Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 15. 06. 2024. 22:23

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 306 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
hd_storm wrote:
dark queen wrote:
bili su prošle godine kod nas na motorijadi....
stvarno su čudo jedno od benda!!
znam ih katkad preslušat (na DVD-u s dotične motorijade) hahaha!!!
legendarni su...
izveli su pjesmu Child in time kao orginal, mada neki kažu da je to bio plejbek...neznam!![



E ovo mi je najsmjesnija stvar do sada koju sam cuo za bend do sada , mislim na ovaj dio sa playback-om.
Tu motorijadu cu pamtiti samo po nekoliko detalja a to je da su nam na Hrvatskoj granici oduzeli sve instrumente ,razglas je radio na pola snage zbog pokvarenog agregata tako da cak playback nije bio moguc i da smo htjeli tako nesto izvesti pao bi komplet sistem :D.


Za one koje interesuje bend samo cu reci da se album priprema i da ce najvjerovatnije izaci krajem jeseni.


Ono sto se prica tj.sto ljudi pricaju je obicno tako smijesno i bizarno,a jos smjesnije je kolika masa na to nasjedne :lol:
Nice za album,samo naprijed :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. 02. 2005. 12:10
Posts: 833
Location: croatia
hd_storm wrote:
dark queen wrote:
bili su prošle godine kod nas na motorijadi....
stvarno su čudo jedno od benda!!
znam ih katkad preslušat (na DVD-u s dotične motorijade) hahaha!!!
legendarni su...
izveli su pjesmu Child in time kao orginal, mada neki kažu da je to bio plejbek...neznam!!




E ovo mi je najsmjesnija stvar do sada koju sam cuo za bend do sada , mislim na ovaj dio sa playback-om.
Tu motorijadu cu pamtiti samo po nekoliko detalja a to je da su nam na Hrvatskoj granici oduzeli sve instrumente ,razglas je radio na pola snage zbog pokvarenog agregata tako da cak playback nije bio moguc i da smo htjeli tako nesto izvesti pao bi komplet sistem :D.


Za one koje interesuje bend samo cu reci da se album priprema i da ce najvjerovatnije izaci krajem jeseni.




pardon, ja sam tako čula, nisam ja to zaključila...
fora je u tome što ja tamo nisam ni bila sposobna zaključit dal je playback ili ne....ubiti uopće me ne zanima...
a o kojoj ti motorijadi pričaš??


Last edited by sheena on 24. 08. 2005. 20:29, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 18:49 
Offline

Joined: 20. 06. 2005. 00:19
Posts: 5
Location: Tuzla
Sudeci po ovim slikama i gitari koju sviram ovo moze biti samo Prelog jer smo jedino tu svirali na posudjenim instrumentima.
Svaka cast samo organizatoru koji je nadoknadio propuste u papirologiji oko prelaska granice.

Sto se tice Lade definitivno je clan benda i siguran sam samo jednu stvar a to je da taj covjek moze u potpunosti ispuniti sva ocekivanja publike sto se tice svirke jer smo zajedno prosli sve muzicke pravce od Death metala Heavy svirke pa i one lakse kao sto su nastupi sa Amelom i slicnim pjevacima.Naravno da se te svirke ne rade iz ljubavi prema toj vrsti muzike nego iz finansijskih pobuda.
BH Heavy metal publika nije svjesna jos uvijek da svi metal bendovi u BIH nemaju labele i sponzore iza svojih ledja i da moraju sami iznjeti teret snimanja albuma kao i spotove.U nasem slucaju te cifre su uvijek preko 7000-8000 KM pa sami prosudite.

U svakom slucaju hvala na podrsci vjernim fanova i nadam se da ce doci vrijeme kada ce BH publika podrzavati svoje bendove kao sto publika u svijetu to radi.
Sam sam imao priliku poslednjih dana na Metal Camp festivalu u SLO da se uvjerim koliko vrijede BH bendovi.
Jedan Agonize bi bez svake sumnje "PODERO i POMEO" skoro sve death metal bendove koje sam pogledao a to vrijedi i za vecinu BH bendova.Za Storm necu nista reci jer sam subjektivan a preporucio bi onima koji ne vjeruju da odu i pogledaju set listu festivala pa da se uvjeru o tezini ovoga sto pricam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 20:49 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Go Storm! Jedva čekam novi album, a btw (pošto nisam detaljno upućena), koga je Lado zamijenio, i ko je Lado at all?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. 02. 2005. 12:10
Posts: 833
Location: croatia
hd_storm wrote:
Sudeci po ovim slikama i gitari koju sviram ovo moze biti samo Prelog jer smo jedino tu svirali na posudjenim instrumentima.
Svaka cast samo organizatoru koji je nadoknadio propuste u papirologiji oko prelaska granice.

Sto se tice Lade definitivno je clan benda i siguran sam samo jednu stvar a to je da taj covjek moze u potpunosti ispuniti sva ocekivanja publike sto se tice svirke jer smo zajedno prosli sve muzicke pravce od Death metala Heavy svirke pa i one lakse kao sto su nastupi sa Amelom i slicnim pjevacima.Naravno da se te svirke ne rade iz ljubavi prema toj vrsti muzike nego iz finansijskih pobuda.
BH Heavy metal publika nije svjesna jos uvijek da svi metal bendovi u BIH nemaju labele i sponzore iza svojih ledja i da moraju sami iznjeti teret snimanja albuma kao i spotove.U nasem slucaju te cifre su uvijek preko 7000-8000 KM pa sami prosudite.

U svakom slucaju hvala na podrsci vjernim fanova i nadam se da ce doci vrijeme kada ce BH publika podrzavati svoje bendove kao sto publika u svijetu to radi.
Sam sam imao priliku poslednjih dana na Metal Camp festivalu u SLO da se uvjerim koliko vrijede BH bendovi.
Jedan Agonize bi bez svake sumnje "PODERO i POMEO" skoro sve death metal bendove koje sam pogledao a to vrijedi i za vecinu BH bendova.Za Storm necu nista reci jer sam subjektivan a preporucio bi onima koji ne vjeruju da odu i pogledaju set listu festivala pa da se uvjeru o tezini ovoga sto pricam.





hvala bogu da ja nemam ništa s tom motorijadom i organizacijom, tako da se neću osjećati uvdijeđeno zbog ovog komentara, samo mi je žao što ti je to ostalo u ružnom sijećanju i što ste tako loše zbrinuti....
a ja inače vas cijenim kao bend!!

a koji si ti na toj slici i kako se zoveš?


Last edited by sheena on 28. 06. 2005. 21:45, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
hd_storm wrote:
BH Heavy metal publika nije svjesna jos uvijek da svi metal bendovi u BIH nemaju labele i sponzore iza svojih ledja i da moraju sami iznjeti teret snimanja albuma kao i spotove.U nasem slucaju te cifre su uvijek preko 7000-8000 KM pa sami prosudite.


Ha ja, Storm, Symbolic, Agonize, Toxic Death, Silent Kingdom su sve bendovi koji bi da su bilo gdje vani, vec odavno imali ugovore sa izdavackim kucama i obezbjedjeno snimanje i izdavanje albuma...jebiga, vjerujem da to djeluje obeshrabrujuce na sve, samim tim kad neko od tih bendova uradi bilo sta van BIH je jos veca stvar nego sto izgleda. Svaka cast stvarno ljudima koji jos uvijek nakon svega pokusavaju nesto da urade s tom muzikom kod nas, koji bez obzira sto rade nesto sto vole, moraju stalno da idu uzbrdo i da se pored muzike bakcu sa jos milion nekih stvari. Valjda ce vise ljudi kod nas pocet da cijene bendove, a manje da se bave pricama tipa 'svirke na plejbek' ili kako se koji clan kojeg benda ponasa na ulici....lupam.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 22:18 
Offline

Joined: 20. 06. 2005. 00:19
Posts: 5
Location: Tuzla
hvala bogu da ja nemam ništa s tom motorijadom i organizacijom, tako da se neću osjećati uvdijeđeno zbog ovog komentara, samo mi je žao što ti je to ostalo u ružnom sijećanju i što ste tako loše zbrinuti....
a ja inače vas cijenim kao bend!!

a koji si ti na toj slici i kako se zoveš?[/quote]








Ne moras se ni osjecati uvrijeđeno kada uopste nije upucen comment tebi licno a i do sada nijedna motorijada u HR mi nije ostala u ruznom sjecanju nego samo sam iznjeo probleme koje inace BH bendovi imaju prilikom prelaska granice i djelovanja u drugim drzavama.
A ja sam Havel inace gitarista Storma-a.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2005. 22:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. 02. 2005. 12:10
Posts: 833
Location: croatia
da i koji si ti na onoj slici?


Last edited by sheena on 24. 08. 2005. 20:31, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2005. 15:08 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
vjerovatno sam medju rijetkim kome vise lezi southern storm nego neon knights... ne znam, volio bi da snime nesto uskoro...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2005. 15:56 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
hd_storm wrote:
Sam sam imao priliku poslednjih dana na Metal Camp festivalu u SLO da se uvjerim koliko vrijede BH bendovi.
Jedan Agonize bi bez svake sumnje "PODERO i POMEO" skoro sve death metal bendove koje sam pogledao a to vrijedi i za vecinu BH bendova.Za Storm necu nista reci jer sam subjektivan a preporucio bi onima koji ne vjeruju da odu i pogledaju set listu festivala pa da se uvjeru o tezini ovoga sto pricam.


choeche bio si na MC-u? pa kak te ne vidjoh jebemu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2005. 17:24 
Offline

Joined: 20. 06. 2005. 00:19
Posts: 5
Location: Tuzla
Sta ja znam! Bila je citava ekipa osim Elvisa.Sljedece godine cemo valjda zajedno sa nekim nasim bendovima vjerovatno i mi svirati.U svakom slucaju drago mi je da je bilo jos "zemljaka" :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 07. 2005. 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Ev imaju se skinut clipovi za dvije nove pjesme:

http://www.southernstorm.net/samples/So ... NewDay.mp3

http://www.southernstorm.net/samples/So ... alling.mp3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 07. 2005. 18:22 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 07. 2002. 06:39
Posts: 886
Location: Sarajevo
Nadam se da je ovo samo veoma rani demo rough mix :)
U svakom slucaju, bar bubanj zvuci puno bolje :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 07. 2005. 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 09. 01. 2005. 19:03
Posts: 208
Location: Zrenjanin,Vojvodina
Poslusala sam par pesama i odusevljena sam!Volela bih da cujem SS i uzivo...ali mislim da nece prelaziti preko grane...bar ne skoro...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 07. 2005. 07:33 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2003. 14:02
Posts: 91
Location: Stuttgart - Travnik
IcedFlame wrote:
Nadam se da je ovo samo veoma rani demo rough mix :)
U svakom slucaju, bar bubanj zvuci puno bolje :)


Potpisujem. (Nažalost)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 07. 2005. 13:37 
Offline
User avatar

Joined: 09. 10. 2003. 18:31
Posts: 998
Location: Mosh pit
8.9.10. Jul, sviraju u Srebreniku na motorijadi...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 07. 2005. 01:46 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Super, to bum došla :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 07. 2005. 17:24 
Offline

Joined: 20. 06. 2005. 00:19
Posts: 5
Location: Tuzla
Serenity wrote:
IcedFlame wrote:
Nadam se da je ovo samo veoma rani demo rough mix :)
U svakom slucaju, bar bubanj zvuci puno bolje :)


Potpisujem. (Nažalost)[/img]




Jeste ovo je rani demo bez ikakvog mixa i sl. ,sniman u kućnom studiju i čisto je prezentovan na nasem sajtu radi informisanja fanova o novom materijalu.Pravi snimak ce se naravno naci samo na cd-u :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 07. 2005. 01:01 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 07. 2002. 06:39
Posts: 886
Location: Sarajevo
hd_storm wrote:
Jeste ovo je rani demo bez ikakvog mixa i sl. ,sniman u kućnom studiju i čisto je prezentovan na nasem sajtu radi informisanja fanova o novom materijalu.Pravi snimak ce se naravno naci samo na cd-u :D


E super onda. Bubanj i na ovom demo snimku zvuci vec puno bolje (ili da kazem 'zivlje') :)
Nego, kad bi to moglo biti gotovo? Otprilike? I imate li kakvih ponuda/planova za izdavaca?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 07. 2005. 17:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
bosansko cudo u sanskom mostu u subotu
jeaaaaaaaa,bujrum svi,motorijada je


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 306 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group