Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 16:19

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 06. 03. 2008. 23:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
:shock: this is so wrong dude


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 06. 03. 2008. 23:53 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
i to sto kazes, ujebaste nas u mozak s tim :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 02:06 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
e i ti ga pretjera haveru.... pa ima covjek pravo rec o bendu sta misli, nije oftopik ako se o bendu raspravlja :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 10:06 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
kiss my ass boy...dobit ces i pi od pet ses pjesmica (po minut do dva), al ne vjerujem da ce ti se tekstovi svidjet..evo vec sam ga poceo spremat :mrgreen: Nece bit nista osim duplog basa i blast beatova, klike klike...riffovi ce bit atonalni hromatizam. Nista lakse neg bilo kakvog smeca nabacat preko ritam masine...To je Br00taln0. Kad ama bas nikakvog cejfa iz muzike izvuc nemozes...mozda bude gotov i prije...al u svakom slucaju ce trebat frtalj vremena koje inace ode na spremanje jedne preproste pankerske nabrajalice s moje strane...

Kako je ukomponovano?

Evo vako je ukomponovano

Image

Da imam des pfeninga za svaki album koji sam morao istrpiti koji je pokusao podjoniti strukturu odavde bio bih milioner.

Samo iz Bosne bih dobio kiflu sa virslom. Znaci pet komada, pa ti skontaj koji su...

I na kraju, strasno je puno bendova (izmedju ostalih i onih starijih, pogotovo Juzno Americkih, koje neprestano spominjes) koji su toliko GOVANA nastancali da je to zabremedet. Nigdje pjesme, nigdje riffa, nigdje momenta, nigdje bubnjanja, profesionalizma, DAJ DA BUDEMO METALCI PA STA GOD, znaci, jedino sto je vazno je da je sve usko i zatehnicirano do bola, a u slucaju BM-a je jedina bitna stvar da zvuci ko tus kabina snimana na walkman, i naravno da su tekstovi inteligencije disleksicnog majmuna. Deeds of Flesh su tu pioniri, Deathspell Omega odmah iza. Mogli bi Bumbarov Let u snu istrest, al nista sto ce iko zapamtit, nista sto ce ikome ista znacit. Osim nafurantima naravno, kojima je bitno da budu, barem generacijski, dio necega, "ja sam to slusao kad je bilo all the rage". To je Metal danas. Sramota.

Na kraju nije me briga, nek svako svojim govnima sere kako ce sa njima da govna jede, al nazalost zbog takve generalne situacije, odlasci na koncerte, o festivalima da ne pricam, postaju obligatorna tortura. Zasto platiti 500+ maraka, pet dana se jebavati u autima i pod satorima, da bi trpio nekakve neartikulisane pozive na parenje bjesne divljaci? I da onda stojim za nekim sankom u uglu sa pivom sa onom facom "bolje da sam osto kuci i sluso Cindy Lauper na kas'tofonu...". Dab gledo jedan, dva benda koje cjenim? Nek se jebu. Nek oni dodju mene gledat...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 11:19 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
ahahahahahahah Libijo care :D DEATH UBER ALLES! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bas sinoc nesto pricam, lako je tim brutalama fulat note, ionako se ne cuju fule live, toliko je besmisleno, kad bi At The Gates ili Death fulali ijednu notu svak bi ziv cuo hahah


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 11:33 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
stari serator, i ne samo radi njega vec i kontra DOF... '00s suck big time...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 11:47 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
no shit :mrgreen:

fala za support hehe

old skul or nou skul!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 13:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Joj koja glupost.
Amere,jarane,nekad fakat sumnjam u tvoje mogucnosti...Al majkemi...NHF druze,al ovo je idiotizam na sesnaestu...


btw DoF zakon :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
I da jest, ja nisam tol'ka seka persa da mi se ne moze bilo sta rec ;)

Ja uvjek reknem sta mislim i libo me taki kako ce to nekome sjest ;)

ne slusas Metal? dobro. Haj lijepo od tebe sto me obavjesti :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 16:30 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
zgodan_i_lijep wrote:
ja imam staru majcu individual thought patterns koja je izbljedila,ali ja je volim i ne spavam u njoj


Imo sam i ja Scream Bloody Gore u kojoj sam polago prijemni za upis u srednju pa kad se otrcala izrezo slike makazama i uokvirio


Jebo vas vise taj Deeds of Flesh, ne znam samo sta se ljudi zakljinju u taj band, meni iskreno ima boljih bandova tog zanra 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Burnt iN Effigy wrote:
Heh, nije nista negativno i ironicno, nego u kontekstu "zezancije" (Zato je tema i otvorena) . . .Naravno da treba reci sta mislis, co"jek bez misljenja je karina :mrgreen: Muzika = zene, nekom se svidi, nekom NE :razz:


Zajebancije je uvjek dobrodosla, zajebavo bi se i ja al se bojim da me nece ljudi skontat, cesto me ne skontaju :P

Taman i da jes negativno i ironicno...sta onda?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 16:44 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
popusite ga svi,sta se natakarili jedni na druge koji vam,da hoce meni ko sta rec da ga izderem :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 16:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
lockaj ovo ba, al fkt :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 07. 03. 2008. 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
eee ljudi sace mi za koji dan doc SARCOFAGO maja i to INRI eeeeeeee


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 08. 03. 2008. 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
Deeds je sranje


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 08. 03. 2008. 14:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
:roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 08. 03. 2008. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
e ovdje se didsu mogu svi napusit (osim libije koji je iznio ipak argumente, iako se ne slazemo al ih je iznio i to je normala, stvar ukusa), pa jos jednom da ja dobijem opomenu kad napisem bez argumenta da je nesto gej i slicno, jer ovdje (opet, osim libijcevih) svi komentari su bez argumenata i obrazlozenja bilo kakvih. ajd nek neko napise sto nevalja mu dids al da ne kopira libijceve postove. najsavrseniji bend ikad, subjektivno naravno jer je sve to stvar ukusa, sto se komponovanja tice i svega ostalog sto cini jedan bend takvim. zato sto 100% znam da taj bend nije preslusalo 99% pljuvaca ovdje. radije fino napisete nepodnosim bdm i to je to, nema price dalje. jer ko volio iole taj zanr mora voljet i ovo jer ne postoji kvalitetniji i bolji bend u ovom zanru, ne racunajuci naravno stvaraoce ala suffocation. ja razumijem da to ljubiteljima black metala i hevija i tako toga pa cak i nekim dm old skulerima ne izgleda zanimljivo iz razloga sto ne kontaju tu muziku. sto je opet normalna stvar, ne konta niko svaki moguci pravac u metalu. isto tako ne trazi svako isti cejf u muzici, nekom godi vise neki drugi filing dok slusa muziku, zato i postoje razni pravci toliki. ja znam likova (metalaca) koje je bukvalno glava zabolila nakon 5 minuta slusanja pomenutih bendova, jebiga nepodnosi svako to, i mene bi glava zabolila nakon 5 minuta edgeja il bi povratio. zato i ne ocekujem da svako to voli, jer ja znam bukvalno manje od 10 ljudi koji fakat uzivaju i vole bdm, ostatak to vec na silu slusa i radi "furke". isto tako me nervira kad neko ko ne konta i ko ne preslusa bend sere o istom, a znam 100% da od svih ljudi koji su ovdje ostavili komentare (pozitivne i negativne o dof-u) 2-3 max su "slusali" bend.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 08. 03. 2008. 15:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Addi wrote:
e ovdje se didsu mogu svi napusit (osim libije koji je iznio ipak argumente, iako se ne slazemo al ih je iznio i to je normala, stvar ukusa), pa jos jednom da ja dobijem opomenu kad napisem bez argumenta da je nesto gej i slicno, jer ovdje (opet, osim libijcevih) svi komentari su bez argumenata i obrazlozenja bilo kakvih. ajd nek neko napise sto nevalja mu dids al da ne kopira libijceve postove. najsavrseniji bend ikad, subjektivno naravno jer je sve to stvar ukusa, sto se komponovanja tice i svega ostalog sto cini jedan bend takvim. zato sto 100% znam da taj bend nije preslusalo 99% pljuvaca ovdje. radije fino napisete nepodnosim bdm i to je to, nema price dalje. jer ko volio iole taj zanr mora voljet i ovo jer ne postoji kvalitetniji i bolji bend u ovom zanru, ne racunajuci naravno stvaraoce ala suffocation. ja razumijem da to ljubiteljima black metala i hevija i tako toga pa cak i nekim dm old skulerima ne izgleda zanimljivo iz razloga sto ne kontaju tu muziku. sto je opet normalna stvar, ne konta niko svaki moguci pravac u metalu. isto tako ne trazi svako isti cejf u muzici, nekom godi vise neki drugi filing dok slusa muziku, zato i postoje razni pravci toliki. ja znam likova (metalaca) koje je bukvalno glava zabolila nakon 5 minuta slusanja pomenutih bendova, jebiga nepodnosi svako to, i mene bi glava zabolila nakon 5 minuta edgeja il bi povratio. zato i ne ocekujem da svako to voli, jer ja znam bukvalno manje od 10 ljudi koji fakat uzivaju i vole bdm, ostatak to vec na silu slusa i radi "furke". isto tako me nervira kad neko ko ne konta i ko ne preslusa bend sere o istom, a znam 100% da od svih ljudi koji su ovdje ostavili komentare (pozitivne i negativne o dof-u) 2-3 max su "slusali" bend.


sve receno!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 09. 03. 2008. 03:57 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
ova brutala nije sekunde moj fazon al Deeds Of Flesh uvijek mogu slusat, meni su prezanimljivi nekako, od zujalica do hiperbrzih tempoa bolesnih breakova, ludnica 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 09. 03. 2008. 08:30 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
DoF koliko su komplikovani toliko su i jednostavni..sto nije mana..ja bi rekao da su za razliku od nekih BDM prilicno melodicni ... a melodije su vanzemaljske...
serator..gubis bitku.. :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group