Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 20:07

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Osmi putnik (Hrvatska)
PostPosted: 05. 04. 2005. 20:46 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Evo ne znam tko zna ili ne zna al rekoh da se javim i dojavim jednu lijepu vijest!
Svima nam dobro znane hm legende iz Splita, grupa "Osmi putnik" je ponovo na okupu i izmedju ostaloga ima spreman novi album. Za sve one koji bi htjeli saznati vise ( da ja sad tu ne drobim kako bi moja majka znala reci) postoji i sluzbeni web site ( i to stvarno odlican sa puno informacija ) na adresi http://www.osmiputnik.com
Mene je ovo samo tako razveselilo kao i nove stvari ( postoje samplovi na stranicama ) koje mi zvuce i vise nego obecavajuce! Najavljeni su i skori koncerti a grupa ce svirati i na MMS 2005 u Zadru! To se ne propusta!
OSMI PUTNIK is alive and well! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 01:47 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
To je bivsa Gibbonijeva grupa..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 02:20 
Evo i ja sam cuo neke dijelove.
Vikal mi se svidja , a i produkcija nije losa.8 putnik je jedan od bendova koji mi je obiljezio dijetinstvo , jedva cekam ovo !!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 04:02 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2004. 01:45
Posts: 1225
Location: APS
i ja sam bila presretna kad sam cula :D
nisam jos poslusala nove stvari posto mi komp nesto nije uredu pa ne mogu skidati :cry:
tamo sam na njihovom forumu i pitala sam za koncert u sa, rekli su da svakako planiraju doci :D jedva cekam :D :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 11:59 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
rock wrote:
To je bivsa Gibbonijeva grupa..


Aha.Onaj jedan album sto imam mi je superiska.Vidjecemo sta je i kako s ovim sad kad nabavim.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. 09. 2004. 12:55
Posts: 457
Location: Osijek
upoznao sam nedavno novog pjevaca Osmog Putnika. ljudina i po! mislim da on radi i svu produkciju. po svemu sudeci osmi putnik ce biti prava stvar za rock scenu ovih prostora. a web site obavezno posjetite.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 17:31 
Nemoguce mi se svidja kako je Site uradjen!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 18:03 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Quote:
upoznao sam nedavno novog pjevaca Osmog Putnika. ljudina i po! mislim da on radi i svu produkciju. po svemu sudeci osmi putnik ce biti prava stvar za rock scenu ovih prostora. a web site obavezno posjetite.


Eh! Sretnice! Odlicno izgleda. A gdje si ga to imao prilike upoznati? Bas ti zavidim. Ne mogu docekati ovogodisnji Metal Melting Summit. Bit cu u prvom redu dok bude svirao Putnik! I slazem se s tobom, mislim da bi ovo sa Putnikom moglo puno pomoci kompletnoj sceni na ovim prostorima!



Quote:
Nemoguce mi se svidja kako je Site uradjen!!!


Kao sto si i sam napisao , site izgleda super. I ima toliko super informacija! Bas ono pravi official site! Nema sta , nema! Nego jel jos ko od vas preslusavao ove nove stvari? Sta vam se cini? Meni su prva liga! Totalno u starom stilu Putnika! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 02:18 
Ja sam vec rekao , jako mi se svidja.Stari putnikovi fazoni sa boljom produkcijom.Jedva cekam da nabavim album!!!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 04. 2005. 18:57 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Evo bas sam sad bila na siteu i vidim da su postavili jos samplova od novih pjesama! Zvuce stvarno odlicno! Odma se uzima taj novi albuma,cim izadje! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2005. 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 20:12
Posts: 209
Location: Avantasia
Jedva cekam Zadar!Osmi Putnik rules!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 05. 2005. 17:17 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Evo malko super novosti o Putniku direktno sa njihovog sitea!!!! :D :D :D

Quote:
*****************N**O**V**O**S**T**I*****************
Pozdrav svima!

Novi album "Osmog Putnika" pod imenom "Živ i ponosan" trebao bi izaći 6.6.2005. pod etiketom izdavačke kuće "Dancing Bear".
Na albumu će se naći 11 autorskih pjesama, a kuriozitet je taj da će album biti objavljen u dvije različite verzije omota.
Verzija "Za Dame" Verzija "Za Headbangere".

Naravno izbor ćemo prepustiti vama! ;)
Klikom na ove linkove možete vidjeti obe verzije omota.

Pretprodajna cijena albuma kojega možete naručiti direktno sa našeg site-a ( plaćanje pouzećem ) iznosi 60 kn + troškovi poštarine, a isporuka se vrši u prvom tjednu lipnja. Svi zainteresirani mogu se javiti na email: mailto:novialbum@osmiputnik.com . Napominjemo da ova ponuda vrijedi isključivo do izlaska albuma tj. 6.6.2005.

Ovom prilikom band bi službeno najavio i svoj prvi koncertni nastup koji bi se trebao dogoditi 17.6.2005. u Splitu na tvrđavi Gripe.
Na ovom koncertu "Osmi putnik" će uz koncertnu promociju novog albuma obilježiti,te proslaviti svoj dvadeseti rođenadan, a sukladno tome u samu će produkciju koncerta biti uložena poprilična financijska sredstva. Na ovom koncertu će biti upriličeno i snimanje materijala kako za live album tako i za prvi DVD "Osmog Putnika". Ulaznice bi se u pretprodaji trebale pojaviti krajem svibnja. Cijena karte bi prema najavama trebala biti 30 kn ( u pretprodaji ).

S obzirom na slavljeničku atmosferu band je odlučio u prodaju pustiti i ograničen broj ulaznica ( točnije njih 800 ) po cijeni od 50 kn. Svi oni koji se odluče na kupnju ove specijalne "Anniversary" ulaznice, uz istu će kao poklon dobiti i novi CD "Osmog Putnika" - "Živ i ponosan".


Totalna ludnica. Znaci konacno cemo moc cut novi album kroz otprilike misec dana! A onda veliki koncert u Splitu i jos snimanje za DVD! Idem odmah na preslusavanje starih albuma i ovih novih klipica.Pocinje spremanje za rastur!!! :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 05. 2005. 03:27 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Ej ekipa! Na siteu Putnika stavljena je kompletna nova verzija Glasno glasnije i to u super kvaliteti!!! Verzija mi zvuci mrak, nevjerovatno koliko su je poboljsali!!! Stvarno sam odusevljena! A jos me vise veseli sto cemo uskoro moci cuti i ostale stvari!

Evo direktan link:
http://www.osmiputnik.com/hr/files/Osmi_Putnik_Glasno_glasnije.mp3


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 05. 2005. 14:04 
Offline
User avatar

Joined: 01. 10. 2003. 09:48
Posts: 228
Location: CH
Peggy wrote:
Verzija mi zvuci mrak, nevjerovatno koliko su je poboljsali!!!


pa godinama su se pripremali 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 05. 2005. 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 20. 01. 2003. 15:59
Posts: 88
i meni zvuci odlicno. Mozda ne kao "Ulicna Molitva" ali skoro.
Zna netko za koju kucu ce to bit objavljeno?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 05. 2005. 03:15 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Quote:
i meni zvuci odlicno. Mozda ne kao "Ulicna Molitva" ali skoro.
Zna netko za koju kucu ce to bit objavljeno?
Pa pogledaj samo moj predzadnji post koji sam kopirala sa site Putnika! Izdavac je "Dancing Bear" a album bi vani trebao biti 6.6.2005. KOliko sam samo puta izvrtila ovu novu verziju! Stvarno mi je predobra! ZAKON!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 05. 2005. 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 20. 01. 2003. 15:59
Posts: 88
Peggy wrote:
Quote:
i meni zvuci odlicno. Mozda ne kao "Ulicna Molitva" ali skoro.
Zna netko za koju kucu ce to bit objavljeno?
Pa pogledaj samo moj predzadnji post koji sam kopirala sa site Putnika! Izdavac je "Dancing Bear" a album bi vani trebao biti 6.6.2005. KOliko sam samo puta izvrtila ovu novu verziju! Stvarno mi je predobra! ZAKON!!!

sorry, nisam vidio, ali odlicna vijest :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 05. 2005. 15:04 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Za sve one koji su relativno blizu Đakova ili u Đakovu Osmi Putnik nastupa tamo 21.6.2005. u sklopu velikog Open Air koncerta zajedno sa TBF, Opcom Opasnosti, Hladnim Pivom, Elemental, Flayer, Psihomodo Pop, Vatra, Ramirez, etc ...

Koliko izvodjaca, izgleda ko neki festival!!! Al' daleko mi je Đakovo poprilicno... :(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2005. 09:54 
Offline

Joined: 05. 04. 2005. 20:39
Posts: 10
Location: Zadar
Na siteu Putnika su stavljene slike sa splitskog koncerta i izgledaju odlicno! Daj zna li tko jel mi se ono samo cini ili je u publici bio i Emir Hot??? :shock: Zar on nije u Londonu? Po svemu sudeci ovo je bio vrhunski koncert! Bas mi je zao sto nisam bila :cry: ,al zato Putnici dolaze u Zadar za pet dana na Metal Melting Summit!!! :twisted: Cant wait!!! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 08. 2005. 20:11 
Offline

Joined: 25. 11. 2002. 03:16
Posts: 2361
Location: Hell on Earth
Gledao sam ih u Zadru i meni su bili odlicni bez obzira na sve. Novi album Ziv i Ponosan sam nabavio, naravno original. Zvuci odlicno mada sam ocekivao malo zesci album. Pjesme koje bih izabrao kao "highlights" na albumu su : Ziv i Ponosan, Dajem Sto Trazis, Glasno-Glasnije, Srce Od Kamena, Rijeci i Nije To Ljubav. Ostale su dobre ali su mogle mozda biti bolje :)
Drago mi je sto su ponovo na sceni.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group