Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 19:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 230 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Author Message
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 09. 02. 2011. 01:17 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
Naručio sam od Henryja, izdavača iz Finske, mail mu je metalwarning AT yahoo.com a genga košta 12, poštarina je uključena. Lik mi je poslo isti dan nakon što sam mu poslo pinku palpalom.

Ne znam jeko Gvozdo i đe je ranije svirao al baš se kuži i ozbiljna svirka, i dobri aranžmani i sve. Sa jedne strane ima dosta zvuk sličnog Ledenoj krvi, ima dosta motorhedovskog Speed Kill zvuka, deveta stvar "Ka propasti" ima nekih finih Obituary fazona, točno ono što je Nešo pričao nakon Bez milosti kako bi htio da bend zvuči. Al ono što mi je posebno drago što je miks albuma stvarno na puno većem i boljem nivou nego ranije. Sada sve baš ZVUČI. Još da jednom i taj živi bubanj snime i to će biti to :)

A kraj albuma sa obradom Sodomizera zvuči stvarno JAKO!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 09. 02. 2011. 02:27 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
E Fala

Gvozden je Mladji momak 22-23 god. Sviro je gitaru u INFEST-u(Death/thrash u medjuvremenu ih je napustio),Trenutno Svira u VEHEMENTER-u(Odlican Occult Black/Death/Thrash),Dosta naslusan Momak i Dobar Muzicar!!
Sto se tice obrade NIFELHEIM.a Tu su im se htjeli Oduzit za Tribute BOMBARDERa :D ,Al fakat bas me interesuje kako to zvuci!!Inace Bombasi imaju pozavidnu Fan Bazu u Svedskoj:),Neki dan sam kupio Plocu DEVIL LEE ROT-a,imaju Bubnjara sa Nadimkom BOMBARDER :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 09. 02. 2011. 11:09 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
Razmjenio sam par mailova sa Henryjem (izdavačem), moram ti reći da me fascinira njihova opsjednutost metalom sa ovih prostora kao i potraga za pločama sa kojima smo se mi maltene igrali frizbija kad smo bili mali (Legija i ostalo), za to daju po 100 - 150 eura :) Pa kad im je takvo ćesme vrijedno, nije čudo da im je Bombarder kult :) Samo mi je krivo što tada nisam imao kristalnu kuglu pa da od svih tih Hellera, Annathema i Bloodbatha naručujem po 10 komada, danas bi imao eura viška na računu :)

Obzirom da voliš kasniju fazu Bombardera album će ti stvarno super leći, odlušao sam ga još par puta sinoć i baš vrijedi.

Orto Bar u Ljubljani (gdje će biti koncert) je odlično sređen klub, ima idealan zvuk, jedva čekam da ih gledam u takvim uvjetima.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 09. 02. 2011. 12:30 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
E Lorde, jel imaš (ili si slušao) možda američko reizdanje Speed Killa od Utterly Somber? Ja sam na žalost kupio 2 diska od Walk Records reizdanja koje mi je nako, zadnje smeće. Koma od omota + snimak koji nije vidio remastera, najofirnije je skinut sa kasete... Uzeo bi američko izdanje ako ima malo sređeniji zvuk...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 09. 02. 2011. 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Nisam brate ni Slusho,nit sam imo to!!Jedino tu Walk Verziju,al to sam nekom Poklonio ja mislim!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 14. 02. 2011. 00:43 
Offline

Joined: 22. 03. 2006. 03:50
Posts: 60
Location: Banjaluka
Složio bih se da je ovaj novi albumčina i po. Što se tiče speed killa ja sam naručio to izdanje, pa kad mi stigne javiću kakav je zvuk. Inače, u srijedu slušajte Balkan metal night pa ćete moći čuti par pjesama sa ovog novog albuma.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 27. 02. 2011. 22:07 
Offline
User avatar

Joined: 05. 01. 2009. 18:19
Posts: 381
Intervju sa Zlajom i Samčom, bivšim članovima Bombardera
Šta oni misle o starom Bombarderu, a šta o novom... o saradnji sa Nešom na novom albumu Bombardera isl.

http://bosnian-metal.blogspot.com/2011/ ... anovi.html


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 01. 03. 2011. 18:51 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
dobar intervju, samčez vazda legenda bio i ostao.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 14. 03. 2011. 11:10 
Offline

Joined: 30. 10. 2005. 18:08
Posts: 375
Gvozdi neko prospe pivo oko pedala, organizatori odmah čiste stage (EU profesionalnost) a Nešo kaže: "Vidi ovog mog gitariste iz Šumadije, došo na koncert u priglavkama, noge mu se oznojile, sve mokro".

Red Å¡ale, red speeda.

Stage oprema savršena, zvuk u Orto baru vazda valja, Bombarder i publika bili jači od cunamija.

Uglavnom, odličan vikend u Ljubljani.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Bombarder (BiH / Srbija)
PostPosted: 21. 05. 2013. 14:46 
Offline

Joined: 06. 07. 2012. 10:15
Posts: 4
Ako neko želi kupiti album IMA LI ŽIVOTA PRIJE SMRTI neka se javi na pp ili na e-mail: markovic525@gmail.com

Cijena albuma je 15 maraka sa dostavom.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 230 posts ]  Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group