Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 19:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 09. 03. 2008. 15:18 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Burnt iN Effigy wrote:
lord krvolok wrote:
eee ljudi sace mi za koji dan doc SARCOFAGO maja i to INRI eeeeeeee


Os kupit od mene ali bijelu :razz:


more jarane samo moce mi mozda posluzit samo kao girlie :lol: ,il body ako je vec tvoje velicine??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 09. 03. 2008. 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Burnt iN Effigy wrote:
Pa jebote bit ce ti velika(ma taman za tebe) :lol: :lol:

pozadina :

The sacrifice is done
A innocent virgin is dead
Bodies start to fuck
Total orgasm is consumed


sam je problem, sto nije na prodaju :D


decko pocuclaj mi ga :D :lol: znas da te ta zajebancija moze zivota kostat :lol: i narucio sam i za boru INCUBUS maju,naso sam dobar izvor logistike!!!uskoro NIFELHEIM stize,a mozda i AMMIT longsleeve :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 09. 03. 2008. 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Burnt iN Effigy wrote:
lord krvolok wrote:
Burnt iN Effigy wrote:
Pa jebote bit ce ti velika(ma taman za tebe) :lol: :lol:

pozadina :

The sacrifice is done
A innocent virgin is dead
Bodies start to fuck
Total orgasm is consumed


sam je problem, sto nije na prodaju :D


decko pocuclaj mi ga :D :lol: znas da te ta zajebancija moze zivota kostat :lol: i narucio sam i za boru INCUBUS maju,naso sam dobar izvor logistike!!!uskoro NIFELHEIM stize,a mozda i AMMIT longsleeve :razz:


Odakle narucujes ? Kakav je izbor tamo, morel se u Becu sta korisno nabaviti ? something like ANAL VOMIT :mrgreen:


neam pojma jarane,bec i austrija su truba ja narucujem iz svabije,od IRON BONEHEAD-a!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 21. 04. 2008. 06:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Addi... :)

Ne volim Deedse jer...

a) volim Massacre, Grusome Stuff Relish, Impetigo i takve bendove.
b) imam osjećaj da bildaju instrumente.
c) nemam pojma jesul džonili ili nisu, ko je prvi, a ko drugi, ali isto mi dodje jedan brodequin, decrepit birth, suffocation ili deeds-i. U to sve uvaljujem i nile. Pjesmu Massacrea ću vazda razlikovat od Obituaryija.

Ipak, svidja mi se i dio ove pjesme Deedsa:

''Her meat
Tasted so sweet
All the way
Down to her little ass '' :D

Jel dovoljno...a šta ću ja kad volim rock'n'roll, tj. old school death metal. Jebga :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 22. 04. 2008. 03:58 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
haha dobro sarane, znam ja da ti to ne volis, al volim i ja i massacre i impetigo i pestilence i grave i obituary i jos mali milion bendova nebrutalnih ko deedsi :-)
a brodequin, decrepit, suffo i deedsi su sve posve razlicte furke det metala.

jos ne kontam to o "bildanju" instrumenata i toj furci, jer zar ako je nesto brzo i ima tesku i masivnu distorziju kakvu po meni i treba imat det metal, odma daje sliku neceg neprirodnog i umjetnog? ako ljudi ne rade po 2-3 rifa nego malo zakomplikuju, al kazem malo, samo malo (jer ni ja ne volim bendove tipa spawn of possession, necrophagist, to se svede na progresivu vise) to ne znaci da je umjetno nesto i sinteticno. plus uz to nabace malo "deblji zvuk" pa to zvuci odlicno. zar nebi bilo dosadno da svaki death metal bend svira identicno? ko ne voli ima punka i pop roka, a opet ko voli previse nesto prljavo ima blek. det metal, od samih pocetaka do najnovijih bendova ja shvatam kao najextremniju muziku po tezini zvuka. na pocetku samom death, possessed i jos par manje poznatih bendova su za to vrijeme imali najmasivniji zvuk. pocetkom 90-tih su se pojavili jos malo "tezi" bendovi ala suffo, deicide, cannibali, immolation, incantation, mortician.... koji su se naravno razvili iz svojih predhodnika, a iz njih su dosli i danasnji deedsi, pa onda iza njih veliki val te, po meni neke 3. generacije det metala. mislim eto dovoljno je i poslusat prve demo snimke kanibala npr i vidi se da je to sve isto, to je sve det metal, od jednog possessed-a do najextremnijeg brodequina. ili npr charlie christ erikov bend prvi, koji je svirao mrtvi old school u odnosu na danasnji deeds njegov. i ja sve to volim, obozavam bendove iz sve ove 3 generacije koje sam naveo. isto tako i mislim ko voli det metal da bi trebao sve to da slusa, jer jedno upotpunjava drugo i daje cjelovitu sliku te scene citave. ko slusa samo npr bdm taj isto tako nezna sta je death metal. a opet nevolim kad neko jos zivi samo za par prvih bendova i ne zeli da cuje kako to danas zvuci. to mi djeluje kao ogranicenost. druga sasvim stvar je kad neko se ne smatra det metalcem i slusa blek recimo, npr ko libijac, razumljivo je da ce on trazit u det metalu ono sto ga zadovoljava u onome sto zaista voli, u ovom slucaju blek metalu, i da nemoze voljet sve ovo nabrojano. to je sasvim druga prica. al takvi ljudi sebe ne smatraju det metalcima. to je super, nebi valjalo ni da su sve deteri.

evo npr uzet cu jedan reduced to ashes. na tom albumu malo smanjit "debljinu" distorzije, ubacit malo prljaviji zvuk samo, izbacit one djelice po kojima su karakteristicni i usporit one glavne dijelove al samo malo ih usporit. e to tako poslusat i to bi potvrdilo sve ovo sto sam pricao i kristalno bi se vidjelo sta je utjecalo na te ljude, kakve korijene ima ta muzika.
ili jedan karl sanders (iako ja nisam neki fan nile-a al napisat cu i ovo). on je sjedio i cugo i druzio se s morbidima. raja su istu muziku slusaju bla bla, e sad samisli da je on isto nesto poceo ko oni svirat, nebi ga na mapi bilo. covjek je cekao i kad je dosla inspiracija vjerovatno, uradio nesto orginalno i eto gdje je nile sad.

eto napisao sam sve i svasta, vezano i nevezano za predhodne postove. i nemam namjeru dalju raspravu neku vodit, napisah sve sto sam imao rec. razlog je sto sam umoran od ovog "possessed" vs "deedsi" i sto obozavam i jedno i drugo, i nikad blatit jedno necu a drugo velicat, meni to sve istu stvar predstavlja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 22. 04. 2008. 04:11 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Burnt iN Effigy wrote:
A za Deedse opet vazi isto pravilo kao i za Brodequin, unikat jebeni . . .

isto kao i sto su nekad bili obituary, suffo, morbidi, death... o tom sam pricao....
Burnt iN Effigy wrote:
Najgore je sto raja to onako povrsno preleti, poslusa nabrzaka, a ne voli to, i onda zvuci sve isto ili slicno, svaka pjesma, svaki riff itd . .

to smo zakljucili vec sto puta, upravo tako :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 23. 04. 2008. 05:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. 04. 2008. 09:46
Posts: 16
za stari serator nikad nisam cuo,a od deeds of flesha volim samo crown of souls,ostalo mi je predosadno


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 23. 04. 2008. 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
haha deno, ponestaje ti fazona :razz:
sta ima u dubrovniku, jesi jos opsjednut trejem? :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 02. 05. 2008. 18:30 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Samo mala opaska libijcu - Bosna bi trebala imati 8 albuma koji džone death, jer je buhtla sa viršlom 80 PF odavno :D

Dakle, ne seri :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 04. 05. 2008. 00:08 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
samo sto ce sad jos vise poskupit brasno i ulje :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 04. 05. 2008. 03:31 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
ovdje je poskupilo mlijeko, jaja, kuruz...o benzinu da ne pricam

Life? stob napalm rekli...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 03. 07. 2008. 14:05 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
libijac, fakat prekini vise. nemas pojma, idi slusaj one svoje podrume...i karine neuke :lol: .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 09. 07. 2008. 03:43 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2005. 20:58
Posts: 1085
Location: Vratnica,Visoko,BiH
Maximum Satan wrote:
Addi... :)

Ne volim Deedse jer...



c) nemam pojma jesul džonili ili nisu, ko je prvi, a ko drugi, ali isto mi dodje jedan brodequin, decrepit birth, suffocation ili deeds-i. U to sve uvaljujem i nile. Pjesmu Massacrea ću vazda razlikovat od Obituaryija.



:(

pa sta si ti sluso ziv bio??haj recimo da te razumijem za decrepit i brodo,al porediti deedse i nile,jos izjaviti da je to identicno,onda covjeku ne preostaje nista drugo nego da te jos jednom upita,pa sta si ti sluso ziv bio??lol al fakat LOL-cina!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 30. 07. 2008. 21:54 
Offline
User avatar

Joined: 20. 07. 2008. 18:34
Posts: 897
Location: Zenica
Ne kontam što se svi lože na taj Deeds Of Flesh,neće nikad nadjebat Death,Carcass,Morbidne Meleke:)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 31. 07. 2008. 08:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
jebiga jarane, do tebe je, gluh si, nisi metalac, i ne kontas sta je brutalno i komplikovano, jednostavno nisi IN

ne brini, ima nas jos koji nismo zaludjeni zvukom ves masina sa pokvarenim programatorom...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 04. 08. 2008. 12:15 
Offline
User avatar

Joined: 14. 11. 2006. 02:17
Posts: 337
Location: Tuzla
Quote:
jebiga jarane, do tebe je, gluh si, nisi metalac, i ne kontas sta je brutalno i komplikovano, jednostavno nisi IN

ne brini, ima nas jos koji nismo zaludjeni zvukom ves masina sa pokvarenim programatorom...


:lol: :lol: :mrgreen: joj legende, haha,... Al jebiga covjece ne mozes to tako rec, analogna bi bila recenica koja tako poredi BM bendove kojih najvise ima dosadnih, sablonskih (u tr00 i muzickom smislu) neg u svim žanrovima... Svako voli sto njemu odgovara bla bla bla itd. Al generalisat citav BDM, gdje postoji more istih bendova i desetak pravih kultnih, te sve ih izjednacit u smislu kvalitete je bezze ;-).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 15. 08. 2008. 00:56 
Offline

Joined: 15. 08. 2007. 15:52
Posts: 137
Pathologist wrote:
Ne kontam što se svi lože na taj Deeds Of Flesh,neće nikad nadjebat Death,Carcass,Morbidne Meleke:)
Morbidni meleci :lol: :lol: :mrgreen:
Inace živu istinu si napisao...deeds of flesh?? pa ne mogu se ti omladinci ni u snu porediti sa ovom trojkom.
Od svih mogucih podžanrova metala, DM je izbacio najviše dreka definitivno.
mark of legion se može poslušati,ovo ostalo za nabiti na penis i vozdra.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 15. 08. 2008. 03:13 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ovaj post ovdje sam izrisao, previse sam davio :-)


Last edited by Addi on 15. 08. 2008. 03:25, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 15. 08. 2008. 03:17 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Bonded_by_Blood wrote:
:lol: :lol: :mrgreen: joj legende, haha,... Al jebiga covjece ne mozes to tako rec, analogna bi bila recenica koja tako poredi BM bendove kojih najvise ima dosadnih, sablonskih (u tr00 i muzickom smislu) neg u svim žanrovima... Svako voli sto njemu odgovara bla bla bla itd. Al generalisat citav BDM, gdje postoji more istih bendova i desetak pravih kultnih, te sve ih izjednacit u smislu kvalitete je bezze ;-).

upravo tako.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: stari serator vs Deeds Of Flesh
PostPosted: 15. 08. 2008. 03:24 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
stari serator wrote:
jebiga jarane, do tebe je, gluh si, nisi metalac, i ne kontas sta je brutalno i komplikovano, jednostavno nisi IN

ne brini, ima nas jos koji nismo zaludjeni zvukom ves masina sa pokvarenim programatorom...

ako je ono komplikovano ja ne znam sta su onda ovi tehnicki det metali. ako ja mogu odsvirat pjesme od pocetka do kraja nije komplikovano sigurno :)
a vise in je pljuvat po bdm-u generalisat ga, koliko ja vidim, nego slusat i napravit razliku izmedju dof-a brodequina i jos par bendova i na drugoj strani mora debilno retardiranih bdm bendova. ne kontam kako poistovjetit ovih nekoliko kult bdm bendova s onim morem retarda koji izgleddaju ko reperi i sviraju taj bdm za koji vi mislite da je sav takav. zamisli kad bi ja generalisao sav black metal i govorio sve je to isto sranje poput "ime-nekog-benda-koji-je-fakat-sranje-i-blekerima". e to je identicno vjeruj. kao sto se ja nisam naslusao mora blek metala vec samo kultova starih, pa ne mogu sad sudit nesto pretjerano o tim podpravcima.
i ja stvarno ne vidim problem ni nesto lose u zvuku dof-a, ne znam sta konkretno je tako uzasno, ja da biram ne znam sta bi bolje rekao.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group