Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 18:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2004. 20:24 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 12. 2003. 23:21
Posts: 1599
Location: Burning Pits Of The Duat
Lena_Rose wrote:
Metallica
I prestanite više srati po njima! Koliko puta vam treba reći da se ovdje ne glasa za St. Anger, već za ono što je Metallica napravila puno prije njega :x Odbijte više s tom pričom!

Tako je!Samo za njih glasam zbog onog sto su ucinili do and justice for all albuma,a to je stvarno savrsenstvo,pogotovo sam justice album.
Al sad,nek puse kurac zbog ovog shit angera...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 04. 2004. 21:41 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
destruction


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 01:35 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
metallica


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 01:36 
Offline
User avatar

Joined: 13. 07. 2002. 12:12
Posts: 327
metallica


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 12:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
E sad ste i mene isprovocirali :P Prvo nisam htjela glasati, ali sad sam odlucila pomoci grupi u koju smo se nekad svi kleli, pa i ovi sto po njoj najzesce pljuju! :P A da ne spominjem koliko djecice znam sto im je Metallica bila zakletva pa prvi put culi za Destruction kad su dolazili prosle godine. Sad su naravno najveci fanovi :roll:
Dakle... MetallicA , sad za inat!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 13:40 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Glup vam taj inat :roll:
Destruction je barem thrash metal, a metallica je nista (fali mi onaj smajli sto povraca dusu). A siguran sam da vas vise od pola sto ste glasali za metallicu nikad nije ni culo destruction, a kamoli da su bili na koncertu u Sarajevu ili Zagrebu (imalo se pametnijeg garant posla :roll: ). Iditie vi zato na metallicu koja ce vas odrati po dzepu :roll:
JEBALA VAS METALLICA :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 13:47 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Darkman wrote:
Glup vam taj inat :roll:
Destruction je barem thrash metal, a metallica je nista (fali mi onaj smajli sto povraca dusu). A siguran sam da vas vise od pola sto ste glasali za metallicu nikad nije ni culo destruction, a kamoli da su bili na koncertu u Sarajevu ili Zagrebu (imalo se pametnijeg garant posla :roll: ). Iditie vi zato na metallicu koja ce vas odrati po dzepu :roll:
JEBALA VAS METALLICA :!:


Ajd ne seri, kladim se da si odvaljivao na Enter Sandman kad si pocinjao slusat metal. Bar bi trebao postovat taj bend zbog onoga sto su nekad bili. I ovdje uopce nije rijec o odlasku na koncert i stvarima koje danas rade (a s kojima se naravno nijedan pravi metalac nece sloziti), nego o pljuvanju po Metallici, vise ste dosadili i Bogu i narodu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 14:12 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Bathory Aria wrote:
Ajd ne seri, kladim se da si odvaljivao na Enter Sandman kad si pocinjao slusat metal. Bar bi trebao postovat taj bend zbog onoga sto su nekad bili. I ovdje uopce nije rijec o odlasku na koncert i stvarima koje danas rade (a s kojima se naravno nijedan pravi metalac nece sloziti), nego o pljuvanju po Metallici, vise ste dosadili i Bogu i narodu.

Vadza mi je ta pjesma bila njesra :roll: . A odvaljivao sam se (proslo vrijeme kao sto se da primjetiti a da napomenem i naglasim) uz nesto ranije uratke i to mi nije tesko priznati.
Ova je THRASH CONTEST (ko ne konta i ne slusa thrash trebao ga je zaobici) i tu metallica vise od pola svog postojanja nema veze s thrashom. A Destruction je vazda bio i ostao sjajan thrash metal bend. Ali treba i razumiti da su jos neki na nivou metallice, da je ne mogu prevazici :lol:
Vi ste vala dosadili i Sejtanu i narodu s glasanjem za metallicu i nezasluzenim forsiranjem benda. A sto su mnogi drugi izdali sjajne metal albume to vecinu vas i ne zanima, jer zaboga ono je metalica. koga vise bvriga sto su nekad daaaavno bili dobri i izdali par dobrih albuma na koji se i oni danas seru. ali ce vam s istih staviti pjesme u setlistu pa cete vi ko pravi dobri poslusani metalci nagrnuti na koncert i napuniti americkim supcima dzepove. bljak i fuj :evil: :x :? :roll:
poslusajte prvo rane i zadnje albume destructiona ako hocete da cujete sta je pravi i dobar thrash :wink: (p.s. svaka cast metallici na prvim albumima, al davno je to bilo, daaaaaaaaaaavno i ne zasluzuju da ih se vise forsira jer je to daaaaaaaaaaavno bilo)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Nemam ti sta vise reci, sve si rekao priznanjem o fenomenalnim starim albumima Metallice. Sad se poseri i na Slayer zbog God Hates Us All, pa reci da je sve to davno bilo. Bravo, metalci!
A sto se thrasha tice, ti otvori contest gdje ces uvrstiti ostale bendove, jer dosta bendova je na prelazu i vise mi i te podjele idu na zivce, sta se hvatate za to kad nemate argumenata!
Nemam nista protiv sto glasate za Destruction ako smatrate da su oni bolji, ali mi ide na zivce sto milion tema mora zavrsiti pljuvanjem Metallice! Ok, svi smo se ispovracali na St. Anger, svi smo rekli da su seronje zbog cijena, ali ovo je contest gdje se gleda muzika i gdje svako ima pravo glasati za ono sto mu se sviđa, bez da mu se nabija na nos da nije "true" kao vi sto ste slusali Destruction dok ste jos bili u utrobi!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 15:47 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Nisam nigdje napisao fenomenalnim albumima, nego dobrih, jer se vremenom vidi da nisu toliko nesto posebni, pogotovo kad se otkriju druge bolje grupe (meni se licno povraca i od tih starih). A BTW nisam ni za Slayer upravo zbog GHUA-a i zadnjih i finalu glasao, a niti cu i njih dalje slusati ako izdaju jos jedan njesra album kao GHUA.
A metallici ne samo da je st. anger sranje nego je i load i relod, a black nema veze s thrashom (svidjao se kome ili ne). prema tome nije samo zadnji album, nego zadnjih 15 godina. pa vi podrzajite takav bend, a odbacujmte, pljujte i prezirite ostale, svaka cast :wink:
metallica sux big time pa sad mozete vi slusati ih koliko hocete i uzdizati u nebesa i svemir :lol: :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 30. 10. 2002. 12:13
Posts: 1309
Location: Sanctuary
Oh, Lord...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2004. 21:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
metallica-destruction 10-9


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 32 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group