Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 05:41

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 132 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Message
 Post subject: The Stone (Srbija)
PostPosted: 16. 01. 2004. 01:03 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Ok Kada vec govorimo o May Result da spomenemo i ovu grupu (veyu ih dosta stvari zajedno)
sta mislite o ovom bendu?
u proljece ce im izaci novi album Zakon Velesa!
Malo Diskutujte o albumima!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 01. 2004. 21:53 
Offline

Joined: 16. 01. 2004. 21:36
Posts: 10
Najbolji srbijanski black metal ikad.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 01. 2004. 23:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
kreator wrote:
Najbolji srbijanski black metal ikad.

definitivno


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2004. 01:13 
Offline

Joined: 27. 08. 2003. 00:01
Posts: 64
Jedan od najboljih bendova inace sto se ex-Yu scene tice. Mozda i najcjenjeniji sa ovih prostora trenutno sto se tice neke globalne underground scene.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2004. 03:01 
Offline
User avatar

Joined: 01. 10. 2003. 09:48
Posts: 228
Location: CH
RE:Jedan od najboljih bendova inace sto se ex-Yu scene tice.

Uredu, tvoje misljenje, samo neznam, kad kazes ex-yu, koje to sve granice obuzima ta tvoja underground scena, i koliko tu jos ima grupa koje ti ubrajas kao takve? :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2004. 20:18 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
barbum wrote:
RE:Jedan od najboljih bendova inace sto se ex-Yu scene tice.

Uredu, tvoje misljenje, samo neznam, kad kazes ex-yu, koje to sve granice obuzima ta tvoja underground scena, i koliko tu jos ima grupa koje ti ubrajas kao takve? :roll:


pa definitivno najbolji Raw Black sastav!!
na nasim podruciju a i sire!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2004. 01:02 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Dragi moji,

The Stone je prosto i jednostavno najbolji metal bend svih vremena sa prostora Ex-YU.

Nije bitno sta sviraju, bitno je da su svjetski poznati i cjenjeni. Bitno je da ako hoce, mogu sad domah juris na turneju po Evropi i naci ce im se u svakoj jebenoj zemlji na ovom usranom kontinentu bar po jedan dobro organizovan koncert.

Nijedan drugi bend sa prostora EX-YU to ne moze.

Diskusija zavrsena.

Slijepi fanovi Alogija, Southern STormova, Picki Materini....skontajte vis jednom


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2004. 01:30 
Offline
User avatar

Joined: 01. 10. 2003. 09:48
Posts: 228
Location: CH
:twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2004. 02:36 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
upravu si!
mozemo koliko hocemo da hvalimo sve ex YU grupe ali ovi momci lagano gaze sve pred sobom i mislim da su dokazali da su itekako kvalitetni!
mislim da nijedan bend sa exYU prostora nije uradio sta su ovi momci uradili!! :twisted: :!: :idea:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2004. 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
koldvoid kad pise, pise pametno, a i rjecit je covjek, nema nist izmedju redova, kad procitam nesto njegovo uglavnom pomislim-e bas sam ovo htio napisati-svaka cast majstore,svaka ti dala


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 02. 2004. 07:14 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Drago mi da vas ima koji se slazete :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2004. 05:01 
Offline

Joined: 13. 10. 2003. 00:13
Posts: 102
Location: Perucica
Postoji i opozicija KoldVoid-o
Postoji i opozicija i te kako...

Dakle
The Stone...
Nikad chuo za njih, shta to oni sviraju da su najbolji,koji su to album napravili da jedan prosjechan poznavalac Metal muzike chuje za njih,Koji u to rif odsvirali da se mogu pamtiti po njemu???
Koji su to napravili tiraz da se pamte....
Ah sad vidjoh WALK je napisao "najbolji Raw Black Sastav...Uuuuu
Pa da Black, To su oni momci shto misle da su najzajebaniji,najstrashniji,ma prave baje, a ne vide koliko su smijeshni u onim svojim maskama i kradjama majchinog technog pudera da bi napravili istu :D :D
Sama muzika je pricha za sebe, nekvalitetna, brebrza,prebuchna sve u cilju prikrivanja sopstvenih svirachkih nedostataka.
Vokali su posebna pricha,ono vrishtanje,skichanje ili medvedje brundanjeje sve samo ne pjevanje.Ma zabavishte dijechije nishta vishe :lol: :lol:
No da se vratimo temi...
The Stone sviraju turneju po Europi kad hoce?
U kojim to zemljama? Koliko ljudi dodje na koncert?
Ma to su priche za malu djecu ko god da ti je rekao.
Divlje Jagode su u periodu od 92-96 odrzale pun kurac koncerata po Evropi, bio sam na jednom, na tom jednom je bilo oko 1000 ljudi koji su se nagurali onako ko sardine u klub od maksimalno 600.Prijatelj mi je prichao da je na koncertu u Köln-u u jednoj velikoj diskoteci bilo i chitavih 2000.
Zbog toga je smijeshno reci daThe Stone mogu nedje jurishati i da mogu imati dobro organizovan/posjecen koncert.
Pa Jagode su prodale Motore u 200 hiljada,legendarno za nashe prostore
Atomsko Sklonishte svira za novu godinu 2001 u Budvi ako se ne varam pred 20.000 ljudi
Jesi li gledao mozda nekad "mighty" Dr.Steel na koncertu??? Ako nisi reci cu ti kako izgleda to iz prvog reda tik do bine. Imash osjecaj kao kad dozivish brodolom nedje u Jadranu na otvorenom moru a imash samo dijechiji shlauf kod sebe a pored tebe prolazi na 50cm udaljenosti nosach aviona americhke 6.flote.
Toliko o najboljim bendovima sa ex YU prostora

Tebi KoldVoid-o, uz svo poshtovanje prema tvojoj lichnosti i naravno muzichkom ukusu, ostavljam da sam odluchish ko je najbolji, ali nemoj pisati ovde na netu, ovi su naj samo shto se ti furash na Black Metal,ima ovde djece(najvishe) od 13-14 godina pa mogu stvarno pomisliti da je to tako ko shto ti kazesh.
Nemoj jebi ga...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2004. 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 01. 10. 2003. 09:48
Posts: 228
Location: CH
:P To bi bio glas zdravog razuma :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2004. 14:48 
Offline

Joined: 27. 08. 2003. 00:01
Posts: 64
Sto se metal undergrounda tice The Stone su najpoznatiji bend sa ex-Yu prostora. To su cinjenice.A to sto neki nisu culi, ne razumiju i ne slusaju taj bend ili Black Metal opcenito onda je to do njih.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2004. 00:54 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
[quote="risto podvoznjak 68"]Postoji i opozicija KoldVoid-o
Postoji i opozicija i te kako...

Dakle
The Stone...
Nikad chuo za njih, shta to oni sviraju da su najbolji,koji su to album napravili da jedan prosjechan poznavalac Metal muzike chuje za njih,Koji u to rif odsvirali da se mogu pamtiti po njemu???
Koji su to napravili tiraz da se pamte....
Ah sad vidjoh WALK je napisao "najbolji Raw Black Sastav...Uuuuu
Pa da Black, To su oni momci shto misle da su najzajebaniji,najstrashniji,ma prave baje, a ne vide koliko su smijeshni u onim svojim maskama i kradjama majchinog technog pudera da bi napravili istu :D :D


hm nisam mogao ostaviti sve gluposti sto si napisao!
e da se svadjam sa tobom nebi jer bi bio previse glup!
toliko si napisao gluposti da je ovo vic ili glupost godine bez obzira sto je tek godina pocela!
da ti razjasnim neke stvari!
kao prvo to nije majcin puder vec sminka kojom se sminkaju glumci (a oni su umjetnici jeli tako)
kao drugo to su ratnicke boje i znamo sta predstavljaju!
a sto se tice the stone sasvim su normalni momci (poznajem par licno) tako da si pogresio!
nemam nista protiv D Jagoda ali mislim da su se vec preumorili tj motori su vec davno isfurani!
ako ti mislis da je dozivljaj biti na koncertu tom i kazes da te ODUVA pa otidji na jedan malo jaci koncert pa ces videti sta znaci kada te ODUVA!
nemozes nikada povezati komercijalu sa momcima koji se bore i koji svaki svoj stepenik vise zasluzuju bas zbog svoje borbe i svog znoja i krvi koju prolivaju boreci se!
veruj da su i momci iz the stone svirali i na pred vise od 1000 ljudi!
a zamisli da njih mozes (i slicnu muziku) slusati svaki dan na radiju i gledati na tv!
momci iz the stone bi svirali svagde i za nikakve pare a D Jagode?
ma necu da bezveze pricam ali covece izvadi malo glavu iz peska i pogledaj oko sebe!
nemozes nesta pljuvati ako neznas sta je i kakvo je , sem, ako nisi ljubomoran sto to nemozes imati :twisted:
jednostavno si napisao toliko nepovezane i glupe stvari da se na to nemoze odgovoriti!

P.S sa takvim razmisljanjem trebao bi da slusas narodnjake , zalutao si covece!!! :evil: :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2004. 04:05 
Offline

Joined: 13. 10. 2003. 00:13
Posts: 102
Location: Perucica
Koji je tvoj problem chovijeche???

Idi ti malo lijechi svoje bolesne komplekse na nekom drugom!


Ja ovdje nikog nisam popljuvo najmanje momke iz The Stone.
To je uchinio KoidVoid pljujuci po fenovima Alogije i Southern Storma
Onda je roknuo ovu legendarnu ... najbolji Metal bend svih vremena sa prostora ex-YU
Onda je normalno da opozicija :twisted: radi svoj posao-Ja sam popljuvao chitav Black Metal jer to nema veze sa muzikom ili metalom,to sam objasnijo u mom predhodnom postu.
Jedini pravi najbolji i najorginalniji Black Metal bend je VENOM i nikad im se niko nece pribliziti ni za milimetar bez obzira iz kojeg djela planete dolazio.

Za kraj koji ja to trebam "jachi" koncert da pogledam pa da znam shta znachi "kad te ODUVA" :?: :?: :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 02. 2004. 16:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. 10. 2003. 09:48
Posts: 228
Location: CH
kreator wrote:
Najbolji srbijanski black metal ikad.



Za ovaj post bi se covjek mogo i sloziti...
...ali najbolji sa ex-yu...neeee...

Sta vi podrazumjevate pod "undergraund" scena, muzika, band?

Koliko je vama poznata grupa Castrum i Insanusova ostvarenja?
Koliko znate od slovenskoj sceni? Procesljajte http://www.prospect-music.com/page01/page_01.html , pa vidite uz koga su ovi momci svirali, a nisu black. Jedan "Supremacy" (meni licno odvratan band), "Noctiferia" (jebeno omiljen band).

Svaka cast grupama, na njihovoj borbi da odrze metal zivim i da se bore za egzistenciju u moru komercijale, pa makar to trajalo samo godinu, dvije, pet...
Pokusajte realno gledati na stvari, i ne budite toliko "ograniceni". :x


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 02. 2004. 00:31 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
risto podvoznjak 68 wrote:
Koji je tvoj problem chovijeche???

Idi ti malo lijechi svoje bolesne komplekse na nekom drugom!


Ja ovdje nikog nisam popljuvo najmanje momke iz The Stone.
To je uchinio KoidVoid pljujuci po fenovima Alogije i Southern Storma
Onda je roknuo ovu legendarnu ... najbolji Metal bend svih vremena sa prostora ex-YU
Onda je normalno da opozicija :twisted: radi svoj posao-Ja sam popljuvao chitav Black Metal jer to nema veze sa muzikom ili metalom,to sam objasnijo u mom predhodnom postu.
Jedini pravi najbolji i najorginalniji Black Metal bend je VENOM i nikad im se niko nece pribliziti ni za milimetar bez obzira iz kojeg djela planete dolazio.

Za kraj koji ja to trebam "jachi" koncert da pogledam pa da znam shta znachi "kad te ODUVA" :?: :?: :?:


necu da raspravljam o tome uopset!
jednostavno si taliko neuctivo to napisao!
kako mozes ocenjivati nesta sta nisi slusao!
shvati jednom da su istinski metalci ljudi koji postuju sve pravce , nemoraju sve slusati vec dovoljno je postovanje!
a kada kazes Bathory?
ok venom su zacetnici , ali veruj da ima i tih koji su im se jako blizu priblizili!
necu da se raspravljam ali si jednostavno postupio kako netreba!
ali ok dao si primer!
pitaj nekoga da ti kaze reci Oca Death metala schuldiner-a , lidera benda DEATH!!!
samo tako razmisljanje kao njegovo moze nesta da poboljsa , a ako nastavimo ovako bicemo dugo u istim govnima!!
LJUDI DAJ JEDNOM SE PROBUDITE!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 02. 2004. 00:51 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
barbum wrote:
kreator wrote:
Najbolji srbijanski black metal ikad.



Za ovaj post bi se covjek mogo i sloziti...
...ali najbolji sa ex-yu...neeee...

Sta vi podrazumjevate pod "undergraund" scena, muzika, band?

Koliko je vama poznata grupa Castrum i Insanusova ostvarenja?
Koliko znate od slovenskoj sceni? Procesljajte http://www.prospect-music.com/page01/page_01.html , pa vidite uz koga su ovi momci svirali, a nisu black. Jedan "Supremacy" (meni licno odvratan band), "Noctiferia" (jebeno omiljen band).

Svaka cast grupama, na njihovoj borbi da odrze metal zivim i da se bore za egzistenciju u moru komercijale, pa makar to trajalo samo godinu, dvije, pet...
Pokusajte realno gledati na stvari, i ne budite toliko "ograniceni". :x


hm neznam!
inace sam u kontaktu sa dosta underground jakih izdavackih kuca i opet sam od naslova grupa u katalozima video samo imena THE STONE!
mozete poricati koliko hocete ali THE STONE je VELIK BEND!
i to vec dokazuju!
a THE Stone postoje vise od 8god!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 02. 2004. 17:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. 10. 2003. 09:48
Posts: 228
Location: CH
Znas li da se cijena ploce jednog Bombardera ("Bez milosti") na "underground" trzistu, krece oko 100€, takodje Dr. Steel (Cekam na noc), pa ploce Crnih Perli (traze Japanci) imaju istu tu vrijednost, a nemaju veze sa metalom.
Ploca Heller-a 100€
Pergament (Vruca linija) 70€

Hocu da kazem da ne ovisi sve samo od izdavackih kuca, koliko je jedan band poznat i vrijedan ili ono sto je iza tih grupa ostalo. Recimo, ti to jako dobro radis, svugdje te ima i svugdje je stigla tvoja dobra rijec u korist domacih grupa, pogotovo ovih aktivnih. Pravi borac.
Ni ja, a mislim da ni "Podvoznjak"(koliko sam skonto iz njegovih izjava), nemamo ama bas nista protiv The Stone, naprotiv vidim da momci imaju finih planova, eto cak prodaju i majice sa onim musavim tipom :lol:
Meni njihov stil ne lezi, e to je to... a da nebi ponovo ponavljo, nas malo starije ipak malo vise veze nostalgija za nekim proslim ljepsim vremenima, a nemora znaciti i boljima sto se kvaliteta same metal muzike tice. >>Respekt starim grupama, buducnost je u novima<<

BTW Imam jednog kupca za plocu: Dr. Steel (Cekam na noc)-60€
pa ako neko ima, nek javi, pa cu mu dati adresu tog tipa...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 132 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group