Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 17:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02. 06. 2006. 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 05. 11. 2004. 00:25
Posts: 100
SYMPHONY wrote:
de mysteriis wrote:
<[Crown Of Souls]> wrote:
ona u kojoj Tarja Å¡uti, i u kojoj nije sviro onaj pederski klavijaturista - dakle nema dobre pjesme 8)


Shitwish ih ja zovem od milja :D

BTW, tarja nije nikad ni zeljela biti u metal bendu, niti je znala sto je metal do shitwisha...


Je li ti slusas bend ili tokom slusanja razmisljas Tarjinoj biografiji i njenim osjecanjima u tom momentu?Fokusirajte se ljudi na finalni proizvod,kome se ne svidja,niko mu ne drzi pistolj na celu da slusa!


upravo se o tome radi.coek nije nista lose reko.
ako cemo gledati finalni proizvod moramo gledati i njegov nastanak, jer onda dolazimo u totalnu kontradikciju sve sto metal (sva muzika) jeste, koji ce mi kurac nesto sto nije stvoreno iskreno? mislim da je to bila njegova opaska.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 06. 2006. 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 21. 01. 2005. 04:01
Posts: 468
Location: z brda, na kršu...
StrideR wrote:
SYMPHONY wrote:
de mysteriis wrote:
<[Crown Of Souls]> wrote:
ona u kojoj Tarja Å¡uti, i u kojoj nije sviro onaj pederski klavijaturista - dakle nema dobre pjesme 8)


Shitwish ih ja zovem od milja :D

BTW, tarja nije nikad ni zeljela biti u metal bendu, niti je znala sto je metal do shitwisha...


Je li ti slusas bend ili tokom slusanja razmisljas Tarjinoj biografiji i njenim osjecanjima u tom momentu?Fokusirajte se ljudi na finalni proizvod,kome se ne svidja,niko mu ne drzi pistolj na celu da slusa!


upravo se o tome radi.coek nije nista lose reko.
ako cemo gledati finalni proizvod moramo gledati i njegov nastanak, jer onda dolazimo u totalnu kontradikciju sve sto metal (sva muzika) jeste, koji ce mi kurac nesto sto nije stvoreno iskreno? mislim da je to bila njegova opaska.



Image
Words spoken so true...
Ne stvarno, meni je bitan sam nastanak, zar vama nebi smetalo da u buducnosti metala menadzeri i izdavacke kuce spajaju i prave bendove ?!
Mislim, ja nemam nista protiv nightwisha, mogu ih poslusat, ali smeta mi to sto je Tarja u shitwishu cisto radi love bila. E pa nek su izbacili kucku...
Image

BTW, cini mi se prije 5 godina je nightwish umalo predstavljao finsku na eurosongu, ali su bili 2 mjesto...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 06. 2006. 12:50 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
Dobro,sad je cura i kucka??
Kako ste samo to saznali? :lol: :lol: :lol: :lol: :D :)

Meni bend ima predobrih stvari,a ionako nikada necete ni za jedan bend znati kako su nastale pojedine pjesme,albumi pogotovo.Zato se ne zamarajte glupostima,nego slusajte muziku!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 06. 2006. 15:14 
Offline
User avatar

Joined: 27. 07. 2004. 01:24
Posts: 930
Location: Menzoberranzan
de mysteriis wrote:
BTW, cini mi se prije 5 godina je nightwish umalo predstavljao finsku na eurosongu, ali su bili 2 mjesto...

Da, sa pjesmom Sleepwalker.

SYMPHONY wrote:
ionako nikada necete ni za jedan bend znati kako su nastale pojedine pjesme,albumi pogotovo.Zato se ne zamarajte glupostima,nego slusajte muziku!

Aferim:)
Btw. Tarja je fino rekla da, istina, nije imala veze s metalom, sve dok nije došla u bend (i još jedno btw. oni su u početku bili akustični bend, nit su znali da će biti popularni nit su pretpostavljali da će svirati metal, tako da je mogla komotno otići iz benda da je htjela) i sasvim fino kaže i danas nakon svega da je metal skroz oke. E sad, to što ona preferira crkveno pjevanje i operu-njena stvar. Mislite da svi pjevači koji pjevaju metal umiru za tom vrstom muzike? :lol:
Ah, iz šupljeg u prazno, koga još ovo interesuje? Sviđa vam se muzika ili ne, ostalo je nebitno :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 06. 2006. 15:24 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
Mistress Of Pain wrote:
de mysteriis wrote:
BTW, cini mi se prije 5 godina je nightwish umalo predstavljao finsku na eurosongu, ali su bili 2 mjesto...

Da, sa pjesmom Sleepwalker.

SYMPHONY wrote:
ionako nikada necete ni za jedan bend znati kako su nastale pojedine pjesme,albumi pogotovo.Zato se ne zamarajte glupostima,nego slusajte muziku!

Aferim:)
Ah, iz šupljeg u prazno, koga još ovo interesuje? Sviđa vam se muzika ili ne, ostalo je nebitno :roll:


Aferim!! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 06. 2006. 22:47 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
de mysteriis wrote:
Ne stvarno, meni je bitan sam nastanak, zar vama nebi smetalo da u buducnosti metala menadzeri i izdavacke kuce spajaju i prave bendove ?!


nije to slucaj s njima. da jeste, od samog starta bi imali jak ugovor i sveopste guranje po medijima... a nisu, svirali su po svakakvim prcvarnicama, nebitnim festovima, hebga radili su na svojoj popularnosti, nije im dosla preko noci (nesto se ne sjecam da se nesto s angels fall first vrtilo po satelitu :))

i dalje mi je zadnji album komercijala/prodaja/glupost ali ne zaboravljam kako mi je svojevremeno Over the Hills and Far Away bio zakletva i kako sam se danonocno ubijao s njim :) na kraju su mi ipak drag bend


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 06. 2006. 11:22 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2004. 00:44
Posts: 815
Location: on my throne in Minas Morgul
NW su se grdno trudili da dostignu sta su zeljeli i to im niko ne moze osporiti! i fakat sta serete vise,kome se ne svidjaju-vasha stvar,niko vas ne tjera!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 06. 2006. 17:55 
Offline

Joined: 01. 07. 2005. 16:38
Posts: 14
malo da se vratimo temi :)
ne znam da li je najbolja ali meni u svakom slucaju najdraza je Walking In The Air


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 06. 2006. 20:06 
Offline
User avatar

Joined: 12. 06. 2006. 19:07
Posts: 11
Location: prijedor
Nightwish je zakon govorili vi sta hocete...
za mene su oni najbolji bend...tarja najbolja zenska ma svijetu
naravno mislim na pjevacke mogucnosti ...pa i na vanjski izgled
najbolja pjesma/e su:

-10th Man Down
-The Kinslaye
-Astral Romance
-She Is My Sin
-Beauty And The Beast
-Devil & The Deep Dark Ocean
-The Pharaoh Sails To Orion
-Bare Grace Misery
-Sleepwalker
-The Phantom Of The Opera
-i citav once album...

MA I OSTELE SU PJESME SUPER!!! :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 06. 2006. 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
SUUUPEEERRRR!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 06. 2006. 11:42 
Offline
User avatar

Joined: 04. 02. 2006. 18:06
Posts: 597
Location: {Travnik}
XTRAAAAAAAAAAAAA 8) :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2006. 11:04 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
damn, ovo je naj gay tema na forumu, moram se i ja ukljuchit :D
i jeb kad smo kod vokala, chime se k'o gaywish najvishe dichi (odnosno dichio)... Dickinson jede Tarju za doruchak... :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 192 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group