Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 07:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 80 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Eyesburn (Srbija)
PostPosted: 11. 08. 2005. 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
jedan od nasih najuspesnijih bendova. poznat i po radu sa Max Cavalerom. za one koji ne znaju, sviraju neki reggae/hard core mix. imao sam prilike da budem na nekoliko koncerata, a i da upoznam Kojota koji je stvarno fenomenalan lik...
dakle? slusao neko i vasa misljenja?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 08. 2005. 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 16. 07. 2005. 13:41
Posts: 577
Location: Valley of the tombstone
ma o.k samo ih ne treba dizati bas toliko.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 08. 2005. 00:30 
Offline
User avatar

Joined: 19. 03. 2005. 18:23
Posts: 106
Location: Sarajevo
fakat, ne treba ih dizati toliko, bio sam u CDA na svirci, bilo je dobro................


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 08. 2005. 11:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
...Eyesburn se dize taman onoliko koliko zasluzuju, ekstra bend, ekstra svirka, ekstra likovi... ali ova tema ce ubrzo nestati s ovog dijela foruma, ko da gledam...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 08. 2005. 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
Raziel wrote:
...Eyesburn se dize taman onoliko koliko zasluzuju, ekstra bend, ekstra svirka, ekstra likovi... ali ova tema ce ubrzo nestati s ovog dijela foruma, ko da gledam...



:lol: :lol: :lol: :lol:
ma tako bi i trebalo!!
A inace ne svidjaju mi se!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 08. 2005. 20:19 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
Genghis Kahn wrote:
Raziel wrote:
...Eyesburn se dize taman onoliko koliko zasluzuju, ekstra bend, ekstra svirka, ekstra likovi... ali ova tema ce ubrzo nestati s ovog dijela foruma, ko da gledam...



:lol: :lol: :lol: :lol:
ma tako bi i trebalo!!
A inace ne svidjaju mi se!!


ajde ba, idi proucavaj Ušćumlića i mani se te puritanije :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2005. 22:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
daj ne serite vi neki,likovi su odlicni...cuo sam da su pjesmu moses sa soulflyevog treceg albuma oni radili skupa s soulflyijem...kajem se fakat sto nisam otiso na koncert u cda kad su bili,al jebiga-obaveze...nadam se da ce opet doc da ih vidim...kolko sam cuo od njih reko bih da su dobri


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2005. 00:41 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Ne podnosim taku muziku, tako da neznam kolko da su dobri nemogu mi valjat


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 09. 2005. 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2005. 22:36
Posts: 60
Location: Sarajevo
Eyesburn je ok bend, ali nije nas ipak dolazi iz susjedne drzave, ustvari jest vas bend.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 10. 2005. 00:44 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
Nameless wrote:
daj ne serite vi neki,likovi su odlicni...cuo sam da su pjesmu moses sa soulflyevog treceg albuma oni radili skupa s soulflyijem...kajem se fakat sto nisam otiso na koncert u cda kad su bili,al jebiga-obaveze...nadam se da ce opet doc da ih vidim...kolko sam cuo od njih reko bih da su dobri



jebo tebe fino citav soulfly i citav Eyesburn i ta njihova pjesma.... pederluk


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 10. 2005. 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Genghis Kahn wrote:
Nameless wrote:
daj ne serite vi neki,likovi su odlicni...cuo sam da su pjesmu moses sa soulflyevog treceg albuma oni radili skupa s soulflyijem...kajem se fakat sto nisam otiso na koncert u cda kad su bili,al jebiga-obaveze...nadam se da ce opet doc da ih vidim...kolko sam cuo od njih reko bih da su dobri



jebo tebe fino citav soulfly i citav Eyesburn i ta njihova pjesma.... pederluk

haha
potpis


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 10. 2005. 00:39 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
Genghis Kahn wrote:
Nameless wrote:
daj ne serite vi neki,likovi su odlicni...cuo sam da su pjesmu moses sa soulflyevog treceg albuma oni radili skupa s soulflyijem...kajem se fakat sto nisam otiso na koncert u cda kad su bili,al jebiga-obaveze...nadam se da ce opet doc da ih vidim...kolko sam cuo od njih reko bih da su dobri



jebo tebe fino citav soulfly i citav Eyesburn i ta njihova pjesma.... pederluk


e moj chiko... heee pederluk...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 10. 2005. 01:51 
Offline
User avatar

Joined: 22. 08. 2003. 17:16
Posts: 383
Location: Banja Luka
Mrzim kada neko pljuje po necemu sta je neko drugi uradio, stworio, a on sam nista ni blizu nije napravio.
Eyesburnu skidam kapu, swi smo se lozili na Maxa neko prije 20 godina, a neko jos uvijek, a Kojot sada stoji sa likom rame uz rame.
A Soulfly je ultra bend koji odbija bibrege na swirkama, ko god je bio na svirci zna o cemu govorim. Odete na neke polovne tezgaroske yu rock swirke i kao to je ok, a Soulfly i Max truba. E, jebte se malo vi.

Eyesburn je, ako ga je iko od vas slusao, super bend koji je uradio mali kompromis u metalu i priblizio ga siroj publici. Eto sad, ono rege pjevanje je u modi, pa je ostavilo traga kod njih. to sto su izasli iz podruma je valjda pozitivno, a ne minus. Ja znam da su pozitivno uticali na mnoge koji nikada nisu slusali zestu, a poslije njih otisli i na ohoho jacu ziku. Samo veliko je pitanje koliki je dio metala u swemu tome i kojeg metala. Niko ne ocekuje da se swide death metalcu ili black metalcu. Ali znam masu trashera koj ikazu da su ok, pogotovo na Solid albumu za koji se mogu pohvaliti da sam ga dobio licno od Kojota.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 10. 2005. 02:01 
Offline
User avatar

Joined: 10. 08. 2005. 14:27
Posts: 181
Location: Sanski Most
AntiDope wrote:
Mrzim kada neko pljuje po necemu sta je neko drugi uradio, stworio, a on sam nista ni blizu nije napravio.
Eyesburnu skidam kapu, swi smo se lozili na Maxa neko prije 20 godina, a neko jos uvijek, a Kojot sada stoji sa likom rame uz rame.
A Soulfly je ultra bend koji odbija bibrege na swirkama, ko god je bio na svirci zna o cemu govorim. Odete na neke polovne tezgaroske yu rock swirke i kao to je ok, a Soulfly i Max truba. E, jebte se malo vi.

Eyesburn je, ako ga je iko od vas slusao, super bend koji je uradio mali kompromis u metalu i priblizio ga siroj publici. Eto sad, ono rege pjevanje je u modi, pa je ostavilo traga kod njih. to sto su izasli iz podruma je valjda pozitivno, a ne minus. Ja znam da su pozitivno uticali na mnoge koji nikada nisu slusali zestu, a poslije njih otisli i na ohoho jacu ziku. Samo veliko je pitanje koliki je dio metala u swemu tome i kojeg metala. Niko ne ocekuje da se swide death metalcu ili black metalcu. Ali znam masu trashera koj ikazu da su ok, pogotovo na Solid albumu za koji se mogu pohvaliti da sam ga dobio licno od Kojota.



Ima istine u ovom sto covjek kaze.Metalci najvise vremena provedu pljujuci jedni druge sto je po mom misljenu glupo.Eyesburn mi licno ne lezi i ne slusam ih ali to nije razlog da pljujem po njima.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 10. 2005. 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
AntiDope wrote:
Mrzim kada neko pljuje po necemu sta je neko drugi uradio, stworio, a on sam nista ni blizu nije napravio.
Eyesburnu skidam kapu, swi smo se lozili na Maxa neko prije 20 godina, a neko jos uvijek, a Kojot sada stoji sa likom rame uz rame.
A Soulfly je ultra bend koji odbija bibrege na swirkama, ko god je bio na svirci zna o cemu govorim. Odete na neke polovne tezgaroske yu rock swirke i kao to je ok, a Soulfly i Max truba. E, jebte se malo vi.

hahahhah Max !!! koje to? neka jebena treba! Vidjeli smo koja je max picka. I sad je Kojot neka faca sto stoji rame uz rame sa Max-om i prave svakakve pejsme!? jel!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 10. 2005. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 22. 08. 2003. 17:16
Posts: 383
Location: Banja Luka
Quote:
hahahhah Max !!! koje to? neka jebena treba! Vidjeli smo koja je max picka. I sad je Kojot neka faca sto stoji rame uz rame sa Max-om i prave svakakve pejsme!


Ajde mi pojasni, propustio sam sto je MAX ispao picka!

Da li bi ti Genghis Kahn okrenuo ledja Maxu da te zove da radis sa njim muziku i rekao mu da je picka?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 10. 2005. 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
ma sad ne bi, jebavat ga bacio se cova na nest drugo sto mene ne ineresuje ni sekunde, ma neznam sto bi mi i trebao covjek(licnost) kao on.
A picka ispada svaki put kad se pojavi i kad nesto uradi, et to je sto se mene tice.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 10. 2005. 13:17 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 04:22
Posts: 719
Location: Red Forest Of Belgrade
EYESBURN JE ZAKON BEND.....PRVI BEND SA OVIH PROSTORA KOJI BI MOGAO DA NAPRAVI NESHTO VELIKO!!!MOZHETE DA IH MRZITE....KO IH JE SLUSHAO ZNA O KAKVOJ SE ENERGIJI RADI.....IDITE NA NJIHOV KONCERT.....


POZDRAV 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 10. 2005. 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2004. 00:44
Posts: 815
Location: on my throne in Minas Morgul
likovi su kraljevi! voljela bih da ponovo dodju


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 19. 10. 2005. 18:13 
Offline
User avatar

Joined: 22. 08. 2003. 17:16
Posts: 383
Location: Banja Luka
Ne da su kraljevi, vec su exstra likovi, ovako, ko raja.
Bubnjar AntiDope-a je u Gratzu prije par mjeseci stajao ispred sale gdje je swirao Soulfly...camio cekajuci, nije namjeravao ulaziti jer nije imao kesha za upad. Naiso Kojot, skonto da je jugos, uveo ga kao crew, jos se svadjo i natezo sa obezbjedjenjem...Ovakva djela vrijede jednog cijelog albuma...hehehe...razumijem cistokrvne metalce (pomalo ogranicene) sto ne wole Eyesburn (i SoulFly), ja se samo malo zezam, volim da ih pitam zasto iako odgovora nema. Po meni je Eyesburn exstra, Soulfly nije nista posebno ali ima dovoljno energije da ih slusam i mlatim glavom.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 80 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group