Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 18:48

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 352 posts ]  Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
Author Message
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 11:04 
ma dzaba sve...ponos bosne je Toxicdeath 8)


Top
  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
nekrodemon wrote:
nidje veze, al ko vas jebe radite sta hocete i dalje pricajte gluposti i ti i ova symphony...al jedno se zna SILENT KINGDOM!


Samo da raspravimo. Silente cijenim stvarno od srca, lijepo je ono sve ali opet kazem, naš ponos je Emir, jer kad sagledš sve na kraju krajeva, niko se nije trudio kao on da nesto kvalitetno uradi, stvarno mislis da mu je neko tek tako na tanjiru dao da se iskoluje i snimi labum i sve to. Covjek je radio po tri posla da bi nesto postigao i sad kad je napokon nesto ostvario pocinju price tipa sretno njemu, nek fura tamo negdje svoj fazon. Ja ne znam jel to ljubomora ili nasi ljudi jednostavno ne znaju cijeniti to sto je neko otisao malo dalje od kafanske svirke i postigao koliko toliko. Trebali bi biti ponosni na njega. Zbog tog covjeka mnogi muzicari su uopste culi za Bosnu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 13:02 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa niko ne osporava ono sto je ucinio, al ja sam i dalje za to da se svoj glas daje ljudima koji su jos uvijek ovdje i koji odavde rade i prave genijalnu muziku. za njih se itekako vani zna, jer procitaj malo po netu recenzije albuma, i svi hvale vani nase bendove i njihovu originalnost a oni su i dalje ljudi koji ovdje zive i rade i nemaju bas uslove kakve je emir imao a napravili su cudo od muzike. svaka njemu cast, on jeste odlican gitarista, al ono sto krv i silent rade, pa i svi nasi bendovi je daleko vece za mene..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 13:43 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
To sto je kome "vece" je stvar ukusa... Trude se i jedni i drugi ali je krajnje glupo spominjati Emira u kontekstu strane zemlje. Neka svako ko tako kaze stisne i ode pa ostavi rezultate! Prije nego to uradi niko nema pravo reci bilo sta!

Btw. "Ova" Symphony je mnogo duze od tebe ovdje ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 13:57 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2006. 17:54
Posts: 453
nekrodemon wrote:
pa niko ne osporava ono sto je ucinio, al ja sam i dalje za to da se svoj glas daje ljudima koji su jos uvijek ovdje i koji odavde rade i prave genijalnu muziku. za njih se itekako vani zna, jer procitaj malo po netu recenzije albuma, i svi hvale vani nase bendove i njihovu originalnost a oni su i dalje ljudi koji ovdje zive i rade i nemaju bas uslove kakve je emir imao a napravili su cudo od muzike. svaka njemu cast, on jeste odlican gitarista, al ono sto krv i silent rade, pa i svi nasi bendovi je daleko vece za mene..


Uslove koje je Emir imao, nisu sami dosli, vec ih je sam stvorio. Imaj ti muda pa otidji sam u stranu zemlju da ucis i pokusas da zivis od onog sto volis.
Jesu li southern storm ili neon knightsi strani bendovi?

I opet odosmo na silent vs. sevdah metal :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 15:42 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Eh kako zaboravi storme, ono čudo od albuma je zaslužilo jedan veliki davorin.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 19:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
naravno da jeste, al ovaj sevdah metal ako cemo ko album gledati MENI nema sanse naspram silenta...

a za "ovu" symphony, blago tebi...i nije bilo nista zlonamjerno, sta se puses koji k...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Opet pocinje ona medjugradska(ko ima bolje bendove,dje ima vise metalaca,ko je vise true :lol: :lol: ?)zajebancija,i nenadjebivi bosanski kompleksi!!!Svaka cast svakom, ko bilo sta ozbiljnije radi,EMIR,KRV i SILENT su dokazali da se sa maksimalnim zalaganjem i radom moze dosta toga napravit!!A sto su uslova tico dobro znamo da su uslovi nikakvi,a Emir isto nije imo nikakve uslove,pa je zbog toga i napustio lijepu nasu :lol: :lol:

Uglavnom sva ova prica vam je za kurac...

Eh kad bi se i NEON KNIGHTS opet nekad oformio,koja bi to dobrota bila :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 20:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
bekime znas da nije medjugradska prica, bar ne s moje strane, neon i southern su mi kultovi, ne bitno iz kojeg je grada bend, podrzacu...al kad su vec u konkurenciji silent i bilo koji drugi bend, zna se...s obzirom koliko volim silent...emira i sve druge bendove u citavoj bh podrzavam i postujem..osim iterfektora!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 20:32 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
superkad održavate, podržite i Sado Mazo sljedećenedeljeu boku, specialno izdanje odnas. Kostimi boli glava, distorzija bože me oprosti, pjesme satirijaza, alono bash... a biće i raznijeh opijata :twisted: :twisted: :twisted:

;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
nekrodemon wrote:
bekime znas da nije medjugradska prica, bar ne s moje strane, neon i southern su mi kultovi, ne bitno iz kojeg je grada bend, podrzacu...al kad su vec u konkurenciji silent i bilo koji drugi bend, zna se...s obzirom koliko volim silent...emira i sve druge bendove u citavoj bh podrzavam i postujem..osim iterfektora!


Ma ovo sam zakljucio citajuci sve ove postove,jbg znas kakav smo narod samo malo sta nek je, svi skacu jedni na druge!!!Meni licno je nekako blize i draze ono sto KRV i SILENT rade normalno,Svaka cast Emiru na istrajanosti i da upravo jedan bosanac okupi takvu ekipu na svom albumu to je fkt za nepovjerovat...

Eh sad bi bilo dobro da neko pobrise sve ove komentare koji nisu vezani za SILENT!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 08. 04. 2009. 21:59 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
Da je u konkurenciji Silent-ov "Whispering Nights..." opet bi glaso za Silent.Da je Reflections tu,hahahaha,pa pojo bi,ali POJOOO sve ostale.Ponavljam,objektivno je Sevdah Metal najbolji meni medju ponudjenim,ali se nagrada daje tek od ove godine.Eh to je to...
Southern Storm-1999 je najbolji metal album i ostace najbolji dok je ove zemlje,al SS vise ne postoji.
Ali jebes ti to,oni Srbi ce osvojiti,pa imaju najvise jel tako...kako ja vidim tamo.Krivo mi,ako oni uzmu... :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 09. 04. 2009. 06:46 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Bogomilian wrote:
Da je u konkurenciji Silent-ov "Whispering Nights..." opet bi glaso za Silent.Da je Reflections tu,hahahaha,pa pojo bi,ali POJOOO sve ostale.Ponavljam,objektivno je Sevdah Metal najbolji meni medju ponudjenim,ali se nagrada daje tek od ove godine.Eh to je to...
Southern Storm-1999 je najbolji metal album i ostace najbolji dok je ove zemlje,al SS vise ne postoji.
Ali jebes ti to,oni Srbi ce osvojiti,pa imaju najvise jel tako...kako ja vidim tamo.Krivo mi,ako oni uzmu... :(

Pa glasajte za srbe (nemam pojma ni ko su) ja sam glaso za Silent


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 09. 04. 2009. 10:53 
nemojte govorit srbi...banovat ce vas...ljudi imaju ime Trigger

i mislim da likovi sami za sebe glasaju...ja sam dao glas hotu ali tada nije bilo ni krvi ni silenta...ali i da ih je bilo opet bi bio hot i to nako ofrlje jer ovdje nema nista za mene.


Top
  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 09. 04. 2009. 13:57 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2006. 17:54
Posts: 453
Ajde kad se vec ovako skupljaju glasovi glasajte ođže za Lucku Upravu (Vidim Visoko), posto najblizi metal bend zaostaje za jedno 20 hiljada glasova ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 10. 04. 2009. 09:55 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
Prepirka vam je glupa da ne moze biti gluplja...glasajte za koga hocete, vasa stvar. ovdje mijesate kruske i jabuke jer realno pogledajte kakvu ko muziku ovdje svira...Silent Kingdom i Krv su ekstremniji metal od ovih ostalih. Sa druge strane, ovo je obavijest na temi Silent Kingdoma pa nema potrebe da vise spominjete druge bendove.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 10. 04. 2009. 17:35 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Spawn wrote:
Prepirka vam je glupa da ne moze biti gluplja...glasajte za koga hocete, vasa stvar. ovdje mijesate kruske i jabuke jer realno pogledajte kakvu ko muziku ovdje svira...Silent Kingdom i Krv su ekstremniji metal od ovih ostalih. Sa druge strane, ovo je obavijest na temi Silent Kingdoma pa nema potrebe da vise spominjete druge bendove.


mislim da si potpuno upravu.
pogresno su shvatili moj komentar.
ja nisam rekao dajeniti silent niti hot bolji.
vec kako dozivljavam Silent.
licno misljenje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 15. 04. 2009. 09:37 
Offline

Joined: 22. 04. 2004. 17:12
Posts: 149
Stigla je i nova tura majica "Legends of an Old Grave" u L i M velicinama. Ograniceni tiraz od 22 majice. Cijena 15 KM.

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 15. 04. 2009. 23:39 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
KrvPropaganda wrote:
Stigla je i nova tura majica "Legends of an Old Grave" u L i M velicinama. Ograniceni tiraz od 22 majice. Cijena 15 KM.

Image

Meni obavezno salji i javi koliko $$ da posaljem


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Silent Kingdom
PostPosted: 16. 04. 2009. 12:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
KrvPropaganda wrote:
Stigla je i nova tura majica "Legends of an Old Grave" u L i M velicinama. Ograniceni tiraz od 22 majice. Cijena 15 KM.

Image


gdje se moze uzeti? UZIMAM ODMAH:)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 352 posts ]  Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group