Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 20. 04. 2024. 04:03

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Excretory (BiH)
PostPosted: 12. 11. 2012. 01:08 
Offline
User avatar

Joined: 23. 06. 2009. 18:07
Posts: 685
Location: Sarajevo-CAZIN
Biografija:

EXCRETORY je rođen iz priče TZ stare škole metala,i scene 1990,što znači u Tuzli Bosna i Hercegovina.,95,1996.Aktivan rad na probama ,prostorima Tuzle tada i sa čestim izmjenama članova.Bend je osnovan od strane S.Mirza,i na taj način postojao do1998.godine.Radi razni problema,;novčanih,i nesuglasica i neznanja ,veoma mladih članova bend nije nastavio raditi., kao zvuk klasičnog thrash death metala. u procesu i realizaciji je bilo pet naših pjesma,plus obrade,kao što je Sepultura-''desperate cry'',i slično..Članovi koji su bili bendu su:Dado-bas,Emir-gitara,Miko i još neki,-bubanj,i S.Mirza-vokal,a kasnije,Sead H.-bubanj,Strahinja B.,D.hasić(rip)-gitara,koji su uporedo radili sa bendom False deity,tada i S.Mirza -vokal.Nakon toga su se članovi razišli u nove bendove nastale 2000 i dalje..Tako da je i na osnovu te ideje i nastao bend Necrophilisma(death metal).Bend Excretory je snimio pet pjesma iz tog perioda i kao remix se nalaze na cd snimljenom u 2008.godini.,u lošijem izdanju ali kao materijal za dalji rad. -Demo- In massacre'' ..A pjesme su:Black visdon,Revenge and annihilation,Last command is here,In the frame of lies,This world harmony.,pored toga postoji i audio kaseta na kojoj su neke od pjesama sa proba!..Neke od ovih pjesma će biti na novom ep vjerovatno u 2012 .Dakle gotovo poslije 16 godina metal zvuk Excretory počinje sa radom ,sa gotovo istim članovima,sada veoma zrelijim u 2012.
Nadam se hehe!!šala..priprema novog materijala,i osnove za rad,uživo nastupe i ostalo..

Image



Description
HEAVY METAL OF DEATH
Band Interests
HELL PATROL

http://www.youtube.com/watch?v=U3hWx2aC_h0

http://www.youtube.com/watch?v=SxFKn7g2 ... ure=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=mF_SBEaJDvo&feature=plcp

Nadolazeca sila istinskog death metala iz Tuzle! Ocekuje se izdanje novo nakon 16 godina pauze...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 12. 11. 2012. 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
meni ovo smijurija majke mi. zvuci ko da se neko zajebava il ko da neko bas izrazito nema talenta i kreativnosti. cista suprotnost necrophilisme, koja mi je vrh vrhova.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 12. 11. 2012. 19:05 
ovaj zadnji klip guitar pro RSE export :lol:
uglavnom ranje mrtvo, ne znam ko ovo shvata ozbiljno
prelose fakat


Top
  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 12. 11. 2012. 22:24 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
E jebiga....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 12. 11. 2012. 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Moondust wrote:
ne znam ko ovo shvata ozbiljno


čovječe,nemoj tako.
iz ovog je nastao sav metal u tuzli.

na stranu sve (mislim sve :lol: ),ali nikad mi nije bila jasna ta opsesija TREŠ-DET atributom koji stavlja maltene većina metal bendova po tuzli u opisu onoga što sviraju.
ispada ako ne sviraš treš det,jebo muziku.
il nedaj bože da sviraš samo metal (bez atributa),il šta drugo,ono,odma hajka iz midivla.
u tuzli još,iz meni nekog nepoznatog razloga,dosta metalaca ima ružan običaj da sve što im ne godi,naravno nije treš det,nazivaju pogrdno terminom "hardkor"..kao u fazonu "nije to metal,to je hardkor,jebo to"
ROFL st00ri

Addi wrote:
meni ovo smijurija majke mi. zvuci ko da se neko zajebava il ko da neko bas izrazito nema talenta i kreativnosti. cista suprotnost necrophilisme, koja mi je vrh vrhova.


vjerovo ili ne,muziku pravi isti lik (za raniju nekrofilizmu nisam siguran,jer je i nele radio na stvaranju)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 12. 11. 2012. 23:16 
Offline
User avatar

Joined: 09. 06. 2010. 22:13
Posts: 2797
Location: Tuzla
Meni Pokolj u kojem je Groba neki kurac nije loš.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 13. 11. 2012. 02:37 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
@sale: ma znam da je groba radio, zato i kazem. ovo je stvarno ono... :lol:
nekrofilizma mi je jedan od jacih det metal bendova s ovih prostora definitivno.
a znam to za "hardkor" termin, u tom smislu. ovdje to najcesce mozes cut od levata koji nemaju pojma o muzici, pa sve sto nije sto kazes "tresdet", je hardkor, od korna do judas priest-a :D ili od ljudi koji nemaju veze s metal muzikom, a ocigledno ni sa hc.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 13. 11. 2012. 10:17 
Offline
User avatar

Joined: 23. 06. 2009. 18:07
Posts: 685
Location: Sarajevo-CAZIN
Addi wrote:
meni ovo smijurija majke mi. zvuci ko da se neko zajebava il ko da neko bas izrazito nema talenta i kreativnosti.


Ma nije, cini ti se :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 13. 11. 2012. 18:12 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Saleo wrote:
na stranu sve (mislim sve :lol: ),ali nikad mi nije bila jasna ta opsesija TREŠ-DET atributom koji stavlja maltene većina metal bendova po tuzli u opisu onoga što sviraju.
ispada ako ne sviraš treš det,jebo muziku.
il nedaj bože da sviraš samo metal (bez atributa),il šta drugo,ono,odma hajka iz midivla.
u tuzli još,iz meni nekog nepoznatog razloga,dosta metalaca ima ružan običaj da sve što im ne godi,naravno nije treš det,nazivaju pogrdno terminom "hardkor"..kao u fazonu "nije to metal,to je hardkor,jebo to"
ROFL st00ri

To govori samo o naslušanosti i poznavanju metala od strane lokalnih metalaca, čast izuzecima...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 00:06 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
šta ba ono radite liku po fejzbuku ludaci jedni :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 00:19 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
Mirza Necrogrobos Sejo je dao sebi opciju,i napustio onog skim je i počeo svirati,i bira ono što mu štima!;i sretno mu stim!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 00:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Haj makar ga zajebavaju da on to direktno čita pa je pošteno, džabe sam ja njemu govorio da piše glupost. Sramota za čovjeka od + 30


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 03:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. 05. 2010. 10:46
Posts: 1995
Kada se klikne na jedan od gore pomenutih youtube linkova, sa strane youtube nudi i ovaj video:

http://www.youtube.com/watch?v=egefdTzUkBM


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 09:49 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
Obezglavator wrote:
Haj makar ga zajebavaju da on to direktno čita pa je pošteno, džabe sam ja njemu govorio da piše glupost. Sramota za čovjeka od + 30


Nisi ti prvi koji me je rek´o to ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 14:47 
Offline
User avatar

Joined: 19. 08. 2010. 16:47
Posts: 557
Location: Bihać
Hahaha sinoc je bilo extra kvalitetno :lol: :lol:
Kemo je u ocima velikana porastao makar za 70%!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 17:48 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
de kopirajte toga da se nasmije covjek malo, za nas obicne smrtnike bez fejsbuka :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 18:53 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Groba, moze tekst ove pjesme "Excreting victory..."?
Sviđa mi se · · Vidi prijateljstva
Andrej Jebeni Merkadić, Mirza Necrogrobos, Adnan Bls Muratovic i 2 ostalih se ovo sviđa.

Amer Mahmic Kad će CD?
prije 19 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Uskoro, može se već naručiti!?
prije 19 sati · Sviđa mi se

Amer Mahmic Hajd kad bude neka svirka, ponesi.
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Andrej Jebeni Merkadić Mogul meni cd i majica, Groba??
prije 19 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Nemam majica više,imam samo jednu m.soluciju,a obećao sam >Kemi!,pa kad bude,pišem te,a cd i kaseta će biti!
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Amer Mahmic Zar nije nestalo majica?
prije 19 sati · Sviđa mi se

Kemal Rošić Prvo meni majica!
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Kemal Rošić I Jasenko Džipa je htio jednu...
prije 19 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Nema više onih starih, samo jednu sam obećao srediti.a kad budu,ja ću objavit,pa naravno,samo javite!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Andrej Jebeni Merkadić jooooooooooj, samo excretory jarane¨!!!! \m/ naježim se na ovom 2:11 dijelu
prije 19 sati · Sviđa mi se · 2

Mirza Necrogrobos To je ta reakcija,,Andrej!,to se traži,thanks!
prije 19 sati · Sviđa mi se · 3

Amer Mahmic Hoćel šta novije od Necrophilisme biti? Šteta je da stoji neiskorišten onakav potencijal ;)
prije 19 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Ako hoće ko cd? ili kasetu,nek kaže,da ga zapišem!Neće skupo biti!''a i da imam u vidu!Može i uinbox!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Andrej Jebeni Merkadić ovako se iskreno osjećam samo kad poslusam neke od krisiuna i neizostavnih velikana unleasheda!! malo svedska malo brazilska skola a sve to u tuzla štihu jedne davno započete metal priče!! to majstore!!
prije 19 sati · Sviđa mi se · 4

Mirza Necrogrobos Necrophilisma obnavlja postavu,i svašta je za očekivati,hehepa vidićemo,nema stajanja ugl.
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Amer Mahmic Kad bi bile dvije gitare to bi bilo idealno, pogotovo uživo. Nema veze, teško je naći jednog dobrog gitaristu a kamoli dvojicu tek.
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Mirza Necrogrobos Napravio sam more pjesama,ali ova pogađa sve moje teme,i najdraža!hhe
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Mirza Necrogrobos Samo da hoće majka rodit bubnjara,ovo ostalo lako je!hehehe Amere hehe.
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Andrej Jebeni Merkadić ŠTO NE BI S KEMOM VIDIO? On je bubnjar, vrhunski! Mlada nada ovdje!!
prije 19 sati · Sviđa mi se · 3

Amer Mahmic E da je još jedan Sejo.
prije 19 sati · Sviđa mi se

Amer Mahmic Pitanje je kako bi to funkcionisalo, Kemo je u Sarajevu, nije to mala udaljenost, zbog proba.
prije 19 sati · Sviđa mi se

Andrej Jebeni Merkadić Pa nek vidi s Kemom, vjerujem da bi Kemi bilo drago da svira s veličinom poput Grobe i Mehdi SUlejmanija u istom bendu
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Mirza Necrogrobos Sejo je završio karijeru!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Amer Mahmic Groba, ne znam šta je bilo između vas, ali Sejo je jedan od boljih bubnjara na sceni.
prije 19 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Excretory ima bubnjara,a i ostalo,a imaju neke solucije,pa vidićemo,za necro,Malo je zahtjevno za bubnjara,Necrophilisme,ali biće nešto,.ko hoće nek izvoli,a Kemo je stjena heheh,ali podaleko je!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Sejo je dao sebi opciju,i napustio onog skim je i počeo svirati,i bira ono što mu štima!;i sretno mu stim!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Riad Loki Šahinović Kemo je fakat odlican, imao sam priliku da sviram sa njim na 2-3 probe i to radio se pravi oldskul metal žilet od pjesme- Cannibali (stripped, raped and strangled). Nazalost isprijecile nam se neke obaveze i ta metal prica se zavrsila.
prije 19 sati · Sviđa mi se · 4

Andrej Jebeni Merkadić kemo svaki dan vjezba, preteće i seju za koju godinu... skinuo nedavno sve od deicide-a i jos staru sepultaču beneath the remains i svasta nesto... kemo predobar bubnjar
prije 19 sati · Edited · Sviđa mi se · 3

Andrej Jebeni Merkadić skida i one najteze pjesme od festivala, nije jos onoliko brz ko marko, al na pravom je putu..!!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Amer Mahmic Pitanje je koliko je on kreativan. Koliko ja znam, Kemo je dosta uvježbavao tehniku, ali da li će moći primijeniti slušanje old skula kad stvarno zatreba, to jest u bendu?
prije 19 sati · Sviđa mi se · 1

Andrej Jebeni Merkadić kemo je old skul! grobina i libijceva skola ba!!
prije 19 sati · Sviđa mi se

Andrej Jebeni Merkadić ne znam za tebe groba, al ja da sam na tvom mjestu i da mi treba bubnjar za jedan ovako silan bend, ne bi mi bilo tesko importovat frajera iz drugog grada... tako i drugi bendovi kod nas rade (duat, festival, forensic, after oblivion, motherpig,...)
prije 19 sati · Sviđa mi se · 2

Jasenko Džipa Groba pribiljezi me za majicu i cd!!

A sto se Keme tice fakat je sila za bubnjem. Ja sam ga zvao da svira sa mnom u jednom bendu prije 2 godine i on mi je rekao : "ne sviram ja sa kinderima, morate se uozbiljiti". Tek nedavno sam shvatio o cemu je gov...See More
prije 18 sati · Sviđa mi se · 3

Pandur Vahid Imam ja jednu majicu,pare mi Hitno trebaju da kupim cetvrtu gitaru,zadnja cijena je 730 KM a CD Demo "In Massacre" koji imaju samo pravi Necro ratnici,bi dao za 120 KM,ipak je "digi pack" u pitanju,Ako neko hoce nek se javi u "necroinbox"
prije 18 sati · Sviđa mi se · 3

Muhamed Hama Topic Kako vam ne dosadi :D
prije 18 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Eto mene u glavni grad!hehehhehe,ok zabilježio sve ljudi!,a kemo se može javiti!?
prije 7 sati · Sviđa mi se

Kemal Rošić Rado Groba, ali nisam ja taj kalibar, Marko Gačnik je ja mislim jedini trenutno ovdje kod nas koji bi to mjesto mogao popuniti, a vec svira sa After Oblivionom i tu i tamo sa Forensic Clinicom, svirao je i sa Baneom iz Novog Sada, znaci duge relacije mu nisu nepoznate, a to nam je trenutno najbolji DM bubnjar u drzavi... A i jedan je od rijetkih koji osjecaju sve na pravi nacin, pravi necroratnik!
prije 7 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Ma naravno to stoji,Marko br 1.,nema šta u državi!
prije 7 sati · Sviđa mi se

Mirza Necrogrobos Zadnji put kada sam ga gledao,nisam vjerovao!!!
prije 7 sati · Sviđa mi se

Kemal Rošić Trudi se momak, po 6-7h dnevno je znao vjezbati da bi dosao do ovog stadija, zato je sad kompetentan da svira i u jednom Excretoriju ili bilo gdje drugdje... Bio bi to pun pogodak...
prije 7 sati · Sviđa mi se · 1


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 04. 12. 2012. 18:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Ovo je prvi put da je Kemo provalio nešto meni smiješno, jebo te bog Rošiću i necroratnik :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 05. 12. 2012. 00:13 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Excretory wrote:
Šta mi to kuhate,hehehe,???imam štošta ovde reći,oko ove teme! ali ne javno,u vezi sa promocijom,ove vrste,jer imam loše iskustvo,to je jedno,,a drugo respect Ormusu,i hvala Bekimu,za zalaganje oko ove priče,i da naravno,glede metala cjelokupno i u TZ,a i moj obnovljeni projekat iz 95 nosi velike vijesti i priču za koju se niko još nije ni javio!,za inervju!,što je žalosno!a treće oko koncerta u januaru,postoji mogućnost da ne budem,jer imam neke tada obaveze hitne!,tako da možemo se čuti,za bilo privatno ili na čatu,ili kako već !??Pozz obojici!!!


ljudi.?!?
pa da li ste normalni?!
pa daj nek neko napravi taj intervju,u penis vas ljubim


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: EXCRETORY
PostPosted: 05. 12. 2012. 01:39 
Offline

Joined: 31. 05. 2011. 13:40
Posts: 551
Saleo wrote:
Excretory wrote:
Šta mi to kuhate,hehehe,???imam štošta ovde reći,oko ove teme! ali ne javno,u vezi sa promocijom,ove vrste,jer imam loše iskustvo,to je jedno,,a drugo respect Ormusu,i hvala Bekimu,za zalaganje oko ove priče,i da naravno,glede metala cjelokupno i u TZ,a i moj obnovljeni projekat iz 95 nosi velike vijesti i priču za koju se niko još nije ni javio!,za inervju!,što je žalosno!a treće oko koncerta u januaru,postoji mogućnost da ne budem,jer imam neke tada obaveze hitne!,tako da možemo se čuti,za bilo privatno ili na čatu,ili kako već !??Pozz obojici!!!


ljudi.?!?
pa da li ste normalni?!
pa daj nek neko napravi taj intervju,u penis vas ljubim


Nek pređe ulicu i prekoči ogradu, i košulju će dobit :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 26 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group