Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 14:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26. 11. 2006. 22:55 
Offline
User avatar

Joined: 03. 12. 2005. 03:41
Posts: 24
Location: Sarajevo
Necemo ulaziti u diskusiju o death metal bubnjarima, nisi kompetentan. Ne petljaj se u stvari koje ne znaš i ne razumiješ i sve će biti uredu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 11. 2006. 01:15 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
vidi sam stvarno dosta dobrih pa cak i odlicnih bubnjara. al eto, uizmi vital remains i poslusaj posljednji album i cuj sta je predobar bubnjar ili canibal corps. dosta tih odlicnih bubnjara svira death metal. znam da ce me neki sada osuditi ali bubnaujr slipknota je jedan o najboljih u svijetu definitivno. da ne spominjen dream thetar bubjara, hehehehe, zvijerka. ma ima ih puno bas u svim pravcima al su death metal bubnjari prisiljeni da sviraju odlicno, eto. to ih je natjeralo da budu zivotinje.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 11. 2006. 15:31 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
E vidis problem je u tome vi se razumijet te a ja ne?

@zira
I kazem smece jel upotrebljavam vase rijeci , za komentare o Kornu o SLipknotu o Deftosima i ostalim numetalcima i uglavnom komericijalnim bendovima kao hobastank mujse,salive,bush i tako dalje.

E reci mi onda zasto ste vi komtetenti da komentarise te ovako tu muziku a janisam za death i otalu žežu?


@dinko

Definitivno si u pravu.Naravno da ima ih dosta ali ja iskreno nisam mislio na poznate pogotovo strane bandove.vise mislim na nase domace bandove


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 11. 2006. 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. 11. 2006. 13:55
Posts: 37
Location: bec
ZA ONOGA KO JE ZAPOCEO OVU TEMU;
za pocetak;
stalno vjezbaj single, double, tripple... to je dobro za zagrijavanje i naravno da saspes prelaz ko cojk, :) nakon odredjenog vremena vjezbanja...i jos nesto
kupi metronom, ako nemas, i trudi se poklapati se s njim, s tim odmah na pocetku stices i preciznost. Mnogi bubnjari, sviraju raznorazne "fazone", a onda kada udju u studio, ili pocnu s bandom ne mogu izdrzati do kraja pjesme cuvati tempo.
Eto toliko od mene
SRETNO :!: :wink:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group