Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 25. 04. 2024. 14:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 135 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2006. 02:53 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2003. 02:27
Posts: 1194
Location: Tuzla
WALK wrote:
Sacramental Blood/Ophiolatry - Split je gotov.
U prodaji je je od 01.04.!!!!
Cijena : 12KM

odradjen je na Orginalnom disku , buklet sa textovima , slikama... sa 5 otvaranja kao harmonika!

Bice dostupan ( za Sarajevo) kod Amira 061644322 , a dok se Emir vrati i u CD shopu.
a kao i kod svih drugih distributera.


Jedva cekam da kupim ovo... Ovaj bend zasluzuje sve najbolje jer radi se o pravim metalcima koji znaju sta pravi Death Metal jeste, + dobri su tehnicari :wink:
Zato nemojte bit pateticni zavidljivci.. ljudi su jednostavno odlicni, nema tu mjesta negativnim kritikama...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2006. 16:32 
Offline
User avatar

Joined: 04. 07. 2005. 20:41
Posts: 101
Location: sarajevo
Acronian wrote:
WALK wrote:
Sacramental Blood/Ophiolatry - Split je gotov.
U prodaji je je od 01.04.!!!!
Cijena : 12KM

odradjen je na Orginalnom disku , buklet sa textovima , slikama... sa 5 otvaranja kao harmonika!

Bice dostupan ( za Sarajevo) kod Amira 061644322 , a dok se Emir vrati i u CD shopu.
a kao i kod svih drugih distributera.


Jedva cekam da kupim ovo... Ovaj bend zasluzuje sve najbolje jer radi se o pravim metalcima koji znaju sta pravi Death Metal jeste, + dobri su tehnicari :wink:
Zato nemojte bit pateticni zavidljivci.. ljudi su jednostavno odlicni, nema tu mjesta negativnim kritikama...




NADAMO SE NAJBOLJEM :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2006. 02:21 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
Acronian wrote:
WALK wrote:
Sacramental Blood/Ophiolatry - Split je gotov.
U prodaji je je od 01.04.!!!!
Cijena : 12KM

odradjen je na Orginalnom disku , buklet sa textovima , slikama... sa 5 otvaranja kao harmonika!

Bice dostupan ( za Sarajevo) kod Amira 061644322 , a dok se Emir vrati i u CD shopu.
a kao i kod svih drugih distributera.


Jedva cekam da kupim ovo... Ovaj bend zasluzuje sve najbolje jer radi se o pravim metalcima koji znaju sta pravi Death Metal jeste, + dobri su tehnicari :wink:
Zato nemojte bit pateticni zavidljivci.. ljudi su jednostavno odlicni, nema tu mjesta negativnim kritikama...


Zasigurno najbolji bend na prostorima bivše Juge, svaki član benda je vrhunski muzičar još uz to dobro usvirani, usklađeni, inače upozno sam ih i ljudi su ko hljeb i zasigurno zaslužuju da se proguraju svojim kvalitetom s Balkana, al čuo sam da je bilo nekih problema i malih izmjena u postavi banda tako da se i dalje nadam najboljem i da će moć uradit buduće albume u najboljim uslovima jer kompilacija sa Walk rekordsa s koje sam imo priliku da čujem jednu njihovu pjesmu je djelovala loše jako(produkcijski) možda ljudi rade u lošim uslovima, tako dobar bend to ne zaslužuje, tako da sam sve ovo nagovijestio da ne bi neki ljudi pogrešno svatili sta sam ranije naveo
željno ih iščekujem na konc, oni su za mene baš hedlajneri, mada su i svi ostaali zasigurno :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2006. 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 19. 07. 2003. 01:31
Posts: 970
evo došo mi cd


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2006. 20:57 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Zasigurno najbolji bend na prostorima bivše Juge, svaki član benda je vrhunski muzičar još uz to dobro usvirani, usklađeni, inače upozno sam ih i ljudi su ko hljeb i zasigurno zaslužuju da se proguraju svojim kvalitetom s Balkana, al čuo sam da je bilo nekih problema i malih izmjena u postavi banda tako da se i dalje nadam najboljem i da će moć uradit buduće albume u najboljim uslovima jer kompilacija sa Walk rekordsa s koje sam imo priliku da čujem jednu njihovu pjesmu je djelovala loše jako(produkcijski) možda ljudi rade u lošim uslovima, tako dobar bend to ne zaslužuje, tako da sam sve ovo nagovijestio da ne bi neki ljudi pogrešno svatili sta sam ranije naveo
željno ih iščekujem na konc, oni su za mene baš hedlajneri, mada su i svi ostaali zasigurno :wink:[/quote]

Da samo pojasnim da ta pjesma nije bila finisirana , vise je djelovala kao demo!
za sada dobijam pohvale da je to jedno od (ako ne najbolje) onda jedno od najbolje produciranif death metal izdanja na ex-Yu sceni a i sire!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2006. 21:09 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
WALK wrote:
Zasigurno najbolji bend na prostorima bivše Juge, svaki član benda je vrhunski muzičar još uz to dobro usvirani, usklađeni, inače upozno sam ih i ljudi su ko hljeb i zasigurno zaslužuju da se proguraju svojim kvalitetom s Balkana, al čuo sam da je bilo nekih problema i malih izmjena u postavi banda tako da se i dalje nadam najboljem i da će moć uradit buduće albume u najboljim uslovima jer kompilacija sa Walk rekordsa s koje sam imo priliku da čujem jednu njihovu pjesmu je djelovala loše jako(produkcijski) možda ljudi rade u lošim uslovima, tako dobar bend to ne zaslužuje, tako da sam sve ovo nagovijestio da ne bi neki ljudi pogrešno svatili sta sam ranije naveo
željno ih iščekujem na konc, oni su za mene baš hedlajneri, mada su i svi ostaali zasigurno :wink:


Da samo pojasnim da ta pjesma nije bila finisirana , vise je djelovala kao demo!
za sada dobijam pohvale da je to jedno od (ako ne najbolje) onda jedno od najbolje produciranif death metal izdanja na ex-Yu sceni a i sire![/quote]

odlično, zbavit pod hitno :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 04. 2006. 04:13 
Offline
User avatar

Joined: 19. 07. 2003. 01:31
Posts: 970
dobro je ovo ko torotan,da je još malo kiselog mlijeka bilo bi još bolje,ali i ovako je ok jer i voda posluži umjesto kiseljine!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 04. 2006. 12:16 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
Dobrota..... Sacramental bloooood.........


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 04. 2006. 01:08 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma sjebo sam se kad sam vidio i cuo...butala kaku volim...ovaj novi pjevac se bas uklopio i deru svi zajedno...najbolji onaj celavi gitarista ;-)
a i ovaj split je odlican,bas ga slusam...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2006. 03:02 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
evo slusam ovaj split vec 5 dana. btw, booklet je odlicno uraden. dobrota brate, samo sto su mi se vise svidili uzivo. oderali su, nema govora. sve pohvale i naletite opet do sarajeva ;-).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2006. 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
dva puta koliko sam ih gledao uzivo samo sam mogao da buljim u njih jer nisam mogao vjerovat da nako moze svirat. jos i bubnjara kad sam vidio nako malo sa strano odmah sam se sjetio velikih fabrika u kojoj masine bes greske rade neprestalno. ljdi su jebeni roboti, sve stima u sekundu.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 04. 2006. 02:08 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
dinko wrote:
dva puta koliko sam ih gledao uzivo samo sam mogao da buljim u njih jer nisam mogao vjerovat da nako moze svirat. jos i bubnjara kad sam vidio nako malo sa strano odmah sam se sjetio velikih fabrika u kojoj masine bes greske rade neprestalno. ljdi su jebeni roboti, sve stima u sekundu.



potpisujem

po meni jedan od najboljih bendova sa ovih prostora


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 04. 2006. 04:09 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2006. 02:07
Posts: 47
najbolji sigurno...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 04. 2006. 04:37 
Offline
User avatar

Joined: 19. 07. 2003. 01:31
Posts: 970
ma toxicdeath im jebe majku svima!!!!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 04. 2006. 01:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2006. 02:07
Posts: 47
svaka cast toxiku,deru ga momci samo tako,al meni brate bolji sb...mozda zato sto gotivim vise brutal death...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 06. 2006. 20:16 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Sacramental Blood & Ophiolatry SplitCD 2005

Sacramental Blood - Inception of Ceremony
This Split CD starts with a piano prelude, played by Milan Dobrosavljeviæ, the guitar player and main songwriter of the band. After that little intro, the bands kicks off in an old Cannibal Corpse/Pyaemia/Vader- and new Severed Savior/Spawn of Possession-style - means brutal to the bone, BYOTCH! First of all, this band is technical as hell, and they don't get lost in those weird/crazy/sick song structures and arrangements. One of the major pluses on Sacramental Blood's release is the smooth, crystal and marvelous production. It's not kinda new Cannibal Corpse or Kataklysm. They just made it sound great and keep the spirit of the brutality. These guys make no captives, make no jokes when it comes to murder Brutal Death Metal. You can actually get into this, as it is not the usual US Brutal Death Metal, the bands just trying to be the fastest or the most virtuose. No, SB make great music, and you can hear that. The songs will catch your attention with their groove and tempo changes, that don't destroy the atmosphere of the songs. Like I said, SB incorporate the sound of a few elder and newer bands, and have much success with it, as it sounds like the best thing to date. And when you think it couldn't get better, they kick ya ass with the Carnal cover of Vader. Perfect, impressing and killer cover. I think Doc would be proud to hear this, because the didn't fuck the song up, like most bands do, they just gave it a little SB touch, to make it even better. This band has a bright future in the Brutal Death Metal scene, as a band that takes care of their own business, and do their job perfect. And if you get the chance to see them live, don't miss it. Killer band on stage.

Ophiolatry - Satancore
This is the first time I hear this band, and they didn't make me a fan of their music. it's not that it ain't good - it's pure brutality, just like you would expect from a band with a name you don't know what it means, triggered drums and lyrics about kicking god's ass (Raebelliun, Krisiun, Abhorrence). The band has the most over triggered drums I ever heard, and I heard a shitload of triggered drums, but this makes it complete. The band know how to play, they don't just blast the whole 10 minutes of their part of the Split, they give it sense, but to me it sounds like Raebelliun/Krisiun, and I am not a fan of bands that: a) just talk about how great it is to fuck Christ, and b) use triggers on drums too obviously. But for people that love fast and brutal Brazilian Death Metal, like the aforementioned bands, will enjoy in this. I listened through it a few times, and it is good, you can even enjoy in this, but only once in a while. Then I have to go and listen to Leng Tch'e, Carcass or Suffocation again. But this breaks the speed limit by far.

rating BM: 9.0/10.0 mailto:Boris@Burningmisery.com http://www.burningmisery.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 06. 2006. 21:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2006. 00:21 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
hahahahahahaha
jel ti drago :-D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2006. 03:29 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Deprecator wrote:
hahahahahahaha
jel ti drago :-D


jest vala, zna Miro Å¡ta valja :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 07. 2006. 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
Ej gdje se moze nabaviti sta od ovog strasnog benda.Pa necu ja zvati cojka na mobitel u SA da mi salje,mozel se preko kakvog maila,stranice??

A na Sodi su napravili pokolj,uz Toxicdeath.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 135 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group