Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 05:29

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 07. 03. 2008. 18:38 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
vise me odusevio bubnjar delmatsa nego antidopea iskreno, to je moj stav, a znam razlikovat kad cujem...nego shega mi komentari u ovom stilu itd


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 02. 04. 2008. 09:28 
hehe alex iz evadinga pici po svemu i rusi sve :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 04. 04. 2008. 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Moondust wrote:
hehe alex iz evadinga pici po svemu i rusi sve :mrgreen: :mrgreen:


...ne znam kakav je sad...ali ja kad sam ga zadnji put gledao, fino svira...samo za tu muziku koju oni sviraju, mora mnogo jace....mnoooooogo jace da udara onaj bubanj... jebi ga, u takvoj muzici, bubanj je pola energije!...to je moje misljenje!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 04. 04. 2008. 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
u martu 2007. :D sa 8 mjeseci postojanja evadinga.. davno je rijeshio problem snage


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 05. 04. 2008. 01:16 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
downbeat wrote:
Moondust wrote:
hehe alex iz evadinga pici po svemu i rusi sve :mrgreen: :mrgreen:


...ne znam kakav je sad...ali ja kad sam ga zadnji put gledao, fino svira...samo za tu muziku koju oni sviraju, mora mnogo jace....mnoooooogo jace da udara onaj bubanj... jebi ga, u takvoj muzici, bubanj je pola energije!...to je moje misljenje!


svirao sam sa njim prosle godine i lik ima tendencija ka hiper brzinama, ocito mu je u tome cejf...

A tu, svi znamo, snaga ne pomaze. Samo tehnika.

Naravno ima i u tom filmu jakih udaraca (npr. J. Read iz REVENGE), al to se uglavnom triggeruje danas...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 05. 04. 2008. 03:20 
Offline
User avatar

Joined: 08. 01. 2008. 02:30
Posts: 18
Location: www....blogger.ba
kao sto je riot spomenuo...
oki iz delmatsa, mozda nekima poznatiji iz ex. secret southa.
drama bubnjar


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 08. 04. 2008. 17:40 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Riot wrote:
u martu 2007. :D sa 8 mjeseci postojanja evadinga.. davno je rijeshio problem snage



:D ...tako treba!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 08. 08. 2008. 10:19 
Offline

Joined: 08. 08. 2008. 10:01
Posts: 16
Ja dolazim iz Tesnja i cuo sam onaj demo album od MorioR-a ( isto iz tesnja ) jbt drumova !!

SEJO RLZ :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 06. 09. 2008. 15:09 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
ima onaj jedan lik bez ruku i nogu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 11. 09. 2008. 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Frostcrush666 wrote:
Ja dolazim iz Tesnja i cuo sam onaj demo album od MorioR-a ( isto iz tesnja ) jbt drumova !!

SEJO RLZ :twisted:


hahahahahahahahahahahahaahaha. kao prvo, kada se demo snimao bubnajr nije bio sejo no mirza iz perishmenta( zivotinja), a drugo, ocito je da je bubanj ukucan kompjuterski i nema veze sa zivim bunjom, bla bla bla bla


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 12. 09. 2008. 00:22 
g_a_n_g_b_o_y wrote:
as_(the)_sun_sets wrote:
pfff... meni su upravo takodje bubanjri i muzicari pricali da momak svira i jazz, ja sam ga slusao samo u metal izvedbi, da rasturi sve u 16, a i ono snimljeno na albumu Silent Kingdoma je za poshtovanje!
Ma dobro, cinjenica je da ne-metal bubnjari uvjek kenjaju protiv metal bubnjara, kao, ovi samo grade brzinu, znaju samo ravne ritmove, bla bla, normalno je biti zavidan
ž



Ne Ja isto slusam metal i svidja mi se Kursk ali jebiga nidje veze naprijer slusam bubnjara korna koji ima toliko zezancija i harmoje a opet ovdje citam kako rraja pljuje?I isto mislim da mu zavide

Onda slusam detmetal bendove(ove nase) i to sve ravno bez icega samo dudududududududududududududu i pokoji prelaz i to je to.

Ja jesam rocker i volim rock,metal(al novi metal tzv numetal).

I nezavidim ja nikome jer ja sviram narodnu muziku(nevolim je al zato imam para od nje,prije sam svirao i rock i blues al to se ovdje neslusa i nema nista od toga) i pricas da je u metalu sve ravno ha pa prije bih rekao da je u folku tako.Dobro ima tamo i zajebanih stvari (neparni ritmovi) ali kada se to savlada je i to beze.Moja je zelja jazz i ako ga nevolim slusati volkim bubnjara da cujem jer to je fantasiticno sta jazzeri rade.


hehe,dosadno mi pa trazim najgluplji komentar na forumu i nadjoh ga... :mrgreen: :mrgreen: koji odron majko mila


Top
  
 
 Post subject: Re: Re:
PostPosted: 12. 09. 2008. 01:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
SODOM wrote:
g_a_n_g_b_o_y wrote:
as_(the)_sun_sets wrote:
pfff... meni su upravo takodje bubanjri i muzicari pricali da momak svira i jazz, ja sam ga slusao samo u metal izvedbi, da rasturi sve u 16, a i ono snimljeno na albumu Silent Kingdoma je za poshtovanje!
Ma dobro, cinjenica je da ne-metal bubnjari uvjek kenjaju protiv metal bubnjara, kao, ovi samo grade brzinu, znaju samo ravne ritmove, bla bla, normalno je biti zavidan
ž



Ne Ja isto slusam metal i svidja mi se Kursk ali jebiga nidje veze naprijer slusam bubnjara korna koji ima toliko zezancija i harmoje a opet ovdje citam kako rraja pljuje?I isto mislim da mu zavide

Onda slusam detmetal bendove(ove nase) i to sve ravno bez icega samo dudududududududududududududu i pokoji prelaz i to je to.

Ja jesam rocker i volim rock,metal(al novi metal tzv numetal).

I nezavidim ja nikome jer ja sviram narodnu muziku(nevolim je al zato imam para od nje,prije sam svirao i rock i blues al to se ovdje neslusa i nema nista od toga) i pricas da je u metalu sve ravno ha pa prije bih rekao da je u folku tako.Dobro ima tamo i zajebanih stvari (neparni ritmovi) ali kada se to savlada je i to beze.Moja je zelja jazz i ako ga nevolim slusati volkim bubnjara da cujem jer to je fantasiticno sta jazzeri rade.


hehe,dosadno mi pa trazim najgluplji komentar na forumu i nadjoh ga... :mrgreen: :mrgreen: koji odron majko mila


Ha ha ha koji odron buraz. Ovo nije normalno majke mi - ovo je standardna bubnjarska socijala :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 21. 09. 2008. 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2008. 15:35
Posts: 142
Location: ...the zone...
g_a_n_g_b_o_y wrote:
zvini al stefan je bezveze i to praravo on je tipicni deahtmetalac pocetnik koji misli da je sve u 16 kama na duploj ustvari on nista i nezna od duple.

Ja vam kazem tog lika znam da je jenom na nekom koncertu govorio za jedan bubanj da je sranje vamo tamo dok mu jedan drugi bubnjar nije nastimao i tada je bio super bubanj.Taj Stefan fakat nema pojma!
Mogu ruku stavit u vatru!


Ma picka ti materina glupa,daj stavi svoj video da vidimo kako ti sviras mangupe sanerski.
Stefn rula ALLAHAM!Mada nije musliman al je car :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re:
PostPosted: 21. 09. 2008. 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2008. 15:35
Posts: 142
Location: ...the zone...
g_a_n_g_b_o_y wrote:
Al vecinom sviram sevdalinke i to je uglavnom fus bas i dobos.
Sve ravno uglavnom.

Dok ponekad sviram koreografije(folkklor) znaci onda tu ide tapan i naravno neparne ritmovi kao naprijer 7/8 + 5/8 i to sve zajedno.MAlo je to zajebano to je naprijemr kod "Kosovske svite" Dok imas naprijer isto cisti onaj dosdadni estam(2/4)


I sta koji kurac imas srat po stefanu...ma idi sviraj narodnjake...to jest ravnjake i pusti na miru ljude koji znaju odsvirat 7/8 + 5/8...glupane!
Ej mos li odsvirat ringe ringe raja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bahahahahahahaaaaaaa


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 21. 09. 2008. 18:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Dobar je i Čole iz Beware-a, otišao lik na jazz akademiju u Beč nastaviti učiti bubanj. A i jedini kojeg znam da je krv, znoj i suze prolivao da skine onog luđaka iz Meshuggah-e i uspio naposljetku u originalu. I Jan iz milion bandova (trenurno KJHCB i Wan-Dahll).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 22. 09. 2008. 02:10 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2008. 15:35
Posts: 142
Location: ...the zone...
jest vala Boki iz Bewarea odlican,al bit ce jos bolji kad nam se tivra iz becha....naravno ne bolji odmene al et :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 25. 09. 2008. 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
S.T.A.L.K.E.R. wrote:
jest vala Boki iz Bewarea odlican,al bit ce jos bolji kad nam se tivra iz becha....naravno ne bolji odmene al et :lol:


a ti si ono bio u zavidovicima jednom, jelde, nesto si haman i svirao ???


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 09. 10. 2008. 12:01 
Offline

Joined: 27. 06. 2008. 11:02
Posts: 52
Location: Urijan Dedina
licno misljenje, cim bubnjar koristi duplu, pada mi u ocima.

ako se ko sjeca Ede iz Protesta sa zivih svirki, taj je imao sve sto ja zelim da cujem.
originalnost, dinamiku, preciznost, umjerenu dozu nepredvidljivosti..uzivanje slusati


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 13. 10. 2008. 02:43 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2008. 15:35
Posts: 142
Location: ...the zone...
dinko wrote:
S.T.A.L.K.E.R. wrote:
jest vala Boki iz Bewarea odlican,al bit ce jos bolji kad nam se tivra iz becha....naravno ne bolji odmene al et :lol:


a ti si ono bio u zavidovicima jednom, jelde, nesto si haman i svirao ???


Jasta bolan,bubnjar Confuseda :)
Bas sam sinoc pregledavao one komentare nakon svirke u Zavidovicima..jebeno fakat prisjecat se sad kad bend vise ne postoji :? :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Naj domaci BH Bubnjar (osim cesljara:-))
PostPosted: 12. 01. 2009. 19:44 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2006. 20:40
Posts: 160
Rebac iz Zostera je dobar, Seno iz Dubioze, Peco iz legendarnih Indexa i onaj drugi bivsi bubnjar indexa,ne znam ime. To su stari kuleri i jaazy stilu svirke.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group