Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 00:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 144 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2003. 22:57 
Offline

Joined: 23. 06. 2003. 19:14
Posts: 42
la ste, brani me, evo me djeca napadaju...
nego, citam sad kako je do ovog doslo i ugledam bomberov post gdje spominje dred, prvi ded metal bend sa balkana !!!
tito dragi djece, pa ja sam svirao u prvom ded metal bendu na balkanu, i to u sali studenskog doma pred tristo ljudi. a to je bilo '90-te... sta sad kazes ?
a predgrupa nam je bio neki tres bend iz zenice, zaboravio sam kako se zovu...
ali ne ljutim se, bomber je tada imao desetak godina, ni ne moze znat... hahahahaha


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2003. 23:00 
Offline

Joined: 23. 06. 2003. 19:14
Posts: 42
vas problem je u tome sto vi kontate da ste prvi metalci, a ono nije bas tako...nisam to ni ja...
samo sto ja to priznajem a vi yok...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2003. 23:05 
Offline

Joined: 29. 06. 2003. 22:39
Posts: 2
Location: NY
pa dobro ljudi STA JE OVO ?

MI VI ON ???


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2003. 23:21 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
ti si znači od onih koji tezgare i "više ne slušaju onaj glupi metal",negdje smo istog godišta i onaj foto datira iz 90-te kad si ti sviro pred 300 ljudi,gdje matere ti,ajd ne seri,i sad još reci u kom si to bendu sviro kad već nećeš reć gdje sad sviraš,ma uostalom boli me kurac gdje si svirao i sviraš,sve najbolje-dođi sebi dok-ako imaš kome


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2003. 23:22 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Hahaha, pa nasa zvijezda ima i alter-ego :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2003. 23:43 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
ma goni budalu u pizdu materinu-pametnica:"ja svirao,ja sviram,ja tito za sve vas,ja najpemitniji,...",pizda jadna :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 01:22 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Ja Elvis, vi glupi Bosanci...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 06:38 
Offline

Joined: 23. 06. 2003. 19:14
Posts: 42
sami ste fino rekli ko ste.mego, reci mi bomberu sta si ti radio do sad, pa kao ozbiljan covjek tek poceo svirat...i sta ti je pa saljes te djecije slike...
reko sam ti da sam sviro na studentskom, sta se pravis blesav...
dalje: metal nije glup nego zastario-prosla fora ko i pank sto je umro, otkrijes jednostavno da ima toliko dobre muzike na ovom svijetu, a ti zaglavio na tri akorda...
a bomberu poruka:sta se pravis blesav majmune, reko sam ti da odgovoris na ona dva pitanja ti sutis. ako ih odgovoris sve ce ti biti jasno...
i jos poruka za oboje:prelistajte malo ovu temu i pogledajte ko je poceo srat...
jos da napisem da ocekujem izvinjenje bilo bi nerealno, zar ne...na da, metalci su to...aha sjetio sam se, sta je bomberu, pravis se lud, je li.ne spominjes vise dred. koji konj, pa sta si ti slusao u tim devedesetim kad si dvijehiljade trece otkrio prvi ded bend...objasni nam malo to...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 06:46 
Offline

Joined: 23. 06. 2003. 19:14
Posts: 42
jebo te bomberu pa ti si iz prijedora ! moj gitarista (sadasnji) je iz prijedora... kao i klavijaturista od mog komsije... a ima jos i jedan tip koji je trenutno u zgb i zove se miki... bas odlican tip... ako njega ne znas onda si oko prijedora...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 06:57 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
miki pigar-sada u ZG-a ja jesam iz okoline PD iako znam Pigara

ja ne sviram,bend o kojem pišem je bio garage bend s kraja 80-ih


počelo je tako što sam ti ja predložio da se predstaviš,a ti počeo srati.

Dread sada ne postoji,govorio sam o prošlim vremenima-retrospektiva,history,...-ako kontaš :roll:

sličica-dječja ili ne meni omiljena,vrlo malo ih imam,a ovdje na forumu ima i foto iz ovih dana

samo naprijed-otkrivaj i dalje novu muziku(mogu misliti),meni je sasvim dovoljno ovo Å¡to imam

gubiš se - pitanja(čuj pitanja-nisi u stanju napisati suvislu rečenicu a kamol postaviti pitanje) meni nisi uputio

"svirao na studentskom"-u kom gradu? sa kojim bendom?-nije valjda u BL sa bendom Dread


Last edited by BOMBER on 30. 06. 2003. 07:29, edited 3 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 07:08 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Ravager wrote:
le sram wrote:
jesam, svirao sam par puta...


Pa pojasni malo, opsirnije reci ???



e odavde je sve počelo,Ravageru baksuzu jedan-budalu si navuko na forum,da ti nisi bio znatiželjan-a mi svi za tobom-tip se više nikad pojavio ne bi,ma ko ga jebe nek budali.

e ovo je jedan od likova o kojima smo pisali u onoj temi Å¡to je Mirso otvorio-o starijim likovima-seronja do bola


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 11:06 
Offline
User avatar

Joined: 23. 03. 2003. 23:10
Posts: 61
Location: visoko
BOMBER wrote:
Ravager wrote:
le sram wrote:
jesam, svirao sam par puta...


Pa pojasni malo, opsirnije reci ???



e odavde je sve počelo,Ravageru baksuzu jedan-budalu si navuko na forum,da ti nisi bio znatiželjan-a mi svi za tobom-tip se više nikad pojavio ne bi,ma ko ga jebe nek budali.

e ovo je jedan od likova o kojima smo pisali u onoj temi Å¡to je Mirso otvorio-o starijim likovima-seronja do bola
prototip seronje :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 04. 05. 2003. 16:05
Posts: 50
Location: Visoko
slusaj le sram

ti znaci velika "faca" i lafo sviro pred 30 000 ljudi ,sorry "GRLA", i doso nama bombe bacat (samo da znas da se "grlim" broje zivotinje,ne ljudi).

ako si toliko dobar ko sto pricas mogo si se (i trebo) predstavit i rec ja sam ***** i da te mi fino docekamo i ugostimo a ne ovako...

a evo ti sad jedan savjet.
testiraj neki od prijedloga iz ove teme...

http://forum.rock-planet.com/viewtopic.php?t=638


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
le sram wrote:
la ste, brani me, evo me djeca napadaju...
nego, citam sad kako je do ovog doslo i ugledam bomberov post gdje spominje dred, prvi ded metal bend sa balkana !!!
tito dragi djece, pa ja sam svirao u prvom ded metal bendu na balkanu, i to u sali studenskog doma pred tristo ljudi. a to je bilo '90-te... sta sad kazes ?
a predgrupa nam je bio neki tres bend iz zenice, zaboravio sam kako se zovu...
ali ne ljutim se, bomber je tada imao desetak godina, ni ne moze znat... hahahahaha


ma sta si sviro ba
da si reko da si sviro u kulakovom mozda bi ti povjeovo, al ne bi te ni tamo primili (inace kulakov-han je birtija malo veca, pa cesto gostuju seronje nake, pocetnici, muzicari slicni LE SRAM-u)
ti ba nisi vidio sta je band ko ni ja
ti ako znas uzet gitaru il mikrofon pravilno u ruke svaka ti cast

hule ovaj bi mogo s skicom zajedno, i skico je u camcu ganjo ajkulu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 21:16 
Offline

Joined: 23. 06. 2003. 19:14
Posts: 42
jeste, pigar je, to si pogodio, ono drugo nisi...sve je pocelo tamo gdje u tebe zavrsava, naime onim pitanjem da pojasnim gdje sam svirao a meni to bilo bezze bas zbog kolicine, kako da to objasnim ? da nabrajam sela i gradove u evropi ?!? haj' ne seri... zato sam napisao da sam svirao bar 500 puta i jednom pred 30 000 ljudi. tu veliku svirku nisam spomenuo sto mi se sa njom hvali ( jos nijednom album nisam preslusao...) nego onako, da nesto napisem...
eto tu ti je pocetak pa pregledaj sta ste mi vi napisali kao reakciju na moj odgovor vasem pitanju... kad to pregledas skuzices i to sto cu vam sad lec na kosti dok god ne priznate da ste vi ti koji ste citavu situaciju sjebali...
ali ne mora ni to znacit, ako cemo se mirit, nemam nista protiv... onda cete dobit i opis mog "putesestvija kao muzicara", ofkors bez imena i licnih podataka...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 22:32 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
JAO! Pa zar je TOLIKO tesko predstaviti se. :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 22:41 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
kill le sram.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 22:43 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Ajd ba dosta proseravanja. :evil: Samo sto zahtjevamo od njega je da se fino predstavi i kaze di je sviro. :shock: A sad ratujte negdje drugo a ne naovom predobrom forumu. :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Mah...koji mi je to glazbenik kad veli da neka glazba ne valja,da je zaostala,bla bla..Čekaj malo.Da imas imalo mozga shvatio bi da je raznolikost glazbe ono što je čini vrijednom,ne mogu svi slušati i jednako cijeniti sve vrste glazbe.Nekome je vrijedniji jebeni folk od mozarta,ali to je njegovo razmisljanje i stav..A sad me zanima kamo si ti otisao u svojem glazbenom "napredovanju"?Sad sviras po seoskim feštama?Mislim da bi te i tamo izviždali ako sviras jednako kao što "inteligentno" postaš tu... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2003. 23:12 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
OK nisam u toku oko ovoga pa se drzim teme.
svirao sam jednom prilikom ispred desetak ljudi i to bi bilo to, ne racunam vjezbanja kad dodje par ljudi pored nas trojice iz benda. za sada nista znacajno.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 144 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group