Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 09:41

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Next
Author Message
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 30. 03. 2008. 21:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Šupci, ne offtopičite. Najgori bendovi u BiH? Pa, pošto po Metal Arhivama Divlje Jagode sviraju prog, oni su mi top najgorih bendova :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 31. 03. 2008. 02:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
hahaha.divlje jagode se ne pikaju.to je kurcina nad kurcinama.ako mogu oni onda ,oze i bijelo dugme i indexi i sva ta govna...nidje vezze
najgori domaci definitivno oni smorovi iz jablanice,preksinoc svirali u domu mladih na novim nadama i snagama i tim sranjima...ja gori smor bend u zivotu nisam cuo.ne znam im ime,ugl sviraju neki rock/blues sa obradom doorsa "Light My Fire"...fuj...nikad u zivotu nisam cuo gore smarace od likova...jao krvi :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 31. 03. 2008. 19:55 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
Nameless wrote:
hahaha.divlje jagode se ne pikaju.to je kurcina nad kurcinama.ako mogu oni onda ,oze i bijelo dugme i indexi i sva ta govna...nidje vezze


Indexi wtf??? čovječe jesi ti slušo Indexe, ozbiljnije njihove stvari poput "Da Sam Ja Netko" ne nakva popasta sranja.
Nemožeš kao prvo poredit Indexe s Divljim Jagodama, Bijelim Dugmetom pa čak s nikim s ovih područija, za 2. klase su iznad svega što je izašlo odavde, barem imaj neki respect prema njima.
Baš bih volio vidit ko bi odsviro i odpjevao "Snijeg Pade Na Behar Na Voće" imalo blizu ko oni :D, cener mu je zagarantiran :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 31. 03. 2008. 20:55 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
nepljujem domace rock legende,mada mi je nakon ovih svih godina ex-yu classic rock dopizdio nenormalno,indexe sam uvjek cjenio i pioniri su progresivnog rocka u yugi,bijelo dugme mi ide na kuratz,a divlje jagode sam nekad volio i slushao na plocama,a zele mi je prodana dusha,sve za pare (deen,ilahije,obn talenti,........),nemogu ga organski...
od domaceg rocka uvijek su mi vrh bili EKV i haustor...,a najmrzi domaci (rock) bendovi su mi galija(UBJEDLJIVOO!!!,sve neke balade,bljakkk), bajaga & instruktori, djordje balasevic (jebao ga petao i bagrem izvaljen), gibonni, tifa, itdd.itd.....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 04:25 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
meni je bas obrnuto... ekv haustor i slicni bendovi su mi toliko smece da mi se povraca...
a recimo tifa mi je zakon, bar se mozes smijat dok slusas :-)
dobro za djibera se slazemo, al balasevic je ok.
ne podnosim jos van goga urbana letu stuke skroz i dosta dosta toga... lakse mi je da nabrojim sta mi je ok :-)
a od metala... pa jebote, nemamo 2-3 "profi" benda, pa da sad blatimo i to. mislim glupo je svrstavat demo bendove ovdje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 07:12 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
pakao je dozivotna robija uz soundtrack sastavljen striktno od diskografija Ekaterine Velike i Damira Urbana...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 15:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Addi wrote:
meni je bas obrnuto... ekv haustor i slicni bendovi su mi toliko smece da mi se povraca...
a recimo tifa mi je zakon, bar se mozes smijat dok slusas :-)
dobro za djibera se slazemo, al balasevic je ok.
ne podnosim jos van goga urbana letu stuke skroz i dosta dosta toga... lakse mi je da nabrojim sta mi je ok :-)
a od metala... pa jebote, nemamo 2-3 "profi" benda, pa da sad blatimo i to. mislim glupo je svrstavat demo bendove ovdje.


haha letu stuke si sigurno zamrzio, nakon ukazane casti da ih slusas iza vrata hahaha :lol:
a sto se tice balasa, to mi je kita obicna, tifa je prodana dusa, dok sam ga kao mali fkt gotivio, cak sam bio na koncertu, prvom poslije rata, van gogh ima par pjesama, dok mi je urban legenda, bijelo dugme mi je obicna bljuvotina, jagode i nisam nikad toliko slusao pa da mogu sta reci..vatreni poljubac je majka za dugmad i te kurce :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 17:33 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma dobro balas je umjetnik fakat.... urban mi je smor smorova :-D
sto je tifa prodan, tifa legenda


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 20:34 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
tjeskoba wrote:
nepljujem domace rock legende,mada mi je nakon ovih svih godina ex-yu classic rock dopizdio nenormalno,indexe sam uvjek cjenio i pioniri su progresivnog rocka u yugi,bijelo dugme mi ide na kuratz,a divlje jagode sam nekad volio i slushao na plocama,a zele mi je prodana dusha,sve za pare (deen,ilahije,obn talenti,........),nemogu ga organski...
od domaceg rocka uvijek su mi vrh bili EKV i haustor...,a najmrzi domaci (rock) bendovi su mi galija(UBJEDLJIVOO!!!,sve neke balade,bljakkk), bajaga & instruktori, djordje balasevic (jebao ga petao i bagrem izvaljen), gibonni, tifa, itdd.itd.....

ha cudno si upario...indexe nisam nikad mogao smisliti,divlje jagode po meni imaju najbolje heavy metal albume...eh sad...EKV i Haustor???Upario si vala...jer po meni je Haustor najvece smece,nikako nisam mogao shvatitikako to neko moze slusati...cujes pjesme npr.Ena ili Djevojke u ljetnim haljinama volim.Uf...bezvezno do bola.Dok opet,EKV su unikat i vise nikad nece biti grupe poput njih.Najbolji alternativ i rock bend kod nas uopste.Legende.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
haj ok sve..al sto indexi...to ne kontam...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
i otkad su divlje jabuke metal? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 02. 04. 2008. 21:13 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
evo evo sad cu....dok tekma zavrsi..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 05:48 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Striker wrote:
i otkad su divlje jabuke metal? :D

hajd ne serite.....Jagode su bile nej METALNIJI bend u BiH


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 08:13 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Vatreni Poljubac je vazda bio des puta zesci...

Mada imale su Jagode par pjesmica, naravno ne Sejlu i Traktore. Al znali su i oni ubost po koju sa sustinom...nazalost u MORU ljige...

Jos uvjek cjenim Alena i Zeleta kao izvodjace. Mora se nekako coek hljeba najest jebiga...oni su garant kontali da ce prangijat po bivsoj drzavi do smrti...al nedade se...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 10:55 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Ex yu rock je VELIK.

Prvi album Riblje čorbe je hard rock,moglo bi se naći svega još probrano od njih.Srpski Motorhead. :roll:

Divlje Jagode u moru albuma imaju dobrih stvari,na stranu ko se poslije prodao.

Bijelo Dugme je umrlo kad je Bebek otišao,sa Uspavankom za Radmilu M.,barem meni,jer i Alen i Tifa više seru nego što pjevaju,ali takvi vokali su tad bili "in".

Vatreni poljubac je šećer na kraju.To na pločama čuvam.

Azra,Haustor,Film,to je drugi val.Štulić je bio pjesnik,pjevač,ruku na srce loš.Ali bunt ga je proslavio.

Itd.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 11:17 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Od kompletnog novijeg vala ex yu rocka jedino kako treba mogu slusati Majke. Bare maaaajka :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 16:06 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
stari serator wrote:
Vatreni Poljubac je vazda bio des puta zesci...


8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 18:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Azrael661 wrote:
Nameless wrote:
hahaha.divlje jagode se ne pikaju.to je kurcina nad kurcinama.ako mogu oni onda ,oze i bijelo dugme i indexi i sva ta govna...nidje vezze


Indexi wtf??? čovječe jesi ti slušo Indexe, ozbiljnije njihove stvari poput "Da Sam Ja Netko" ne nakva popasta sranja.
Nemožeš kao prvo poredit Indexe s Divljim Jagodama, Bijelim Dugmetom pa čak s nikim s ovih područija, za 2. klase su iznad svega što je izašlo odavde, barem imaj neki respect prema njima.
Baš bih volio vidit ko bi odsviro i odpjevao "Snijeg Pade Na Behar Na Voće" imalo blizu ko oni :D, cener mu je zagarantiran :D


Ne govorim u smislu zvuka...al sam bend je tu,u kategoriji s ovim levatima po mainstream zastupljenosti i ciljnoj grupi za koju se radi...Jebiga


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 18:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Stargazer wrote:
Od kompletnog novijeg vala ex yu rocka jedino kako treba mogu slusati Majke. Bare maaaajka :mrgreen:


Meni je Razdor jedino dobar..poslije kad se skinuo s opijata,otišla mu karizma u kurac.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: 5 Najgorih domacih metal bandova
PostPosted: 03. 04. 2008. 18:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Nameless wrote:

Ne govorim u smislu zvuka...al sam bend je tu,u kategoriji s ovim levatima po mainstream zastupljenosti i ciljnoj grupi za koju se radi...Jebiga


Ovo ti,sorry,nisu nikakvi argumenti.Prije dvadeset i više godina ta muzika je bila subkultura,to što ja danas slušam drugo,a ti treće je samo pitanje vremena u kojem živiš.
Indexi npr.jesu svirali ciljnoj grupi-urbanoj,mainstream zastupljenost imali su jer su bili-dobri.Ja se toga ne sjećam,ali znam po pričama svojih staraca,i drugih koji su tad bili 20-ak godina stari.Jebiga.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group