Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 21:14

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02. 08. 2006. 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Melted wrote:
Stevo svira na boljoj gitari pa je zato bolji! Da je Pingviju Ibanezica...eeee kako bi on bio brz!!


daj mu i najobicniju tarabu svirat ce 10 puta bolje od 90% gitarskih drkadzija na svijetu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 08. 2006. 22:44 
Offline
User avatar

Joined: 24. 05. 2006. 17:18
Posts: 64
istina
a meni je on i sladak bio :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2006. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 16. 11. 2006. 20:03
Posts: 7
Location: US
Ma i jedan i drugi znaju biti dosadni do bola...Yngwie sa svojimn trcanjem po vratu a Steve sa nekim cudnim elementima sto ubacuje...al' et' opet radije Malmsteen-a poslusam, mnogo teze je ipak ono raditi na Stratocasteru nego na Ibanezu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2006. 21:39 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
ne znam kako ce se to poreditito su 2 razlicita svijeta malmsteen je totalni neo-classical freak i metal gitarista,a vai je sasvim nes drugo eksperimentalac jbg.....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 11. 2006. 21:45 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
da ste barem stavili temu batio vs malmsteen,ili jason backer vs friedman i to su barem dosta slicni gitaristi po stilu sviranja koje mozes nekako pravilno usporedit i ocijenit


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 12. 2006. 21:20 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Malmsteen ipak! Jest da nema filinga kao kod Vai-a, al' ga zato ovaj prekurca, dosadi brate...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 12. 2006. 00:03 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
Ode after Litany wrote:
Malmsteen ipak! Jest da nema filinga kao kod Vai-a, al' ga zato ovaj prekurca, dosadi brate...


to je vanjska prezentacija. malmsteen na svojim albumima ide do maksimalnih granica svojih mogucnosti dok vai jednostavno svira, nazovimo to tako, svoj "smisao"..... vai je sigurno davno dorastao malmsteenovim ludnicama, ali neo-klasika nije bas njegova stvar :)

ali ostaje kako ostaje.... malmsteen je ludji od vai-a zato sto se tako pokazao, ali vai ipak ima vise ideja od malmsteen-a. kada bi jos vai sviro neo-klasiku.....uh..... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 12. 2006. 23:43 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
U principu si u pravu! I sama ne volim mjuzu oslobodjenu filinga, sto je kod Malmsteen-a slucaj, ma koliko vratoprstuluci izgledali i zvucali primamljivo. Ipak, priznaj da Vai-ovi sešni i ekperimentisanja covjeku zaista mogu dosaditi (da ne upotrijebim ekstremniji izraz). Nema mjere, jebi ga i to, bar kada je o meni rijec, ubije kompletan utisak, samo se iznerviram...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 12. 2006. 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
Ode after Litany wrote:
U principu si u pravu! I sama ne volim mjuzu oslobodjenu filinga, sto je kod Malmsteen-a slucaj, ma koliko vratoprstuluci izgledali i zvucali primamljivo. Ipak, priznaj da Vai-ovi sešni i ekperimentisanja covjeku zaista mogu dosaditi (da ne upotrijebim ekstremniji izraz). Nema mjere, jebi ga i to, bar kada je o meni rijec, ubije kompletan utisak, samo se iznerviram...


izvinjavam se sto kasnim. zaboravio sam na ovo, jer inace ne dolazim na ovaj pod-forum. priznajem, vai ima malo dosadnih eksperimentalnih stvari, npr. ovaj zadnji album real illusions sam presluso jednom i poslije toga sam se osjeco slagiran i dezorijentiran :)

album je dobar, ali covjek pomisli ono "halo ba... sacekaj malo" :) ne da je to previse kompleksno, nego je dosadno. inace su sve njegove stvari perfekt. vai je vec previse prepoznatljiv, tako da ako hocu da slusam stvarne kompleksne stvari, onda cu slusati malmsteena, symphony x, cacophony, michael angeloa, vitalija kuprija i njegov artension, borislava mitica, joe stumpa i njegiv reign of fire, georgea bellasa i ostale..... ja znam zasto slusam nekad vai-a, tako da mi njegov real illusions ne znaci nista, jer kad sam u drukcijem raspolozenju, sigurno mi to ne treba.....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 12. 2006. 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
doktore moram ti poslat jos stvari od jose del ria takav neo-classical freak jos se nije pojavio na sceni

sick,sick.sickkkkkkkkk


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 12. 2006. 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
Ako vec moram izabrati onda Vai,zbog sireg spektra,Pingvin se striktno drzi neo fazona,dok je Vai kontrast pravi,pa mi bolje lezi...ma sta ja znam.... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 12. 2006. 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
lord krvolok wrote:
doktore moram ti poslat jos stvari od jose del ria takav neo-classical freak jos se nije pojavio na sceni

sick,sick.sickkkkkkkkk


nema problema. moram i ja tebi poslati neke nove stvari, npr. dave uhricha ili tamasa szekeresa, iako nisu neo-classical, vrijedni su da im das sansu.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group