Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 19. 04. 2024. 14:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 21. 07. 2008. 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
The Monty Python wrote:
~°~ wrote:
E, narast'o ti, vala, jednom... zbog tih govana ispod avatara. Pa da upoznas cari potentnog sebe u sarenome, velikome svijetu, a, gle cuda, ne treba ti copor srbadije da bi se usudio... Eee, jadi pregolemi.


ma šta ti, jadna ne bila, mlatiš??? idi bolje piši one tvoje retardirane "pjesme", a moju lokaciju ostavi na miru, koja je, inače, plod nedostatka inspiracije u trenu kad sam se registrovao. šta, koji kurac, pominješ "srbadiju"? kad sam ja nešto slično pomenuo? jedino što mi je zasmetalo je što, čim se čulo da ima lik iz Interfectora u Degeneku, počelo je sa nacionalističkim prozivkama... ono od čega ovaj forum boluje od nastanka i čega nikako da se otarasi... ne mogu da vjerujem kako ste zadrti. :roll:

Još kad čujete Degenekovu "Krmeću glavušu" (apsolutni hit!!!!), tek onda brana veličine Mont Everesta neće zaustaviti vašu bujice nacionalističkih prozivki.

Tužno.


cuj ovdje puno nacionalizma??de ba cojce dovoljno je da odes 2 min na RS METAL i sve ce ti bit jasno,ma sta ja to pricam znamo svi mi to dobro!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 21. 07. 2008. 20:57 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
@ovome sto se nalazi u GOVNIMA: PI PI KU KU :mrgreen: Mene u te degeneralije nes' uvuc! 'Ajd sto si na pogresnoj adresi, nego sto referiras na nacin izvrtanja teza. Dosta od mene. Bice bolje.

...no, znas, pokusaj si ti mudrog celjadeta. Jos da ti sirim marketing, hahaha. Nego, da, bice bolje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 21. 07. 2008. 21:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2005. 17:11
Posts: 202
Location: u svijetu medvjeda i leptirova
lord krvolok wrote:
The Monty Python wrote:
~°~ wrote:
E, narast'o ti, vala, jednom... zbog tih govana ispod avatara. Pa da upoznas cari potentnog sebe u sarenome, velikome svijetu, a, gle cuda, ne treba ti copor srbadije da bi se usudio... Eee, jadi pregolemi.


ma šta ti, jadna ne bila, mlatiš??? idi bolje piši one tvoje retardirane "pjesme", a moju lokaciju ostavi na miru, koja je, inače, plod nedostatka inspiracije u trenu kad sam se registrovao. šta, koji kurac, pominješ "srbadiju"? kad sam ja nešto slično pomenuo? jedino što mi je zasmetalo je što, čim se čulo da ima lik iz Interfectora u Degeneku, počelo je sa nacionalističkim prozivkama... ono od čega ovaj forum boluje od nastanka i čega nikako da se otarasi... ne mogu da vjerujem kako ste zadrti. :roll:

Još kad čujete Degenekovu "Krmeću glavušu" (apsolutni hit!!!!), tek onda brana veličine Mont Everesta neće zaustaviti vašu bujice nacionalističkih prozivki.

Tužno.


cuj ovdje puno nacionalizma??de ba cojce dovoljno je da odes 2 min na RS METAL i sve ce ti bit jasno,ma sta ja to pricam znamo svi mi to dobro!!!


Pa ne zove se džaba RS metal... Mada, i BiH bendovi su zastupljeni tamo, ali ne bih o tome, šta god da kažem, RS metal će u vašim očima ostati nacionalistički.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 21. 07. 2008. 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2005. 17:11
Posts: 202
Location: u svijetu medvjeda i leptirova
~°~ wrote:
@ovome sto se nalazi u GOVNIMA: PI PI KU KU :mrgreen: Mene u te degeneralije nes' uvuc! 'Ajd sto si na pogresnoj adresi, nego sto referiras na nacin izvrtanja teza. Dosta od mene. Bice bolje.

...no, znas, pokusaj si ti mudrog celjadeta. Jos da ti sirim marketing, hahaha. Nego, da, bice bolje.


Ovim prekidam sa rapravu sa očigledno naduvanom/našmrkanom osobom.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 27. 07. 2008. 22:25 
Offline
User avatar

Joined: 20. 07. 2008. 18:34
Posts: 897
Location: Zenica
Metalni kaos neće umreti,sa njim će ostati ljudi prokleti
Heller fuckin' rules!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 26. 08. 2008. 14:08 
Offline
User avatar

Joined: 08. 04. 2008. 01:14
Posts: 357
heler jebe kevu!

kad sam bio klinja bio sam u fazonu seci veen na heler a jos kad sam cuo da njihov bubnjar bleji po koncertima i sl po Bg-u ja se odusevio ..inace Miler se lik zove,snimio je bubanj n aalbumu helera sa 16 god:)

a kad sam upoznao lika... auuu bude ti drago sto nisam uspeo na muzickom planu,taj je svasta radio puno droge i ko zna cega,sav istetoviran,
radio je lik fizikaliju u Nemackoj pa mu n akicmu pale neke grede i od tad prima kes od drzave Nemacke i bole ga uvo..

i kaze da zene ubijaju metal , i da su ubile herler:)

sve u svemu heler ubija


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 26. 08. 2008. 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
daggerspawn wrote:
heler jebe kevu!

kad sam bio klinja bio sam u fazonu seci veen na heler a jos kad sam cuo da njihov bubnjar bleji po koncertima i sl po Bg-u ja se odusevio ..inace Miler se lik zove,snimio je bubanj n aalbumu helera sa 16 god:)

a kad sam upoznao lika... auuu bude ti drago sto nisam uspeo na muzickom planu,taj je svasta radio puno droge i ko zna cega,sav istetoviran,
radio je lik fizikaliju u Nemackoj pa mu n akicmu pale neke grede i od tad prima kes od drzave Nemacke i bole ga uvo..


i kaze da zene ubijaju metal , i da su ubile herler:)

sve u svemu heler ubija


Biti istetoviran, drogirati se svim i svacim, i primati bolovanje su moje iskrene zelje...uspio u muzici ne uspio. Definitivno zvuci bolje od kravata i prijema...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 26. 08. 2008. 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
The Monty Python wrote:
Jedan lik je iz Interfectora, dva iz Monumenta, jedan iz Heaven Raina, i jedan niodakle. :lol:

A sto uvijek ta vjerska netrpeljivost, pa sta bi ti nana rekla na to, nazvala bi te sejtanom, priznaj? Nemoj bolan tako, treba dzehenem zasluziti.


Ako je suditi po renomeu, striktno muzickom, ukljucenih clanova, pusticu kompilaciju najboljih junackih pjesama uz gusle u zadnjem pokusaju spasavanja svog sluha od desanta anti-inspiracije...

Doduse Monument i nije bio toliko los...al Interfector i Heaven Rain su bili za oplakat gore neg dozivotna robija u Tetovu...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 26. 08. 2008. 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 08. 04. 2008. 01:14
Posts: 357
pa ono ,i jese i nije ,
da si ga video u nekim situacijama ili slusao ne bi ti bilo dobro.:P

smorio bi se ko zaba


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller
PostPosted: 26. 08. 2008. 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
morebit, hoce to od gudre, i ja sam smarac teski...kad me pukne.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller (Srbija)
PostPosted: 21. 09. 2010. 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
"Ovaj video zapis je iz 92-93 godine, kada je heller bio ponovo 4-tvorka kao i napočetku. Na ovom video su: attila, dane ,muller, zoran."

http://www.youtube.com/watch?v=n8eafCbj4XI


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller (Srbija)
PostPosted: 23. 05. 2011. 09:06 
Offline

Joined: 18. 01. 2011. 13:42
Posts: 27
Intervju sa Milerom,bubnjarem Hellera.Poslušajte nećete se pokajati :lol: :lol: :lol: :lol: Lik se prosto raspada dok govori,jooooooooooj koji odron.

http://www.youtube.com/watch?v=Pc8PgEz8dyw


fotka iz ove godine

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller (Srbija)
PostPosted: 26. 08. 2013. 22:39 
Offline
User avatar

Joined: 06. 02. 2009. 02:30
Posts: 130
Navodno su ponovo aktivni!

http://www.metal-archives.com/bands/Heller/17369


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller (Srbija)
PostPosted: 11. 09. 2013. 11:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Nije navodno, nego jesu. Rade probe i furaju. Kažu da će prvo odraditi dva-tri koncerta u Beogradu, pa onda zafurat po regiji ako bude interesovanja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Heller (Srbija)
PostPosted: 12. 09. 2013. 04:34 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
zafalilo za smrka a bogami i boce (i to dvosmisleno :D) . nek idu u kurac.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group