveno moj bend,a tako i 90 % drugih sigurno .radije neka to saceka dok barem svi po 1 stvar ne urade,nego z brda z dola.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2006. 02:31 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Inphect0r wrote:
jebga,nemaju svi uslove da snime....prvenstveno moj bend,a tako i 90 % drugih sigurno .radije neka to saceka dok barem svi po 1 stvar ne urade,nego z brda z dola.


Pa ceka se vec duze vreme .
razumem za lovu , ali snimanje pesme ne mora da kosta 500KM , moze dobro da se snimi i za puno manje love.

Nisam dobio od Hate vas snimak :(

inace da razjasnimo , na kompilaciji se nece pojaviti ni jedna pesma od benda koji ima vec izdan album i pesma sa albuma. bice iskljucivo pjesme bendova koji ili nemaju izdanje , ili potpuno nova pjesma ( recimo Agonize , Silent Kingdom , KRV , Toxic.. itd. ) znaci moze da se pojavi i ti bendovi ali samo sa novim pjesmama koje nisu jos objavljivane.

na komplaciji ce se pojaviti samo bendovi iz BiH i RS!!! ne iz drugih susjednih drzava.

Hocemo cist BiH , RS proizvod da vidimo koliko to imamo kvaliteta :) , ako u Srbiji mogu da izdaju vec preko 5-6 kompilacija , mislim da mi moramo i mozemo bar 1 kvalitetnu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2006. 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 16. 06. 2004. 15:27
Posts: 770
poslo ti je mumi dvije pjesme od hangara 18 iz zenice vec davno ubaci i to kad budes slago kompilaciju


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 07. 2006. 22:14 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
DoMa wrote:
poslo ti je mumi dvije pjesme od hangara 18 iz zenice vec davno ubaci i to kad budes slago kompilaciju


nazalost nisam ja to dobio.
zato vas zamoljavam da saljete licno i meni direkt.
a sve sto je kvalitetno ce se pojaviti na kompilaciji :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 07. 2006. 07:59 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
WALK wrote:
Inphect0r wrote:
jebga,nemaju svi uslove da snime....prvenstveno moj bend,a tako i 90 % drugih sigurno .radije neka to saceka dok barem svi po 1 stvar ne urade,nego z brda z dola.


Pa ceka se vec duze vreme .
razumem za lovu , ali snimanje pesme ne mora da kosta 500KM , moze dobro da se snimi i za puno manje love.

Nisam dobio od Hate vas snimak :(

inace da razjasnimo , na kompilaciji se nece pojaviti ni jedna pesma od benda koji ima vec izdan album i pesma sa albuma. bice iskljucivo pjesme bendova koji ili nemaju izdanje , ili potpuno nova pjesma ( recimo Agonize , Silent Kingdom , KRV , Toxic.. itd. ) znaci moze da se pojavi i ti bendovi ali samo sa novim pjesmama koje nisu jos objavljivane.

na komplaciji ce se pojaviti samo bendovi iz BiH i RS!!! ne iz drugih susjednih drzava.

Hocemo cist BiH , RS proizvod da vidimo koliko to imamo kvaliteta :) , ako u Srbiji mogu da izdaju vec preko 5-6 kompilacija , mislim da mi
moramo i mozemo bar 1 kvalitetnu.


Nisi dobio od Hate ciji snimak ?!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 07. 2006. 13:29 
Offline
User avatar

Joined: 18. 07. 2006. 17:16
Posts: 57
Location: Corusant
e izzy slusaj,kao cemo mi ovdje snimiti ista kad nemamo uslova niti bilo sta drugo,nitko nas ne podrzava,fakticki gledano jedini aktivni bendovi u bihacu su unrise i acephalia,dok je u tuzli metal scena prejaka,fakat strasna,ali moracemo i mi nekako vidjeti da snimimo ista


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 07. 2006. 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
Arslane danas sam sa samirom bas o tome pricao,snimicemo i mi i vi po jednu stvar,potrudicemo se da zvuk bude "normalan",pa cemo poslati walk-u jebga......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2006. 01:17 
Offline

Joined: 31. 08. 2004. 02:16
Posts: 223
Location: Sarajevo
Ma tuzla je jaka samo zato sto, u biti, svi zajedno rade i snimaju, u prevodu, pomazu jedni drugima. U ostalim gradovima nema toga, nego se svi prave pametni i na kraju je to sve kurac i zavrsi se sa pricama poput: Nema se gdje, niko nas ne gura. Ma ljudi moji, ne gura niko ni tuzlu, al su se ljudi zajednicki sastali i odlucili sebi obezbjedit mjesto gdje mogu snimat. (pretpostavljam napucali neciji kompjuter da im je za snimanja :) ) sto je odlicno. Al haj da ne spamam puno


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2006. 01:21 
Offline

Joined: 31. 08. 2004. 02:16
Posts: 223
Location: Sarajevo
Pa bar sad ima podosta "kucnih studija" :) koji ce za pravo male pare snimit dobar snimak , ako se covjek kod kojeg radite razumije imalo. Dobar samplovani bubanj i sve ko grom :) . Pa valjda oko 100 - 200 KM nije puno za odlican snimak, mislim, sto jest, jest. Kad se podijeli na vas 4,5,6... kolko vas ima u bendu, nije fakat previse.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 07. 2006. 02:01 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
Pa nije,ali uzmi u obzir da se u Tuzli metal slusao davno prije nego kod nas,to svakako treba uzeti u obzir.....samim tim se stvari odvijaju dosta drugacije.
Mada si u pravu sve u svemu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 09. 2006. 23:05 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2006. 16:33
Posts: 170
Location: Bihać / Sarajevo
WALK wrote:

na komplaciji ce se pojaviti samo bendovi iz BiH i RS!!! ne iz drugih susjednih drzava.



RS je dio BiH, tako da ce se u principu pojaviti samo bendovi iz BiH :D :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 09. 2006. 09:41 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
Iz BiH,Federacije,i RS :D

Gusho avatar ti za cenku :) :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 04. 2007. 12:21 
Offline
User avatar

Joined: 12. 04. 2006. 19:30
Posts: 71
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA
mislim miroslave da ti je stvarno nepotrebno ono bandovi iz Bih i Rs-a,
e zbog ovakvih ljudi je stanje kakvo je !
i onda pogledajte moje mjesto boravka hah...kako i necu
gusho svaka cast na komentaru!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 04. 2007. 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Na zalost, ja kontam da je najmanje do Miroslava... Kazem, na zalost, zato sto, da jeste do njega, stajalo bi KAKO TREBA!, il', u boljem slucaju, nasi (pa bi onda bilo, ciji si ti/on/ona/ono+mnozina). Nisam niciji avokat, al' sam se, evo, nakanila. Nije suplja ljudi, treba malo "prosetat" po forumima u RS-u i Srbiji...
Ako skontate "na prvu": Vidi je, ustaljena nacionalisticka spika! zajebali ste se u startu, ja cu da serem po "svojima".

Da vam ispisano bude jasnije, evo necega sto sam nedavno ustanovila, moglo bi se rec' da je anegdota... Naime, postavim ja, prije izvjesnog vremena, topic o nasem bandu na jednom srbijanskom forumu (nebitno kojem). I, kaze, treba odobrenje administratora. Ok., cool. Odem ja, nakon nekoliko dana, da provjerim dal' je topic odobren, kad ono nista. Ok., ponovim ja ponovo, dakle, postam novi topic. Nakon par dana ponovo svratim i nista. Tek negdje ovih dana, nakon izravne komunikacije sa moderatorom, ustanovim da je topic postavljen, ali kako :shock: Na stranu to sto je post, biografija banda i ostale tehnikalije, bio editovan, tacnije otfikaren je, onako odokativno, najveci dio teksta, nego sto je moderator PROMIJENIO osnovne podatke o bandu, odnosno odakle je nas band. Bez obzira sto vecina članova, formalno-pravno, zivi u Istocnom Sarajevu (istocno od cega, hahaha, jadi moji :cry: ), mi se uvijek predstavljamo kao band iz Sarajeva i tako smo i naveli u tehnikalijama. Mislim, u gradu s tim nazivom smo se rodlili, u njemu zivimo i zvace se tako kako se zove... Al', ne dade vrag... Doticni moderator je uzeo sebi za pravo da izmjeni Sarajevo u Istocno Sarajevo.

Zasto ova prica?... Zato sto je sasvim dovoljan broj ljudi (citaj, PREVELIK!, cast izuzecima) iz RS-a neobicno senzitivno na taj svoj RS, ma, sta senzitivni, isfrustrirani! I da se, na forumima koje posjecuju, posta samo ta Bosna i Hercegovina (a da je slican kontekst, dakle, kompilacija iz cijele drzave) bilo bi hiljadu jezika (citaj, bas, bas svadja, vrijedjanja, prijetnji...) Nisam jedan put naletila na Miroslavove "obracune" sa takvim likovima... smiruj, objasnjavaj itd. varijanta.
E, sad ce neko postaviti, sasvim logicno, pitanje zasto se TAKVIM MALOUMNICIMA prilagodjavati? E, pa zato sto su ti maloumnici slucajno maloumnici koji zive u ovoj zemlji (mada njima treba lekcija gdje zive jer, valjda, jos nisu ukapirali sta im na pasosu pise)... Sta je alternativa? Svadjati se sa maloumnikom (donji si u startu, takvi ne popustaju), tuci se? A ti kontas, proci ce ih jednom, shvatice.
Valja nama, ljudi, zivjet ovdje zajedno (i sa budalama)... NE!, prilagodjavanje budali, odnosno takva vrsta kompromisa, nije najbolje rjesenje? Al' sta jeste? Izolacija u svoj tor?, diskriminacija i/ili ignor budale? (izdrzi se donekle), svadja?, tuca?, prijetnje?... Ja nemam odgovora na ovo pitanje... :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 04. 2007. 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2006. 17:19
Posts: 76
Location: Doboj
CECA RULES!!!

E odavno nisam nista bolje na ovom forumu procitao... Da je bar manje ispranih mozgova, maloumnih idiota, a vise osoba poput Tebe Ceco i moram priznati, cijele Ormus ekipe! Pa zar je toliko ljudi bitno to RS, Federacija, ovaj kanton, ona regija itd... Kako je to jadno... Svi tezimo nekoj Europi, probijanju van granica (u muzickom smislu) i sta jos sve ne. Pa koga to zanima i tko to "tamo" jos zna za sve te nase unutarnje "regije". Ako si iz BiH onda si za njih iz BiH i tacka! Recimo moj bend je multietnicki/multinacionalni (Perishment), gdje su "mjesano" clanovi iz RS-a i Federacije, srbi i bosnjaci. BEND JE IZ BiH, GRAD- DOBOJ!!! Sta je tu nejasno i sta tu moze biti problematicno...? Nista, ali je zalosno sto odredjeni prefiksi mogu nekada nekome da zasmetaju, nazalost. Sve dok to ne bude normalna stvar bit cemo i dalje "cardak ni na nebu, ni na zemlji"... A to je tako tuzno...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 04. 2007. 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 03. 05. 2003. 09:13
Posts: 161
Location: Sarajevo
Ceco, potpisujem sve sto si rekla.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group