Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 07:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: NeOzbiljni Pesimisti !!!
PostPosted: 04. 11. 2008. 14:30 
Offline

Joined: 04. 11. 2008. 14:13
Posts: 1
Cao svima....morala sam da se registrujem, da bih napisala nesto o grupi NeOzbiljni Pesimisti.....Za vikend su imali sviruku u NS, i ja sam prosto odusevljena!!! :D :D

Malo podataka o njima:

" Neozbiljni pesimisti su u stvari grupa entuzijasta, okupljena oko realizovanja ideja kulturnog oplemenjivanja nacije i pokušaja obraćanja omladini, naročito onoj većini, moralno posrnuloj. Bend na jednoj od prvih probaOnoj omladini koja odrasta pod uticajem velikih medijskih kuća koje svesno nameću kulturni i modni imidž širokim masama ljudi (kako se obući, koju muziku slušati, šta jesti, kako izgledati, šta čitati, šta je IN a šta OUT) i koje stvaraju uniformnu i zatupljenu omladinu, iskrivljenog shvatanja i sistema vrednovanja, koja jedinku koja razmišlja na svoj način, živi po svom nahođenju i formira sopstvene kriterijume vrednovanja, smatra izopačenom i odbacuje je.

Osuđujemo i to što te medijske kuće u nameri da stvore od nas naprednu evropsku i svetsku naciju sa zapada serviraju, što je interesantno, uglavnom gluposti kojih se i tamo normalni ljudi gnušaju. Mi smo za očuvanje tradicionalnih vrednosti i borci protiv globalizma.

Zbog navedenih razloga tekstovi su nam uglavnom mračni, gorki, upakovani u vesele lake note koje su prihvatljive širim narodnim masama. Ime Neozbiljni Pesimisti je u stvari opis naše muzike."

Na njihovom sajtu, mozete i cuti neke stvari...

http://www.neozbiljnipesimisti.com/pocetna.php

Preporuka!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group