Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 16:01

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 166 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Thrash bend of all times.
Testament 10%  10%  [ 8 ]
Slayer 40%  40%  [ 33 ]
Pantera 5%  5%  [ 4 ]
Sepultura 11%  11%  [ 9 ]
Megadeth 2%  2%  [ 2 ]
Metallica? 23%  23%  [ 19 ]
ostali... 10%  10%  [ 8 ]
Total votes : 83
Author Message
 Post subject: Re: naj thrash bend svih vremena...
PostPosted: 01. 04. 2010. 16:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Dje je Slayer ostao isti kroz godine...Imali su kikseva ko odbrana Juventusa..
jes da su najvece ime, i da su snimili albume koje niko nikada nece moci ponoviti i licno su mi najdrazi bend ovog pravca, al da su dossljedni ostali, smijesno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: naj thrash bend svih vremena...
PostPosted: 01. 04. 2010. 21:56 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
a sta bi tacno trebalo znaciti "ostali dosljedni"?

jedan jedini kix je diabolous in musica (pola albuma) al i taj album je morao da se pojavi nebil se razradio ODLICNI god hates us all i lekcija modernog thrash metala "Christ illusion".
a onda je tu ovaj zadnji da zacepe svima gubicu koji misle da slejer ne moze praviti pjesme u stilu 1983-1990

najbolji bend i tacka...naravno da nisu ostali dosljedni jer nema smisla ostati dosljedan necemu sto zapravo sam razvijas :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: naj thrash bend svih vremena...
PostPosted: 01. 04. 2010. 22:01 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
haha, pa naravno da ne mze neko toliko godina ostati isti, a ti kiksevi vec kako za koga, za mene je recimo Christ Illusion veci kiks nego Diabolous...al ne mozes reci da se bend nije promijenio jer to je skoro nemoguce, iskreno za mene ova nova faza Slayera nikad nece biti dobra kao one osamdesete pa i pocetak devedesetih...ja da sam cuo onaj album od nekog drugog benda pustio bih jednom i nikad vise, ali moras dati malo kredita jer je to SLAYER, al nista vise...naravno ovo je subjektivno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: naj thrash bend svih vremena...
PostPosted: 01. 04. 2010. 22:26 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
samo je destruction nadjebao sopstvene klasike iz zlatnih 80tih tako da jbg,slabo cija izdanja sjednu kao starija

a normala da se bend morao mijenjati,odlika onih najvecih je da se mijenjaju a da pri tome ne odudaraju od zadatog zanra i da pri tome ne zaseru...

neg deder ti zavrti ponovo christ illusion,ako te ne razbaca Flesh storm ili Catalyst onda se jebi :razz:
to je to,ucitelji, a od novijih bendova koji pice moderni thrash slabo ko da moze parirati npr Christ Illusionu...jedino su se suicidali nametnuli sa Eternal Dominationom.ovo ostalo sve stari fazoni sa napucanim produkcijama i bez trunke inovativnosti.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: naj thrash bend svih vremena...
PostPosted: 01. 04. 2010. 22:52 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
sihirbog wrote:
samo je destruction nadjebao sopstvene klasike iz zlatnih 80tih tako da jbg,slabo cija izdanja sjednu kao starija

a normala da se bend morao mijenjati,odlika onih najvecih je da se mijenjaju a da pri tome ne odudaraju od zadatog zanra i da pri tome ne zaseru...

neg deder ti zavrti ponovo christ illusion,ako te ne razbaca Flesh storm ili Catalyst onda se jebi :razz:
to je to,ucitelji, a od novijih bendova koji pice moderni thrash slabo ko da moze parirati npr Christ Illusionu...jedino su se suicidali nametnuli sa Eternal Dominationom.ovo ostalo sve stari fazoni sa napucanim produkcijama i bez trunke inovativnosti.


Ima to sve svoje, meni je jebiga najdrazi Show no Mercy, al moram priznat kad bi birao novije albume od starih thrashera slayer bi tu negdje bio pri vrhu, jer bas nemaju album koji ja nemogu zamislit nit poslusat.
Sto se tice staro-novo fazona, brate sto se tice thrasha meni bas i ne treba tu neke inovativnosti, evo osvrni se na ove novije legende tipa Trench Hell, Assaulter, Toxic Holocaust, Deathhammer pa i Dekapitator. Sve je to staro dobro dokazano stivo, nekad malo spajsd up sa nekim novim kros zanrovskim fazonima, a u ostalom dobra stara thrashina, jednostavno metal kakav on treba da bude.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: naj thrash bend svih vremena...
PostPosted: 01. 04. 2010. 23:08 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
od tih nabrojanih bih izostavio dekapitatora zbog storma..

a upravo o tom se i radi,,,ne moze se jbg godinama kaskat na jednom fazonu,,,za to je tu sacica bendova (slejer na vrhu) koja pokusava da prilagodi thrash dobu u kojem se trenutno nadju (da ne bude sve u nju bridu) a da ne bude gay.
a na ostalim smrtnicima je da odaberu sta je po njihovom PRAVI METAL i da pice taj fazon...ionako ce bit zaboravljeni


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 166 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group