Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 20:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Author Message
 Post subject: Perishment (BiH)
PostPosted: 25. 06. 2006. 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2006. 23:05
Posts: 6
Location: Slayergrad
Pozdrav svim metal poklonicima! :twisted:
Cesti sam posjetitelj ovoga foruma i primjecujem kako ovog benda nigdje nema...Stvarno mi nije jasno kako niko od njegovih clanova nije dosao na ideju da se na ovaj nacin predstave ljudima :?: ,al zato sam JA tu!Inace je bend iz Doboja i sviraju Totalni Jebeni Old School Thrash Metal,ko da su mene pitali...
Eto ljudi,ovo je za one koji su culi(gledali)ove metal manijake pa da malo mozemo i o njima komentarisat...PERISHMENTI SU JEBENI ZAKON!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: PERISHMENT
PostPosted: 26. 06. 2006. 10:30 
Offline
User avatar

Joined: 24. 09. 2005. 00:33
Posts: 116
Location: Beyond The Cemetary
Old School wrote:
PERISHMENTI SU JEBENI ZAKON!!!!


Znam sve, svirali smo s njima u doboju na njihovoj prvoj svirci a i gledao sam ih u tuzli, odlicni muzicari...

Jest da nisam cuo njihove stvari, al obrade su boli glava, ako rade svoje u onom duhu bit ce nas bosanski slayer :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 06. 2006. 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
joj, ocemo bosanski slayer . gledao sam ih takodjer dva puta. svirali u doboju sa njima i u tz ih gledao. deraaaaaaaaacina


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 10:32 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2006. 23:05
Posts: 6
Location: Slayergrad
Znam i ja sve,zato sam i postavio ovu temu jer to sto Perishment radi nije za malu djecu(ako me razumijete).Momci su mi neshvatljivi po pitanju promocije,jer se more smjesnih bendova,na jos smjesnije nacine promovise,a oni...Valjda stidni,sta ja znam...Uglavnom izgleda da je muzika(METAL!)ono sto ti momci znaju najbolje da rade i to pokazuju svaki put kad izadju na binu!Isto,opet koliko ja znam,spremaju taj svoj demo i vjerujem da nece razocarat nikog kome thrash tece venama.Jednu sam stvar slusao uzivo i mogu rec da je fenomenalno!Nije Slayer,al opet...Pocinje malo progresivno rekao bih,a onda thrash klaona!!!Za mene nema jacih definitivno! :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 14:52 
Offline
User avatar

Joined: 18. 11. 2003. 14:53
Posts: 3446
Location: 21.02.2009
uh, zanima me bend opako... daj nek srede neki site i snime nesto ako misle za ozbiljno. ako je vako kako ti kazes, takve bendove trazim za svirke i festival.
Bas mi trebaju predgrupe Taknardima u novembru. mozda su oni za te uloge??


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2006. 23:05
Posts: 6
Location: Slayergrad
Metal pozdrav URIEL!Koliko ja znam(vise sam dosadan s ovim...)i stranica je u izradi,a za demo sam rekao.Upravo interes za njih vlada po pitanju Tankardovog nastupa u Sarajevu mada nista nije dogovoreno.Ne znam kakva je situacija kod vas(Hrvatska,odnosno Zagreb),ali u BiH Perishment je jedini pravi istinski thrash bend u moru razno raznih death,black,melodic i ostalih bendova...Ako si zainteresovan za kontakt evo ti Mirzin e-mail(bubnjar)pa vidi s njim sve sto te interesuje: mailto:mirza_drums@yahoo.com

:twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 21:37 
Offline
User avatar

Joined: 24. 09. 2005. 00:33
Posts: 116
Location: Beyond The Cemetary
Uriel wrote:
uh, zanima me bend opako... daj nek srede neki site i snime nesto ako misle za ozbiljno. ako je vako kako ti kazes, takve bendove trazim za svirke i festival.
Bas mi trebaju predgrupe Taknardima u novembru. mozda su oni za te uloge??


To to borise, hocemo ih s pjandurama :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 22:44 
Offline

Joined: 15. 06. 2006. 03:22
Posts: 8
Perishment? Jesu li to oni sto ljudi s njihovog koncerta zbog silnog ludila i opake atmosfere izlaze razbijenih glava (pa direkt na hirurgiju na sivenje)?
Ako jesu onda su nenadjebivi! ! !
To morate cuti!!!
Gori zemlja kad sviraju!!!
Thrash RULES ! ! !
PERISHMENT ZAKON ! ! !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 00:08 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2006. 15:47
Posts: 129
Samo obrade sviraju...bezze...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 04:55 
Offline

Joined: 15. 06. 2006. 03:22
Posts: 8
Sta pricas ti faust? Ocigledno ih nisi gledao, odnosno slusao?
Imaju momci i svoje stvari i to prvoklasne!
Pjesme su im u rangu sa pjesmama nekih stranih poznatih bendova.
Prvo malo provjeri neke stvari pa onda daji komentare.
Pozdrav u svakom slucaju...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 11:37 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2006. 23:05
Posts: 6
Location: Slayergrad
Fauste prijatelju...Perishment postoji od jeseni prosle godine i postigao je daleko vise nego neki bendovi koji godinama rade.Kad se autorske pjesme stvaraju onda se tu ostavlja malo vise vremena(osim u slucaju kad kad hoces da napravis nizerazrednu pjesmu,a Perishment to ne zeli!!)!Pjesme su sreco moja kompleksne i na svaku sitnicu dosta vremena i truda otpada,a i sam ces se u to uvjeriti kad im demo izadje...Sto se tice obrada skontaj nesto iz njihovog repertoara:
Angel of Death, Raining Blood, Inner Self, Arise, Pleasure to Kill, Master of Puppets i jos puno toga...Ako se imalo razumijes u muziku shvatit ces kako je sve to "prosto" svirat.A moza opet i neces...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 13:56 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
ma perishu su zakon nad zakonima. svih pet clanova su prvorazrednih u onome sto rade.imaju vokala samo takvog, bubnjara samo takvog, gitariste samo takve i basistu samo takvog. radujem se svakom njihovom novom nastupu. sviraju obrade jer postoje tek neko vrijeme i treba vremen da se ustimaju njihove pjesme jer su stvarno dobre. bilo bi steta da ih svirju tek tako.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2006. 15:47
Posts: 129
Scarsoul wrote:
Sta pricas ti faust? Ocigledno ih nisi gledao, odnosno slusao?
Imaju momci i svoje stvari i to prvoklasne!
Pjesme su im u rangu sa pjesmama nekih stranih poznatih bendova.
Prvo malo provjeri neke stvari pa onda daji komentare.
Pozdrav u svakom slucaju...


Ma ne,ok je to,gledo sam ih u tz i cini mi se da nisu svirali svoje stvari...ok su Slayer,Sepultura,Kreator al to ispade ko jebena tezga :D Nadam se da razumijes sta hocu da kazem
Pozdrav i tebi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 15:08 
Offline
User avatar

Joined: 11. 12. 2004. 19:57
Posts: 804
Location: Tuzla'ee
TO je bend koji zasluzuje paznju Balkana
svaka im cast
Legende su od raje i na bini ''jedu'' instrumente
Takodje sam bio na 2 njihova koncerta
underground old school thrash koji se ne smije zanemariti
ove ljude cjenim i cjenim njihov rad
Tuzlu su razjebali obradama
I uskoro ih zovem da nam podare jos jednu dozu klanja


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2006. 17:19
Posts: 76
Location: Doboj
A evo i mene!Ljudi hvala vam svima na ovim rijecima podrske,to nam je samo veliki poticaj da jos vise radimo.Sale prijatelju sta se to opet sprema u Tuzli,o cemu je rijec?Samo cu ti rec da cemo se definitivno odazvati pozivu jer ono sto jedan bend moze u Tuzli da dozivi definitivno nigdje drugo ne moze!!Svaka vam cast!Molio bih isto doticnog gospodina Old School-a da mi se javi,jer ako mi mail zna,onda zna i broj telefona...Pozdrav tebi Sale i cijelom Castratoru.Pozdrav ide i Dinki,covjek si svaka ti cast...Malo je danas takvih...

Pozdrav svima i KEEP THRASHIN' ljudi !!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2006. 04:00 
Offline
User avatar

Joined: 30. 06. 2006. 03:26
Posts: 49
Location: Doboj
Ha, evo i Ace velikog, ritam gitarosa Perishmenta! Pozdrav svim metalheadsima i korisnicima foruma!
Ja cuo da nas ljudi hvale na ovom forumu pa rekoh da i svojim ocima to vidim. I pravo mi je ono drago sto se svidjamo ljudima.
Jesmo doduse malo neaktivni po pitanju sopstvene promocije (sajt pravimo vec 3 mjeseca, hehehe). Ali eto ima neko drugi da ponesto napise o nama, a to mi je jos draze. Malo smo previse lijeni ali bice nesto valjda... Sto se tice naseg materijala u pripremi je. Imamo nekoliko kvalitetnih pjesama i nadam se da cemo ubrzo to sve kompletirati pa ce ljudi moci da cuju sta mi to radimo. (Za druga Fausta bice jedan poklon primjerak cd-a, posto smo stvarno u Tuzli svirali samo obrade. Nek ostavi samo e-mail za kontakt! Pozdrav Faust!) A ovo sto je napisao URIEL najvise me je obradovalo. Ako se ugovori i odradi ta svirka sa njemackim pivopijama, bice to prava prziona, a ljudi ce biti prezadovoljni i polomljeni od silnog skullcrushing old school thrash metala!
Pozdrav svima koji nas podrzavaju, a posebni pozdravi idu Saletu i Castrator-u (daj sredjuj tu svirku sto prije i ovog puta zovi kola hitne pomoci da budu tu! I vidi nekako da i vi svirate s nama i nek obavezno budu monitori u razglasu!), zatim ljudini Dinki koji je covjek i po (u svakom smislu). Svaka cast na iskrenosti, vidi se da si pravi metalac, a ne ko neki sto samo nesto kenjaju! Moramo stupiti nekako u bolji kontakt!
Eto toliko, pa valjda se uskoro vidimo na nekoj svirci gdje ce moci konacno da se cuju i nase pjesme!
HAIL METALHEADS AND KEEP THRASHIN' ! ! !


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2006. 11:50 
nadam se da nije josh jedan thrashdeath jer uvjek bude vishe death neg thrash..

imal kakvih mp3ica .. koje obrade svirate?


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2006. 11:51 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2006. 17:19
Posts: 76
Location: Doboj
Pa gdje si ti Aco bolan,kako ne radis ne mogu da te uhvatim nikako...Samo da ti kazem da je u nedjelju sjedaljka kod mene povodom mog rodjendana(jest da je jucer bio,al cura i ostalo...Ti bi trebao da me shvatis...)tako da cemo da napravimo jedno Thrash Beer Total Metal vecer i trebalo bi da bude dobro...Stimal'...?Sto se Dinke tice i ja sam za kontakt s tim covjekom,pa eto Dinko...
Jos samo da odgovorim Niko-u...Nije thrashdeath,cisti 100%-tni THRASH METAL je u pitanju.Joj definitivno moramo pozuriti s tim demo materijalom pa da ljudi cuju fino...Uglavnom evo ti par stvari za uvid u nasu muziku: Vocal je "agresivni clean" koji je zestok,ali opet jasno razumijes svako slovo koje izgovori,bubnjevi zestinu daju duplom pedalom,"kec"svirkom,cestim prelazima,ali nikako i "kucanjem"(death,black nacin...),za gitare i bass ne znam sta bi ti rekao(ipak sam ja bubnjar...).Uglavnom cjelokupni zvuk je MOZDA i ponajblizi onome sto se moze cuti na Sepulturinom "Beneath the Remains" albumu,s drugacijim vocalom(iskreno,naseg Chungu ne bi za Maxa mjenjao...).Toliko...

THRASH TILL DEATH!!!!!!!!!


Last edited by Mirza on 30. 06. 2006. 12:07, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2006. 11:52 
niko wrote:
nadam se da nije josh jedan thrashdeath jer uvjek bude vishe death neg thrash..

imal kakvih mp3ica .. koje obrade svirate?


Angel of Death, Raining Blood, Inner Self, Arise, Pleasure to Kill, Master of Puppets i jos puno toga...

fulah sori :oops:

\../ :D


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 06. 2006. 12:11 
Offline
User avatar

Joined: 29. 06. 2006. 17:19
Posts: 76
Location: Doboj
U redu je Niko jarane!Veliki pozdrav za tebe i da ti kazem samo jos da i ti imas obezbjedjen jedan cd kad se to sve sredi,bicemo u kontaktu...

SUPPORT METAL!!!!!!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group