Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 17. 04. 2024. 01:37

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 17. 11. 2006. 23:24 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
ISK Sharan wrote:
Došlo je do određenih promjena na Radiju 202, tako da je emisija DemoTop dobila novi termin, a to je ČETVRTAK od 20:00 h do 21:30 h

Još jedna važna promjena vezana za emisiju je ta što je emisija sad EX-yu karaktera, tako da svi bendovi iz Bosne, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Makedonije i Slovenije mogu slati svoje snimke na našu adresu, koja je, ponavljam:

Radio 202 (Za emisiju DemoTop)
Bulevar Meše Selimovića 12
71000 Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Ova promjena je isključivo zahvaljujući NEZAINTERESIRANOSTI BH bendova za bilo koj vrstu promocije. Kad vi nećete, valjda će drugi htjeti. Mnoštvo noviteta je uvedeno, i nadam se da ćemo zajedno uspjeti da se promovišemo na pravi način! Dakle, šaljite snimke i slušajte nas!

DEMOTOP
Emisija za promovisanje underground demo i indie scene
Radio 202 Sarajevo (http://www.radio202.ba)

Za sve vas koji imate MySpace, dodajte nas!

http://www.myspace.com/demotop


hteo bi da pohvalim ovaj potez!
svaka cast Sharane , ti si jedan od pozitivaca u ovoj prici o pokusaju proboja domace scene.

a mislim da bendova ima ali ako vi ne cijenite svoju muziku i nesta ne ulozite u snimanje i promociju , vjeruj da nema razloga da je drugi cijene!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 12. 2006. 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 16. 02. 2006. 19:18
Posts: 60
Location: Travnik
sve cestitke radiu 202 na trudu koji ulaze u promociju mladih i neafirmisanih bendova u BiH...sto se beware-a tice mi smo tek nedavno finalizirali novi demo snimak koji cemo vam i poslati....mozda bi dobro bilo (zbog brzine) da se snimci mogu slati mailom pa...u svakom slucaju sretno!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 02. 2007. 16:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Ljudi, snađite se, jebem vas mutave.

Zip, pa sve na RapidShare, do tri pjesme, dakle demoe do tri pjesme Å¡aljite na mailto:demotop202@gmail.com, zajedno sa biografijom benda.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DEMOTOP - Bendovi, aktiviÅ¡ite se!!!
PostPosted: 12. 02. 2008. 23:44 
Offline

Joined: 04. 12. 2007. 22:59
Posts: 13
prejako sharane svaka cast sto ovo radite da imamo sha snimljeno poslo bih ali neka stoji svaka cast ponavljam prejako prejako


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DEMOTOP - Bendovi, aktiviÅ¡ite se!!!
PostPosted: 19. 08. 2008. 05:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Demotop sam radio od 2005 godine, i zaključno sa mjesecom julom, dao sam ostavku na mjesto urednika emisije.

Totalno sam rezigniran i isfrustriran stanjem u kojem ja ljude moram KUMITI i MOLITI i ripovati pjesme sa njihovog myspacea da ih emitujem, umjesto da mi dostave jebeni sprženi disk i da ih vrtimo na jednoj od najslušanijih radio stanica u Sarajevu i Bosni i Hercegovini.

Ne želim više da se trudim, jer sam skontao da nema razloga da se trudim. Nemam za koga. Smiješno je da je meni jedan Slaven Kopčić, gitarista KONTRE i FLATLINEA svaki put kad naprave novi snimak ta dva benda donosio CD-ove za emitovanje, a da mnogi bendovi koji dudu iz usta nisu izvadili se kurče, ČAK I PARE ZA AUTORSKA PRAVA (da, da, i toga je bilo, ali nisam toliki šupak da ofiram i kažem ko je to uradio - možda nekad kad se napijem, hahahah) traže.

Čestitam bendovi, izgubili ste emisiju koja iza sebe ima dva službena kompilacijska CD-a, preko 15 godina postojanja (od Radija ZID) i imala je nebrojeno mogućnosti - SAMO ZA VAS.

Sad, snalazite se...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: DEMOTOP - Bendovi, aktiviÅ¡ite se!!!
PostPosted: 04. 11. 2008. 08:50 
Offline

Joined: 26. 10. 2008. 20:02
Posts: 58
E jebiga, tako ti je to s ljudima...mi bi poslali demo, al tek smo ga sad doradili, snimili...al bit ce bolje...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group