Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 22. 05. 2024. 03:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 82 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 10. 08. 2006. 21:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. 11. 2004. 01:28
Posts: 342
Yuri wrote:
Image

Evo nadjoh nesto u ladici. Za 10god. mocu za to kupi dobar auto, naravno kad se Silent Kingdom proslavi. :lol: :lol:
Heh, da nismo baxuzi koliki jesmo, mjesto Monumenta je tu trebalo stajati Eternal Eclipse :D :D
Quote:
ne diraj mi Nikolu ja tvrdim i kazem da je Nikola jedan od rijetkih True metalaca u RS , BiH i SCG ( ako ne sire ) ) zivjeti metal punim plucima znaci zivjeti slicno kao Nikola ( ne treba da se ovdje raspravlja o nikoli samo sam izneo cinjenicu)

:oops: :oops: :oops: :oops: Uh, postidih se. :oops: :oops: Hvala Mico! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 08. 2006. 04:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. 06. 2006. 03:26
Posts: 49
Location: Doboj
Pozdrav svima! Poseban pozdrav za Micu Walk-a od Ace (onog iz Pauka, nekad sto je radio)!
Citam ovo sve sto se pise i nesto razmisljam da i ja nesto dodam.
Prvo sto bih spomenuo je to da sam bio na svim metal koncertima grupa koje ste spomenuli (Necrophilisma, Agonize, Silent Kingdom, Monument...)koji su se odrzali u Doboju (mada sam ih gledao i na drugim mjestima) i mogu reci da je stvarno bilo sramota sto je posjeta bila onako slaba. Hajde i nekako na Agonize ali na Silent Kingdom - UZAS! A ljudi stvarno dobro sviraju. Ali mislim da nije lose sto su odradjeni ti koncerti. Mislim da je upravo to pokrenulo pravljenje dobojske metal scene koja je jos uvijek daleko od gotovog! Ali ide nabolje. Ponekad pomislim da bi mozda bilo vise ljudi na tim koncertima da je njihov materijal bio malo vise izlozeniji, pristupacniji. Ja sam npr. znao kako mogu doci do cd-ova tih grupa (narucivanje, postarina i sve ostalo), ali mnogi nisu. Vjerovatno bi mnogo ljudi (mozda i onih koji ne slusaju metal) kupili te original cd-ove da su ih vidjeli na nekom standu, cd-shopu, prodavnici ili kiosku u gradu. Ili da su ih ne daj boze mogli vidjeti na tv-u (neki njihov spot) ili cesto slusati na radiju umjesto onih silnih narodnjaka! Pa nakon sto bi im ta muzika malo usla u uho vjerovatno bi i posjeta koncertima bila bolja, ali shvatam da je to sve tesko organizovati i distribuirati posto zivimo u drzavi u kojoj zivimo pa stoga i nije cudo sto se to tako dogodilo. Bendovi su cesto (skoro uvijek) u finansijskim poteskocama vezanim za opremu, instrumente, putovanja na svirke i posebno za snimanje. A veliki dio i piraterija upropasti, mada s njom svi ti bendovi dobijaju vise na slusanosti, ali na svoju finansijsku stetu i sto je najgore na stetu izdavaca! Uostalom u mnogim gradovima se i nemaju gdje odrzati metal svirke (i u Doboju je trenutno tako), problemi su veliki za prostor pa i to otezava rad bendova. Ali mislim da ce se ti problemi brzo prevazici i mislim da se stanje popravlja maksimalno. Ne kazem da se sad kad bi se ti isti koncerti odrzali ne bi isto ponovilo s posjetom, ali stanje je dosta promijenjeno i ide nabolje pa mislim da bi i posjeta bila bolja. Najvise mi je drago sto omladina (da ne kazem klinci) sve vise slusa metal. Svaki dan ih se po gradu pojavi odredjen broj vise u metal majicama itd. Samo treba naci nacin da se upravo oni (posto su oni buducnost metala)svakodnevno BOMBARDUJU reklamama, pjesmama, cd-ovima po prodajnim mjestima u gradu, ponekad spotovim na tv-u i numerama na radiju i sto je najvaznije velikim i cestim svirkama svih tih domacih bendova (te svirke bi se mogle organizovati tako da u pocetku te nase grupe obavezno sviraju uz neko veliko svjetsko ime metala, tako bi dosta ljudi culo za njih), pa bi onda posjeta koncertim domacih grupa, ne samo u Doboju nego i uostalim gradovima bila sigurno mnogo mnogo poboljsana! Vjerujem da ce se za kratko vrijeme moci pouzdano i istinito reci pa cak i tvrditi da Doboj IMA svoju metal scenu. Za sada je sve jos u izgradnji ali mislim da ide munjevitom brzinom.
Ne bih volio da neko pogresno shvati ovo sto sam iznio ovdje jer nisam imao nijednu losu namjeru. Zelim samo da i ovdje na nasim prostorima zazivi istinski metal i da se slusaju podjednako i domace i strane metal grupe! Ali za to je potrebno mnogo truda i mnogo ljudi koji ce raditi na tome, ali ono sto je najteze ostvariti (a od kljucnog je znacaja) je to da se u to sve moraju ukljuciti i lokalne i drzavne vlasti i mediji! Zato se metalci moji moramo svi pokrenuti da bi ostvarili tu nasu misiju koju svako od nas ima u svojoj glavi! Moramo se boriti do kraja, tj. do nase konacne pobjede!

METAL 'TILL VICTORY ! ! !

METAL 'TILL DEATH ! ! !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 08. 2006. 14:10 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
hail hail! :-D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 08. 2006. 14:43 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
Eclipse wrote:
SCAR wrote:
ooo narode, čujte i počujte ovog true metalca 8)

smiri doživljaj momak, :wink:
ne vjerujem da si ih ti posjetom na koncertu prosvjetlio i zagrijo za metal

dosta bendova radi godinama bez neke posebne želje za prezentacijom i promocijom, čisto onako iz ljubavi.
a scena u doboju i ako nije postojala prije par godina sada postoji i to je jedino važno:wink:
za ovu temu nije uopšte važno što si ti bio na koncertu necrophilisme
...to bi sad ono trebalo nešto dokazati :roll:

Prijatelju, nisam ja dosao sa namjerom da nekog vrijedjam ili dokazujem na koliko koncerata sam bio(a bio sam na onoliko koliko mnogi sa ovog foruma ne mogu ni zamisliti, tako da nema potrebe da se hvalim jednim prisustvom koncertu necrophilisme). Samo mi je cudno otkud to u Doboju odjednom scena? I cudno mi je da u jedan grad dodje da svira jedan mnogo dobar metal bend, a na koncertu se ne pojavi ni jedan metalac iz tog grada...
Inace sve najbolje Dobojskim bendovima!


upravu je lik...prije dva ljeta il cak i manje...bila samo grupica od 10 metalaca u doboju s kojima sam visila na spomeniku kad tamo dodjem...ali nikakav bend niko nije spominjao....sad odjednom nikli neki bendovi...sto je dobra stvar...ali dajte nemojte previse pojesti toga...cuvajte to.... ..i da....na silentu sramota stvarno jbg....a ko sto kaze walk dodju ljudi radi raje ne metala..istina...neko spomenuo morgue...pa bilo je ideja ali jebote na silent ne dodje niko od tih metalaca a na prvu svirku morgue-a dodje cijeli razred da kazem..sta to pozvali svoje da ispadnu face a onda kad su kastrator svirali nigdje ni jednog iz tog "razreda"
to je malo nefer...i "nemetalski"
:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 08. 2006. 17:57 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:35
Posts: 31
Location: Doboj
e vala nisam se nado da ce ova soba ovoliko uspjeti stvcarno je tema glu.. hahahahha
Sta ima ljudi.... LoL


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 09. 2006. 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
moram reci da mi je drgao da vidim cvjetanje metala u doboju, a piogotovo ove thrahs izdanke. :)
mozda za par godina i bude nesto od scene u BIH, a mozda i bude nekih vecih dolazaka u Sarajevo ili neki drugi grad na koncerte. Za sada je to sve na izletu od par ljudi, nazalost.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 09. 2006. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:51
Posts: 26
Location: Doboj/Herceg-Novi
Evo da se i ja javim svetog mi nekrsta!!!
Ljudi sve u pogledu meatala je danas tesko kao sto svi vec znamo i pricamo,ali i to ce biti bolje radom i trudom.
Tog sam misljenja da ce biti bolje zato sto znam da od ovog stanja kakvo je trenutno ne moze biti gore,znaci metal scena moze samo da se poboljsa,sto me prosto raduje!!

Pozdrav svima ,nazalost nemam vremena da vise pisem.....

METAL i u grobu!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 09. 2006. 21:05 
Offline

Joined: 22. 07. 2006. 01:11
Posts: 9
evo i ja da se javim svetog mi nekrsta:) !!!!!

nista posebno, samo pohvale bandovima perishmentu i sephirothu na odlicnim svirkama.Perishmentu na Rastoku, iako ste bili zakinuti(zasto sve puca preko metala:))i naravno sephirothu na jebeno odlicnoj svirci u Herceg Novom.Mirzaaa bila mi je cast nositi tvoj ruksak:)hehehe!!!!!!momci, ludilo ste.samo naprijed!imate podrsku!!!!!!!!!!!!sto ste se svi usutili:(


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 09. 2006. 03:21 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:35
Posts: 31
Location: Doboj
Perishment wrote:
Pozdrav svima! Poseban pozdrav za Micu Walk-a od Ace (onog iz Pauka, nekad sto je radio)!
Citam ovo sve sto se pise i nesto razmisljam da i ja nesto dodam.
Prvo sto bih spomenuo je to da sam bio na svim metal koncertima grupa koje ste spomenuli (Necrophilisma, Agonize, Silent Kingdom, Monument...)koji su se odrzali u Doboju (mada sam ih gledao i na drugim mjestima) i mogu reci da je stvarno bilo sramota sto je posjeta bila onako slaba. Hajde i nekako na Agonize ali na Silent Kingdom - UZAS! A ljudi stvarno dobro sviraju. Ali mislim da nije lose sto su odradjeni ti koncerti. Mislim da je upravo to pokrenulo pravljenje dobojske metal scene koja je jos uvijek daleko od gotovog! Ali ide nabolje. Ponekad pomislim da bi mozda bilo vise ljudi na tim koncertima da je njihov materijal bio malo vise izlozeniji, pristupacniji. Ja sam npr. znao kako mogu doci do cd-ova tih grupa (narucivanje, postarina i sve ostalo), ali mnogi nisu. Vjerovatno bi mnogo ljudi (mozda i onih koji ne slusaju metal) kupili te original cd-ove da su ih vidjeli na nekom standu, cd-shopu, prodavnici ili kiosku u gradu. Ili da su ih ne daj boze mogli vidjeti na tv-u (neki njihov spot) ili cesto slusati na radiju umjesto onih silnih narodnjaka! Pa nakon sto bi im ta muzika malo usla u uho vjerovatno bi i posjeta koncertima bila bolja, ali shvatam da je to sve tesko organizovati i distribuirati posto zivimo u drzavi u kojoj zivimo pa stoga i nije cudo sto se to tako dogodilo. Bendovi su cesto (skoro uvijek) u finansijskim poteskocama vezanim za opremu, instrumente, putovanja na svirke i posebno za snimanje. A veliki dio i piraterija upropasti, mada s njom svi ti bendovi dobijaju vise na slusanosti, ali na svoju finansijsku stetu i sto je najgore na stetu izdavaca! Uostalom u mnogim gradovima se i nemaju gdje odrzati metal svirke (i u Doboju je trenutno tako), problemi su veliki za prostor pa i to otezava rad bendova. Ali mislim da ce se ti problemi brzo prevazici i mislim da se stanje popravlja maksimalno. Ne kazem da se sad kad bi se ti isti koncerti odrzali ne bi isto ponovilo s posjetom, ali stanje je dosta promijenjeno i ide nabolje pa mislim da bi i posjeta bila bolja. Najvise mi je drago sto omladina (da ne kazem klinci) sve vise slusa metal. Svaki dan ih se po gradu pojavi odredjen broj vise u metal majicama itd. Samo treba naci nacin da se upravo oni (posto su oni buducnost metala)svakodnevno BOMBARDUJU reklamama, pjesmama, cd-ovima po prodajnim mjestima u gradu, ponekad spotovim na tv-u i numerama na radiju i sto je najvaznije velikim i cestim svirkama svih tih domacih bendova (te svirke bi se mogle organizovati tako da u pocetku te nase grupe obavezno sviraju uz neko veliko svjetsko ime metala, tako bi dosta ljudi culo za njih), pa bi onda posjeta koncertim domacih grupa, ne samo u Doboju nego i uostalim gradovima bila sigurno mnogo mnogo poboljsana! Vjerujem da ce se za kratko vrijeme moci pouzdano i istinito reci pa cak i tvrditi da Doboj IMA svoju metal scenu. Za sada je sve jos u izgradnji ali mislim da ide munjevitom brzinom.
Ne bih volio da neko pogresno shvati ovo sto sam iznio ovdje jer nisam imao nijednu losu namjeru. Zelim samo da i ovdje na nasim prostorima zazivi istinski metal i da se slusaju podjednako i domace i strane metal grupe! Ali za to je potrebno mnogo truda i mnogo ljudi koji ce raditi na tome, ali ono sto je najteze ostvariti (a od kljucnog je znacaja) je to da se u to sve moraju ukljuciti i lokalne i drzavne vlasti i mediji! Zato se metalci moji moramo svi pokrenuti da bi ostvarili tu nasu misiju koju svako od nas ima u svojoj glavi! Moramo se boriti do kraja, tj. do nase konacne pobjede!

METAL 'TILL VICTORY ! ! !

METAL 'TILL DEATH ! ! !



Ala ti svasta nesto napisa pa stvarno si pijan ako kontas da ce neko sve to procitati de udari kakvu skracenicu. strpaj to u 30 i 6 rijeci. haha


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 09. 2006. 03:12 
Offline
User avatar

Joined: 30. 06. 2006. 03:26
Posts: 49
Location: Doboj
A to !!!
Ma ne moras se ti nista za to sekirati, ja sam to ionako samo stavio za one pismene i malo pametnije, ne moras se bolan truditi da to sve citas, stvarno je predugo!
Pozdrav!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 09. 2006. 08:57 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:35
Posts: 31
Location: Doboj
Perishment wrote:
A to !!!
Ma ne moras se ti nista za to sekirati, ja sam to ionako samo stavio za one pismene i malo pametnije, ne moras se bolan truditi da to sve citas, stvarno je predugo!
Pozdrav!


hahaha kakav filozof de haj kad se vidimo u gradu ispricat ces mi sta to sve pise...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 09. 2006. 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
Perishment wrote:
Pozdrav svima! Poseban pozdrav za Micu Walk-a od Ace (onog iz Pauka, nekad sto je radio)!
Citam ovo sve sto se pise i nesto razmisljam da i ja nesto dodam.
Prvo sto bih spomenuo je to da sam bio na svim metal koncertima grupa koje ste spomenuli (Necrophilisma, Agonize, Silent Kingdom, Monument...)koji su se odrzali u Doboju (mada sam ih gledao i na drugim mjestima) i mogu reci da je stvarno bilo sramota sto je posjeta bila onako slaba. Hajde i nekako na Agonize ali na Silent Kingdom - UZAS! A ljudi stvarno dobro sviraju. Ali mislim da nije lose sto su odradjeni ti koncerti. Mislim da je upravo to pokrenulo pravljenje dobojske metal scene koja je jos uvijek daleko od gotovog! Ali ide nabolje. Ponekad pomislim da bi mozda bilo vise ljudi na tim koncertima da je njihov materijal bio malo vise izlozeniji, pristupacniji. Ja sam npr. znao kako mogu doci do cd-ova tih grupa (narucivanje, postarina i sve ostalo), ali mnogi nisu. Vjerovatno bi mnogo ljudi (mozda i onih koji ne slusaju metal) kupili te original cd-ove da su ih vidjeli na nekom standu, cd-shopu, prodavnici ili kiosku u gradu. Ili da su ih ne daj boze mogli vidjeti na tv-u (neki njihov spot) ili cesto slusati na radiju umjesto onih silnih narodnjaka! Pa nakon sto bi im ta muzika malo usla u uho vjerovatno bi i posjeta koncertima bila bolja, ali shvatam da je to sve tesko organizovati i distribuirati posto zivimo u drzavi u kojoj zivimo pa stoga i nije cudo sto se to tako dogodilo. Bendovi su cesto (skoro uvijek) u finansijskim poteskocama vezanim za opremu, instrumente, putovanja na svirke i posebno za snimanje. A veliki dio i piraterija upropasti, mada s njom svi ti bendovi dobijaju vise na slusanosti, ali na svoju finansijsku stetu i sto je najgore na stetu izdavaca! Uostalom u mnogim gradovima se i nemaju gdje odrzati metal svirke (i u Doboju je trenutno tako), problemi su veliki za prostor pa i to otezava rad bendova. Ali mislim da ce se ti problemi brzo prevazici i mislim da se stanje popravlja maksimalno. Ne kazem da se sad kad bi se ti isti koncerti odrzali ne bi isto ponovilo s posjetom, ali stanje je dosta promijenjeno i ide nabolje pa mislim da bi i posjeta bila bolja. Najvise mi je drago sto omladina (da ne kazem klinci) sve vise slusa metal. Svaki dan ih se po gradu pojavi odredjen broj vise u metal majicama itd. Samo treba naci nacin da se upravo oni (posto su oni buducnost metala)svakodnevno BOMBARDUJU reklamama, pjesmama, cd-ovima po prodajnim mjestima u gradu, ponekad spotovim na tv-u i numerama na radiju i sto je najvaznije velikim i cestim svirkama svih tih domacih bendova (te svirke bi se mogle organizovati tako da u pocetku te nase grupe obavezno sviraju uz neko veliko svjetsko ime metala, tako bi dosta ljudi culo za njih), pa bi onda posjeta koncertim domacih grupa, ne samo u Doboju nego i uostalim gradovima bila sigurno mnogo mnogo poboljsana! Vjerujem da ce se za kratko vrijeme moci pouzdano i istinito reci pa cak i tvrditi da Doboj IMA svoju metal scenu. Za sada je sve jos u izgradnji ali mislim da ide munjevitom brzinom.
Ne bih volio da neko pogresno shvati ovo sto sam iznio ovdje jer nisam imao nijednu losu namjeru. Zelim samo da i ovdje na nasim prostorima zazivi istinski metal i da se slusaju podjednako i domace i strane metal grupe! Ali za to je potrebno mnogo truda i mnogo ljudi koji ce raditi na tome, ali ono sto je najteze ostvariti (a od kljucnog je znacaja) je to da se u to sve moraju ukljuciti i lokalne i drzavne vlasti i mediji! Zato se metalci moji moramo svi pokrenuti da bi ostvarili tu nasu misiju koju svako od nas ima u svojoj glavi! Moramo se boriti do kraja, tj. do nase konacne pobjede!

METAL 'TILL VICTORY ! ! !

METAL 'TILL DEATH ! ! !


ja kad sam svirao u rupi bilo je puno prvi put. drugi put je bilo ensto manje ljudi. valjda su vlado i kompanija napravili dobru reklamu po skoli i tako te stvari


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 09. 2006. 23:27 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2006. 17:19
Posts: 76
Location: Doboj
Samo da tuzna srca obavijestim sve koji nisu upoznati s tim, da je Srdjan Jokic POHA(po svemu sudeci...) istupio iz benda Sephiroth. Razloge ne znam, ali vjerujem da je to ono sto covjek zaista i hoce...

Meni je iskreno pravo zao, ali Poha prijatelju nemam predrasuda i postujem sve tvoje odluke. Nadam se da dio krivice za to ne otpada na mene...
Zamjena za njega bice solo gitara Perishmenta, Amir Hadzalic CUPO, dok se ne nadje neko dugotrajnije rijesenje.

SEPHIROTH IS STILL ALIVE!!!!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 09. 2006. 15:04 
Offline

Joined: 19. 10. 2003. 22:27
Posts: 483
Location: Podnovlje
Perishment wrote:
Pozdrav svima! Poseban pozdrav za Micu Walk-a od Ace (onog iz Pauka, nekad sto je radio)!

Ponekad pomislim da bi mozda bilo vise ljudi na tim koncertima da je njihov materijal bio malo vise izlozeniji, pristupacniji. Ja sam npr. znao kako mogu doci do cd-ova tih grupa (narucivanje, postarina i sve ostalo), ali mnogi nisu. Vjerovatno bi mnogo ljudi (mozda i onih koji ne slusaju metal) kupili te original cd-ove da su ih vidjeli na nekom standu, cd-shopu, prodavnici ili kiosku u gradu. Ili da su ih ne daj boze mogli vidjeti na tv-u (neki njihov spot) ili cesto slusati na radiju umjesto onih silnih narodnjaka! Pa nakon sto bi im ta muzika malo usla u uho vjerovatno bi i posjeta koncertima bila bolja, ali shvatam da je to sve tesko organizovati i distribuirati posto zivimo u drzavi u kojoj zivimo pa stoga i nije cudo sto se to tako dogodilo. Bendovi su cesto (skoro uvijek) u finansijskim poteskocama vezanim za opremu, instrumente, putovanja na svirke i posebno za snimanje. A veliki dio i piraterija upropasti, mada s njom svi ti bendovi dobijaju vise na slusanosti, ali na svoju finansijsku stetu i sto je najgore na stetu izdavaca!

Najvise mi je drago sto omladina (da ne kazem klinci) sve vise slusa metal. Svaki dan ih se po gradu pojavi odredjen broj vise u metal majicama itd. Samo treba naci nacin da se upravo oni (posto su oni buducnost metala)svakodnevno BOMBARDUJU reklamama, pjesmama, cd-ovima po prodajnim mjestima u gradu, ponekad spotovim na tv-u i numerama na radiju i sto je najvaznije velikim i cestim svirkama svih tih domacih bendova (te svirke bi se mogle organizovati tako da u pocetku te nase grupe obavezno sviraju uz neko veliko svjetsko ime metala, tako bi dosta ljudi culo za njih), pa bi onda posjeta koncertim domacih grupa, ne samo u Doboju nego i uostalim gradovima bila sigurno mnogo mnogo poboljsana!

i! Zato se metalci moji moramo svi pokrenuti da bi ostvarili tu nasu misiju koju svako od nas ima u svojoj glavi! Moramo se boriti do kraja, tj. do nase konacne pobjede!

!


pozdrav prijatelju.

samo da kazem da ko god zeli nekakav cd da kupi ja cu ga licno doneti na teritoriji Doboja , Modrice , Samca , Dervente , Broda, Jelah...
ali nazalost to nikoga ne interesuje.

na radiu niko to nece da pusta sem ako nije metal emisija , a znamo koliko ih ima.
na TV da ne spominjem , mozes im poslati snimak ali da ce pustiti , sanjajmo .

reklama u metal magazinima ima (jes da ih nema puno) , ali ima , a da se stavlja u dnevne novine niti ima smisla niti ima iko toliko novca.

recimo na koncertu Agonize , i silenta je svega ukupno bilo bar 120 ljudi ukupno ( nista ali eti jer je trebalo po koncertu trebalo biti preko 100ljudi da bi se pokrili troskovi) a prodano je svega 2 diska.

ne zainteresovanost ljudi za kupovinom , i piraterisanje istih ce dovesti do toga da niko nista nece izdavati , bendovi nece imati potrebe snimati , sa tim samim nece imati potrebe ni postojati i ostalo je ocigledno i neminovno.

drago mi je da u Doboju postoje ljudi koji sviraju metal , i koji ga slusaju , ali to je samo 1% od onog sto bi trebalo da bude da bi se reklo da se napreduje.

otom potom , sa vremenom ce se mozda nesta promenuti , a mozda i ne.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 09. 2006. 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
nadam se da ce biti nsto uskoo u doboju. pozelio sam dobre svirke.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2006. 04:34 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:35
Posts: 31
Location: Doboj
dinko wrote:
nadam se da ce biti nsto uskoo u doboju. pozelio sam dobre svirke.




Ma kakav Doboj i metal ba svi se u doboju lupaju Cecom ba i Å abanom.
A Dinko neces uskoro dozivit neku svirku rupa je zatvorena. hihihihi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 09. 2006. 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
ako treba i u nekom podrumu se moze svirat. uostalom za pardana cu navratit u doboj pa da cujem iz prve ruke sta se zbiva.jadan onaj ko se sabanom lupa


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 01. 2007. 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:51
Posts: 26
Location: Doboj/Herceg-Novi
Brate mili koliko ovo posjetio nisam.

sad ovako,posle svih ovih nebuloza SEPHIROTH i dalje nastavlja sa radom. Uskoro nekad treba da se otpocne rad i na prvom demo-u.

NARAVNO ZASTO DANAS OVO PISEM JEST ZATO STO NAM JE TU I NOVI CLAN KOJEM BRUTALNO NA METALSKI NACIN ZELIMO DA POZELIMO DOBRODOSLICU.

RIJEC JE O g.DINKI (EX-PUPPETS) (to je ovaj sto daje komentar iznad
:-) ) KOJI NAM SE ETO SAD I OFICIJALNO PRIDRUZIO.


Jedva cekam prvu probu da zdijemo.

HAIL METAL BRATE DINKO


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 01. 2007. 08:47 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2006. 03:35
Posts: 31
Location: Doboj
prvo nas je dinko smaro po netu i rock-planetu a sad ce da nas smara jos i u Doboju. CCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Ko ce to sve da izdrzi.hahahaha

Ma nikola drago mi je da si naso gitaristu za bend. Tesko je danas naci solidnog gitaristu. ZA PRAVO KAKO TI DINKO U OPSTE SVIRAS NIKAD TE NIASAM CUO. lol.....
Nadam se da ce te se brzo uklopit.
Joj dosta i mene ba.

HVALA!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: www.morior.daj.ba
PostPosted: 11. 01. 2007. 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. 09. 2006. 14:14
Posts: 14
Location: Tešanj
Pozdrav svim metal fanaticima!!!
Samo da vas obavijestimo da smo upravo uploadali nasu oficijelnu web-stranicu(nazalost jos je u izradi tj:guestbook ce da proradi ovih dana)
adresa je http://www.morior.daj.ba
come and see us! :twisted:
Jos jednom pozdrav i sve najbolje od Morior!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 82 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group