Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 23:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 99 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 20. 12. 2009. 16:08 
artredis wrote:
Ako su im komentari na ovoj stranici podsticaj da se trude još više onda super. Ja, uglavom, trenutno čekam da im se na myspace-u pojavi novi materijal da nešto konkretno komentarišem.


;-)

i mene sada bas zanimaju autorske stvari, al imam osjecaj da momci nece razocarati, bice to klaona :D


Top
  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 20. 12. 2009. 17:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Zoka kralju :D

Moondust wrote:
i mene sada bas zanimaju autorske stvari, al imam osjecaj da momci nece razocarati, bice to klaona :D


O da, hoće. Uskoro idu u Srbiju negdje, ne znam tačno kak se grad zove, u studio snimit EP od nekih pet pjesama. "Before Us" i "Hands of Sorrow" imaju bit sjajne, baš onaj fini melodic metalcore pomiješan s malo modernog mdm-a. Refren na Before Us je totalni anthem :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 20. 12. 2009. 17:58 
Nameless wrote:
Zoka kralju :D

Moondust wrote:
i mene sada bas zanimaju autorske stvari, al imam osjecaj da momci nece razocarati, bice to klaona :D


O da, hoće. Uskoro idu u Srbiju negdje, ne znam tačno kak se grad zove, u studio snimit EP od nekih pet pjesama. "Before Us" i "Hands of Sorrow" imaju bit sjajne, baš onaj fini melodic metalcore pomiješan s malo modernog mdm-a. Refren na Before Us je totalni anthem :D


miscini da Drazen rece da idu u smederevo u studio, da im je neko iz Alogie izasao u susret i sredio snimanje za male pare :D


Last edited by Moondust on 20. 12. 2009. 20:23, edited 1 time in total.

Top
  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 20. 12. 2009. 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
ma gledo sam onu preradu od AILD-a ... ono je dobro jbt , trebaju se uvjezbati , mald bend ... dabogda bude clean vokala 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 26. 12. 2009. 18:08 
Offline
User avatar

Joined: 27. 11. 2009. 20:14
Posts: 19
Location: Banja Luka
Uff... prvo iznenadjen sam da je neko postavio ovo... drugo... nacitao sam se ovih komentara... heh... umm... prvo nije niko trebao postavljat temu drugo i mi smo imali neke "FAZE" za ovih 8 mjeseci koliko SAD radimo.. Uglavnom sad je to to... dosli smo na nesto... i GURAMO! Upravo zahvaljujuci komentarima poput nekih ovdje manje vise "smijesnih". Andreju svaka cast i hvala za sve kokiko nas gura i da dobro je rekao,javio nam se SCRATCH magazin iz OC California da saradjujemo sa njima...a radili su sa dosta velikih bendova... medjutim nije to vazno. Ono sto je jedino vazno,jeste da slusate sto volite,svirate sto volite i da vas boli NEKA STVAR za ostalima! ali to nikako da skontate... DA bice cleanova u pjesamama,DA ime nam je AS I FALL a sad da je rip off AILD'a to necu komentarisat... Ime je dao Drazen (gitarist) prije nego sto sam dosao u bend... tako da... ne mogu nista o tome reci... zar je vazno?! Oni snimci koji god da su bili tamo na space kao sto rekoh bili su dio tih FAZA... sada je jedan i jedini PREVIEW dostojan na spejsu cisto da da HUNCH na sta ce to licit... dok ne snimimo kod Srdjana Brankovica taj DEMO EP za koji se nadamo da ce ispast kako treba... eto puno pozdrava i hvala svima koji nas podrzavaju koliko toliko :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 26. 12. 2009. 20:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
dario2508 wrote:
Upravo zahvaljujuci komentarima poput nekih ovdje manje vise "smijesnih".


...zajebi to jarane ako nema i kritika,malo listajuci newbreed podforum skontaš da im sve valja,pa procjeni...,al kakogod As I Fall treba nastavit pičit punom parom kako s podrškom,tako i uvažavajući kritike i primjedbe na račun benda...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 26. 12. 2009. 20:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
BloodOverdrive wrote:
dario2508 wrote:
Upravo zahvaljujuci komentarima poput nekih ovdje manje vise "smijesnih".


...zajebi to jarane ako nema i kritika,malo listajuci newbreed podforum skontaš da im sve valja,pa procjeni...,al kakogod As I Fall treba nastavit pičit punom parom kako s podrškom,tako i uvažavajući kritike i primjedbe na račun benda...


Moram protestovati :mrgreen: ! Ima ba bendova da nam ne valjaju, pogledaj samo temu najbolje najgore iz 2009. Govoriš ne-argumentovano mladiću ;-) .

A Dario bolan, pa gdje ćeš ti pisati "prvo nije niko trebao postavljat temu" i ovo gore. Neka teme, neka komentara kakvi god bili, samo je najbolje/najpoželjnije - kad su konstruktivna kritika ;-) .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 26. 12. 2009. 20:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
artredis wrote:
Moram protestovati :mrgreen: ! Ima ba bendova da nam ne valjaju, pogledaj samo temu najbolje najgore iz 2009. Govoriš ne-argumentovano mladiću ;-) .


... to stoji,organizacija vam je 10/10 i to sve.. al treba malo bit objektivniji na bodovanju i ocjenjivanju ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 26. 12. 2009. 20:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
BloodOverdrive wrote:
artredis wrote:
Moram protestovati :mrgreen: ! Ima ba bendova da nam ne valjaju, pogledaj samo temu najbolje najgore iz 2009. Govoriš ne-argumentovano mladiću ;-) .


... to stoji,organizacija vam je 10/10 i to sve.. al treba malo bit objektivniji na bodovanju i ocjenjivanju ...


objektivnost je upitan pojam a i ako ćemo govoriti o objektivnosti najbitniji uslov za nju nisu sami procjenjivači nego vremenska distanca ;-) .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 29. 12. 2009. 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
sta fali u podrzavanju bendova i koji mozda nisu dovoljno ¨ dobri ¨ ... upravo radi toga ce mozda i postati bolji


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 29. 12. 2009. 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
ovo ti je najbolji post do sada! could not agree anymore


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 29. 12. 2009. 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 29. 12. 2009. 17:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ne kontam sta koji kurac neko ovdje ima srati o bendu...mislim nije ovo moj fah, al mora se priznati da ljudi znaju sta rade, osim toga ko je od vas kompetentan srati o zanru koji ne slusa???...men je samo drago sto imamo bend vise u ovoj zemlji a da nije tribun bend..umjesto da cijenite ovo malo sto imamo na sceni vi pljujete, heh jolpazi jedni.
recite svidja vam se ili ne i naravno respect uz sve to i kraj price.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall
PostPosted: 30. 12. 2009. 19:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Obrisani svi komentari koji nisu imali veze s bendom. Sretna Nova .


Top
 Profile  
 
 Post subject: As I Fall (BIH)
PostPosted: 08. 03. 2010. 00:36 
Offline
User avatar

Joined: 27. 11. 2009. 20:14
Posts: 19
Location: Banja Luka
Mi smo metalcore band iz Banja Luke (BIH). Sviramo nepunih godinu dana. Snimili smo EP nedavno i upravo je postavljen ONLINE pa poslusajte na http://www.myspace.com/asifallbih CHEERZ ! \m/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall (BIH)
PostPosted: 08. 03. 2010. 00:44 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2009. 12:33
Posts: 2005
Location: Tuzla
e ovo dobro pravo, svidja mi se :D imal gdje link za download citavog ep-a? ne skidaju mi se ove pjesme sa spejsa jer ispadnu losije kvalitete :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall (BIH)
PostPosted: 08. 03. 2010. 00:46 
Offline
User avatar

Joined: 27. 11. 2009. 20:14
Posts: 19
Location: Banja Luka
Alejandro wrote:
e ovo dobro pravo, svidja mi se :D imal gdje link za download citavog ep-a? ne skidaju mi se ove pjesme sa spejsa jer ispadnu losije kvalitete :)


Nema jos. :) Imacemo svirke po BIH pa cemo CDove nosat sa sobom :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall (BIH)
PostPosted: 08. 03. 2010. 00:49 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2009. 12:33
Posts: 2005
Location: Tuzla
aha, u redu onda cemo cekat cd (: .. ako bude trebalo organizovanje za tuzlu imas ovog lika Jaska na stranici http://www.malosutra.org pa mu se javi, on je uvijek voljan pomoc (:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall (BIH)
PostPosted: 08. 03. 2010. 00:55 
Offline
User avatar

Joined: 27. 11. 2009. 20:14
Posts: 19
Location: Banja Luka
Alejandro wrote:
aha, u redu onda cemo cekat cd (: .. ako bude trebalo organizovanje za tuzlu imas ovog lika Jaska na stranici http://www.malosutra.org pa mu se javi, on je uvijek voljan pomoc (:


hvala! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: As I Fall (BIH)
PostPosted: 08. 03. 2010. 15:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Brate, čestitam, jeben EP!

Moji favoriti zasad Hands of Sorrow, Dare i Before Us ;)

Rozi Jebeni Metal :twisted: 8)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 99 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group