Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 08:09

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 239 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next
Author Message
 Post subject: Interfector (BiH)
PostPosted: 13. 01. 2003. 16:45 
Je li ko od vas slusao ovu grupu iz Republike Sprske. Bend je osnovan 25 decembra 2000. u Banja Luci (Republika Srpska) od strane tri dugogodisnja prijatelja koji su odlucili da je konacno doslo vrijeme da izraze svoju mrznju prema svemu sto ih okruzuje, i da zapocnu svoju pravednu borbu protiv cijelog svijeta. Clanovi benda zastupaju glediste da ce nastaviti da hode stazom istinskog metala, ne predajuci se ni po koju cijenu. Struktura njihovih pjesama se sastoji iz mjesavine svega izmedju stare skole sirovog black metal zvuka do novog technical death metala, sa elementima narodnog folka (prog elementi su takodje jedan od vaznih faktora).
Najbolje su meni pjesme:Temple of Desire, Alienation...


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 01. 2003. 14:53 
Ma jebo vas interfector, slušo sam ih i meni zvuče ko kanta


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 01. 2003. 15:05 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Dejo wrote:
Ma jebo vas interfector, slušo sam ih i meni zvuče ko kanta


:D :D :D :lol: 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 01. 2003. 15:18 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Svirali su dva puta ovdje u Sarejevu. Nisam bas zapamtio njihove pjesme, ali jako se dobro sjecam dvije obrade: Iced Earth - The Dark Saga i Iron Maiden - Lord Of The Flies, obadvije su mi dosta dobre. Cijenim sto su svirali ovdje, imaju dosta potencijala i mislim da mogu jos bolje zvucati. Interfector po meni nije los bend, neki prosjek...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 01. 2003. 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 06:56
Posts: 518
Location: Soba
Uspio sam preslusati samo jednu njihovu pjesmu.
Ma ne znam..."onako".


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: INTERFECTOR
PostPosted: 14. 01. 2003. 19:31 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
Knecht wrote:
Je li ko od vas slusao ovu grupu iz Republike Sprske. Bend je osnovan 25 decembra 2000. u Banja Luci (Republika Srpska) od strane tri dugogodisnja prijatelja koji su odlucili da je konacno doslo vrijeme da izraze svoju mrznju prema svemu sto ih okruzuje, i da zapocnu svoju pravednu borbu protiv cijelog svijeta. Clanovi benda zastupaju glediste da ce nastaviti da hode stazom istinskog metala, ne predajuci se ni po koju cijenu. Struktura njihovih pjesama se sastoji iz mjesavine svega izmedju stare skole sirovog black metal zvuka do novog technical death metala, sa elementima narodnog folka (prog elementi su takodje jedan od vaznih faktora).
Najbolje su meni pjesme:Temple of Desire, Alienation...


Negdje sam procitao da su u Beogradu poceli snimati pjesme za prvi album. Znas li mozda da li je posao gotov i ko je izdavac?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 11:37 
Svaka im čast na trudu al' bolje da se ne trude više i ovako i onako zvuče bezveze


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 04. 12. 2002. 17:21
Posts: 1672
Location: naslonjač
Meni se svidja "The Lightbringer", ostalo je slabo.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 01. 2003. 16:45 
Ma i Lightbringer se sastoji od dva rifa koja ni na šta liče, da se hoće makar naučiti svirati pa hajde....a vokal je jebi ga nikakav


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 04. 2003. 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 02:09
Posts: 21
Location: Prijedor BIH
Dejo wrote:
Ma i Lightbringer se sastoji od dva rifa koja ni na šta liče, da se hoće makar naučiti svirati pa hajde....a vokal je jebi ga nikakav


jes brate ona pjesma "mother serbia je najveće sranje koje sam ikad čuo i moram priznati da su jedna od najgorih grupa na našim prostorima a kod mene se mogu svrstati odmah uz bok sa linkin parkom :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 04. 2003. 22:15 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
MANSON wrote:
Dejo wrote:
Ma i Lightbringer se sastoji od dva rifa koja ni na šta liče, da se hoće makar naučiti svirati pa hajde....a vokal je jebi ga nikakav


jes brate ona pjesma "mother serbia je najveće sranje koje sam ikad čuo i moram priznati da su jedna od najgorih grupa na našim prostorima a kod mene se mogu svrstati odmah uz bok sa linkin parkom :lol:



A jes ti tu pjesmu slušao ili ti je,eto "sranje" :?: :evil: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2003. 11:41 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 02:09
Posts: 21
Location: Prijedor BIH
BOMBER wrote:
MANSON wrote:
Dejo wrote:
Ma i Lightbringer se sastoji od dva rifa koja ni na šta liče, da se hoće makar naučiti svirati pa hajde....a vokal je jebi ga nikakav


jes brate ona pjesma "mother serbia je najveće sranje koje sam ikad čuo i moram priznati da su jedna od najgorih grupa na našim prostorima a kod mene se mogu svrstati odmah uz bok sa linkin parkom :lol:



A jes ti tu pjesmu slušao ili ti je,eto "sranje" :?: :evil: :twisted:


slušao oko 100 puta na onoj emisiji na BIG radiju i,bez uvrede ali stvarno su karina vokal nikakav,bubnjevi još gori a gitara se skoo pa ne čuje


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2003. 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
OK,ja sam već pomislio da je zbog basa,a tu stvarno ne bi trebalo biti zamjerke :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 08. 05. 2003. 21:10 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 02:09
Posts: 21
Location: Prijedor BIH
BOMBER wrote:
OK,ja sam već pomislio da je zbog basa,a tu stvarno ne bi trebalo biti zamjerke :twisted: :twisted: :twisted:


nemoj misliti da je to na rasističkoj osnovi...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 05. 2003. 21:47 
Offline
User avatar

Joined: 04. 05. 2003. 22:49
Posts: 63
Location: The void...
Da,they suck.A sto bi jedan moj dobar prijatelj rekao:"Pusti to,cetnicka posla..."
nista na nacionalnoj osnovi ali donekle ima pravo.Samo mi nije jasno sto toliko pljuju po Silent Kindomu...Pa bend postoji vise od 6 god(tj. samo je Amir osto od orginalne postave).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 12. 2003. 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2003. 22:28
Posts: 19
Location: Sarajevo
Ma pravo su mi bezze.Ne svidjaju mi se.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 12. 2003. 03:12 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
interfector je bend koji sasvim sigurno ima muda i volju da odradi i da maksimum od sebe,ljudi nisu normalni,sviraju non-stop i sada su trenutno na nekakvoj mini turneji po srbiji.
sve to trazi dosta vec pomenutih muda i volje,a bogami i parica.
svaka cast!!!

album izlazi u periodu zima/proljece 2004,a bice i promocija u BL,gosti bi trebali biti rumuni AVATAR


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: INTERFECTOR
PostPosted: 10. 12. 2003. 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
ogi wrote:
Knecht wrote:
Je li ko od vas slusao ovu grupu iz Republike Sprske. Bend je osnovan 25 decembra 2000. u Banja Luci (Republika Srpska) od strane tri dugogodisnja prijatelja koji su odlucili da je konacno doslo vrijeme da izraze svoju mrznju prema svemu sto ih okruzuje, i da zapocnu svoju pravednu borbu protiv cijelog svijeta. Clanovi benda zastupaju glediste da ce nastaviti da hode stazom istinskog metala, ne predajuci se ni po koju cijenu. Struktura njihovih pjesama se sastoji iz mjesavine svega izmedju stare skole sirovog black metal zvuka do novog technical death metala, sa elementima narodnog folka (prog elementi su takodje jedan od vaznih faktora).
Najbolje su meni pjesme:Temple of Desire, Alienation...


Negdje sam procitao da su u Beogradu poceli snimati pjesme za prvi album. Znas li mozda da li je posao gotov i ko je izdavac?


posao nije gotpv a ko bi bio izdavac nego rock express


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 12. 2003. 19:52 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
posao u principu jeste gotov jer su snimljene sve stvari,idejno rjesenje za visestrani booklet je takodje tu,a izdavac-pa naravno rock express


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 12. 2003. 09:41 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Ofirni do bola...ocito da se trude, svaka cast, al kad je nesto sranje onda je bas sranje. Sluso sam "S One Strane Svjetla"...neznam, nekako sve neinspirisano zvuci, jadno. Cuo sam da u sustini nisu losi momci, al da nemaju pojma. Onaj cetnicki fol im nije trebao...pogotovo ne kao nekim satro Blackerima. Apsurd je stavljati krunu i kokardu u BM, isto koliko i handzar diviziju i neke ostale religijske fasizme. Ideoloski su usrali motku za svagda, a muzika nije dovoljno dobra da garantuje da ce ikoga boliti kurac za ono sto budu pokusavali poslije.

Generalno mi najvise ide na kurac sto se stalno reklamiraju kao nekakav BM kad u sustini nemaju blage veze s tim. Al eto...nek furaju momci sta su poceli, mozda jednog dana nesto bude od toga sto je kvalitetnije nego ono do sada.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 239 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group